Kokie papuošalai yra geriausios dovanos

žiedas

žiedasPrieš gimtadienį artimuosius aplanko stresas. „Ką nupirkti? Ką šiais metais padovanoti? Juk visko turi…“ Tokios įkyrios mintys lenda ne į vieno vyriškio galvą artėjant jo žmonos ar draugės gimtadieniui. Panašiai mąsto ir biuro administratorė, artėjant vadovo gimtadieniui. Žodžiu, problema yra nemaža, ją reikia padėti išspręsti.

Papuošalai yra labai nebloga dovana.

Apskritai, dovana yra išskirtinis dėmesio parodymas. Jos tikslas – ne didinti jubiliato turtus, o sukelti teigiamas emocijas ir prisiminimus. Kadangi papuosalai dažnai nešiojami, reiškia ir juos gavusysis nuolatos prisimins iš ko ir kokia proga juos gavo. Papuošalai tam puikiausiai tinka, belieka išrinkti kokius dovanoti.

Žiedai dovanojami tik patiems artimiausiems žmonėms. Net mamai žiedą dovanoti yra nelabai rekomenduojama. Žiedas simbolizuoja amžinybę, kuri paprastai siejama su žmona ar drauge, o ne su mama. Apyrankė – universali dovana, kuri tinkama tiek mamai, tiek bendradarbei, tiek dukrai, pusseserei ar paprastai pažįstamai, su kuria matotės 1-2 kartus per metus. Taip pat ir grandinėlė su pakabučiu. Auskarai – intymesnė dovana, nes jais puošiama viena iš erogeninių zonų – ausys. Dėl to mažai pažįstamai moteriai jų dovanoti nepatartina, nes gali kilti minčių, lyg juos dovanojantis vyriškis bando įsiveržti į moters erogenines zonas, nors jam to daryti ir negalima dėl socialinio statuso. Plaukų sagės – universali dovana, tačiau ją dovanoti reiktų tik turinčioms ilgus plaukus. Karoliai – abejotina dovana, nes reikia žinoti nešiojamų rūbų stilių. Jei moteris mėgsta nešioti uždarus klasikinius rūbus, karoliai tinkama dovana, tačiau jei atvirus ir seksualius, pabrėžiančius krūtinę, masyvūs karoliai netinka, vietoj jų geriau jau subtilus nedidelis pakabukas.

Papuošalai gali būti sidabriniai arba auksiniai. Sidabriniai papuošalai yra pigesni, tačiau nereiškia, kad jie nėra prabangūs. Jie prieinamesni platesnei auditorijai, todėl čia labiau reiktų dėmesį atkreipti į originalias formas, o ne masyvumą. Masyvumas neparodo turto, kaip tai daro masyvūs aukso papuošalai. Auksui ir sidabrui retai kada žmonės būna alergiški, tad juos pirkti galima drąsiai.

Papuošalų ieškokite internete, kur jų didesnė pasiūla. Vienoje parduotuvėje yra tik kelios kolekcijos, o interneto parduotuvėse jų rasite tūkstančius. Jei lietuviškose nieko gero nerandate, ieškokite užsienietiškuose. Originalių papuošalų sunku dabar rasti, tad būkite kantrūs. Ji už tokią dovaną atsidėkos šypsena ir prisiminimais…

Kaip išsirinkti naujametines sukneles?

Naujųjų metų vakaras moterims dažnai tampa žymiai reikšmingesniu metų įvykiu, nei vyrams. Dailiosios lyties atstovės jau mažiausiai prieš mėnesį ima sukti galvas, kokias sukneles siūlo parduotuvės, kokius aksesuarus šiemet reiks pasirinkti, o ką jau kalbėti apie tinkamų batelių paieškas. Suknelė – moteriškumo simbolis. Naujųjų metų išvakarėse dera dėvėti kiek neįprasto stiliaus ar net spalvų drabužius. Moterims nepriekaištinga išvaizda lygu geram įvertinimui, todėl aprangą šiam vakarui jos renkasi ypač atsakingai.

Naujametinės spalvos

Pačios populiariausios naujametinės suknelės yra itin ekstravagantiškos. Tai dažniausiai ryškių spalvų: raudonos, auksinės, sidabrinės, mėlynos deriniai. Kartais moterys net mėgsta pasidomėti, kokia spalva šiemet bus itin madinga ar nešanti laimę ir linksta sutikti Naujuosius vilkėdamos būtent tos lemtingos spalvos sukneles. Nesvarbu, kokią spalvą pasirinksite, reikia nepamiršti, kad apranga – tai ne atskiros detalės, o vieningas derinys. Renkantis suknelę, reikia apgalvoti, kokius batelius rinksitės. Pvz., prie trumpų suknelių ypač tinka aukštakulniai su platforma, o ilgos suknelės dailiau atrodo derinyje su smulkiais atvirais bateliais.

Aksesuarai 

Dar vienas svarbus akcentas – rankinė. Ją taip pat reikia derinti atsakingai. Patariama, kad visi aksesuarai būtų vienos spalvos. Bateliai, papuošalai, diržas ir rankinė turėtų būti vienodo atspalvio.  Suknelė gali būti kitos tinkančios spalvos arba tokia pati, kaip ir visi aksesuarai. Nepamirškite, prie aksesuarų taip pat galima priskirti ir plaukų puošmenas. Taigi, norėdamos atrodyti nepriekaištingai, rinkitės tokius segtukus, seges, lankelius ar plaukų, kurie taip pat derės prie Jūsų apsirengimo.

Kaukių balius 

Dažnai didžiųjų švenčių proga rengiami vakarėliai būna organizuojami su tam tikru aprangos kodu. Jei ruošiatės būtent į kaukių balių, suknelės pasirinkimas turi būti itin atsakingas darbas. Pirmiausia reikia nuspręsti, kokį vaidmenį norėsite atlikti. Drovesnėms, tačiau nenorinčioms atsilikti nuo vakarėlio organizatorių, patariama prisitaikyti prie vakaro temos įvairiomis smulkmenomis. Jei vakaro tema – atitinkama spalva, pakanka tik apsijuosti tinkančia juosmens ar ilga plaukų juosta. Jei tema reikalauja persirengti personažu, taip pat gali padėti vienas pasirinkto personažo išskirtinis bruožas – zuikio ausytės, princesės karūna, stebuklų lazdelė.

Naujųjų metu išvakarėse dėvimos suknelės dažniausiai išskirtinės ir itin puošnios. Tačiau nereikia persistengti, derinkite spalvas ir aksesuarus, neperkraukite blizgučių. Svarbiausia atrodyti stilingai, o ne blizgėti labiau nei Kalėdų eglutė.