Realistiškai atrodančios sekso lėlės

realistiškos sekso lėlės

JAV kompanija Sinthetics prekiauja sekso lėlėmis. Kas gi čia tokio įdomaus? Juk sekso lėlių galima įsigyti kiekvienoje erotikos prekių parduotuvėje ir Lietuvoje? Pasirodo, ne visai… Sinthetics prekiauja štai tokiomis sekso lėlėmis.

realistiškos sekso lėlės

Jos atrodo labai realistiškai. Taip pat jos pagamintos iš specialios medžiagos, kuri primena tikro žmogaus odą, sveria apie 40-50 kilogramų. Sunku atskirti nuo tikro žmogaus, tiesa?

Lytinių organų zonoje jos turi atitinkamas ertmes. Įdomu tai, kad vyriška lėlė turi tik nedidelę skylutę, kurioje tvirtinamas vibratorius.

Tokių realistiškų sekso lėlių kaina – apie 5900 JAV dolerių. Brangoka… Bet ko dėl malonumo nepadarysi…

Vibratoriai – visų laikų populiariausios sekso prekės

Skaičiuojama, kad sekso reikmenų parduotuvėse iki pat šių dienų daugiausia nuperkama vibratorių. Ir apskritai anksčiau dauguma erotinių prekių (apie 80-90 proc.) buvo skirta moterims patenkinti, ir tik maža dalis jų buvo skirtos vyrams. Šiandien tendencijos po truputį kinta, nes, kaip tenka pastebėti pasidairius po erotinių prekių asortimentą, įvairių sekso prekių įsigyti gali ir vyrai, pradedant įvairiais papildais, skirtais sustiprinti erekciją, baigiant dirbtinėmis vaginomis. O ką galima pasakyti apie vibratorius? Kaip pasirinkti sau tinkamą sekso žaisliuką? Visa tai ir bandysime trumpai aptarti šiame straipsnyje.

Svarbiausia – kokybiškos medžiagos

Vibratorius pirmiausia turėtų būti pagamintas iš kokybiškų medžiagų. Paprastai šios sekso prekės yra gaminamos iš silikono, specialios gumos, specialaus stiklo ir kt. Silikoniniai vibratoriai nesukelia alerginių reakcijų, silikonas yra saugi ir klinikiniais tyrimais patvirtinta medžiaga, todėl jį naudoti yra visiškai saugu. Tiesa, reikės atkreipti dėmesį, kad su silikoniniais vibratoriais netinka silikono pagrindu pagaminti lubrikantai, nes jie gali ardyti pastarųjų paviršių. Jei rinksitės iš tam tikros rūšies stiklo pagamintą vibratorių, galite tikėtis intensyvesnių pojūčių, nes tokio tipo vibratorių galima palaikyti šiltame arba šaltame vandenyje ir atšaldyti arba pašildyti. Kiekviena medžiaga turi savų savybių, savų ypatumų, tad domėkitės ir tikrai atrasite tai, kas jums tiks ir patiks.

Aukštesnė kaina – geresnė kokybė

Vibratorių kainos yra labai įvairios – šias sekso prekes galima įsigyti ir už kelias dešimtis litų, ir už kelis šimtus. Ką gi – vienintelis patarimas būtų nepirkti paties pigiausio vibratoriaus, nes jis gali būti prastesnės kokybės, pagamintas iš nepatikrintų medžiagų, pasižymėti prastoka technine charakteristika ir taip toliau. Jei vibratorių perkate pirmą kartą, nepatariame rinktis ir paties brangiausio siūlomo – galbūt toks sekso žaisliukas jūsų apskritai nesužavės ir imsite dairytis ko nors kito? Pradžiai geriausia pirkti vibratorių, vidutiniškai kainuojantį 150-300 Lt. Jis bus pakankamai funkcionalus ir patenkins jūsų poreikius.

Techninė charakteristika

Svarbios ir vibratoriaus savybės. Pavyzdžiui, ar jis veiks tyliai, ar burgs ir blaškys jūsų dėmesį. Tai ypač aktualu, jei žmogus gyvena ne vienas, o su šeima arba nuomojasi butą su bendramoksliais ar kolegomis. Jei meilės žaidimais mėgstate užsiimti duše, tiesiog privalote paieškoti tokios sekso prekės, kuri būtų atspari vandeniui, tai yra ją galima būtų maudyti. Drėgmei kažkiek atsparūs yra visi vibratoriai, tačiau ne visus juos galima kišti po vandens srove, taigi atkreipkite dėmesį ir į tai. Taip pat vibratorių rinkitės pagal tai, kokių sričių dirginimas patinka: vibratorių būna su ausytėmis, lenktų, drauge dirginančių ir analinę angą, natūralios pailgos formos ir taip toliau. Taigi atidžiai išstudijuokite visą asortimentą ir įsigykite tokį vibratorių, kuris atrodo patikimas ir patogus naudoti.

