3 priežastys, kodėl kombinezonai moterims turi atsidurti kiekvienoje spintoje

moteriški kombinezonai

moteriški kombinezonaiMoterims drabužių, batų ir aksesuarų – niekada negana. Taip yra, nes dažniausiai išsirinkti drabužius, tinkančius visiems gyvenimo atvejams yra ne tik sunku, bet ir neįmanoma. Vis tik suderinti stilių ir patogumą galima nesunkiai suderint net ir neišleidžiant didelių pinigų sumų. Todėl pateikiame tris priežastis, kodėl kombinezonas turėtų atsirasti kiekvienos merginos spintoje.

  1. Kombinezoną yra itin lengva išsirinkti! Pagrindiniai du aspektai į kuriuos reikia atkreipti dėmesį yra spalvos ir dydis. Spalvos ir raštai kombinezonuose būna be galo įvairūs, tad šį pasirinkimą galiausiai nulems asmeninis skonis. Tuo tarpu dydis – tikrai svarbus. Kiekvienas patikimas pardavėjas prie savo gaminio pateikia dydžių lentelę, tad išsimatavus (ar žinant) savo apimtis išsirinkti tinkamą dydį yra be galo paprasta. Verta pastebėti, kad kai kurie pardavėjai siūlo universalaus dydžio („One size fits all“) kombinezonus – už juos mokėti pinigų tikrai neverta, kadangi kombinezonas, kaip ir kiekvienas kitas drabužis, turi tikti žmogui ir jo figūrai. Taip pat, laikui bėgant kombinezonas greičiausiai šiek tiek išsitemps, o juk nė viena mergina nenori vaikščioti su išties susmukusiu apdaru.
  2. Kombinezonai moterims yra patogiausias laisvalaikio drabužis! Grįžus į namus po sunkios darbo dienos taip norisi nusimesti visus varžančius drabužius ir nuspirti į šalį batus. Susirangyti prieš televizorių su dideliu puodeliu kakavos atrodo kaip geriausias galimas pasirinkimas. Tačiau apsirengus kombinezoną, šis potyris bus išties nepakartojamas. Kombinezonas nevaržo judesių, dažnai yra pašiltintas ir pakankamai prigludęs prie kūno. Todėl net ir tuo atveju, kai namuose vis dar neįjungtas šildymas, o keli sluoksniai rūbų tikrai negelbsti – kombinezonai moterims yra puikus problemos sprendimas. Planuojant išvyką į gamtą su nakvyne, kombinezonas taip pat pasitarnaus – sušildys ir apsaugos nuo vėjo.
  3. Ne tik patogu, bet ir be galo stilinga! Jaunosioms madų sekėjoms, mėgstančioms lankytis muzikos festivaliuose, kasmet norisi išsiskirti iš minios. Tiesa, per daug susikoncentruojant į išvaizdą, neretai pamirštamas patogumas. Tačiau verta prisiminti, kad net ir vidurvasarį lietuviški orai linkę nustebinti ne tik šiluma, bet ir šalčiu, o prisidėti drabužių visiems gyvenimo atvejams yra tikrai sudėtinga. Todėl kombinezonai moterims turėtų atsirasti kiekvienos festivalių mėgėjos spintoje. Jie ne tik apsaugos nuo šalčio vėsiais vakarais, tačiau bus ir puiki stiliaus detalė.

Nėra ko laukti – internetu kombinezonus įsigyti galima ištisus metus, nelaukiant vasaros sezono naujienų drabužių parduotuvėse. Technomada.lt savo klientėms siūlo platų moteriškų kombinezonų pasirinkimą – išsirinks kiekviena.

Europiečių perimtos Rytų kultūros drabužis – Aladino kelnės

aladino kelnės

aladino kelnėsAladino kelnės – tai puikus ir itin patogus drabužis, kuris turi būti Jūsų spintoje artėjant vasarai. Kodėl? Nes tai – vienas iš idealiausių aprangos variantų keliaujant bei esant šiltam orui, kai nesinori įsisprausti į siaurus džinsus ar mini sijonėlį, atidengiantį vis nespėjusias įdegti kojas bei dar laiku nepatobulintas šlaunis. Šių nemalonių jausmų galite išvengti pasirinkę Aladino kelnes.

Galbūt jos nėra vienas seksualių ir patraukliausių drabužių vyrams (pagal statistiką), tačiau juk ne visada turite kreipti dėmesį, kas kam patinka ir ką turite, o ne norite dėvėti. Rinkitės tik tokią aprangą, su kuria jaučiatės laisvai, ji nevaržo judesių ir yra universali. Su Aladino tipo kelnėmis galite keliauti nors ir į pasaulio kraštą. Kelionėse – tai vienas universaliausių drabužių. Jį paprasta ir lengva išskalbti bei greitai išdžiovinti. Su jomis galėsite ir vaikščioti dieną, ir šokti diskotekoje vakare ar tingiai leisti rytą namuose.

Šios kelnės žavi tuo, kad jų audinių pasirinkimas labai platus, todėl tikrai rasite savo mėgstamiausios spalvos ar atspalvio kelnes. Jos gali būti vienspalvės, ar iš dryžuoto, languoto audinio. Labai dažnai jas puošia rytietiški raštai ir ornamentai. Būtent iš Rytų ir atkeliavo šios kelnės ir jų dizainas. Šie kraštai vis dažniau traukte traukia europiečius ir Vakarų piliečius, kurie kartu ir atsiveža naujus madų vėjus iš Indijos ar Tailando. Kodėl gi ne, jeigu tokie drabužiai patogūs ir tinkami dėvėti mūsų kraštuose?

Taigi šias, nusmukusiu klynu, kelnes gali mūvėti ne tik merginos bei moterys. Jos puikiai gali tikti ir vyriškos lyties atstovams ir vaikams. Pastariesiems ypač svarbu laisvai judėti, bėgioti, žaisti, todėl mažyliai, mūvėdami tokias Aladino kelnės bus tikrai patenkinti. Juk jie galės pabūti nors tą dieną, kol mūvės šias kelnės, mažaisiais Aladinais. Leiskite išsipildyti vaikų svajonėms arba pasidovanokite tokios svajonės įgyvendinimą sau.

Aladino kelnės gali būti dėvimos pavasarį, vasarą ar rudenį. Žiemos metu galite su jomis sušalti, jei išeisite iš lauką. Tačiau po apačia dėvimos storesnės pėdkelnės gali padėti. Prie tokių kelnių galite rinktis lengvą palaidinę, marškinėlius, o vėsesnį vakarą ir vasarišką švarkelį. Būkite originalūs dėvėdami Aladino kelnes!