Ką apatinis trikotažas pasako apie jūsų asmenybę?

apatiniaiItalijos seksologai atliko tyrimus, kurių metu paaiškėjo, kad apie moters seksualines fantazijas ir asmenybės bruožus galima spręsti iš jos apatinio trikotažo, o tiksliau jo spalvos. Kiek tame yra tiesos, leidžiame nuspręsti jums.

Juoda spalva. Juodas apatinis trikotažas byloja apie valdingą asmenybę, kuri mėgsta viską paimti į savo rankas ir išlaikyti iniciatyvą. Kita vertus, partneris su tokia moterimi gali jaustis atsipalaidavęs ir laisvas, kadangi jos nevengia eksperimentuoti. Rutina tokiai moteriai yra tiesiog nepriimtina.

Raudona spalva nuo seno siejama su aistra ir energija. Raudonos spalvos apatinį trikotažą mėgstanti moteris veržli ir ambicinga, jai nėra neįmanomos misijos, ir ji niekada nepriima žodžio „ne“. Kas liečia miegamąjį, ji mėgsta dominuoti, todėl savo energija žavi vyrus, bet tuo pačiu juos ir gąsdina.

Balta spalva – klasika, vyrauja nuomonė, kad balta spalva asocijuojasi su tyrumu ir nekaltumu, tačiau seksologai nustatė, kad balta spalva vyrams neiššaukia jokios ypatingos reakcijos, jie tarsi jos nemato, todėl jei norite sukelti savo mylimajam aistrą, baltas seksualus apatinis trikotažas norimos reakcijos gali ir neišprovokuoti. Kita vertus, balta spalva byloja, kad moteris savimi pasitikinti, puikiai žinanti, ko nori ir kaip gauti ir tam tikrai nereikia įspūdingo, nėriniais dekoruoto apatinio trikotažo.

Kūno arba gelsva spalva simbolizuoja praktiškumą ir racionalų mąstymą. Kūno spalvos apatinį trikotažą mėgstanti moteris iš partnerio tikisi nuoširdumo ir abipusio atsidavimo, tačiau neforsuoja įvykių ir laukia, kada jos mylimasis bus pats pasiruošęs jai atsiverti.

Mėlynos spalvos apatinis trikotažas priklauso meniškos sielos merginoms bei moterims. Šios dailiosios lyties atstovės paslaptingos, tačiau ir gyvenime, ir už miegamojo durų yra gana pasyvios, linkusios plaukti pasroviui. Dažnais atvejais savo poreikius ir malonumą nustumia į antrą planą ir nori, kad pirmiausia būtų gerai aplinkiniams bei jos mylimajam.

Žalios arba smaragdinės spalvos seksualus apatinis trikotažas byloja, kad jį dėvinti moteris nėra linkusi pasinerti į jausmų verpetus. Ir miegamajame, ir gyvenime jos yra egoistės, joms svarbiausia jų pačių laimė, todėl šioms moterims puikiai tinka posakis: „tikslas pateisina priemones“.

Visgi, tai tik spalvos, ar norime tikėti jų reikšmėmis, priklauso tik nuo mūsų pačių. Visgi, reikia pripažinti, kad tinkamai pasirinktas apatinis trikotažas gali atgaivinti jau rutina tapusius santykius.

Seksualus apatinis trikotažas

Seksas – mūsų džiaugsmas, gyvenimo sportas, pramoga ir būdas susilaukti vaikų. Tam, kad šis užsiėmimas būtų romantiškas, įspūdingas, turiningas, prigalvota daugybė įvairių žaislų ir priemonių. Sekso verslo industrija klestėjo visais laikais, ji klesti ir dabar, tačiau mes ne apie tai.

Kaip sužadinti partnerio aistrą be jokių žaislų ir priemonių? Čia padės seksualus apatinis trikotažas.

Seksualus apatinis trikotažas paprastai yra gaminamas iš sintetinių medžiagų su labai nedaug natūralios medžiagos, kadangi yra skirtas daugiau pasirodymams, nei nuolatiniam nešiojimui. Jo tikslas sujaudinti, ir būti nuimtam. Dėl to jo gamybai ir naudojamas poliesteris ir elastenas. Gaminami dažniausiai standartinių dydžių, ta tinka smulkaus ir vidutinio kūno sudėjimo vilioklėms.

Apatinis trikotažas paprastai parduodamas visuose didžiuosiuose prekybos centruose arba rūbų parduotuvėse. Seksualus apatinis trikotažas gali būti randamas tik specializuotose apatinių rūbų parduotuvėse, sekso reikmenų salonuose ir, aišku daugybėje interneto parduotuvių. Viena iš tokių parduotuvių yra Estela.lt, kuri prekiauja tiek kasdieniniu apatiniu trikotažu, tiek šventiniu, tiek pramoginiu (sekso žaidimų su seksualiais rūbais niekaip kitaip, kaip pramoga, nepavadinsi).

Pirkti apatinį trikotažą internetu dažnai gali būti rizikinga dėl moteriškų formų reiklumo ir nestandartiniųišmatavimų, tačiau grąžinimo arba pakeitimo galimybės viską atperka. Seksualus apatinis trikotažas gaminamas standartinių dydžių, todėl jį perkant nedideli neatitikimai nėra labai baisūs, nes jis nebus nuolatos nešiojamas. Bet kuriuo atveju prieš perkant internetu yra labai rekomenduojama pasitikrinti dydžių lenteles, kad nekiltų nereikalingų nesusipratimų. Dydžių lentelės būna visose rūbų el. parduotuvėse, tad gerai jas išstudijuokite, prieš užsisakydami prekę.

Apatinis trikotažas paprastai NĖRA gera dovana, tačiau nėra taisyklės be išimties. Seksualūs apatiniai – puiki dovana, tačiau irgi yra tam tikros rizikos. Jei padovanojate seksualų komplektą, niekada nenuimkite etiketės ir neišmeskite pakuotės. Jei netiks dydis, galėsite pasikeisti į didesnį ar mažesnį modelį arba grąžinti ir pakeisti nauju apdaru. Jei dovana tinka, romantiškas vakaras garantuotas, nes moterys dega nekantrumu bent pasimatuoti naujus seksualius apatinius.

Interneto parduotuvėse pilna seksualių rūbų, tereikia tik paieškoti. Pradėkite nuo www.estela.lt.