Keliones autostopu keičia kelionės lėktuvu

keliones

kelionesŠiais laikais kelionės lėktuvu tampa vienu pigiausių būdų keliauti. Taip keliauja ir studentai, ir senjorai. Juolab, kad kainos tikrai nesikandžioja ir yra priimtinos kiekvieno lietuvio kišenei. Lietuvos oro uostai kasmet skelbia vis naujas kelionių kryptis, tokiu būdu tik dar labiau mums atverdami duris į platųjį pasaulį.

Prieš penkerius ar šiek tiek daugiau metų lietuviai, kaip ir kitų tautų piliečiai mėgo keliauti nemokamai autostopu. Dažniausiai nemokamai, nes būna ir vairuotojų, kurie paprašo tam tikro atlygio už kelionę. Apskritai keliauti autostopu ne pats saugiausias būdas. Niekada negali žinoti, kokie pavojai gali tykoti kelyje. Gerai, jeigu Jūsų draugams pavyko vos su minimaliomis keliones išlaidomis autostopu per vasaros atostogas apkeliauti Europą: pamatyti Eifelio bokštą Paryžiuje, išsimaudyti Viduržemio jūroje ir atsigerti itališkos kavos Romos centre. Tačiau neretai pasitaiko atvejų, kai kelionės pasibaigia ne tik gerais prisiminimais ir kalnais nuotraukų albumų, keliaujant tokiu būdu gali bet kuriame kelionės etape tykoti pavojai.

Pasitaiko atvejų, kai keliautojai būna apgauti, apiplėšti, jau nekalbant apie blogesnius nutikimus. Tad kam rizikuoti prarasti savo asmeninius daiktus, pasą bei gerą nuotaiką jeigu dabar galima nuskristi į bet kurią Europos šalį už šimtą ar net mažiau litų. Pasinaudoję taip dažnai aviakompanijų skelbiamomis akcijomis, galite įsigyti tikrai pigių skrydžių ir nukeliauti į bet kurią pasaulio vietą už dienos dienos darbo atlygį.

Dabar nieko nėra paprasčiau nei keliauti lėktuvu. Bilietai įsigyjami internetu, galite laisvai pasirinkti tiek išvykimo, tiek grįžimo šalį ir miestą. Štai kodėl girdime vis daugiu draugų pasakojimų apie aplankytas naujas šalis, atostogas Kanaruose ar įspūdingus Viduržemio jūros paplūdimius. Kelionės “įtraukia”. Kuo dažniau keliauji, tuo labiau norisi daugiau pamatyti ir taip viena kelionė nejučia keičia kitą. Keliauti tikrai yra smagu. Juolab, kad statistiškai keliauti lėktuvais yra saugiausia. Pamirškite autostopus ar varginančias kelionės autobusais. Įsigykite aviabilietus vos per kelias minutes ir planuokite kelionę jau tą patį vakarą.

Įgyvendinkite savo svajonę pamatyti Graikijos Akropolį ar Egipto piramides. Kelionės lėktuvais yra greitos ir paprastos. Vos per kelias valandas, kol trunka skrydis, galite atsidurti už kelių tūkstančių kilometrų nuo savo namų ir mėgautis naujos kultūros, naujos šalies ir naujos kalbos atradimais. Išmokite ir pamėkite keliauti!

Pigiausi Ryanair bilietai

ryanair skrydžiai

ryanair skrydžiaiJei esate iš tų, kuriems nė motais, kur skristi atostogauti, nes visur rasite, ką turiningo nuveikti ir pamatyti, jūs pataikėte ten, kur reikia. Šiame straipsnyje sužinosite keletą paprastų dalykų apie puikias galimybes atostogauti labai nebrangiai.

Pigiausioms atostogoms reikės suplanuoti 3 dalykus:

  1. Kur skrisite;
  2. Kur nuskridę apsistosite ir kiek dienų;
  3. Ką veiksite svečioje šalyje, ką pamatysite, kur nuvyksite vietoje.