Vibratoriai ir jų teikiama nauda

Vibratoriai vis dar išlieka pačia populiaria preke iš sekso prekių parduotuvių. Tai vienas paprasčiausių ir greičiausių būdų, kaip moteriai patirti orgazmą. Tad kodėl gi šis išradimas toks populiarus ir taip traukia moteris? Žinoma, juo naudojasi ir poros. Vibratoriai gali stimuliuoti jautriausias kūno vietas iš išorės ir iš vidaus. Nereikia pamiršti, kad jie gali būti skirti ne tik moterims, bet ir vyrams. Stipriajai lyčiai skirti vibratoriai būna iš įvairiausių antgalių, vibruojančių žiedų, skatinančių susijaudinimą.

Mini vibratoriusVibratoriai – tai ne tik smagi dovana draugei gimtadienio dienos ar mergvakario proga. Jie tiek moteriai, tiek vyrui gali būti naudingi visam organizmui, sveikatai bei bendrai savijautai. Taigi šie gaminiai gali suteikti daug džiugių akimirkų, taip pat pakeisti Jūsų masturbacijos procesą ar patį mylėjimąsi. Įtraukite šią priemonę sekso žaidimų metu ir patys nustebsite, kokį stiprų orgazmą ji gali suteikti. Juk tikrai dažnai labai jaudina atrasti naujus dalykus ir eksperimentuoti kartu su partneriu. Ar Jūsų miegamajame ant naktinio staliuko jau yra vibratorius?

Vibratorių pasirinkimas tikrai didelis. Jie gali būti penio formos, klitoriniai, G-taško, mini, dvigubi arba skirti poroms. Laikui bėgant galite išmėginti kiekvienos rūšies po vieną, kad išsiaiškintumėte, kuris vibratorius labiausiai patinka Jums ir Jūsų partneriui. Šis sekso žaisliukas tinka įteikti draugei ar mylimam asmeniui ne tik gimtadienio proga. Tai puiki dovanų idėja draugystės ar vedybų sukakties, Šv. Valentino dienos bei Šv. Kalėdų proga. Nepamirškite, kad šia miela dovanėle savo partnerį galite nustebinti bet kada, ypač jei pastebėjote, jog Jūsų seksualinis gyvenimas tapo nuobodus arba nebeteikia ne tiek daug malonumo kaip anksčiau. Naujovės įkaitina kraują daug greičiau, nei daugelį metu naudoti preparatai.

 

Kad vibratoriaus teikiamas malonumas ir nauda būtų stipresni, nepamirškite įsigyti lubrikantų. Jų dėka greičiau pajusti norimą patirti orgazmą. Atminkite, kad vibratoriai Jums padės atsipalaiduoti miegamajame. Galite nesivaržyti ir nesigėdyti su jais daryti ką tik panorėję. Jeigu kurį laiką naudojate šią sekso priemonę vienas, kodėl jo neišbandote kartu su partneriu? Tikėtina, kad tai, kas patinka Jums, gali sužavėti ir mylimąjį. Mėgaukitės kartu vibratoriaus teikiama nauda ir malonumais.

Mergvakario idėjos

plastikines taureles

Mergvakaris – simbolinė šventė, žyminti mergautinio gyvenimo pabaigą ir šeimyninio gyvenimo pradžią. Per mergvakarį būsima jaunoji turi atlikti gausybę užduočių, įrodyti, kad ji tinkama šeimyniniam gyvenimui, nors kartais pasirenkama ir kita strategija: merginos draugę visaip bando atkalbėti nuo būsimo žingsnio – jungtuvių. Mergvakario organizatorių laukia sudėtinga užduotis – parinkti tinkamą temą, o vėliau ir suorganizuoti įsimenančią ir sėkmingą šventę. Norint, kad šventė vyktų sklandžiai, viską suplanuoti reikėtų iki menkiausių smulkmenų: parinkti vietas, kuriose bus švenčiama, suorganizuoti pramogas, transportą, nupirkti arba išsinuomoti aprangą, pasirūpinti šventės atributika ir kitomis smulkmenomis.

