Stomatologijos klinika – pagalbininkas, kuris leis vėl šypsotis

stomatologijos klinika

Prižiūrėti savo dantukus reikia ir tai puikiai visi žino. Deja, daugelis vis dedate užtektinai pastangų, kad jo dantukai atrodytų puikiai. O šiuo metu odontologijos klinikos yra labai toli pažengusios, tad visi, kurie nori šypsotis ir savo šypsena džiuginti kitus turėtų pasirinkti geriausią stomatologą, kuris suteiks kvalifikuotas paslaugas.

Žinoma, stomatologijos klinika yra tik vienas iš pagalbininkų, kuris Jums gali padėti džiaugtis gražia bei sveika šypsena. Pirmiausia kiekvienas asmuo pats turi susipažinti su tinkamos higienos privalumais ir tuo pačiu suprasti, kad tik investuojant į savo burnos būklę galite būti tikras, kad ji bus sveika. O ir dažniausiai investuoti reikia ne pinigus, tačiau laiką. Kadangi profesionalios burnos higienos priemonės tikrai nėra labai brangios, tačiau jeigu tinkamai jomis naudositės – efektas bus kur kas geresnis. Kaip kad ir stomatologai tikina, kad daugelis žmonių blogai naudojasi burnos šepetėliu. Juo paprasčiausiai išvalo tik dantų paviršių, nuo kurio apnašos ir taip dingtų paprasčiausiai valgant obuolį ar panašiai. Daugiausia dėmesio reikia skirti tarpudančiams  arba liežuviui, žandams ant kurių taip pat labai intensyviai kaupiasi maisto likučiai. Taip pat norėtume akcentuoti, kad labiausiai rekomenduojami elektriniai dantų šepetukai bei kitos priemonės, kurios padeda kur kas švariau išvalyti net ir sunkiai pasiekiamas vietas.

Bet kuriuo atveju, stomatologijos klinika yra ta vieta, kur reikia lankytis kartą per pusę metų. Net jeigu Jums atrodo, kad Jūsų dantukai yra gražūs – toli gražu nereiškia, kad jie tokie yra. Ieškodami tinkamiausių specialistų būtina palyginkite kuo daugiau variantų, kadangi labai dažnai žmonės nori geriausio specialisto, tačiau jo paieškoms neskiria visai laiko. Tokiu atveju tenka tenkintis su tuo, ką pavyksta atrasti.

Stomatologijos klinika turi būti lankoma kas pusę metų. Tokiu atveju dantukai iškils ne tik gražūs, tačiau ir sveiki. O tai bene yra svarbiausia, graži šypsena niekada nebus tokie, jeigu nebus sveika. Investuoti į  savo burnos ertmę tikrai verta ir tai daryti mes Jums rekomenduojame.

 

Kaip danties implantas keičia gyvenimą į gerąją pusę

dentastra.lt

dentastra.ltŠiuolaikinė medicina daro stebuklus. Odontologija – ne išimtis. Kad danties implantas – vienas iš tų stebuklų, įvertino daugybė pacientų.

Danties implantas keičia gyvenimą į gerąją pusę. Žmogus, kuris negalėjo pilnavertiškai valgyti ar vengė bendrauti, po implantavimo vėl džiaugiasi ir išsivaduoja ir kompleksų rutinos. Tiesa, procedūros nėra itin pigios. Tačiau šiuo požiūriu egzistuoja ne vienas rimtas kontrargumentas.

  1. Implantavimo procedūra – investicija į sveikatą bei grožį. Ir jei atrodo, kad dantys reikalingi tik tada, kai valgoma, klystate. Kaip jau užsiminta, šie burnos ertmės organai siejasi ir su psichologine puse. Kai trūksta dantų, žmogus gali užsisklęsti ir tapti didžiausiu namisėda. Todėl dantų implantavimo kaina tikrai pagrindžiama.
  2. Tie, kurių burnoje yra vienas ar daugiau implantų, pateikia savo atsiliepimus. Pacientai itin džiaugiasi atgavę galimybę normaliai valgyti ir nevaržomai bendrauti. Žmonės, kuriems trūksta dantų, baiminasi dėl gresiančių žandikaulio pakitimų ir kitų bėdų, tad danties implantas tampa skydu prieš bet kokias potencialias problemas. Tai dar kartą įrodo, jog pacientai sumoka pinigus už visapusiškai naudingas priemones.
  3. Jei palygintume implantus su tradiciniais protezais, pastarieji pralaimėtų nemenku rezultatu. Kiekvienas privalumas – tai ne šiaip sau atsitiktinai sugalvotas. Implantų gamintojai atlieka sudėtingus uždavinius, siekdami pateikti kokybiškus ir patogius gaminius. Pelnas – viena iš veiklos vystymo sąlygų, tad vėlgi nesunku suprasti, jog implantavimo kainos pagrįstos.
  4. Implantuojant nereikia šlifuoti šalia esančių sveikų dantų. Daugeliui pacientų tai didelis privalumas. Jis taip pat prisideda prie kainos pagrįstumo įrodymo.

