Paskolos dirbant užsienyje ypač dažnai neprieinamos Lietuvoje

pinigai

Galvojantiems apie paskolų ėmimą, šiuo metu reikėtų atidžiau pasižiūrėti į dabar esamus pasiūlymus. Netgi paskolos dirbant užsienyje dabar išduodamos gana sėkmingai, jeigu atitinkamos kreditorių nustatytos sąlygos. Žinoma, dabar paskolas gauti nėra taip lengva, kaip buvo anksčiau, tačiau sugriežtėjusi tvarka nerimą kelti turėtų tik tiems, kurie negauna jokių pajamų. Jeigu dirbate užsienyje ir norite pabandyti pateikti paskolos paraišką kažkurioje lietuviškoje paskolų bendrovėje, tuomet reikia pasižiūrėti kokie kriterijai yra taikomi paskolų gavėjams. Jie leidžia lengviau suprasti ar verta gaišti laiką ar ne. Tad, ką turi žinoti kiekvienas, kurį domina paskolos iš lietuviškų paskolų bendrovių?

Dirbantys užsienyje neturėtų galvoti, kad jiems bus taikomos kažkokios išlygos. Jos tikrai nebus taikomos. Tokių klientų kreditingumas bus vertinamas ta pačia tvarka, kaip ir visų kitų. Reikia išskirti nebent tai, kad dirbantys užsienyje gali gauti didesnes paskolų sumas, nes vis dėlto – dauguma jų gauna gerokai didesnes pajamas nei Lietuvoje dirbantys asmenys. Žinoma, tai taikoma tik dirbantiems legaliai. Jeigu užsienyje dirbate nelegaliai, tuomet niekas negalės matyti jūsų gaunamų pajamų. Tiesiog tokie duomenys nebus niekur registruoti.

Paskolos dirbant užsienyje išduodamos tik tokiais atvejais, jeigu asmuo sugeba įrodyti jų gavimą. Jeigu negalėsite patiekti duomenų apie tvarių pajamų šaltinį, tuomet negalėsite gauti jokios paskolos. Paprastai kalbant, tokie duomenys turi būti registruojami ir tiek. Dirbantys užsienyje kreditų lengviau negauna dėl to, kad visas užmokestis registruojamas toje šalyje veikiančiose informacinėse sistemose. Jeigu Lietuvoje veikiančios kredito bendrovės neturi prieigos tų duomenų patikrinti, tuomet negausite jokio kredito.

Kaip bebūtų, paskolos dirbant užsienyje gali būti neišduodamos tais atvejais, jeigu asmuo nuolatos pateikia informaciją apie išsiregistravimą iš Lietuvos. Viena pagrindinių kreditorių nustatomų taisyklių yra ta, kad paskolos gavėjas privalo būti nuolatinis Lietuvos gyventojas. Tad, jeigu jūs išsiregistravote iš mūsų šalies, tuomet vargu ar kuri nors lietuviška kreditų bendrovė norės su jumis turėti reikalų. Ji nenorės rizikuoti ir tiek.

Taip pat patariama pasidomėti ir kitais reikalavimais, nes jų yra žymiai daugiau.

Skolintis gali būti lengva

greitas kreditas

greitas kreditasKas kartą, kai pritrūksta pinigų, bėgate jų skolintis iš draugų? O gal tiesiog atsisakote norimų daiktų ar pramogų ir bandote sutaupytus pinigus kaupti kojinėje arba kiaulėje taupyklėje? Šiais laikais neverta imtis tokių senamadiškų būdų taupyti ir skaičiuoti kiekvieną centą, nes yra kitų išeičių, pavyzdžiui – greitas kreditas, akimirksniu padėsiantis išspręsti visus finansinius sunkumus. Pasiskolinimo procedūra visiškai nesudėtinga ir trunka vos 15 minučių. Vadinasi, net ir skolintis gali būti lengva!

