Grindjuostės – geras stilius už nedidelę kainą

grindjuostės

grindjuostėsGrindjuostės – paradokso įrodymas. Jei kambary jos yra, tai atrodo, kad viskas gerai. Bendras vaizdas tuomet dailus. Tačiau tai nėra interjero detalė, į kurią dėmesys atkreipiamas pirmiausia. Bet jei tarp grindų ir sienų nieko nebūtų, ta vieta ir pritrauktų dėmesį.

Iš pažiūros nesvarbu, bet iš tiesų net labai svarbu. Štai toks paradoksas.

Gera žinia

Grindjuostės, palyginti su kai kuriais kitais interjero akcentais, yra nebrangios. Gera žinia, ar ne? Jos paprastai laikomos paskutiniais štrichais. Piniginės tikriausiai neištuštins, bet prisidės prie viso interjero akcentų komplekto.

Didžiulis pasirinkimas

Grindjuosčių pasiūla labai plati, todėl jas pritaikyti pavyksta įvairiausių stilių. Didžiulis pasirinkimas – šių laikų bruožas. Tai džiugina ne mažiau nei patraukli kaina. Iš parduotuvės grįžtama puikiai nusiteikus, nes pardavėjai neapsiriboja keliomis prekėmis.

Ilgaamžiškumas

Nors grindjuostės paprastai laikomos estetine dalimi, reikšmingas ir jų praktiškumas. Tikimasi, kad jos tarnaus taip pat gerai, kaip ir grindų danga.

Namie vyksta veiksmas, tad nesinorėtų, jei šuns uodegos mostas ar nukritę raktai grindjuostes sugadintų.

Matmenys

Renkantis atsižvelgiama į matmenis. Teigiamai nuteikia dydžių įvairovė. Jei tarp grindų ir sienos likęs didesnis tarpas, jis užmaskuojamas pasirinkus masyvesnes juostas. Pigu ir veiksminga.

Skirtingos medžiagos

Grindjuostės gaminamos iš skirtingų medžiagų. Tarp populiariausių yra plastikinės. Kodėl? Nes jos kainos požiūriu itin patrauklios. O ir montavimas nekelia didelių rūpesčių.

Kartais pasirinkti gana sudėtinga. Nevienodi matmenys ir medžiagos bei kiti kriterijai – tai galimybė įsigyti labiausiai patinkantį produktą. Tačiau kartu uždavinys pasunkėja. Jau sudomino vienas variantas, bet tada atrandama kitas. Na, bet vis tiek gerai, kai pirkėjas nėra priverstas rinktis iš poros ar trejeto prekių.

Gamintojai supranta, kad grindjuostės – stiliaus dalis. Todėl pasirūpinama, kad rinkoje atsirastų įvairiausio dizainų produktų. Dėl to prieš įsigyjant apgalvojama, kokios juostos labiausiai derėtų prie grindų ir sienų.

Kambarys be grindjuosčių atrodo neišbaigtas. Atrodo keistai ir netvarkingai. O štai sudėliojus visus dizaino štrichus gaunamas džiuginantis rezultatas. Verta priminti: geras stilius už nedidelę kainą. Ir netgi personalizuotas stilius už priimtiną kainą. Todėl grindjuostės yra ir individualumo kūrimas.

 

 

 

Žaismingos spintos vaikams: ką rinktis?

spintos vaikų kambaryje

spintos vaikų kambaryjeVaikų kambario baldai stebina savo pasirinkimo galimybėmis. Deja, priimti tinkamą sprendimą nėra taip lengva, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Vaikų spintos, stalai, kėdės ir kiti baldai turi būti ne tik saugūs ir patogūs, bet ir žaismingi, lavinantys mažųjų vaizduotę. Svarbų vaidmenį atlieka baldų kokybė, jų ilgaamžiškumas ir pritaikymo galimybės. Interjero specialistai teigia, kad vaikų baldai turi „augti“ kartu su mažaisiais – prisitaikyti prie besikeičiančių poreikių ir norų.