Jei klaustumėte, kas apskritai yra tas danties implantas, dentastra.lt atsakytų, jog tai sraigtas, atliekantis šaknies funkciją. Kai tas sraigtas prigyja, dedami protezai. Tačiau nereikia šio būdo maišyti su įprastu protezavimu, kadangi protezavimas ant implantų susijęs su didesniais privalumais. Na, o implantavimo etapų paprastai išskiriama trys. Tai pats implantavimas, galvučių uždėjimas ir vainikėlio gamyba.  Šios procedūros reikalauja laiko, be to, svarbu, kad implantai tinkamai prigytų, todėl vieno vizito jokiu būdu nepakanka.

Jums tikriausiai įdomu, kaip toks iš pažiūros nedidelis daiktas kaip implantas gali pakeisti žmogaus gyvenimą. Pavyzdžių toli ieškoti nereikia. Po traumos ar dėl kitų priežasčių danties netekęs asmuo gali toliau mėgautis visais malonumais, jei iškritusio danties vieta buvo kur nors šone, kur niekas nepastebi. Tačiau visai kita situacija, jei trūksta priekinio danties. O jeigu jų nėra kelių, nepriklausomai nuo konkrečios burnos ertmės vietos, tada tikrai reikia susirūpinti, kad vėliau nepasireikštų tokios problemos kaip žandikaulio deformacija.

Jeigu situacija tokia, kad prasižiojus matoma kiaurymė, žmogus gali pasinerti į kompleksus. Valgymas su draugais kavinėje ar bendravimas su aplinkiniais – ne toks kaip anksčiau, nes vis stengiamasi slėpti burną. O štai pasitelkus implantus situacija pakeičiama į gerąją pusę. Implantuoti dantys atrodo itin natūraliai, niekas jų neatskirtų nuo tikrų. Be to, pacientui atsiveria galimybės pilnavertiškai mėgautis skaniais patiekalais ir šypsotis bei juoktis negalvojant, kad kas nors galėtų susiformuoti neigiamą įspūdį.

Nors iš pirmo žvilgsnio danties implantas atrodo sudėtingesnis nei tradicinis protezas, tačiau žiūrint iš ilgalaikės perspektyvos svarstyklės pasikreipia. Kasdienis gyvenimas su implantais yra patogus, nereikalaujantis specifinės priežiūros. Kaip žinia, protezų atveju taip galima pasakyti ne visada.

Kad danties implantas – efektyvi investicija į sveikatą, pasakytų kone kiekvienas pacientas, kuriam tokia procedūra atlikta. Gyvenimas atgavus dantis pagerėja visapusiškai. Jei mėgstate keliauti ir įvertinti kitų šalių patiekalus, savo hobį galėsite realizuoti be vargo. Jei dar neturite antrosios pusės ir iki šiol vengėte pasimatymų, tai dabar žavi šypsena suteiks visus šansus.

Nesvarbu, kiek jums metų, kokia jūsų lytis ir kur dirbate. Nesvarbu, kelių kambarių jūsų namas ar kokia jūsų plaukų spalva. Nesvarbu ir tai, koks jūsų šuns vardas ir kokį automobilį vairuojate. Kiekvienu atveju konsultacija su geru odontologu taps pirmu žingsniu švytinčios šypsenos link.

Dantų balinimo juostelės

Dantų balinimo sprendimų yra ne vienas. Kad ir kokį pasirinktumėte, visada būtina pasitarti su savo odontologu. Rimtai. Net jei ir neketinate naudotis jo klinikos siūlomomis profesionaliomis dantų balinimo procedūromis. Kam to reikia? Priežasčių yra kelios. Viena jų – jūsų dantų ligos. Dantų balinimo juostelės veikia tik sveikus dantis. Jei sergate dantų ir dantenų ligomis, efekto nebus tokio, kokio tikėjotės, o taip pat gali tekti skubiai vykti pas odontologą dėl kilusių šalutinių poveikių. Pasikonsultuokite bent telefonu, nes balinimo procedūra gali turėti rimtų pasekmių.

Dantų balinimo juostelės (apie jas daug informacijos rasite TopSmile.lt puslapyje) savo sudėtyje turi tą patį peroksidą, kuriuo balinami dantys odontologijos klinikoje profesionaliai. Taip pat sudėtyje yra ir natūralių klijų, kurie nekenkia skrandžiui, jei netyčia juos nurysite. Aišku, yra ir permatoma polimerinė plėvelė, kuri laiko klijus ir peroksidą ant dantų. Veikimo principas gana paprastas – pakuotėje yra dvi juostelės viršutiniams ir apatiniams dantims. Nuplėšiate apsauginį sluoksnį ir prieš veidrodį klijuojate plėvelę ant savo priekinės dantų pusės. Priklausomai nuo rūšies, plėvelė laikosi tam tikrą laiką. Skaitykite medicininės priemonės lapelį, kad žinotumėte tikslų jo panaudojimo būdą. Kurį laiką palaikius juosteles ant dantų, jos yra nuplėšiamos ir išmetamos. Klijuose esantis peroksidas pasiskirsto tolygiai ant danties paviršiaus ir įsiskverbia į emalį. Taip dantys tampa baltesni ir gražesni.