Kreditų rūšys

Greitas kreditas gaunamas visai nesudėtingai, tereikia žinoti, jog skolintis gali visi dirbantys Lietuvos Respublikos piliečiai, kuriems yra sukakę 21-eri metai ir kurie gali tinkamai įvertinti skolos grąžinimo galimybes. Greitieji kreditai būna dvejopi: ilgalaikiai arba trumpalaikiai. Trumpalaikis finansinis įsipareigojimas trunka nuo 15 iki 55 dienų. Tokią skolą rekomenduojama imti atsiradus ypač nenumatytoms išlaidoms: gydymui, kuriam netaikomas sveikatos draudimas ar sugedus buitinei technikai. Greitas kreditas iki 1000 eurų jau laikomas ilguoju kreditu – finansiniu įsipareigojimu nuo trijų iki šešių mėnesių. Rekomenduojama skolintis ilgesniam laikui tokiu atveju, kai norima įsigyti didesnės vertės pirkinių ar pasinaudoti kiek brangesnėmis paslaugomis. Ilgalaikis kreditas veikiausiai nepadės įsigyti nuosavo būsto, tačiau jo gali pakakti nedideliam remontui ar Jūsų automobilio taisymui. Tiesa, verta paminėti, jog greitas kreditas pirmas nemokamas, tad galite visiškai ramiai skolintis pirmą kartą ir už tai nemokėti nė cento.

Paprasta, kaip parašyti žinutę draugui

Atrodo įprasta skolintis internetu ar tiesiog artimiausiame banko skyriuje, tačiau reikiamą sumą pinigų įmanoma gauti ir dar paprastesniu būdu. Greitas kreditas telefonu gali būti toks pat paprastas procesas, kaip parašyti trumpąją žinutę artimam bičiuliui. Užsiregistravę skolinimosi sistemoje, specialioje vartotojų zonoje įjunkite kredito skolinimąsi SMS žinute, tuomet nusiųskite trumpąjį pranešimą reikiamu numeriu, įrašę raktinį žodį „PRASAU“ bei pasirinktą skolos dydį skaičiais ir terminą dienomis. Paskoliukas skolintojų komanda darbo valandomis netrukus po SMS gavimo peržiūrės Jūsų pateiktą kredito paraišką ir atsiųs atsakymą. Toks greitas kreditas – paprastas ir efektyvus būdas pasiskolinti pinigų. Ši paslauga itin patogi, nes paskola gali būti suteikiama net ir neturint prieigos prie interneto, tiesiog naudojantis visuomet po ranka esančiu mobiliuoju telefonu. Tai puiki išeitis išspręsti staiga kilusius finansinius sunkumus ar pateisinti turimus lūkesčius.

Ką daryti, jei nespėjate grąžinti laiku

Skolintis visuomet reikia atsakingai. Prieš pateikdamas kredito paraišką, turite įsitikinti, kad atidžiai susipažinote su sutarties sąlygomis, įvertinote Jūsų prašomo kredito dydį, kainą, terminą bei jau turimus finansinius ar kitus įsipareigojimus bei įvairiausias nenumatytas aplinkybes, galinčias neigiamai paveikti Jūsų mokumą. Tačiau, net jei ir nepavyko tinkamai įvertinti savo finansinių galimybių arba iškilo nenumatytų aplinkybių, nesijaudinkite – net jei ir negalite grąžinti kredito laiku, visuomet yra išeitis išspręsti šią situaciją be įtampos – greitas kreditas su atidėjimu. Galite pratęsti kredito grąžinimo terminą pateikdami skolos pratęsimo paraišką. Įvertinę Jūsų mokumą, skolintojai kaip galima greičiau informuos Jus trumpąja žinute ar elektroniniu laišku, ar galima pratęsti kredito grąžinimo terminą, jei taip – kiek laiko jį galima pratęsti. Maža to, galite kreditą grąžinti ir dalimis: tereikia sumokėti kredito mokestį ir papildomą sumą, kuria norite sumažinti savo kredito likutį bei pratęsti mažesnio dydžio kreditą. Taigi, neverta jaudintis – kredito grąžinimo terminą tikrai lengva pakeisti. Juk greitas kreditas – tai tikrai puiki išeitis, ištikus finansiniams sunkumams.

