Pigios kelionės – daug pliusų ir menkas minusas

Plati pasiūla internete

Pigios kelionės užkariavusios rinką. Lengva suprasti, kodėl taip yra.

Pigių kelionių pasiūla labai plati internete. Pakanka kelių minučių, kad susipažintumėte su įvairove. Kažin ar kas nors sakytų, jog internete nieko neįmanoma rasti. Dar ir kaip įmanoma. Rodos, pasiūlymai vienas už kitą geresni. Pliusų sąrašas nekuklus.

Internautus pasitinka pigios kelionės į Turkiją ar Egiptą; vilioja ne tik kainos, bet ir prašmatnūs viešbučiai. Nevyniojant žodžių į vatą – jie nuostabūs. Neaišku, ar rezultatas pranoko lūkesčius, ar tokio puikaus rezultato ir siekta, bet akivaizdu, kad pasiekimai neprasti. Išvystyta infrastruktūra, dailus dizainas, komforto atributai – visa tai svarbu ir visa tai siūloma.

Tarp pliusų – pats pateikimas. Informatyvu, nurodyti aktualūs dalykai. Taip norintiems keliauti atsiveria daugiau galimybių, galima sklandžiau dėliotis planus. Galbūt intriga kartais ir vilioja, bet planuojant atostogas tikimasi turėti aiškius punktus, kur, kas, kaip.

Vardijant privalumus neprošal užsiminti ir apie kainas. Tiesą sakant, žodis „pigios“ jau atskleidė, kad keliauti galima neišlaidaujant. Na, nuomonių tikriausiai būtų visokių, bet tie, kurie jau pabuvojo Turkijoje, Egipte ar kitame krašte, sutinka, jog didelės išlaidos nėra privaloma dalis. Tad pasisemti įspūdžių nėra tas pat kaip išlaidauti.

Pigios kelionės patinka visiems ar bent jau daugeliui. Priežasčių netrūksta. Dar nepaminėjome sparčiai teikiamų paslaugų. Naudojantis internetu viskas ne tik paprasta, bet ir greitai. Išsirinkti ir užsisakyti kelionę – patogu, nereikia skirti šimtų valandų.

Jei su kelionėmis susijusios paslaugos būtų teikiamos neapdairiai, tada nekalbėtume apie pliusus. Negana to, itin svarbu yra bendravimas. Viskas prasideda nuo reklamos, bet reklama tinkamai nesuveiktų, jei įmonėje niekas maloniai nebendrautų, jei neatsakytų į klausimus, jei klientai pasijustų kaip užsukę ne ten…

Tai erzina

Deja, keliaujant neišvengiama ir vieno trūkumo. Šalių tiek daug, norų irgi, bet kaip visur spėti? Tokia pasirinkimų gausa, tad visko aprėpti kone neįmanoma. Traukia ir Turkija, ir Egiptas, ir galybė kitų kraštų, bet norint pabuvoti ir ten, ir ten, ir dar keliuose tuzinuose vietų tektų skirti labai daug laiko.

Kita vertus, šis paminėtas trūkumas įvardijamas kiek ironiškai. Tai jau veikiausiai supratote. Juk gausus pasirinkimas iš tiesų yra puikus dalykas. Todėl žodžių „tai erzina“ nepriimkite labai rimtai.

Vietoj apibendrinimo: pigios kelionės yra vertos dėmesio, jei jas siūlo patikimi kelionių organizatoriai. Tai tikrai neerzina!

Keliones autostopu keičia kelionės lėktuvu

keliones

kelionesŠiais laikais kelionės lėktuvu tampa vienu pigiausių būdų keliauti. Taip keliauja ir studentai, ir senjorai. Juolab, kad kainos tikrai nesikandžioja ir yra priimtinos kiekvieno lietuvio kišenei. Lietuvos oro uostai kasmet skelbia vis naujas kelionių kryptis, tokiu būdu tik dar labiau mums atverdami duris į platųjį pasaulį.

Prieš penkerius ar šiek tiek daugiau metų lietuviai, kaip ir kitų tautų piliečiai mėgo keliauti nemokamai autostopu. Dažniausiai nemokamai, nes būna ir vairuotojų, kurie paprašo tam tikro atlygio už kelionę. Apskritai keliauti autostopu ne pats saugiausias būdas. Niekada negali žinoti, kokie pavojai gali tykoti kelyje. Gerai, jeigu Jūsų draugams pavyko vos su minimaliomis keliones išlaidomis autostopu per vasaros atostogas apkeliauti Europą: pamatyti Eifelio bokštą Paryžiuje, išsimaudyti Viduržemio jūroje ir atsigerti itališkos kavos Romos centre. Tačiau neretai pasitaiko atvejų, kai kelionės pasibaigia ne tik gerais prisiminimais ir kalnais nuotraukų albumų, keliaujant tokiu būdu gali bet kuriame kelionės etape tykoti pavojai.

Pasitaiko atvejų, kai keliautojai būna apgauti, apiplėšti, jau nekalbant apie blogesnius nutikimus. Tad kam rizikuoti prarasti savo asmeninius daiktus, pasą bei gerą nuotaiką jeigu dabar galima nuskristi į bet kurią Europos šalį už šimtą ar net mažiau litų. Pasinaudoję taip dažnai aviakompanijų skelbiamomis akcijomis, galite įsigyti tikrai pigių skrydžių ir nukeliauti į bet kurią pasaulio vietą už dienos dienos darbo atlygį.

Dabar nieko nėra paprasčiau nei keliauti lėktuvu. Bilietai įsigyjami internetu, galite laisvai pasirinkti tiek išvykimo, tiek grįžimo šalį ir miestą. Štai kodėl girdime vis daugiu draugų pasakojimų apie aplankytas naujas šalis, atostogas Kanaruose ar įspūdingus Viduržemio jūros paplūdimius. Kelionės “įtraukia”. Kuo dažniau keliauji, tuo labiau norisi daugiau pamatyti ir taip viena kelionė nejučia keičia kitą. Keliauti tikrai yra smagu. Juolab, kad statistiškai keliauti lėktuvais yra saugiausia. Pamirškite autostopus ar varginančias kelionės autobusais. Įsigykite aviabilietus vos per kelias minutes ir planuokite kelionę jau tą patį vakarą.

Įgyvendinkite savo svajonę pamatyti Graikijos Akropolį ar Egipto piramides. Kelionės lėktuvais yra greitos ir paprastos. Vos per kelias valandas, kol trunka skrydis, galite atsidurti už kelių tūkstančių kilometrų nuo savo namų ir mėgautis naujos kultūros, naujos šalies ir naujos kalbos atradimais. Išmokite ir pamėkite keliauti!