Šiame straipsnyje plačiau aptarsime kelis mergvakario šventimo būdus. Dažniausiai merginos per mergvakarius pasirenka medicinos seselių, policininkių, jūreivių, senosios profesijos atstovių, angelų ir velniukų temas, o kartu – ir aprangą. Tačiau šios temos – kiek pabodusios, o daugelis idėjų atkeliauvusios iš užsienio. Taigi reikėtų paieškoti netradicinių šventimo būdų ir pasvarstyti, kaip mergvakariui suteikti daugiau unikalumo.

prezervatyvas riešuteŠiandien vis dažniau organizuojami tradiciniai autentiški lietuviški mergvakariai. Jų programoje – šimtmečius skaičiuojančios tradicijos ir ritualai. Merginos klausosi liaudiškų dainų, pina vainikus, sužino vedybinio gyvenimo paslapčių, mokosi burtų. Kai kuriose programose mokoma ir raugti raugą  bei kepti duoną. O galbūt viena iš užduočių mergvakario būsimai nuotakai galėtų būti pyragėlio kepimas nuotaikingoje erotinėje formoje? Tradiciniuose mergvakariuose numatomi ir šiuolaikinių mergvakarių akcentai, tad čia taip pat neišsiverčiama be mergvakarių atributikos. Šventės dalyves galima apdovanoti netradicinėmis dovanėlėmis – graikiniais riešutais, kurių viduje puikuojasi prezervatyvas. Išbandymų ir siurprizų kupinas etnografinis mergvakaris paprastai abejingų nepalieka, ypač jei mergvakario dalyvės ir būsimoji nuotaka domisi istorija, senovės lietuvių kultūra ir joms nesvetimas ekologiškas gyvenimo būdas.

plastikines taurelesKita idėja – surengti rusiškos tematikos mergvakarį. Šiuo atveju prireiks išsinuomoti rusaičių aprangą bei specialias galvos karūnėles. Šiam mergvakariui tiks ir rusiškos mašinos, pavyzdžiui, „Moskvič“, „Volga“ ar „Žiguliai“. Tokiam mergvakariui tiks ir rusiškų patiekalų restoranas. Šventės organizatorėms reikės pasirūpinti ir kitais rusiškų švenčių atributais – marinuotais agurkėliais, lašiniais, dešromis bei tauriaisiais gėrimais, kuriuos mergvakario dalyvės galės ragauti iš specialių stikliukų. Rusišką mergvakarį galima paįvairinti ir kita programa: bus galima surengti smagią fotosesiją, žaisti įvairius žaidimus, mokytis rusiškų šokių ar dainų, o vėliau linksmybes pratęsti, pavyzdžiui, klube, grojančiame rusišką muziką. Viskas priklauso nuo Jūsų fantazijos ir norų.

havajaiEgzotikos mėgėjoms patiks havajietiškas mergvakaris. Tokį mergvakarį švęsti galėsite prie jūros ar ežero. Per havajietišką mergvakarį paprastai mokomasi šokti tradicinių havajietiškų šokių, galima organizuoti ir trumpus žygius, ant laužo gaminti maistą, surengti degustaciją, rinktis vandens pramogas, maudynes, pinti vaikinus, girliandas, gaminti papuošalus ir veikti viską, kas tik šauna į galvą. Tikru šios šventės akcentu taps plevėsuojantys lengvučiai sijonėliai. Taip pat galėsite įsigyti arba pačios pasigaminti spalvingų girliandų ir dailių gėlių į plaukus.

Rytietiškas (indiškas) mergvakaris patraukus rytų kultūros mėgėjų dėmesį, o dailūs spalvingi indiški rūbeliai tikrai nepaliks abejingų. Rytietiško mergvakario programą galėsite rinktis iš kelių variantų, arba, jei šventei turėsite daugiau nei pusdienį, išbandysite ir kitas pramogas. Rytietiškam mergvakariui tiks pilvo šokių pamoka arba vakaronė su arbatos gėrimo ceremonija. Dalyvausite tikrame rytietiškame vakarėlyje, kurio metu sužinosite daug rytietiško gyvenimo paslapčių ir susipažinsite su šia nuostabia kultūra. Rekomenduojame apsilankyti ir indiškame restorane, kur paragausite ypatingų patiekalų. Pasipuošti padės grimo rinkinys: galėsite pasidabinti taškeliais kaktoje bei nuostabiais kūno piešiniais.