Bankas, kuris dirba visą parą

skubus kreditas

skubus kreditasJeigu jums teko skolintis pinigų iš banko, veikiausiai žinote, kad ši procedūra trunka ne vieną dieną, o sąlygos, kurias turite atitikti, kartais skamba lyg iš fantastikos srities  Kai piniginė tuščia, o galvoje puiki idėja – reikia greito sprendimo. Mažesnis, bet greitesnis skubus kreditas yra tai, ko gali reikėti kiekvienam, susidūrusiam su greitu pinigų poreikiu. Kodėl šis pinigų skolinimosi būdas yra geresnis? Kaip greitai galima pasiskolinti ir kur ieškoti greitųjų paskolų įmonės?

Kreditas tiesiai iš namų

Koja ant kojos, o piniginė staiga pasipildo. Nereikia keliauti į banką, laukti eilėje ir tikėtis, jog atsakymas bus teigiamas. Kai skubus kreditas internetu tapo lengvai prieinamas visiems, gaunantiems pastovias pajamas, pinigų trūkumą pašalinti yra kur kas paprasčiau nei anksčiau.

Pagrindinis skirtumas tarp banko paskolos ir skubaus kredito yra ta, jog paraiškos pildymas įmanomas tiesiai iš namų. Namuose užpildę reikiamus dokumentus, paskolą gaunate tiesiai į savo banko sąskaitą, todėl nuo šiol į banką keliauti reikia tik dėl grynųjų išsiėmimo. Nuo šiol banką galite turėti savo namuose.

Ir dieną, ir naktį

Kuris bankas dirba visą parą? Teisingai, nei vienas! Skubus kreditai gali būti suteikiami tada, kai jums to reikia. Kadangi dokumentus dėl paskolos gavimo galite pateikti internetu, vos tik kredito įstaigos vadybininkas ateis į darbą, jūsų sąskaitą pasieks norima pinigų suma. Skubus kreditas internetu suteikiamas taip pat paprastai kaip ir bet kuriame kredito įstaigos skyriuje, o paraišką galite užpildyti jums patogiu metu. Kol kiti miega, jūs rūpinatės savo finansiniu stabilumu.

Greitai arba labai greitai

Skubus kreditas yra nepaprastai geras sprendimas visiems, kuriems pinigų prireikia greitai. Skubus kreditas visa para padeda išspręsti ir mažas, ir dideles finansines bėdas per labai trumpą laiką. Kaip greitai galite sulaukti teigiamo atsakymo?

Jeigu pateiksime prašymą darbo metu, nustebsite, jog pinigus galite gauti per 10-20 min. Kaip tai įmanoma? Viskas labai paprasta, nes visos kreditų bendrovės naudoja duomenų bazę, kurioje yra saugoma jūsų kredito istorija. Jeigu jūsų kredito istorija atitinka reikalavimus, tai yra vienintelis argumentas, lemiantis, gausite paskolą ar ne. Kredito įstaigos darbuotojas iš karto realiu laiku patikrina jūsų galimybes grąžinti paskolą ir pateikia atsakymą. Jeigu atakymas yra teigiamas, pinigai nedelsiant pervedami į jūsų nurodytą banką sąskaitą. Jeigu prašymą pateikiate kredito įstaigos skyriuje, paskolą galimą gauti ir grynaisiais.

Ar tai saugu?

Skubios paskolos saugumo atžvilgiu prilygsta banko paskoloms. Tai pagrindžia keli paprasti argumentai.

Pirma, jūsų saugumu yra rūpinamasi. Greito kredito bendrovė yra saugi vieta, norint pasiskolinti trūkstamą pinigų kiekį dėl to, jog tai yra įmonė, kurios veiklą kontroliuoja atitinkamos institucijos. Tos pačios, kurios reguliuoja ir visų Lietuvos komercinių bankų veiklą.

Antra, tai bus saugu, jeigu įsitikinsite patys. Norint gauti pinigus, reikia pateikti savo asmens dokumentą, todėl prieš siųsdami savo duomenis jūs privalote įsitikinti, jog įmonė, iš kurios norite skolintis, iš tikrųjų egzistuoja, o jos veikla yra prižiūrima. Tai galite padaryti Lietuvos banko interneto svetainėje, kurioje rasite visą vartojimo kreditų davėjų sąrašą.

