Muzikantai vestuvėms – viena svarbiausių šventės dalių

Planuojant vestuves reikia įvertinti labai daug įvairių detalių. Nuo gardaus maisto ir susodinimo iki dekoracijų ir kvietimų. Visgi yra akcentai, kuriems turi būti skiriamas ypatingas dėmesys. Dažniausiai tai dalykai, kurie kuria visą vakaro atmosferą ir neleidžia svečiams nuobodžiauti. Tai neabejotinai – vedėjai ir muzikantai vestuvėms. Pastarieji ypač svarbūs todėl, kad nuo jų profesionalumo priklausys ne tik viena šventės dalis, o visos vestuvės. Juk muzika pasitinka pirmuosius svečius ir baigiasi kartu su paskutiniaisiais, šokius baigiančiais tik paryčiais. Taigi, muzikantai vestuvėms turi būti atrinkti labai atidžiai. Kaip tai daryti?

Svarbiausia – jaunųjų skonis

Nors dažnai tenka išgirsti nuomonių, kad vestuvių puota yra keliama draugams ar giminaičiams, toks požiūris – neteisingas ir kiek savanaudiškas. Juk progų švęsti per metus turime daugybę, o žmonėms, kurie tuokiasi, tokia diena paprastai pasitaiko tik kartą gyvenime. Tai reiškia, kad ir muziką vertėtų rinktis pagal savo skonį, o ne pagal tai, kokį stilių mėgsta jūsų antros eilės pusseserė ar močiutė. Standartiniai muzikantai vestuvėms puikiai tiks, jei norite įvairios muzikos, o esant išskirtiniams pageidavimams vertėtų grupės ieškoti kaip įmanoma anksčiau. Kadangi specifinį repertuarą galinčių pasiūlyti muzikantų nedaug, jie paprastai išgraibstomi keletui metų į priekį.

Grupė ar didžėjus?

Galvojant apie didžiąją šventę, svarbu apsispręsti, ar norite samdyti grupę, ar didžėjų. Turėkite omenyje, kad grupės negros visą laikotarpį, todėl jums papildomai vis tiek reikės samdyti didžėjų, tad šis variantas atsieis brangiau. Jei jums nebūtina gyva muzika, galite drąsiai susitikti su vestuvėse grosiančiu didžėjumi ir pateikti pageidavimus bei dainas, kurios privalo groti šventės metu – taip palengvinsite jam darbą.

Profesionalumas

Muzikantai vestuvėms turi pasižymėti ne tik gebėjimu groti ar dainuoti. Labai svarbu, kad jie turėtų pakankamai patirties ir būtų profesionalūs bei gebėtų jausti publiką. Sugroti paruoštą muzikos rinkinį ar atlikti sutartas dainas iš repertuaro gali bet kurie muzikantai vestuvėms, tačiau tikrai profesionalai puikiai jaučia publiką ir pagal tai atrenka ritmą, geba palaikyti kontaktą su ja. Kaip žinoti, ar jūsų pasirinkti muzikantai bus geri? Jų ieškokite portale Paslaugos.lt, kur klientai gali palikti atsiliepimus ir rekomendacijas. Tai leis įsitikinti, kad žmonės savo darbą atliks kokybiškai.

Kaip išsirinki vestuvių fotografą?

vestuvių fotografas Kaune

vestuvių fotografas KauneVestuves daugelis žmonių apibūdina kaip vieną gražiausių bei svarbiausių gyvenimo įvykių, tačiau, jei norite, kad pastarosios būtų tobulos, bus galima išvardinti ilgą sąrašą dalykų, kurių reikia tobuloms vestuvėms. Tačiau šį kartą nekalbėsime apie juos visus,  akcentuosime tik vieną. Tai – fotografo paslaugos. Ir nors neretai  šios šventės metu fotografo pareigos yra patikimos geram  draugui ar šeimos nariui, reikia akcentuoti, kad profesionalų darbas visada yra geresnis sprendimas, juo labiau, kad šios srities specialistų vis daugėja. Tad kaip išsirinkti? Turime keletą patarimų.

