Norfa akcijos

norfa akcijos

norfa akcijosPirkdami Norfa parduotuvėse visada sutaupote. Čia patogu ir praktiška apsipirkti. Tai vieta, kur rasite ir maisto produktų, ir pramoninių prekių, ir namų apyvokos reikmenų. Šioje parduotuvėje labai dažnai yra skelbiamos specialios Norfa akcijos, kurių metų yra taikomos nuolaidos tam tikrai prekių grupei ar konkretiems produktams.

Tikriausiai jau ne kartą esate viešėję Norfa parduotuvėje ir žinote, kad čia apsiperka praktiški žmonės. Jei norite sutaupyti vieną kitą litą nedideliam pirkiniui ar taupyti ilgesnį laiko tarpą ir pasiekti ženklią pinigų sumą, kurią galėsite atsidėti išsvajotoms atostogoms, pirkite Norfa parduotuvėje.

Taigi apsilankę šioje prekybos vietoje tikrai greitai pastebėsite, kurioms prekėms yra taikomos nuolaidos, nes jas stengiamasi išdėstyti taip, kad klientai jas akimirksniu pamatytų. Tie maisto produktai bei prekės, kurių kaina yra siūloma mažesnė nei įprastai, turi kitos spalvos etiketes bei išskirtinius ženklus. Nepraeikite pro šalį pamatę tokią prekę, nes jei ir ji nėra šiuo metu Jūsų pirkinių sąraše, galbūt ji gali pakeisti kurią kitą arba praversti ateityje. Nes apsiperkant šiandien galite sutaupyti rytojui.

Didelis privalumas, jeigu turite Norfa nuolaidų kortelę, nes su ja visada sutaupote papildomai. Perkant prekybos centruose Norfa, Jūsų kortelės sąskaitoje kaupiasi Norfa litai pagal tam tikrą, specialiai sutaupyti norintiems klientams, nuolaidų skaičiavimo sistemą. Kuo didesnė sumą išleidžiate parduotuvėje, tuo didesnę nuolaidą gaunate. Taip pat atminkite, kas su šia kortele taip pat gausite nuolaidas NESTE OIL degalinėse – net 10 centų nuolaidą už vieną litrą degalų. Taigi sutaupyti galite dvigubai tuomet, kai vyksta  Norfa akcijos bei kartu pateikiant nuolaidų kortelę.

O kaip sužinoti apie vykstančias akcijas? Vienas paprasčiausių būdų – užsiprenumeruoti naujienlaiškį, kuris pasieks Jus nurodytu elektroninio pašto adresu. Niekada šio tipo laiškų neištrinkite, o atidžiai peržiūrėkite ir galbūt bus taikomos Norfa akcijos šią savaitę toms prekėms, kurios yra Jūsų pirkinių sąraše? Galite tai pasižymėti ir nuvykę į prekybos centrą įsigyti šią prekę pigiau.

Tiems, kurie nesinaudoja internetu taip pat yra galimybė sužinoti apie vykstančias akcijas Norfa parduotuvėse. Čia visada rasite specialius reklaminius leidinius, kuriuose bus vaizdžiai ir aiškiai parodyta, kurioms prekėms kokio dydžio nuolaidos yra taikomos. Pirkite Norfa parduotuvėse ir sutaupysite!

Kodėl lėktuvų bilietai tokie pigūs?

lėktuvų bilietai

lėktuvų bilietaiReklamos, kad į Vokietiją, Norvegiją, be abejo ir daugelį kitų šalių, galima nuskristi lėktuvu vos už keliasdešimt litų sukelia nuostabą ir nepasitikėjimą daugeliui žmonių.. Kodėl tokie pigūs lektuvu bilietai? Gal tai kokia apgaulė? Dar daugiau painiavos galvoje sukelia pasidomėjus lėktuvų bilietais skirtingose pardavėjų svetainėse ir pastebėjus, kad bilietų į tą patį reisą kainos skirtingos.

Lėktuvo bilieto kaina susideda iš kelių dalių, kurias nustato atskiri paslaugų teikėjai: oro bendrovė, oro uostai, bilietus parduodančios, kelionių agentūros, interneto portalai, oro bendrovių kasos. Bilieto tarifą nustato oro linijos kaip mokestį už pačią skrydžio paslaugą: įgulos darbą, oro navigacijos paslaugas, degalus, lėktuvo amortizaciją ir kt. Dėl didelės konkurencijos oro bendrovės dažnai prisiima dalį sąnaudų ant savo pečių ir pelno sąskaita nedidina kainų.

Prie bilieto tarifo kainos dalies pridedami įvairūs mokesčiai: oro uosto, kuro, bagažo. Šiuos mokesčius kiekvienas oro uostas bei oro linijos nusistato savaip. Todėl tos pačios klasės lėktuvo bilietai į konkretų miestą gali kainuoti labia skirtingai. Oro uostuose, esančiuose arčiau miesto centro, paprastai taikomi didesni mokesčio tarifai, labiau nutolusiuose – mažesni.

Lėktuvų bilietai skirtingai kainuoja ir dėl pardavėjų užsidedamo aptarnavimo mokesčio už bilieto rezervaciją ir išrašymą. Tačiau ir čia nemažą įtaką turi konkurencija. Todėl klientai dažnai viliojami įvairiomis akcijomis, pasiūlymais. Pardavėjas taip pat privalo informuoti, jei skrydis yra paankstinamas arba pavėlinamas, tarpininkauti randant alternatyvų maršrutą, kai lėktuvas dėl nenumatytų priežasčių vėluoja, pasirūpinti bilieto keitimu, perrašymu, grąžinimu.

Nemažą dalį bilieto kainai turi bilieto klasė. Be dviejų pagrindinių, verslo ir ekonominės, klasių yra dar mažiau žinomos papildomos ekonominės klasės. Jos bilietuose žymimos raidėmis. Kuo anksčiau rezervuojami lėktuvų bilietai skrydžiui – tuo jie pigesni. Taip yra todėl, kad pirmiausia parduodami pigiausios klasės bilietai, vėliau brangesni, o pabaigoje patys brangiausi.

Lėktuvų bilietų kainos šiuo metu tikrai nedidelės. Tereikia iš anksto pasirūpinti bilieto rezervacija. Kuo anksčiau tai padarysite – tuo mažiau kainuos skrydis. Įsigyti bilietus siūlyčiau mažiausiai prieš mėnesį. Tuo pačiu užsitikrinsite vietą norimame reise. Juk vėliau vietų gali ir nelikti.