keliaraištisMerginas, kurios neabejingos Italijai, sužavės itališko-mafijos mergvakario idėja: pasipuošite juodais ar odiniais rūbais, akiniais nuo saulės, pistoletais ir kita atributika. Būsimai jaunajai puikiai tiks keliaraištis su ginklu. Per šį mergvakarį būsimą jaunąją motociklu ar prabangiu automobiliu galės „pagrobti“ mafija. Mergvakario dalyvės galės apsilankyti kazino, išsikviesti striptizo šokėją, o kitos idėjos priklauso tik nuo mergvakario dalyvių norų ir galimybių. Kitaip tariant, nesvarbu, kokia mergvakario tema ir kur jis vyks – svarbu būti geros nuotaikos ir nepamiršti mergvakarių atributikos.

Vyriški prezervatyvai vs. moteriški

vyriški ir moteriški prezervatyvaiPats populiariausias apsisaugojimo būdas lytinio akto metu – prezervatyvai. Ilgą laiką jie buvo skirti tik vyrams ir sekso saugumas buvo tik vyrų rankose ir atsakomybėje. Prieš kelerius metus rinkoje atsiradus moteriškiems prezervatyvams, didelio pardavimų nuosmukio vyriškų prezervatyvų gamintojai nepajuto. Kažkodėl, nors ši prekė rinkoje jau ne naujiena, ją poros renkasi vis dar vangiai. Ar dėl to kaltas pripratimas, kad prezervatyvas – vyriška pareiga? Visgi faktas, kad vyriškas ir moteriškas prezervatyvas turi ne tiek daug skirtumų, kiek panašumų, turėtų tik paskatinti poras išbandyti kažką naujo.

Dauguma moterų teigia, jog pagrindinis moteriško prezervatyvo pliusas – moterys pačios tampa atsakingos už sekso saugumą. Tai kai kurioms moterims labai svarbu, nes liberalėjant visuomenei, dailiosios lyties atstovės siekia būti vis labiau savarankiškos, kuo mažiau priklausomos nuo vyrų. Dar vienas šių prezervatyvų privalumas, jie nėra padengti lateksu, taigi nesukelia nepatogumų lateksui alergiškiems žmonėms, kurių tyrimų duomenimis, pasaulyje yra apie 1 proc. Be to, moteriškas prezervatyvas gali būti įvedamas į makštį dar prieš aktą, taigi įveikiamas pagrindinis vyriškų prezervatyvų minusas. Nereikia trukdyti preliudijos, moterišką prezervatyvą į makštį įsidėti galima geroki prieš seksą, taigi galite drąsiai mėgautis glamonėmis ir žengti pirmyn. Labiausiai moterys baiminasi naudoti joms skirtus prezervatyvus dėl to, kad išsikišęs vienas iš dviejų šio prezervatyvo antgalių yra matomas ir gali atrodyti kiek neestetiškai. Moteris taip pat trikdo prezervatyvo skleidžiamas garsas sekso metu. Nors specialistai pataria panaudoti papildomą sluoksnį lubrikanto ir tokių techninių problemų kaip nebūta.

Vyriškas prezervatyvas, tapęs apsisaugojimo sekso metu klasika visgi yra sunkiai nurungiamas rinkoje ir kaži ar kada nurungtas bus. Net ir susimavus visus moteriškų prezervatyvų privalumus, vyriški prezervatyvai yra nepalyginamai populiaresni. Pagrindinė to priežastis galėtų būti kaina. Norint įsigyti moteriškų prezervatyvų, tenka išleisti kartais ir du ar tris kartus daugiau pinigų. Nors tiek moteriško tiek vyriško prezervatyvo funkcija tokia pati – neleisti spermatozoidams pasiekti makšties, kažkodėl moterims skirtų prezervatyvų rinkoje tenka pastebėti gerokai mažiau. Jų įsigyti gali pavykti net ne visose parduotuvėse.

Taigi tenka skelbti, kad kol kas šioje dvikovoje neabejotinai laimi vyriški prezervatyvai. Galima būtų teigti, kad tai tik dėl tradicijų ir įpratimo. Gal ir taip, bet jei jau tai tik įprotis, kodėl nepamėginus priprasti prie naujovių? Kiekviena pora renkasi sau priimtiniausią apsisaugojimo būdą, todėl vyriškų ir moteriškų prezervatyvų privalumai greičiausiai turėtų būti kiekvienos poros pasirinkimo reikalas.