Ypatingos kalėdinės dovanos mylimiesiems

Kalėdinės dovanosArtėja didžiosios šventės o Jūs savo antrajai pusei dar nenupirkote kažko išties puikaus? Nesijaudinkite, viską galima išspręsti. Galvojate, ką šiemet padėti po eglute, kad jis ar ji tikrai nuoširdžiai apsidžiaugtų ir suprastų, kaip šį žmogų mylite? Taip dažniausiai veikia originalios ir malonios kalėdinės dovanos, kurios suteikia žmogui džiaugsmo ir prisiminimų. Kalėdos būna šaltuoju metų laiku, todėl būtent per šias šventes taip mėgstama dovanoti šiltas ir mielas dovanas.

Drabužiai

Per Kalėdas kone daugiausiai žmonių dovanoja drabužius. Ir tai iš tiesų puiki mintis. Kad mylimas žmogus iš  tiesų apsidžiaugtų, pakanka įdėti šiek tiek pastangų. Numegzkite jam dailias ir šiltas pirštines su gražiu paveikslėlių arba ilgą minkštą šaliką, jei jis dažnai persišaldo. Nemokate ar neturite laiko užsiimti rankdarbiais? Užsakykite tai iš kito žmogaus. Užsisakykite, kad kitas žmogus numegztų Jūsų mylimam žmogui šiltas ir spalvingas kojines su užrašu „Aš tave myliu“ ir jis tikrai liks nustebintas ir nudžiugintas.

Saldumynai

Kalėdinės dovanos, žinoma, niekada neapsieina be saldumynų. Norite nustebinti antrąją pusę iš tiesų saldžia ir miela dovanėle? Tai gali būti neįprastas šokoladas, pvz., su pipirmėte, arbatos žolelėmis ar kitu netikėtu skoniu. Taip pat daug kas labai mėgsta gauti tiesiog gražiai supakuotus saldainius. Kitas puikus būdas pradžiuginti savo porą – padovanoti mėgiamiausių saldainių. Tokia dovana iš tiesų rodo dėmesingumą. Taip pat labai populiarios kalėdinės dovanos yra degustacijos. Didžiuosiuose miestuose esančios šokolado parduotuvės siūlo padegustuoti jų gaminamą šokoladą ir pasimokyti šokolado gaminimo vingrybių. Nupirkite degustacijos kuponą dviems ir tai bus tikrai saldi, šilta ir įdomi dovana, kuria galėsite pasidžiaugti kartu.

Praktiški daiktai

Kai kurie žmonės tiesiog nenori gauti kažko labai ypatingo ar per daug įpareigojančio. Yra porų, kurioms kalėdinės dovanos neneša daug galvos skausmo, nes jie į šį klausimą žiūri itin paprastai. Kartais poros susitaria ir joms yra priimtina dovanoti vienas kitam tai, ko antrąjai pusei iš tiesų reikia. Tai gali būti papuošalai, kvepalai, skutimosi reikmenys, puodeliai ir kt. Žinote, kad Jūsų antroji pusė taip pt laukia praktiškos dovanos? Nupirkite šiltas ir dailias šlepetes, kuriomis jūsų mylimas žmogus galės kasdien vaikščioti namuose.

Originalios idėjos dovanai paieška

dovana

dovanaSurasti patrauklią dovaną yra sunku. Tam reikia skirti ne tik daug laiko, bet ir pastangų. Daugelis gali nerimauti ir dėl savo finansų būklės. Juk įprasta manyti, kad geriausia dovana visuomet yra brangiausia. Deja, tai klaidinga nuomonė. Tereikia originalios idėjos dovanai, kad tiek jūs, tiek jūsų artimieji liktų nustebinti ir apžavėti. Tačiau, kur ieškoti šio pasirinkimo?