Pastaruosius du reiktų palikti patiems, nes viskas priklauso nuo finansinių galimybių. Visur yra galimybių nakvoti nemokamai (įvairūs keliautojų klubai, draugai, pažįstami, atsitiktinai sutikti žmonės ir t.t.). Visur yra įdomių objektų, kuriuos galite pamatyti nemokamai (muziejai, parkai, paminklai, architektūra, miesto renginiai ir t.t.). Jei už kažką mokėsite, tai pasistenkite, kad tie keli eurai būtų to verti. Iš vis, vertingiausi pasaulyje yra atsiminimai, tad geriausiai apsiginkluokite kameromis, nepamirškite stovelio (trikojo) ir turėsite nuostabių prisiminimų visam gyvenimui.

Liko pirmasis momentas – skrydžiai. Deja, čia niekas nemokamai neveža, tad šiokių tokių finansų prireiks. Klausimas, ar daug… Pigiausi Ryanair bilietai gali kainuoti nuo 10 eurų į vieną pusę, tačiau tokių reikės gerokai paieškoti.

Kaip susirasti pigiausius bilietus?

Labai paprastai. Keliaujate į Ryanair.com puslapį arba bilietų paieškos ir rezervacijos puslapius, pavyzdžiui Avia.lt ir ieškote reklamų. Taip, teisingai, pirmiausiai ieškote reklamų, kurios sako, kad Vilnius-Oslas-Vilnius kainuoja vos 108 litus. Ryanair.com svetainėje pradiniame puslapyje matote visus pigiausius skrydžius.

pigiausi

Akivaizdu, kad skrendant į Stokholmą, Tamperę, Diuseldorfą ir Oslą, kelionė į vieną pusę gali kainuoti nuo 35 litų. Tai 4 labai neblogi maršrutai, kur tikrai rasite ką pamatyti, ypač Stokholmas ir Oslas. Beliks tik susirasti pigius atgalinius skrydžius.

Pigiausi Ryanair skrydžiai gali būti ne tiesioginiai. Tai gali pakeisti visą kelionės maršrutą ir „priversti“ jus aplankyti dar vieną miestą.

Situacija labai paprasta – į Stokholmą nuskrendate už 40-50 litų (35 Lt dažniausiai būna tik skrydžio kaina be mokesčių), tačiau norimu laiku grįžti jums skrydis kainuos 170 litų. Tai jau daug, palyginus su nuskridimo kaina, todėl gali tekti ieškoti kitų kelių. Pavyzdžiui iš Stokholmo skrendant į Briuselį, kaina yra 70 litų. Po kelių dienų iš Briuselio galite skristi į Vilnių už 20 eurų – 70 litų. Reiškia, kelionė namo kainuos 140 litų, o ta pačia proga pabuvosite kitoje ne mažiau įdomioje kelionėje į Briuselį – Europos Sąjungos širdį.

Štai jums ir įspūdingos atostogos dviejose šalyse. Svarbiausia skrydžiai į abi puses nekainuoja daugiau nei 200 litų.

Kodėl lėktuvų bilietai tokie pigūs?

lėktuvų bilietai

lėktuvų bilietaiReklamos, kad į Vokietiją, Norvegiją, be abejo ir daugelį kitų šalių, galima nuskristi lėktuvu vos už keliasdešimt litų sukelia nuostabą ir nepasitikėjimą daugeliui žmonių.. Kodėl tokie pigūs lektuvu bilietai? Gal tai kokia apgaulė? Dar daugiau painiavos galvoje sukelia pasidomėjus lėktuvų bilietais skirtingose pardavėjų svetainėse ir pastebėjus, kad bilietų į tą patį reisą kainos skirtingos.

