Brit Care maistas šunims

brit

Jūsų šuniukas nusipelno gero maisto. Nereikia brangaus – jis tinka tik išlepusiems dekoratyvinių veislių augintiniams. Jums reikia paprasto premium klasės maisto. Siūlome išbandyti Brit.

Brit yra kompanijos VAFO Praha s.r.o iš Čekijos prekės ženklas (vienas iš devynių) ir jau dvidešimt metų labai populiarus visoje Europoje ir pasaulyje. Brit Care atsiliepimai – patys geriausi, todėl šis maistas yra rekomenduojamas daugelyje parduotuvių. Geriausias dalykas yra tai, kad šio maisto galima įsigyti ir didžiuosiuose prekybos centruose šalia ekonominės klasės maisto.

Brit Care maistas yra skirtas šunims, bet gaminama ir katėms. Brit care katėms pasiūla yra kiek mažesnė, tačiau pakankama.

Kodėl Brit maistas?

Brit gamina dviejų klasių maistą šunims – Premium ir Super Premium. Brit Premium yra gana nebrangūs produktai, todėl juos gali sau leisti ir nelabai pasiturintys gyvūnų savininkai. Juk ne kiekvienas gali sau leisti sumokėti 70 eurų už 15 kilogramų maišelį savo vokiečių aviganiui… Nedidelė kaina – tai ta priežastis, dėl kurios jūsų šunelis valgys sveiką ir kokybišką maistą.

Kita priežastis – jį galima įsigyti daugelyje parduotuvių. Taip pat Brit Care pigiau parduodamas internetinėse parduotuvėse, tad apsimoka pasidomėti kainomis ir nuolaidomis. Juk perkant didesnį kiekį kilogramas išeina kur kas pigiau, nei maža pakuotė.

Dar viena priežastis, dėl kurios verta rinktis Brit maistą šunims – aiškus suskirstymas pagal amžių. Štai Brit Care Puppy yra skirtas šuniukams iki metų. Vienas populiariausių šios kategorijos produktų – Brit Care Lamb&rice ėdalas su ėriena ir ryžiais be alergenų. Panašios sudėties konkurentų produktai yra pakankamai brangūs, o šis nebrangus ir prieinamas visiems.

Ar Brit maistas skanus? Šunims taip, žmonėms – nelabai. Juk jis gaminamas nenaudojant jokių prieskonių, prie kurių esame pripratę. Mes maisto be druskos ir pipirų neįsivaizduojame, o šuniukams tai visiškai nereikalingi elementai.

Kodėl reikia pirkti gatavą sausą maistą?

Dažnas sako – šuniui duodu valgyti tai, ką valgau pats. Rimtai? O nepagalvojate, kad kai kurių žmonėms įprastų medžiagų šuns organizmas gali nepriimti? Suvalgote keptos vištos šlaunį iš prekybos centro ir metate šuniui. Ta mėsa buvo marinuota labai neaiškios sudėties marinate iki jai iškepant prekybos centro rūkyklos krosnyje. Visa ta chemija patenka į šuns organizmą. Žmogaus kepenys ir inkstai visu pajėgumu veikia, kad sunaikintų tų medžiagų poveikį, o ką jau kalbėti apie šuniuką?

Premium klasės maistas atitinka žmogaus valgomus kotletus, sriubas, troškinius. Būtent tokį ir reiktų duoti savo augintiniams. Juk ne kasdien valgote bulvių traškučius, užpilamas sriubas, koldūnus, picas, kebabus, dešrainius. Būtent tokį maistą atitinka ekonominės klasės maistas, taip dažnai reklamuojamas per visas žiniasklaidos priemones. Atminkite, kad šuns gydymas kainuos brangiau, nei jūsų…

 

 

Ar žinojote, kad sausas kačių maistas gali reguliuoti bendrąjį katės kūno svorį, ypač, jeigu jos yra linkusios itin lengvai jo priaugti?

sausas kačių maistas

sausas kačių maistasBūtų galima kuo drąsiausiai teigti, kad rinkoje esantys pasiūlymai reguliariai tobulėja, progresuoja, žvelgiant iš pačių įvairiausių niuansų ir aspektų. Teigiant kitais žodžiais, turime omenyje tai, kad dėl konkurencijos, dėl technologinio progreso, bei dėl šimtų kitų priežasčių, produkcijos, paslaugos, bei daiktai, kurie nuo šiol yra sutinkami rinkoje, leidžia mums patirti didesnę naudą, kuri dažnai atsiremia į universalumą. Apart viso to, būtų galima kuo uoliausiai pastebėti, kad didieji pokyčiai vyksta ne vien tik konkrečiose nišose, tačiau visose, be jokių išimčių – tarkime, kad ir sausas kačių maistas, kaip produktas, kuris iki šiol ne tik, kad nebuvo populiarus, tačiau taip pat ir ne toks naudingas, kaip esą dabar, katėms, o taip pat ir šių savininkams, nuo šiol gali suteikti neįtikėtinai daug racionalios naudos.

Norėtųsi tuo pačiu, kaip ir prisipažinti, kad šiandienos turinyje visiškai ne be reikalo sausas kačių maistas buvo paminėtas, kadangi sieksime paaiškinti piliečiams, kodėl gi niekuomet nereikėtų baimintis naujovių, o būtent šio konkretaus produkto atžvilgiu, kokios tikslinės naudos galėtumėte įgyti, pakeitę įprastą kačių pašarą sausuoju maistu. Būtų galima kuo drąsiausiai teigti, kad tikrai nemaža visuomenės dalis turi kates, kaip augintinius, o be viso to, tikrai, kad norėtų suteikti joms tikslinės naudos, ypač, jeigu pastarosios, pavyzdžiui, yra linkusios greitai priaugti svorio ir dėl to gali kilti papildomų sveikatos problemų. Taigi, atskleisdami pagrindinius privalumus, kuriais pasižymi sausas kačių maistas, tikimės, kad sugebėsime pakeisti ir jūsų požiūrį į bendrąjį taikomą maisto racioną ir tokiu būdu straipsnis bus pravartus.

Reikia pradėti nuo tos minties, kad konkrečiai šio sauso maisto koncepcija yra taikoma tais atvejais, kai tam tikros veislės katės turi kitokią organizmo struktūrą, adaptaciją maisto klausimu ir panašiai, jeigu būtų galima taip pasakyti. Kaip ir buvome užsiminę šiek tiek anksčiau, tikrai, kad tam tikros rūšys patiria papildomų sunkumų dėl nenuspėjamos svorio kaitos, dėl ko gali atsirasti ir papildomų sveikatos problemų. Taigi, šiuo atveju mūsų įvardytas sausas maistas gali būti daugiau, nei realiai naudingas piliečiams, o taip pat ir jų gyvūnams, mat taikant tokią maisto politiką, elementariausiai yra kur kas lengviau prižiūrėti svorio pokyčius, kitus niuansus, dėl ko galėtų atsirasti ir papildomų niuansų. Apart to, tiems, kuriems finansiniai klausimai taip pat yra daugiau, ar tai mažiau, aktualūs, norėtume pabrėžti, kad šiuo atveju jaudintis nereikėtų, mat sausas maistas šiuo požiūriu yra tikrai, kad priimtinas.