Prireikus pagalbos, dažniausiai jos ieškoti tenka draugų ar artimųjų būryje. Kartu rasti tinkamą sprendimą yra visuomet lengviau. Deja, idėjų čia gali ir pristigti. Laikui bėgant jos praranda originalumą ir darosi vis labiau žinomos. O juk norisi atrasti kažką nauja, kažką neįprasta ir malonaus. Galbūt sprendimo reikia ieškoti kur nors kitur? O gal tiesiog viso šio galvos skausmo atsisakyti ir pasirinkti lengviausią problemos sprendimo būdą – piniginę dovaną?

Pinigai gali pradžiuginti daugelį. Juk tai maloni, netikėta ir dažnai itin reikalinga dovana bet kurio amžiaus žmogui. Už pinigus galima įsigyti tai, apie ką svajojama. Tai skamba daug patraukliau nei įprasta ir galbūt net šypsenos neišspaudžianti smulkmena. Tačiau šios idėjos dovanai ne itin atspindi jūsų jausmus kitam žmogui. Pinigus dovanoti yra paprasta, tačiau surasti ar net sukurti malonią staigmeną yra kur kas sudėtingiau. Tai atspindi jūsų meilę ir šilumą, todėl dvejoti ar abejoti šiuo pasirinkimu neturėtumėte.

Jeigu nusprendėte nustebinti žmogų malonia staigmena, pasirūpinkite tinkamu jos paruošimu. Deja, kartais originalių minčių pristinga, tad jų ieškoti geriausia ne draugų ar artimųjų žmonių būryje, o tiesiog internete. Čia galima rasti daug unikalių dovanų pasiūlymų ir kitų patarimų, todėl tikrai nenusivilsite šios kibernetinės erdvės privalumais. Joje rasite tai, kas pradžiugins jūsų artimuosius ir suteiks jiems rūpestingumo jausmą.

Tinkamą dovaną surasti iš tiesų yra sunku. Laimei, įvairios idėjos dovanai palengvins jūsų paieškos procesą. Taip sutaupysite daug brangaus laiko ir suteiksite malonumą brangiems žmonėms. Džiugu, kad pagalbos nereikia toli ieškoti, tam pakanka vos kelių minučių, nes norusalis.lt suteikia šią unikalią galimybę kiekvienam interneto vartotojui. Svetainėje rasite daug gausių pasiūlymų, kuriuos neabejotinai pritaikysite savo dovanos paieškai.

Kokie papuošalai yra geriausios dovanos

žiedas

žiedasPrieš gimtadienį artimuosius aplanko stresas. „Ką nupirkti? Ką šiais metais padovanoti? Juk visko turi…“ Tokios įkyrios mintys lenda ne į vieno vyriškio galvą artėjant jo žmonos ar draugės gimtadieniui. Panašiai mąsto ir biuro administratorė, artėjant vadovo gimtadieniui. Žodžiu, problema yra nemaža, ją reikia padėti išspręsti.

Papuošalai yra labai nebloga dovana.

Apskritai, dovana yra išskirtinis dėmesio parodymas. Jos tikslas – ne didinti jubiliato turtus, o sukelti teigiamas emocijas ir prisiminimus. Kadangi papuosalai dažnai nešiojami, reiškia ir juos gavusysis nuolatos prisimins iš ko ir kokia proga juos gavo. Papuošalai tam puikiausiai tinka, belieka išrinkti kokius dovanoti.

Žiedai dovanojami tik patiems artimiausiems žmonėms. Net mamai žiedą dovanoti yra nelabai rekomenduojama. Žiedas simbolizuoja amžinybę, kuri paprastai siejama su žmona ar drauge, o ne su mama. Apyrankė – universali dovana, kuri tinkama tiek mamai, tiek bendradarbei, tiek dukrai, pusseserei ar paprastai pažįstamai, su kuria matotės 1-2 kartus per metus. Taip pat ir grandinėlė su pakabučiu. Auskarai – intymesnė dovana, nes jais puošiama viena iš erogeninių zonų – ausys. Dėl to mažai pažįstamai moteriai jų dovanoti nepatartina, nes gali kilti minčių, lyg juos dovanojantis vyriškis bando įsiveržti į moters erogenines zonas, nors jam to daryti ir negalima dėl socialinio statuso. Plaukų sagės – universali dovana, tačiau ją dovanoti reiktų tik turinčioms ilgus plaukus. Karoliai – abejotina dovana, nes reikia žinoti nešiojamų rūbų stilių. Jei moteris mėgsta nešioti uždarus klasikinius rūbus, karoliai tinkama dovana, tačiau jei atvirus ir seksualius, pabrėžiančius krūtinę, masyvūs karoliai netinka, vietoj jų geriau jau subtilus nedidelis pakabukas.

