Produktų ženklinimas. Kokią įrangą pasirinkti?

spausdintuvas

Produktų ženklinimas – įprastas darbas versle, tad visiškai suprantama, kad visada verta pačiam įsigyti ir pačiam naudoti žymėjimo įrangą, kuri gali garantuoti, kad visi produktai bus tinkamai sužymėti ir turės labai išsamius aprašymus. Lipnių etikečių gamyba ir tuo pačiu profesionalios technikos turėjimas garantuoja, kad viskas bus greita, paprasta ir pagal Jūsų poreikius.

Produktų ženklinimui dabar skiriama labai daug dėmesio, tad su profesionalia įranga šis procesas paprastas kaip niekada. Kadangi šiuo metu egzistuoja labai platus skirtingos įrangos pasirinkimas – naudinga susidėti pliusus ir minusus, kad būtų galima kuo paprasčiau pasirinktini – kokia konkrečiai įranga geriausiai patenkins Jūsų poreikius.

Norėdami padėti susirasti tai, kas Jums labiausiai tinka – nurodome svarbiausias charakteristikas.

 • Pirmiausia labai naudinga nusistatyti pinigų sumą, kurią planuojate skirti investuojant į tokio tipo įrangą. Kadangi internete labai paprasta ir patogu palyginti skirtingas galimybes – kiekvienas gali rasti tai, kas jam kabiausiai tinka.
 • Taip pat visada reikia įvertinti funkcionalumą, kadangi skirtingos įrangos turi ir skirtingas funkcijas, kurios gali užtikrinti, kad pats prietaisas veiks taip, kaip jums labiausiai tinka.
 • Visi prietaisai veikia bekontakčiu principu, tuo tarpu kiti veikia kontaktuodami su konkrečia preke. Pirmieji yra rangesni, tačiau apskritai, daugiau kažkokių labai esminių skirtumų nėra. Galbūt tik tai, kad bekontakčiai dažniausiai veikia griečiau, tad tuo pačiu ir prekes dažniausiai žymi intensyviau.
 • Reikia įvertinti ir tai, kad daugelis prekių turi garantiją, kuri padeda produkcija pasitikėti kur kas labiau. Būtinai įvertinkite šią galimybę ir tuo pačiu pasirinkti tokį variantą, koks jums labiausiai tinka. Juk svarbiausia, kad atsiradus problemoms jas bus galima visiškai nemokamai išspręsti. Būtinai pasinaudokite šia galimybe ir pirkite tik tokiu prietaisus, kurie turi garantiją.
 • Žinoma, internete, įvairiuose forumuose, galima rasti ir kitų žmonių paliktus komentarus apie tai, kaip sekasi naudotis konkrečia įranga. Tai leis susidaryti įspūdį – ko galima tikėtis.

Svarbiausia drąsiai lyginti kuo daugiau variantų, kad galiausiai rastas leistų kokybiškai ženklinti prekes ir negalvoti apie papildomas investicijas.

Kokybiškos įrangos visada galima rasti specializuotose parduotuvėse, tokiose, kaip Printmark.lt.

SEO paslaugos: mitai ir realybė

MB SEOreklama

MB SEOreklamaTyrimai rodo, kad daugiau nei 95 proc. interneto vartotojų informacijos apie prekes ar paslaugas ieško per Google paieškos sistemą. Tai reiškia, kad įmonės, kuri nori padidinti savo populiarumą ir pardavimų rodiklius, tikslas – būti matomai interneto vartotojų, o tai reiškia, kad Google paieškos rezultatuose reikia atsidurti 1-2 paieškos rezultatų puslapiuose, nes internautai yra linkę peržvelgti tik pirmąsias 20 pozicijų. Taigi, norint užimti gana aukštas pozicijas Google paieškos sistemoje, sudėtinga išsiversti be SEO paslaugų.

SEO paslaugos daliai verslininkų ar eiliniam gatvės praeiviui atrodo šiek tiek mistiškai ir sunkiai suprantamos, todėl nieko nuostabus, kad apie jas sklando nemažai mitų. Štai keletas pačių populiariausių:

 1. SEO paslaugos garantuoja greitus rezultatus.

Netiesa. Internetinės rinkodaros ir marketingo specialistai MB SEOreklama, teigia, kad nėra tokio dalyko kaip greiti rezultatai. Žinoma, kiekvienas verslininkas nori, kad jo įmonės internetinė svetainė jau po kelių dienų puikuotųsi Google paieškos sistemos rezultatų viršuje, tačiau reikia atminti, kad SEO – tai pakankamai ilgas ir nuoseklus darbas, kurio pirmieji vaisiai pasirodo po kelių savaičių ar mėnesių.

 1. SEO paslaugos labai brangios.

Netiesa. išties viskas priklauso nuo požiūrio. Jei SEO paslaugas lygintumėme su reklama per radiją ar televizorių, tai SEO kaina atrodo juokingai maža. Tuo tarpu, jei SEO paslaugas palygintumėme su skelbimu laikraštyje, pastarosios kainuoja išties daugiau, tačiau reikia atminti, kad kokybė niekada nebūna labai pigi.