Dantų balinimo juosteles galima įsigyti internetu, nes taip perkant jų kaina yra mažesnė, tad galima sutaupyti.

Jei turite dirbtinius dantis ar karūnėles, geriau juostelių nenaudokite. Peroksidas vienaip veikia gyvą dantį, o kitaip – keramikinį ar iš kitos medžiagos pagamintą implantą. Taip balindami dantis rizikuojate, kad netikrasis dantis bus kitos spalvos, nei visi likusieji ir bus aiškiai matomas. Tokiu būdu šypsenos vaizdą galite ir susigadinti.

Klijų su peroksidu patenka ir ant dantenų. Tai neišvengiama, todėl esant jautrioms dantenoms ar sergant dantenų ligomis gali jaustis šioks toks dirginimas. Bet koks dirginimas jau yra nepatogumas, tad reikėtų tai įvertinti pasikonsultavimus su savo odontologu. Nebijokite konsultuotis, nes tai yra svarbu. Odontologas – ne tėvas ar sutuoktinis. Uždrausti jis nieko negali, tačiau perspėjimas apie nepageidaujamas pasekmes bus kur kas vertingesnis, nei balinimas, o vėliau ir profesionalus dantų gydymas kartu sudėjus.

Breketai Kaune – www.stomatologijosklinika.lt

Dantys – vienas iš svarbiausių žmogaus organų. Jie reikalingi ne tik maistui kramtyti, bet ir kalbėjimui, grožiui, taigi šiai kūno daliai reiktų skirti kuo daugiau dėmesio. Keista, bet jo skiriama dažnai per mažai, dėl to atsiranda kai kurių problemų, kurių sprendimas laikui bėgant tampa vis brangesniu. Jei vaikystėje tėvai nepasirūpina vaikų sukandimo vystymu, suaugę už bet kokias dantų korekcijas moka jau kelis kartus didesnę kainą.

Breketai Kaune yra pigesni, nei Vilniuje, tačiau vis tiek tai keturženklės sumos „malonumas“. Kainas galite susižinoti Senamiesčio stomatologijos klinikos interneto svetainėje http://www.stomatologijosklinika.lt. Bet juk ne kainoje esmė…

Visų pirma, reikia žinoti, kuo skiriasi breketai ir kabės. Tai du skirtingi to paties ortodontinio įtaiso pavadinimai. Tai lyg keptuvė ir petelnė – vienas taisyklingas lietuviškas, kitas – svetimybė. Breketai yra paplitęs pavadinimas, nors ir yra netaisyklingas, tačiau su laiku tai turėtų pasikeisti ir tada visi vadinsime tas vielutes ant dantų gražiai lietuviškai – kabės (angliškai – braces).

Breketai nėra paskutinio dešimtmečio išradimas. Tai, kad sovietiniais metais ši ortodontinė priemonė nebuvo paplitusi, nereiškia, kad ji atsirado tik dabar. Dar 400 metų prieš mūsų erą senovės graikų mokslininkai jau minėjo panašius principus ir būdus dantims tiesinti ir gražioms šypsenoms formuoti. Nuo tada ir turime žodį ortodontinis. Orthos – tiesus, dontos – dantis. Breketai buvo pradėti naudoti tik 17-18 amžiuje, kai medicinos mokslas įgavo vis didesnį pagreitį (ir finansavimą). Keista, bet Lietuvoje jie plačiai naudojami tik pastaruosius dešimtį metų.

Breketai yra speciali plieno konstrukcija (viela) su specialiomis pagalvėlėmis, kurios prilaiko dantį, kad šis neaugtų, kur jam patinka. Visi dantys turi augti tik tam tikra kryptimi, neišnaudodami šalia esančių dantų erdvės. Breketai Kaune naudojami ne tik dantims, bet ir žandikauliams tiesinti. Tai ypač dažnas vaikų sukandimo gydymo būdas. Suaugusiems breketai ne visada tinka, tačiau amžius nėra trukdis – tiesiog breketus nešioti tenka kiek ilgiau, dažniau būti prižiūrimam mediko ortodonto.

Breketai Kaune statomi daugumoje klinikų, tačiau Senamiesčio stomatologijos klinika http://www.stomatologijosklinika.lt turi itin patyrusius specialistus ir gali pasiūlyti labai kokybišką gydymą ir aptarnavimą. Apsilankykite.