Ir trečia, greita paskola bus saugi, jeigu jūs žinote, kad galėsite laiku grąžinti pasiskolintus pinigus.

Jeigu finansiniai reikalai gali būti sprendžiami patogiai, tai tik skolinantis greitai ir patogiai. Skubus kreditas subalansuotas šiuolaikiškam ir moderniam žmogui, kuris nori problemas spręsti operatyviai. Laikas pasirūpinti savo gyvenimu, nes jūsų būsima paskola jau pasirūpinta.

 

Koks kreditas internetu gali būti suteiktas Jums?

kreditas internetu

kreditas internetuStatistika rodo, kad smulkiųjų kreditų ir paskolų rinka Lietuvoje labai suaktyvėjo. Žmonėms vis patraukliau atrodo galimybė trumpam pasiskolinti nedidelę sumą pinigų. Taigi kreditoriai taikosi prie žmonių ir teikia vis daugiau paslaugų internetu. Viena tokių – kreditas internetu. 2014-ųjų metų duomenys rodo, kad lietuviai vis labiau pasitiki internetu ir linkę čia išleisti vis daugiau pinigų. Taigi, ir skolintis čia jiems atrodo vis patraukliau. Jei ir Jūs ieškote galimybės pasiskolinti, pravartu žinoti, kokių paskolų galima rasti internete.

  • Greitas kreditas. Ko gero pati populiariausia finansinė paslauga internete – greitas kreditas internetu. Tai nedidelės pinigų sumos pasiskolinimas iš kreditoriaus trumpam laikui. Dažniausiai greiti kreditai praverčia nenumatytose gyvenimo situacijos. Pavyzdžiui, jei nusprendėte pakeliauti neplanuotai, netikėtai teko įsigyti didelį pirkinį. Tokiais atvejais pasiskolinti nedidelę sumą internete – puikus pasirinkimas.
  • Trumpalaikės paskolos. Internetu savo paslaugas vis labiau siūlo ir komerciniai šalies bankai. Jie, pastebėję, kad lietuviai linkę skolintis internete, jau siūlo gana lanksčias galimybes paimti paskolą internete ir net už tai taiko mažesnį sutarties mokestį. Dažniausiai banko skolinamos sumos kiek didesnės nei smulkiųjų kreditorių, laikas ilgesnis, taigi net ir nedidelė paskola iš banko dar nėra tokia populiari tarp lietuvių.
  • Su užstatu. Kitas populiarus kreditas internetu – paskola su užstatu. Dažniausiai tai finansinė pagalba žmonėms, patekusiems į nemalonią finansinę situaciją. Jei klientas neturi pakankamai pajamų ar jo kredito istorija ne pati geriausia, jis gali tikėtis gauti kreditą su užstatu. Toko sandorio metu tam tikras kliento turtas, pavyzdžiui nekilnojamasis turtas, automobilis, sutartyje įvardijamas kaip užstatas. Numačius tam tikras sąlygas ir nevykdant įsipareigojimų, užstatas pereina kreditoriui. Tokie susitarimai turi būti tvirtinami notariškai ir labai gerai apgalvojami. Pasitaiko internete žmonių, norinčių pasipelnyti ir lengvai dalinančių panašias paskolas, tačiau neturinčių tam teisės. Todėl su tokiais kreditoriais geriau neprasidėti.
  • Refinansavimui. Prireikus, kreditas internetu gali netgi padėti susitvarkyti turimas skolas. Internetu jau galima skolintis kitų paskolų refinansavimui. Tai pasiūlymas, kurį verta išbandyti žmonėms, jau turintiems paskolas ir supratusiems, kad jų esamos sąlygos nebetenkina. Tokiu atveju išsirenkamas naujas kreditorius, kuris refinansuoja jau turimą paskolą ir suteikia kitą paskolą Jums gerokai patogesnėmis sąlygomis. Internetu tai galima padaryti greitai ir patogiai.

