Savaitgalio kelionė – atgaiva sielai ir kūnui

Savaitgalio kelionės

Savaitgalio kelionėsKelionė į svetimą ir nepažintą šalį dažnam žmogui tampa atgaiva ne tik kūnui, bet ir sielai. Svetimoje šalyje kiekvienas gali praleisti laiką taip kaip nori, gali pailsėti prie baseino, pasirinkę pažintinę kelionę, pamatyti įdomiausias šalies vietas. Kiekvienos kelionės metu keliautojai turi galimybę susipažinti ne tik su šalies gamta, bet ir su kultūra, vietinių žmonių gyvenimu, tradicijomis, net ir tam tikrais papročiais, tradiciniais valgiais ar šventėmis.

Dažniausiai tokios kelionės yra planuojamos bent keletą mėnesių iki išvykimo. Planuojant kelionę į užsienį labai svarbu iš anksto pasirūpinti ne tik pigiais lėktuvo bilietais, bet ir viešbučio rezervacija, lankytinų vietų sąrašu, geriausia susiplanuoti viską nuo A iki Z. Kelionės ilgam laikui, maždaug kelioms savaitėms, tikrai yra populiarios tiek jaunų, tiek ir pagyvenusių žmonių tarpe, tačiau kaip yra su savaitgalio kelionėmis?

Savaitgalio kelionės

Kiekvienas žmogus savo savaitgalio neplanuoja, kai kurie tik pamąsto ką nuveiks tam tikrą laisvą savaitės dieną, tikrai ne visi susimąsto, kad per savaitgalį turi galimybę aplankyti ir netolimas, tačiau įdomias užsienio šalis. Dažnas bijo savaitgalio kelionių ir galvoja, kad jos kainuoja daug, o keliauti pigiai neįmanoma. Anaiptol, savaitgalio kelionę poilsiautojas gali susiplanuoti pats ir net kreiptis į kelionių organizatorius, kurie pasirūpina keliautojais ir pasiūlo jiems trumpas, bet itin įsimintinas keliones. Dažniausiai šios kelionės nekainuoja daugiau nei tiesiog laikas, praleistas gimtuosiuose namuose.

Savaitgalio kelionės metu kiekvienas žmogus turi galimybę bent šiek tiek susipažinti su miestu, kuriame apsistojo. Tokias kelionės geriausia susiplanuoti, kadangi yra mažai laiko, būtina nuspręsti ką keliautojai nori pamatyti, kokius miestelius ar kaimelius aplankyti, į kokį barą ar restoraną užeiti. Taipogi nei vienas nesuklystų pasirinkęs visiškai neplanuotą savaitgalio kelionę. Tuos, kuriuos žavi adrenalinas, kuriems patinka nieko neplanuoti, kurie mėgsta nuvykti į šalį ir pamatyti kasdienį žmonių gyvenimą, tikrai gali tai padaryti savaitgalio kelionės į pasirinktą šalies miestą metu.

Savaitgalio kelionės metu žmonės šiek tiek pabėga nuo savo kasdienybės, pailsi ir sukaupia naujų jėgų ateinančios savaitės darbams. Tai pats geriausias, nors ir trumpas, poilsis tiek kūnui, tiek ir sielai.

 

Pigiausi Ryanair bilietai

ryanair skrydžiai

ryanair skrydžiaiJei esate iš tų, kuriems nė motais, kur skristi atostogauti, nes visur rasite, ką turiningo nuveikti ir pamatyti, jūs pataikėte ten, kur reikia. Šiame straipsnyje sužinosite keletą paprastų dalykų apie puikias galimybes atostogauti labai nebrangiai.

Pigiausioms atostogoms reikės suplanuoti 3 dalykus:

  1. Kur skrisite;
  2. Kur nuskridę apsistosite ir kiek dienų;
  3. Ką veiksite svečioje šalyje, ką pamatysite, kur nuvyksite vietoje.

Pastaruosius du reiktų palikti patiems, nes viskas priklauso nuo finansinių galimybių. Visur yra galimybių nakvoti nemokamai (įvairūs keliautojų klubai, draugai, pažįstami, atsitiktinai sutikti žmonės ir t.t.). Visur yra įdomių objektų, kuriuos galite pamatyti nemokamai (muziejai, parkai, paminklai, architektūra, miesto renginiai ir t.t.). Jei už kažką mokėsite, tai pasistenkite, kad tie keli eurai būtų to verti. Iš vis, vertingiausi pasaulyje yra atsiminimai, tad geriausiai apsiginkluokite kameromis, nepamirškite stovelio (trikojo) ir turėsite nuostabių prisiminimų visam gyvenimui.

Liko pirmasis momentas – skrydžiai. Deja, čia niekas nemokamai neveža, tad šiokių tokių finansų prireiks. Klausimas, ar daug… Pigiausi Ryanair bilietai gali kainuoti nuo 10 eurų į vieną pusę, tačiau tokių reikės gerokai paieškoti.

Kaip susirasti pigiausius bilietus?