Lėktuvo bilieto kaina susideda iš kelių dalių, kurias nustato atskiri paslaugų teikėjai: oro bendrovė, oro uostai, bilietus parduodančios, kelionių agentūros, interneto portalai, oro bendrovių kasos. Bilieto tarifą nustato oro linijos kaip mokestį už pačią skrydžio paslaugą: įgulos darbą, oro navigacijos paslaugas, degalus, lėktuvo amortizaciją ir kt. Dėl didelės konkurencijos oro bendrovės dažnai prisiima dalį sąnaudų ant savo pečių ir pelno sąskaita nedidina kainų.

Prie bilieto tarifo kainos dalies pridedami įvairūs mokesčiai: oro uosto, kuro, bagažo. Šiuos mokesčius kiekvienas oro uostas bei oro linijos nusistato savaip. Todėl tos pačios klasės lėktuvo bilietai į konkretų miestą gali kainuoti labia skirtingai. Oro uostuose, esančiuose arčiau miesto centro, paprastai taikomi didesni mokesčio tarifai, labiau nutolusiuose – mažesni.

Lėktuvų bilietai skirtingai kainuoja ir dėl pardavėjų užsidedamo aptarnavimo mokesčio už bilieto rezervaciją ir išrašymą. Tačiau ir čia nemažą įtaką turi konkurencija. Todėl klientai dažnai viliojami įvairiomis akcijomis, pasiūlymais. Pardavėjas taip pat privalo informuoti, jei skrydis yra paankstinamas arba pavėlinamas, tarpininkauti randant alternatyvų maršrutą, kai lėktuvas dėl nenumatytų priežasčių vėluoja, pasirūpinti bilieto keitimu, perrašymu, grąžinimu.

Nemažą dalį bilieto kainai turi bilieto klasė. Be dviejų pagrindinių, verslo ir ekonominės, klasių yra dar mažiau žinomos papildomos ekonominės klasės. Jos bilietuose žymimos raidėmis. Kuo anksčiau rezervuojami lėktuvų bilietai skrydžiui – tuo jie pigesni. Taip yra todėl, kad pirmiausia parduodami pigiausios klasės bilietai, vėliau brangesni, o pabaigoje patys brangiausi.

Lėktuvų bilietų kainos šiuo metu tikrai nedidelės. Tereikia iš anksto pasirūpinti bilieto rezervacija. Kuo anksčiau tai padarysite – tuo mažiau kainuos skrydis. Įsigyti bilietus siūlyčiau mažiausiai prieš mėnesį. Tuo pačiu užsitikrinsite vietą norimame reise. Juk vėliau vietų gali ir nelikti.

Lektuvu bilietai

lektuvu bilietaiLektuvu bilietai, perkami tam, kad būtų galima greitai nukeliauti į patį tolimiausią, egzotišką lietuvio akiai kraštą, ne vienam žmogui, savo prigimtimi aistringai trokštančiam nuolat susipažinti su vis naujomis kultūromis, suteikia galimybę patenkinti savo poreikius. Juk akivaizdu, jog jei ne lektuvu bilietai, šiuo metu dėl daugybės oro linijų bendrovių, teikiančių savo paslaugas, išvystytų komercinių skrydžių tvarkaraščių bei modernių technologijų parduodami kiekvienam asmeniui priimtiniausiu būdu – tiesiogiai, telefonu, internetu – už daugeliui priimtiną kainą, norintiems pamatyti svetimas šalis iškiltų nemažai problemų. Pirmiausia, laiko sąnaudos, be jokios abejonės, būtų kelis kartus didesnės. Juk dažniausiai skrydis lektuvu net pačiu tolimiausiu atstumu neviršija paros, o, tarkime, Europoje beveik kiekvieną šalį galima pasiekti vos per keletą valandų. Tuo tarpu senesniais keliavimo būdais traukiniu, autobusu ar laivu beveik visada tenka sugaišti kelis kartus daugiau laiko, kas žmogui, turinčiam svarbių įsipareigojimų ir negalinčiam ilgam palikti gyvenamosios vietos tampa neįveikiama kliūtimi. Taigi, kokios kelionės lektuvu ypatybės šiuo metu palengvina nenurimstančių keliautojų kasdienybę?