 1. SEO straipsniams nekeliami aukšti kokybės reikalavimai.

Vos tik atsirado SEO, niekas tiksliai nežinojo, kaip turi atrodyti geri SEO straipsniai, todėl juos rašė visi, kas moka rašyti. Juk tai lengvas būdas užsidirbti kelis papildomus eurus! Visgi, laikai keičiasi ir šiuo metu Google paieškos sistema vertina straipsnių kokybę, jų unikalumą bei aktualumą. Praėjo tie laikai, kai padrikos mintys ar straipsniai apie nieką buvo vertinami. Tad, MB SEOreklama rekomenduoja SEO straipsnių rašymą patikėti profesionaliems rašytojams.

 1. SEO blogiau už Google reklamą.

SEO ir Google reklamos galimybės šiek tiek skiriasi, todėl teigti, kad kažkas yra geriau ar blogiau išties negalima. Viskas priklauso nuo to, kaip greitai įmonė nori gauti apčiuopiamus reklamos rezultatus. SEO procesas ilgesnis, tačiau ir rezultatai ilgalaikiai, tuo tarpu, Google reklama gali padėti greitai „užkurti“ puslapį ir pritraukti daugiau lankytojų, tačiau, nustojus pirkti Google reklamą, interneto svetainės populiarumas krenta.

Galiausiai vertėtų atminti, kad SEO paslaugos yra vienintelė ilgiausiai funkcionuojanti reklamos forma.

 

 

 

Nemokama Google reklama – geras SEO

Google reklama

Google reklamaTurbūt visi interneto verslu užsiimantys verslininkai žino, jog geriausia reklama internete yra Google reklama. Žinoma, Lietuvoje daugelis verslininkų nudžiugo sužinoję, kad šiandien Google leidžia reklamuotis ne tik paieškose, bet ir elektroniniuose paštuose ir net Youtube kanale. Visgi, itin daug dėmesio verslo reklamai skiriantys verslininkai žino, kad geriausia, kuomet reklamos pirkti nereikia.

Kitaip sakant, esama būdų, kaip Google priversti Jus pareklamuoti nemokamai. Tam Jums reikalingos SEO paslaugos, kurios gali užtikrinti Jums vietą aukštose paieškų rezultatų pozicijose neišsiperkant raktažodžių ir skelbimų.

Kas tai per daiktas?

SEO paslaugos – tai Jūsų interneto svetainės optimizavimas, pritaikant ją prie paieškų sistemų keliamų reikalavimų. Paslaptis tokia, kad paieškų sistemos, generuodamos rezultatus, vadovaujasi tam tikromis taisyklėmis, pagal kurias atsirenka, kurias svetaines aprodyti pirmiau, kurias vėliau. Dažniausiai tai yra keli pagrindiniai kriterijai:

 • Kokybiškas turinys
 • Nuolat atnaujinamas turinys
 • Daug naudingos informacijos
 • Dažnas lankomumas iš kitų svetainių
 • Lankytojai ir nuorodos socialiniuose tinkluose

Kad galėtumėte atitikti visus šiuos kriterijus Jums reikalinga pasirūpinti savo svetainės optimizavimu. Tam pirmiausia Jums reikia žinoti, kokie raktiniai žodžiai yra labiausiai susiję su Jūsų turima veikla ir kurie iš jų yra dažniausiai ieškomi vartotojų. Tuomet pagal tai galite optimizuoti savo svetainę ir pasinaudoti Google reklama nemokamai.

Google Jūsų svetainės turinį supranta būtent per raktažodžius, todėl savo svetainės tekstus, nuorodas, įrašų ir nuotraukų pavadinimus turite pritaikyti taip, kad juose būtų vartojami Jūsų raktiniai žodžiai. Tai taip pat privalu padaryti ir su META įrašais, kuriuos rašote į turinio valdymo sistemą, nes būtent per juos Google robotukai taip pat gali Jus rasti.

Susitvarkius svetainę Jums reikia, kad internetas apie Jus žinotų. Kitaip sakant, turite surinkti kuo daugiau nuorodų iš kitų svetainių į savo svetainę. Tam Jums reikalinga kuo daugiau veikti internete. Nuolat kalbėkite forumuose, dalinkitės savo naujienomis socialiniuose tinkluose, talpinkite naujienų pranešimus bei tekstus straipsnių kataloguose su nuorodomis į savo svetaine. Taip pat pasinaudokite partnerių ir tiekėjų svetainėmis, apsikeiskite nuorodomis ir taip pritrauksite dar daugiau lankytojų.

Visi šie žingsniai gali tapti Jūsų nemokama Google reklama, nes viską tinkamai atlikus ir nuolat prižiūrint svetainę, Google robotukai ims Jus mėgti, dažniau rodys paieškų rezultatų viršuje, o tai leis Jums atrasti naujų klientų ir padidinti pardavimus.