Nuo anonimiškumo iki patogumo: didžiausi paskolų privalumai

paskola

paskolaPaskola – šiais laikais jokia naujovė. Skolinasi tiek studentai, tiek dirbantys žmonės, tiek vyresniosios kartos atstovai. Nieko nenustebinsi, sumanęs kreiptis dėl paskolos. Iš tiesų, greitos paskolos yra paprasčiausias būdas greitai gauti pinigų, kai jų labiausiai reikia. Kai nesinori skolintis iš draugų ar kaimynų, paskola tau padės įgyvendinti visus tikslus, kuriems reikalingos papildomos lėšos. Ar yra dalykų, kuriuos būtina iš anksto sužinoti apie greitąsias ir kitokias paskolas? Žinoma, štai keli pagrindiniai…

Skolintis… kam tik reikia

Paskola namo statybai ar paskola automobiliui? Kreditas būsto remontui ar paskola verslui? Pasiskolinti galima tam, kam labiausiai reikia. Daugeliui žmonių bendradarbiavimas su paskolų bendrovėmis patinka dėl anonimiškumo. Skirtingai nei skolinantis iš pažįstamų ar giminaičių, čia nebūtina nurodyti kredito ėmimo priežasties. Vienoje sostinės greitųjų paskolų bendrovių dirbantis Artūras sako, kad per praktikos laiką jam buvo tekę susidurti su pačiomis įvairiausiomis skolinimosi aplinkybėmis. Vyras sako: „Paskola bustui, automobiliui, kelionei… Paskola studentams, susidūrusiems su finansiniais sunkumais… Paskola bedarbiams, neturintiems santaupų, taigi negalintiems savarankiškai susidoroti su neplanuotomis išlaidomis. Visa tai, ką išvardinau, yra didelė mano darbo dalis. Žinoma, kai kurie žmonės itin nejaukiai jaučiasi, prisipažindami, kam jiems reikalinga paskola. Vis dėlto, norėjau paminėti vieną didelį skolinimosi iš kredito įmonių privalumą – čia nereikia jausti kaltės ar gėdos dėl to, kad pritrūko pinigų. Darbuotojai, tikrinantys paraiškas, neturi jokių asmeninių interesų iškelti nesugebėjimą „tvarkytis“ su finansais, ką neretai galime matyti giminaičių ar artimų draugų rate. Pats žinau, ką reiškia skolintis iš tėvų ar kitų žmonių, kurie jaučiasi turintys teisę moralizuoti dėl pinigų trūkumo.“. Artūras sako, kad žmogus, kuriam aktuali paskola internetu, nesusilauks priekaištų dėl to, kad nemoka taupyti, per greitai išleidžia pinigus. Tai, jo nuomone, pats blogiausias būdas padėti: „Nemažai žmonių, ypač priklausančių vyresnei kartai, mano, kad sugėdindami kitą efektyviausiai jam padės. Tačiau tai neveiksminga. Tiek paprastos, tiek greitos paskolos tampa reikalingos tuomet, kai visai striuka. Mažiausiai, ko tuo metu norisi klausytis, pamokų, kaip pradėti taupyti. O ką daryti, kai šaukštai po pietų?“.