Vaiko kambarys – tai erdvė, kurioje mažieji auga ir bręsta kaip asmenybės. Viskas šiame kambaryje turi atitikti mažylio poreikius ir norus. Nepamirškite, kad berniukų ir mergaičių pomėgiai skiriasi, todėl dizainas, tinkantis berniukų kambariui, netiks mergaičių kambariui. Be to, su laiku keičiasi ir vaikų norai – jei 2 metų mergaitė džiaugsis poniais ir lėlėmis, natūralu, kad paaugusi ji norės subtilesnio dizaino baldų ir ramesnio tono spalvų. Šiuo atveju geriausias sprendimas – kas kelis metus atnaujinti vaiko kambarį. Deja, tai reikalauja didelių investicijų. Jei jūsų finansai to neleidžia, pagalvokite apie drauge su vaiku besikeičiančius baldus – reguliuojamo aukščio stalus ir kėdes, patogios struktūros spintas. Nepamirškite dominuojančių spalvų. Racionaliausias sprendimas – sienų dažymas, žaismingo dizaino užuolaidos, kilimėliai ir lengvai nuimami lipdukai, kurie leis pakeisti kambario interjerą be didelių investicijų.

Vienas svarbiausių vaikų kambario baldų – kokybiškos ir patogios spintos. Čia laikomi vaiko drabužiai, žaislai, darželio ir mokyklos reikmenys. Kitaip sakant – spinta turi būti erdvi ir patogiai išplanuota. Būtina įvertinti baldo saugumą. Kuo jaunesnis vaikas, tuo saugesnio baldo jam reikės. Rinkitės apvalintų formų gaminius su saugiomis durų rankenėlėmis. Jei įmanoma, siūlome rinktis spintas stumdomomis durimis – naujausios konstrukcijos saugo nuo pirštų prisivėrimo, yra patogiai uždaromos ir atidaromos. Būtina pagalvoti ir apie spintos išplanavimą. Kad vaikai mokytųsi tvarkos, siūlome įrengti patogias lentynėles ir stalčiukus. Įsitikinkite, kad vaikas patogiai pasieks būtiniausius daiktus. Jei mėgstamus žaislus sukelsite ten, kur mažieji negalės pasiekti, jie ieškos nesaugių būdų, kaip juos pasiimti.

Labai svarbu – spintos dizainas. Džiugu tai, kad šiandien galima rinktis iš itin plačios spintų modelių ir spalvų pasiūlos, kurios atitiks net ir išrankiausiųjų poreikius. Jei nerandate jūsų lūkesčius atitinkančio baldo, kreipkitės į baldų gamintojus. Siūlome pagalvoti apie išskirtinės formos gaminius, pvz., banguojančių formų spintas arba spintas-lovas, kurios atliks kelias funkcijas. Žaismingo dizaino spalvos lavins vaiko vaizduotę ir visam kambariui suteiks daugiau gyvybės. Ieškodami spintos, pasikalbėkite su vaiku ir atkreipkite dėmesį į mažojo poreikius – juk šiame kambaryje jis turės praleisti didžiąją dienos dalį.

Apartamentai Palangoje – Vila „Litorina“

Vila Litorina

Poilsiauti Palangoje reikia rimtai ir solidžiai. Aišku, visada yra galimybė nuomotis namelį kopose, kur šalta, drėgna ir nejauku esant prastesniam ar vėjuotam orui. Ten pagrindiniai dalykai – vanduo, tualetas, virtuvė – yra  už keliasdešimties metrų atskirose patalpose, tad nukulniuoti iki jų yra tikras malonumas.

Visai ne malonumas? Per atostogas norite komforto? Tada rinkitės tvarkingus apartamentus Palangos centre!

Vila LitorinaApartamentų nuoma Palangoje vasaros sezonu nėra labai brangi – 140-180 litų priklausomai nuo to, kiek dienų apsistojate. Ar tai brangu? Skaičiuokime, kaip suaugę žmonės. Apartamentuose gyventi gali 4 asmenys, tad dalinkime kainą iš 4. Jei už parą sumokate 180 lt, reiškia vienam asmeniui nakvynė ir gyvenimas kainuoja 180/4=45 litus. Šaukiate, kad brangu, plėšikavimas vidury baltos dienos? 😉 Dabar pabandykite įvertinti, ką gaunate apartamentuose ir namelyje.

Apartamentai Vila „Litorina“ Palangoje yra įsikūrusi Plytų gatvėje šalia Basanavičiaus gatvės. Tai pats Palangos centras. Didelis pliusas norintiems turiningai leisti laisvalaikį. Iki jūros – 10 minučių pėsčiomis, ir ne bet kokio užkampio, o pagrindinio Palangos tilto.