Papuošalai gali būti sidabriniai arba auksiniai. Sidabriniai papuošalai yra pigesni, tačiau nereiškia, kad jie nėra prabangūs. Jie prieinamesni platesnei auditorijai, todėl čia labiau reiktų dėmesį atkreipti į originalias formas, o ne masyvumą. Masyvumas neparodo turto, kaip tai daro masyvūs aukso papuošalai. Auksui ir sidabrui retai kada žmonės būna alergiški, tad juos pirkti galima drąsiai.

Papuošalų ieškokite internete, kur jų didesnė pasiūla. Vienoje parduotuvėje yra tik kelios kolekcijos, o interneto parduotuvėse jų rasite tūkstančius. Jei lietuviškose nieko gero nerandate, ieškokite užsienietiškuose. Originalių papuošalų sunku dabar rasti, tad būkite kantrūs. Ji už tokią dovaną atsidėkos šypsena ir prisiminimais…

Seksualus apatinis trikotažas

Seksas – mūsų džiaugsmas, gyvenimo sportas, pramoga ir būdas susilaukti vaikų. Tam, kad šis užsiėmimas būtų romantiškas, įspūdingas, turiningas, prigalvota daugybė įvairių žaislų ir priemonių. Sekso verslo industrija klestėjo visais laikais, ji klesti ir dabar, tačiau mes ne apie tai.

Kaip sužadinti partnerio aistrą be jokių žaislų ir priemonių? Čia padės seksualus apatinis trikotažas.

Seksualus apatinis trikotažas paprastai yra gaminamas iš sintetinių medžiagų su labai nedaug natūralios medžiagos, kadangi yra skirtas daugiau pasirodymams, nei nuolatiniam nešiojimui. Jo tikslas sujaudinti, ir būti nuimtam. Dėl to jo gamybai ir naudojamas poliesteris ir elastenas. Gaminami dažniausiai standartinių dydžių, ta tinka smulkaus ir vidutinio kūno sudėjimo vilioklėms.

Apatinis trikotažas paprastai parduodamas visuose didžiuosiuose prekybos centruose arba rūbų parduotuvėse. Seksualus apatinis trikotažas gali būti randamas tik specializuotose apatinių rūbų parduotuvėse, sekso reikmenų salonuose ir, aišku daugybėje interneto parduotuvių. Viena iš tokių parduotuvių yra Estela.lt, kuri prekiauja tiek kasdieniniu apatiniu trikotažu, tiek šventiniu, tiek pramoginiu (sekso žaidimų su seksualiais rūbais niekaip kitaip, kaip pramoga, nepavadinsi).

Pirkti apatinį trikotažą internetu dažnai gali būti rizikinga dėl moteriškų formų reiklumo ir nestandartiniųišmatavimų, tačiau grąžinimo arba pakeitimo galimybės viską atperka. Seksualus apatinis trikotažas gaminamas standartinių dydžių, todėl jį perkant nedideli neatitikimai nėra labai baisūs, nes jis nebus nuolatos nešiojamas. Bet kuriuo atveju prieš perkant internetu yra labai rekomenduojama pasitikrinti dydžių lenteles, kad nekiltų nereikalingų nesusipratimų. Dydžių lentelės būna visose rūbų el. parduotuvėse, tad gerai jas išstudijuokite, prieš užsisakydami prekę.