Greitis ir patogumas – ne mažiau reikšmingi privalumai

Ar anonimiškumas – didžiausias privalumas, kuriuo pasižymi paskolos? Anaiptol. Jau cituotas konsultantas Artūras sako, kad tų privalumų daug. Vien ko verta galimybė kreditą gauti greitai, vos tik prireikia? „Iš draugų ar giminaičių ne visada pavyksta pasiskolinti iš karto, vos tik pritrūksta pinigų. Tai labiau privilegija. Laimei, pasiryžus bendradarbiauti su greitųjų kreditų bendrove, tai tampa realu. Asmuo, užpildęs paraišką paskolai gauti, patvirtinimą apie jam suteiktą kreditą gali gauti per kelias valandas. Dažniausiai atsakymas pateikiamas dar tą pačią darbo dieną. Jei paraiška pateikiama likus nedaug laiko iki įmonės darbo pabaigos, atsakymas gali „atkeliauti“ kitos darbo  dienos rytą. Vėliausiai – per pietus. Nors ši tvarka įmonėse gali nežymiai skirtis, dažniausiai klientai neverčiami ilgai laukti. Įsivaizduokite, paskola gali būti pervesta į besikreipiančiojo asmeninę banko sąskaitą per vieną dieną nuo paraiškos pateikimo. Ar žinote, kur galima pasiskolinti dar greičiau? Aš nežinau.“. Iš tiesų, daugelis klientų, bendradarbiavusių su kredito įmonėmis, džiaugiasi ne tik dėl operacijų greičio, bet ir patogumo. Paraišką paskolai gauti galima pateikti ne tik įmonės biure, bet ir internetu. Be to, paskola gali būti suteikta ir trumpąja SMS žinute. Tai nepaprastai patogu, paprasta ir saugu. Jokių ilgų eilių banke, jokių sudėtingų dokumentų!

Kreditai padės išlikti linksmiems per šventes

kreditai

kreditaiIškritusios pirmosios snaigės visus noromis nenoromis priverčia laukti didžiųjų žiemos švenčių. Žiniasklaidoje pradedami kelti retoriniai klausimai, kiek šiemet kainuos šventinės dovanos, tuo tarpu prekybininkai skelbia akcijas ir atrakcijas, kviesdami pradėti ruoštis šventėms kuo ankščiau. Tokia jau tiesa, kad net ir itin šiltos bei laukiamos šventės visgi atima nemažai laiko ir pinigų. Todėl kreditavimo bendrovių atstovai pastebi, jog greiti ir vartojimui skirti kreditai žiemos metu ypač vilioja gyventojus.

Ir iš tiesų, jei manote, kad šventės šiemet kainuos kiek daugiau nei planavote, galite pasinaudoti šia galimybe ir prie šventinio stalo nereikės sėdėti surūgus, svarstant, kad artėjančias savaites po  švenčių teks sėsti ant kruopų dietos.

Dovanoms ir ne tik 

Duomenys rodo, jog dažniausiai žiemos metu žmonės skolinasi iš kreditorių įvairioms šventinėms pramogoms. Žinoma, pirmiausiai tai yra dovanos ir šventinis stalas, kuris tikrai atsieina nemažai pinigų. Tačiau kreditai taip pat praverčia ir tiems gyventojams, kurie ieško, kaip tinkamai ir įsimintinai sutikti šventes. Dažniausiai jie nusprendžia vykti į netolimą užsienį ir atrasti naujų kultūrų tradicijų. O tai jau šiek tiek kainuoja, ypač jei ši idėja Jums kilo spontaniškai. Todėl kreditas šioje situacijoje gali būti puikus variantas. Galėsite mėgautis savo norima kelione, nereikės atsisakyti šventinių dovanų, o ir nuotaika metų pabaigoje nesubjurs.

Kad šventės neužliūliuotų

Šventės – laikas, kuomet viskas atrodo lengviau ir paprasčiau. Žmonės šiuo laikotarpiu būna atsainesni, atlaidesni, į viską žiūri paprasčiau ir yra linkę užsidėti rožinius akinius. Tačiau atminkite, kad net ir šventiniu laikotarpiu reikia būti atsakingiems ir nepamiršti loginio mąstymo.

Net jei skolinatės ir maloniems dalykams, vis tiek labai svarbu atminti, kad skolintis reikia tinkamai viską apgalvojus. Kartais žmonės pasiskolina iš bankų ir kreditorių pamiršdami, kad skola savaime nedings, ją reikės grąžinti ir tai padaryti reikės laiku. Todėl dar prieš pasiskolindami susidarykite kredito grąžinimo įmokų grafiką, pradėkite planuoti kitų metų biudžetą. Taip kreditai nekels Jums baimės,  o finansiniai sunkumai neatims šventinės nuotaikos. Būsite pasiruošę ne tik pramogauti, bet ir žinosite, jog po Naujųjų metų nakties nelaukia sunkmetis bei atgailos, kad šventės kainavo per daug.