Pirmiausia, tikriausiai kiekvienas galėtų sutikti, jog šiame technologijų amžiuje lektuvu tvarkarastis yra itin išvystytas. Daugeliui žmonių, retai turinčių galimybę išvykti paatostogauti, malonia staigmena tampa faktas, jog bilietai skrydžiams yra siūlomi dideliais kiekiais ir pačiomis įvairiausiomis, atitinkančiomis beveik kiekvieno pirkėjo norus, sąlygomis. Pavyzdžiui, asmenims, kurie yra pajėgūs kelionei išleisti labai ribotą kiekį pinigų, labai džiugu žinoti, kad jiems gali būti visiškai priimtini oro linijų, dirbančių pagal kuo mažesnių sąnaudų politiką, lektuvu bilietai, kadangi jie paprastai būna pastebimai pigesni už įprastus. Lygiai taip pat finansiškai apsimoka nupirkti lektuvu bilietai paskutines minutes kelionei. Nors šiuo atveju ir tenka apsispręsti pirkti, susiplanuoti visą maršrutą bei susidėti lagaminą itin skubiai, žmonėms, turintiems ganėtinai tuščią banko sąskaitą, tai tampa puikia galimybe turiningai pailsėti. Tarkime, pigus lektuvu bilietai Graikija – Lietuva leidžia netgi nedideles pajamas turintiems lietuviams artimai susipažinti su šia sena šalimi, kurią daugelis laiko Europos civilizacijos lopšiu. Apskritai, tokie lektuvu bilietai pigus gali būti dėl to, kad, pavyzdžiui, oro uostas, į kurį skraidinama, yra ganėtinai nutolęs nuo pagrindinių miestų ar sostinės ir tenka ilgokai sugaišti, kol jie yra pasiekiami traukiniu ar autobusu. Tarkime, lektuvu bilietai Vilnius Londonas savo kaina gali varijuoti net iki kelių kartų, bet juos perkant reikėtų atsižvelgti į faktą, kad kai kurie šio Didžiosios Britanijos miesto oro uostai gali būti nutolę nemažu atstumu, todėl atvykusiems žmonėms reikia papildomai primokėti už kitas transporto priemones, taip nemažai padidinant išlaidas, jau nekalbant apie sugaištą laiką. Kitose Europos šalyse situacija dažnai būna panaši, tarkime, įsigyti lektuvu bilietai Diuseldorfa, Vokietijos trečią pagal dydį miestą, įvertinus atstumą nuo jo artimiausio oro uosto, priverčia pasiekti per mažiausiai keletą valandų. Visgi nebrangūs lektuvu bilietai internetu daugeliui tampa puikia galimybe patirti daugybę šaunių įspūdžių ir tesiogiai susipažinti su svetimos šalies kultūra. Juk tikriausiai niekas negalėtų ginčytis, jog ganėtinai brangūs lektuvu bilietai Australija – Lietuva daugeliui žmonių, nežinančių, kaip būtų galima sutaupyti užsisakant atitinkamus skrydžius, užkirto kelią aplankyti šią nepakartojamą ir išskirtinę šalį.

Taigi, galima daryti išvadą, jog visada ypatingai svarbu prieš keliaujant atidžiai susipažinti su pačių įvairiausių oro linijų bendrovių teikiamais pasiūlymais, taip pat įvertinti, kokie bilietai oro keliu vėliau, jau pasiekus tikslą, gali priversti papildomai patuštinti piniginę ir ar šios papildomos išlaidos tikrai pilnai atsiperka. Juk visada svarbu nepasikliauti vien tik savo nuojauta, ypač keliaujant tolimus atstumus, vertėtų pasitarti ir su kitais, daugiau išmanančiais asmenimis, nes tik tuomet nupirkti lektuvu bilietai pilnai patenkins visus poreikius.