Apatinis trikotažas paprastai NĖRA gera dovana, tačiau nėra taisyklės be išimties. Seksualūs apatiniai – puiki dovana, tačiau irgi yra tam tikros rizikos. Jei padovanojate seksualų komplektą, niekada nenuimkite etiketės ir neišmeskite pakuotės. Jei netiks dydis, galėsite pasikeisti į didesnį ar mažesnį modelį arba grąžinti ir pakeisti nauju apdaru. Jei dovana tinka, romantiškas vakaras garantuotas, nes moterys dega nekantrumu bent pasimatuoti naujus seksualius apatinius.

Interneto parduotuvėse pilna seksualių rūbų, tereikia tik paieškoti. Pradėkite nuo www.estela.lt.

Dovana kūdikiui – gintariniai karoliai

Šeimos švenčių paprastai būna daug ir įvairių. Kai kurios kartojasi kas metai, kai kurios – tik vieną kartą gyvenime. Tai vaiko gimimas ir krikštynos. Dažnai vos tik gimus kūdikėliui yra sukviečiamos giminės ir draugai norint pristatyti naująjį šeimos narį. Tai įvyksta praėjus mėnesiui po grįžimo iš ligoninės, kai įtampa namuose atslūgsta, viskas pradeda atsistoti į savas vėžes.

Dažnai pakviestiesiems į tokį vakarėlį kyla nemažai rūpesčių išrenkant originalią ir gan nebrangią dovaną. Kokybiški barškučiai kainuoja apie 50 litų, tad tai gana brangi dovana, turint omenyje, kad jau po pusmečio šio žaisliuko gali nebelikti. Ką padovanoti tokio, kad tiktų kūdikiui ir dar būtų naudinga, gražu ir liktų visam gyvenimui. Gintariniai karoliai kūdikiams yra tokia dovana, nes

  1. Kainuoja 40-50 litų, taigi ne ką brangiau nei tie brangūs barškučiai;
  2. Yra gražūs ir priderinami prie įvairių spalvų rūbelių;
  3. Tinka tiek berniukams, tiek mergaitėms – universali dovana;
  4. Geltoni karoliukai prikausto vaiko dėmesį ir jais jis žaidžia lygiai taip pat, kaip ir su kitais žaislais – krato, mėto, kiša į burną;
  5. Saugi dovana, nes kiekvienas karoliukas yra vienas nuo kito atskirtas mazgeliu, tad nutrūkus virvutei, nukrenta tik vienas karoliukas, o ne visi;
  6. Gintaro karoliai turi gydomųjų savybių, kurių svarbiausia – PALENGVINA DYGSTANČIŲ DANTŲ SKAUSMĄ. Taip pat padeda imuninei sistemai, ramina;
  7. Gintaro karoliai kūdikiams nėra alergiškas žaislas, nes gintaras – natūralus mineralas ir anti-alergenas;
  8. Išlieka ateičiai net jei ir nutrūksta virvutė. Tereikia tik surinkti karoliukus ir juos sunerti iš naujo arba padėti saugioje vietoje. Paaugus vaikui galima kartu pasidaryti originalių papuošalų, dažniausiai apyrankių.
  9. Gintaro karoliai – labai originali dovana. Tokius gintaro karolius vaikams dovanoje Londono, Los Anželo, Niujorko, Sidnėjaus mamos savo vaikams, nes laiko tai madingu ir originaliu papuošalu.
  10. Gintaro karoliai – puiki dovana ir Kalėdoms, nes įpakuojama į lininį maišelį, kurį galima pakabinti ant Kalėdų eglutės kaip papuošalą.

Dešimt priežasčių, kodėl gintariniai karoliai iš tiesų puiki dovana, tikriausiai yra pakankamai, kad krikšto mamos ir tėčiai pasvarstytų apie tokias dovanas, kurios pasiekiamos ranka, nes gaminamos pajūrio juvelyrų Klaipėdoje, taip pat parduodamos internetu.