Apartamentuose yra 2 kambariai su visais patogumais – tualetu, dušu, virtuve, šaldytuvu, televizoriumi ir t.t. Prisiminkite namelius, kur iki tualeto reikia eiti keliasdešimt metrų, visada su savimi neštis raktą ir tualetinį popierių, ten nuolatos pilna žmonių, kurie kartais elgiasi gana netvarkingai ir nepadoriai. Taip pat ir lauko virtuvėje jus nuolat lydi pavydūs žvilgsniai, žiūrintys, ką čia dabar gaminate. Plaunant indus dažniausiai tai tenka daryti tik šaltu vandeniu, tad neveikia nei pusė buteliuko populiaraus indų ploviklio… Vienas vargas, kurio apartamentuose tiesiog nėra, nes juose jaučiatės kaip kažkieno bute.

Nameliuose miške prie jūros lovos senos, girgždančios ir siauros. Apartamentuose – nauji baldai, plati dvigulė lova miegamajame ir išskleidžiama sofa-lova poilsio kambaryje. Idealus poilsis. Be to Vila „Litorina“ apartamentuose keičiama patalynė ir rankšluosčiai. Dar vienas didelis patogumas, ypač, kai vykstama ilgesniam laikui.

Normalus pietų stalas – nepalyginamas su tuo staliuku lauke prie namelio, pro kurį kaip tyčia pietų ar vakarienės metu nori praeiti visi kaimynai…

Taigi, klausimas ar apartamentų nuoma Palangoje yra iš tikrųjų brangi, ar tie 45 litai žmogui verti tos kokybės, kokia siūloma, atsakytas. „Litorina“ apartamentų nuoma – prieinamas poilsis visoms šeimoms ir poilsiautojų grupėms. Rezervuokite iš anksto ir liksite sužavėti patalpų švara ir tvarka.

Roletai ir žaliuzės kiekvienuose namuose

Jei jau namas turi langus, reiškia turi būti ir juos dengiantys mechanizmai. Priešingu atveju privatumo namuose tikrai nebus, o esant tiesioginiams saulės spinduliams vasarą galite taip pasišildyti namus, kad bus neįmanoma būti kambaryje. Aišku, ant langų galima dėti ir lovos užtiesalą, tačiau atrodys tikrai ne kaip.

Roletai Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje pardavinėjami ne vienoje įmonėje ir parduotuvėje. Didžiuosiuose statybinių medžiagų prekybos centruose parduodami pigūs roletai, tarp jų pasitaiko ir žemesnės kokybės, tad patartina kreiptis į specializuotas įmones, tokias kaip Domus Lumina, kurie ne tik parduos roletus ar žaliuzes, bet ir patars dėl originalių sprendimų. Roletai perkami visam gyvenimui, kas metai jie nekeičiami, todėl vertėtų pagalvoti gerai, kokios rūšies roletus pirkti, gal tinka geriau prie esamo interjero tam tikri raštai ir spalvos. Esama įvairių spalvų ir raštų roletų, todėl patartina išsikviesti meistrą, kuris atsineštų raštų pavyzdžių. Pridėjus prie sienos galima nesunkiai įsitikinti, ar konkreti pasirinkta spalva derinsis su sienomis. Taip pat reikia pasirinkti norimą roleto medžiagą, jei norima net ir vidury dienos mėgautis paslaptinga ar romantiška prieblanda. Skirtingos medžiagos skirtingai praleidžia saulės šviesą, dėl to keičiasi viso kambario apšvietimas, o tuo pačiu ir jaukumas.

Žaliuzės Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje parduodamos tose pačiose Domus Lumina parduotuvėse. jos yra labai kokybiškos ir taip pat labai įvairios. Gali būtį įvairių žaliuzių rūšių ir net formų, pavyzdžiui, trikampės formos plisuotos žaliuzės, specialios žaliuzės stogo langams. Kadangi vis populiarėja medžio tekstūros elementai, galima užsisakyti ir medines žaliuzes, padarytas iš bambuko ar kitokio medžio plokščių. Tokios žaliuzės suteikia kambariui natūralumo jausmą. Tiesa, jas labai atsargiai reikėtų derinti su interjeru, nes medinės žaliuzės paprastai yra tamsios, tad tai gali atsiliepti visam kambario apšvietimui.

Žaliuzių ir roletų įvairovė kartais glumina, tačiau labai jaudintis nereikėtų. Domus Lumina konsultantai su mielu noru papasakos ir paaiškins, kokia yra žaliuzių ir roletų specifika, rūšys, galimybės tvirtinti. Domus Lumina jau gana seniai dirba su interjero sprendimais, todėl kompetencijos čia tikrai netrūksta. Kainų prasme šios parduotuvės tikrai nėra pačios brangiausios Lietuvoje.