Labai paprastai. Keliaujate į Ryanair.com puslapį arba bilietų paieškos ir rezervacijos puslapius, pavyzdžiui Avia.lt ir ieškote reklamų. Taip, teisingai, pirmiausiai ieškote reklamų, kurios sako, kad Vilnius-Oslas-Vilnius kainuoja vos 108 litus. Ryanair.com svetainėje pradiniame puslapyje matote visus pigiausius skrydžius.

pigiausi

Akivaizdu, kad skrendant į Stokholmą, Tamperę, Diuseldorfą ir Oslą, kelionė į vieną pusę gali kainuoti nuo 35 litų. Tai 4 labai neblogi maršrutai, kur tikrai rasite ką pamatyti, ypač Stokholmas ir Oslas. Beliks tik susirasti pigius atgalinius skrydžius.

Pigiausi Ryanair skrydžiai gali būti ne tiesioginiai. Tai gali pakeisti visą kelionės maršrutą ir „priversti“ jus aplankyti dar vieną miestą.

Situacija labai paprasta – į Stokholmą nuskrendate už 40-50 litų (35 Lt dažniausiai būna tik skrydžio kaina be mokesčių), tačiau norimu laiku grįžti jums skrydis kainuos 170 litų. Tai jau daug, palyginus su nuskridimo kaina, todėl gali tekti ieškoti kitų kelių. Pavyzdžiui iš Stokholmo skrendant į Briuselį, kaina yra 70 litų. Po kelių dienų iš Briuselio galite skristi į Vilnių už 20 eurų – 70 litų. Reiškia, kelionė namo kainuos 140 litų, o ta pačia proga pabuvosite kitoje ne mažiau įdomioje kelionėje į Briuselį – Europos Sąjungos širdį.

Štai jums ir įspūdingos atostogos dviejose šalyse. Svarbiausia skrydžiai į abi puses nekainuoja daugiau nei 200 litų.

Apartamentai Palangoje – Vila „Litorina“

Vila Litorina

Poilsiauti Palangoje reikia rimtai ir solidžiai. Aišku, visada yra galimybė nuomotis namelį kopose, kur šalta, drėgna ir nejauku esant prastesniam ar vėjuotam orui. Ten pagrindiniai dalykai – vanduo, tualetas, virtuvė – yra  už keliasdešimties metrų atskirose patalpose, tad nukulniuoti iki jų yra tikras malonumas.

Visai ne malonumas? Per atostogas norite komforto? Tada rinkitės tvarkingus apartamentus Palangos centre!

Vila LitorinaApartamentų nuoma Palangoje vasaros sezonu nėra labai brangi – 140-180 litų priklausomai nuo to, kiek dienų apsistojate. Ar tai brangu? Skaičiuokime, kaip suaugę žmonės. Apartamentuose gyventi gali 4 asmenys, tad dalinkime kainą iš 4. Jei už parą sumokate 180 lt, reiškia vienam asmeniui nakvynė ir gyvenimas kainuoja 180/4=45 litus. Šaukiate, kad brangu, plėšikavimas vidury baltos dienos? 😉 Dabar pabandykite įvertinti, ką gaunate apartamentuose ir namelyje.

Apartamentai Vila „Litorina“ Palangoje yra įsikūrusi Plytų gatvėje šalia Basanavičiaus gatvės. Tai pats Palangos centras. Didelis pliusas norintiems turiningai leisti laisvalaikį. Iki jūros – 10 minučių pėsčiomis, ir ne bet kokio užkampio, o pagrindinio Palangos tilto.

Apartamentuose yra 2 kambariai su visais patogumais – tualetu, dušu, virtuve, šaldytuvu, televizoriumi ir t.t. Prisiminkite namelius, kur iki tualeto reikia eiti keliasdešimt metrų, visada su savimi neštis raktą ir tualetinį popierių, ten nuolatos pilna žmonių, kurie kartais elgiasi gana netvarkingai ir nepadoriai. Taip pat ir lauko virtuvėje jus nuolat lydi pavydūs žvilgsniai, žiūrintys, ką čia dabar gaminate. Plaunant indus dažniausiai tai tenka daryti tik šaltu vandeniu, tad neveikia nei pusė buteliuko populiaraus indų ploviklio… Vienas vargas, kurio apartamentuose tiesiog nėra, nes juose jaučiatės kaip kažkieno bute.

Nameliuose miške prie jūros lovos senos, girgždančios ir siauros. Apartamentuose – nauji baldai, plati dvigulė lova miegamajame ir išskleidžiama sofa-lova poilsio kambaryje. Idealus poilsis. Be to Vila „Litorina“ apartamentuose keičiama patalynė ir rankšluosčiai. Dar vienas didelis patogumas, ypač, kai vykstama ilgesniam laikui.

Normalus pietų stalas – nepalyginamas su tuo staliuku lauke prie namelio, pro kurį kaip tyčia pietų ar vakarienės metu nori praeiti visi kaimynai…

Taigi, klausimas ar apartamentų nuoma Palangoje yra iš tikrųjų brangi, ar tie 45 litai žmogui verti tos kokybės, kokia siūloma, atsakytas. „Litorina“ apartamentų nuoma – prieinamas poilsis visoms šeimoms ir poilsiautojų grupėms. Rezervuokite iš anksto ir liksite sužavėti patalpų švara ir tvarka.