Misija „mobilūs telefonai pigiau“ – įmanoma!

telefonai

Jei reikėtų rasti analogiją, taikliai atspindinčią mobiliųjų telefonų svarbą mūsų gyvenime, būtų iš tiesų nelengva. Verslininkai, vos pakrutantys senoliai ar dar darželį tebelankantys mažyliai: telefonas jų gyvenime atrodo savaime suprantamas atributas. Visiems būtinas, tačiau panaudojimo galimybės neretai skirtingos. Jei vieni tiesiog naudoja komunikacijai skambučiais bei SMS žinutėmis, tai kiti maksimaliai išnaudoja visas prieinamas funkcijas (internetas, mobiliosios programėlės, fotoaparatas bei vaizdo kamera ir kita) bei domisi visomis technologijų naujovėmis ir galimybėmis. Atskira tema kalbant ir apie prestižą. Yra visuomenės grupė, kuriai telefonas – tokia pat svarbi įvaizdžio detalė kaip, pavyzdžiui, laikrodis. Natūralu, jog tokiu atveju išmanieji keičiami ne tada, kai nusidėvi, tačiau rinkoje pasirodžius naujam konkretaus gamintojo modeliui. Kitiems asmenims visai nesvarbu, kas yra jų rankose: svarbu, jog veiktų ir kainuotų kuo pigiau. Šiame straipsnyje plačiau pakalbėsime dar apie vieną išmaniųjų įrenginių vartotojų tipą: jie vertina kokybę, tačiau šiuos domina ir mobilūs telefonai pigiau. Tai – tikrai suderinami dalykai!

Nuo ko pradėti pigių „telefonų“ medžioklę? Tikriausiai visiems iki šiol buvo įprasta užsukti į internetinius skelbių portalus ir pasidomėti, ką iš pageidaujamų modelių už mažesnę kainą gali pasiūlyti tautiečiai. Deja, neseniai pradėta vykdyti reforma, kurios tikslas – neteisėtu būdu įgytų telefonų blokavimas, minėtą įprotį, tikėtina, gerokai pakoreguos. Sumažės ne tik pasiūla, bet ir paklausa.

Tačiau tai tikrai nėra vienintelis būdas sutaupyti perkant telefoną. Telekomunikacijų bendrovės, konkuruodamos tarpusavyje, klientus vilioja tikrai gerais kainų pasiūlymais. Tiesa, dažniausiai daugiau laimi lojalūs klientai, ilgą laiką ištikimi tam ryšio operatoriui. Patrauklių kainų pasiūlymų turi ir įvairūs pardavėjai, kurie, priešingai nei mobiliojo ryšio bendrovės, nepririša jokiomis sutartimis. Išmaniųjų telefonų pardavėjų iš tiesų gausybė, tad geriausio varianto paieška gali užtrukti. Tik ne tada, jei moki naudotis Kainos.lt internetine svetaine! Vos pora spragtelėjimų pelės klavišu ir visų pardavėjų pasiūlymai kaip ant delno! Vis tiek neradote tinkamo varianto? Jūsų paslaugoms ir tarptautiniai internetinės prekybos vandens, tačiau iš pradžių derėtų pasidomėti apie galimus muitus perkant iš trečiųjų pasaulio valstybių. Pabaigai, elementari, tačiau galbūt pamiršta tiesa: tereikia šiek tiek kantrybės ir pageidaujamas telefonas, pasirodžius naujesnei versijai, ženkliai atpigs. Aišku, realus pavojus, jog būtent apie pastarąjį ir pradėsite svajoti…

Samsung išmanieji telefonai Galaxy

Visi išmaniųjų telefonų gamintojai kuria ir leidžia savo telefonus šeimomis. Šiandien norėtume papasakoti apie Samsung išmaniųjų šeimą Galaxy.

Samsung išmanieji telefonai Galaxy buvo pradėti gaminti 2009 metais. Pirmasis Samsung Galaxy modelis buvo GT-I7500. Jame buvo įdiegta ir Android operacinė sistema. Nuo šio telefono prasidėjo šlovinga išmaniųjų telefonų era.

samsung išmanieji telefonaiSamsung išmanieji telefonai buvo gaminami tam tikromis grupėmis. Galaxy S grupė – aukštos klasės išmanieji telefonai su Android OS. Galaxy Note – išmanieji telefonai verslui su specialiu pieštuku (stylus). Galaxy Tab – planšetinių kompiuterių serija. Taip pat pradėta leisti ir Galaxy Gear serija – išmanieji laikrodžiai ir kita „dėvima“ elektronika.

Samsung Galaxy telefonai yra pakankamai patvarūs ir patogūs naudoti. Jie populiarūs ne tik Korėjoje, kur yra gaminami, bet ir visoje Europoje, taip pat ir Lietuvoje. Jei prieš dešimtmetį Lietuvoje populiariausias telefonas buvo Nokia, tai dabar be abejonės tai yra Samsung. Tiesa, ši Pietų Korėjos kompanija turėjo įdėti labai daug pastangų, kad pasiektų tokias pozicijas. Ne visur pasaulyje ji yra rinkos lyderė, tad pasitemti dar yra kur.

Lietuvoje labai populiarūs Galaxy S3, Galaxy S4 ir Galaxy S5 modeliai. Jie palyginus su naujausiais modeliais nėra brangūs, todėl lietuviai juos mielai perka. Be to tai itin gerų techninių charakteristikų telefonai.

Štai, paskutinis ir naujausias Samsung Galaxy Note 5 modelis. Jis išleistas vėliau nei garsusis  Galaxy S6 Edge telefonas su lenktais kraštais.

samsung.jpgKol vartotojai dar tik pradeda priprasti prie šių įstabių telefonų, Samsung jau dirba su naujomis šių modelių versijomis ir ketina pateikti dar daugiau staigmenų. Apie jas gandų pavidalu mirga technologijų žiniasklaida visame pasaulyje. Reiktų pabrėžti, kad gandai skleidžiami tyčia, siekiant išlaikyti vartotojų susidomėjimą preke. Taip atsiranda visokių „nutekintų nuotraukų“ ar specifikacijų, kurias neva žiopli Samsung inžinierių biuro darbuotojai kažkam nusiuntė, o tie paplatino žurnalistams. Netikėkite šiomis rinkodaros specialistų sugalvotomis pasakomis – visa tai tik skatina išmaniųjų telefonų pardavimus.

Samsung išmanieji telefonai dabar kainuoja 200-400 eurų, todėl jie prieinami visiems – ne tik verslininkams ir pasiturintiems. Be to mūsų mobiliojo ryšio operatoriai nuolatos vykdo išsimokėjimo akcijas, kurių metu galite gauti pačius naujausius modelius.