Neapsiribokite miestu, kuriame gyvenate

Daugelis žmonių, besiruošiančių vienai svarbiausių gyvenimo švenčių ir nusprendę pasirinkti profesionalaus fotografo paslaugas,  naudoja vieną elgesio modelį: pageidauja, kad fotografas būtų iš to paties miesto, kuriame ir gyvenama, pavyzdžiui, jei gyvenama Kaune, tokiu atveju ir yra ieškomas vestuvių fotografas Kaune. Ir nors iš pirmo žvilgsnio toks pasirinkimas turi daug privalumų, reikia akcentuoti ir tai, jog toks elgesys neretai yra klaidingas –  orientuojamasi į vietovę, pamirštant kokybę. Vis dėlto, daugelis vestuves besiruošiančių švęsti žmonių, nori, kad šią šventę įamžinsiančios nuotraukos būtų kokybiškos, tačiau patys pamiršta, kad šis faktorius priklauso nuo jų pačių. Taigi, kaip reikėtų elgtis? Verta pabrėžti, kad jei norite kokybiškų nuotraukų, tai ir turite orientuotis į kokybę, kitais žodžiais tariant, neapsiribokite tik ta vietove, kurioje gyvenate, ar kurioje bus rengiamos vestuvės, pavyzdžiui, jei  vyks vestuvės Klaipėdoje, atminkite, kad kokybiškas paslaugas gali suteikti fotografas ir iš kito miesto, pavyzdžiui, vestuvių fotografas Kaune.

Kuo anksčiau, tuo geriau

Ir nors neretai galima išgirsti posakį, kad norint būti pirmam, nereikėtų skubėti, vargu, ar juo reikėtų vadovautis tuo atveju, kai kalbame apie paslaugas, skirtas vestuvėms. Ne išimtis yra ir fotografo paslaugos – atminkite, kad ko anksčiau pradėsite specialisto paiešką,  tuo didesnė tikimybė,  kad fotografas, kurio darbai jums ypač patiko, jūsų pasirinktą datą neturės kitų užsakymų ir galės įmažinti būtent jūsų šventės akimirkas.

Nepasikliaukite kitų žmonių rekomendacijomis

Jei pirmu patarimu sugriovėme mitą, kad  renkantis fotografo paslaugas nereikėtų apsiriboti vien tik ta vietove, kurioje gyvenate ar kurioje vyks šventė, tai reikia pabrėžti, kad egzistuoja ir dar vienas mitas, kurį taip pat reikėtų sugriauti.  Kai žmonėms prireikia tam tikros prekės ar paslaugos, neretai yra nusprendžiama pasikliauti kitų žmonių rekomendacijomis, tačiau reikia akcentuoti, kad tai – ne visada teisingas poelgis. Ne išimtis yra ir atvejis, kuomet reikalingos fotografo paslaugos – nereikėtų aklai pasikliauti rekomendacijomis, nes tai, kas tiko vienam žmogui, nebūtinai patiks ir tiks kitam. Pasielgsite kur kas išmintingiau tuo atveju, jei vietoje rekomendacijų paisymo nuspręsite peržiūrėti fotografų darbus.

Na, o pabaigai belieka tik pridurti, jog tuo atveju, kai jau išsirinkote fotografą, reikėtų suplanuoti ir vieną kitą susitikimą, kurio metu galėtumėte aptarti tam tikrus aspektus: ne tik galutinę kainą  bei nuotraukų pateikimo datą, bet ir fotosesijos vietą, laiką,  dalyvių skaičių, temą  bei ją atitinkančių rekvizitų parinkimą.

 

 

Kaip prižiūrimi vestuviniai žiedai?

vestuviniai žiedai

vestuviniai žiedaiVestuviniai žiedai – vieni iš nedaugelio papuošalų, kuriuos nešiojame visą gyvenimą. Natūralu, kad kasdienė veikla keičia prekinę dirbinių išvaizdą. Jei norite, kad minėtieji žiedai išsaugotų unikalų blizgesį ir trauktų aplinkinių žvilgsnius, privalote jais tinkamai rūpintis. Tiesa, skubame pasidžiaugti – aukso dirbiniai nereikalauja atsakingos priežiūros, tereikia laikytis kelių laiko patikrintų taisyklių.

Profilaktika

Jei norite išsaugoti žiedo estetines savybes, pirmasis jūsų darbas – tinkamos profilaktikos priemonės. Nors vestuviniai žiedai mūvimi kiekvieną dieną ir nešiojami atliekant bet kokią veiklą, vis dėlto rekomenduojama juos nusimauti naudojant buitines chemijos priemones, pvz., plaunant indus ar skalbiant drabužius, dažant plaukus ar naudojant kitus dažiklius. Be to, aukso žiedus reikėtų palikti namuose sportuojant, kadangi prakaitas auksą tamsina, ir plaukiojant baseine. Aukso dirbinius reikėtų nusimauti ir tepant rankas kremu, kadangi kosmetika kenkia ne tik gaminio estetikai, bet ir pačiam audiniui, t. y. žiedas pasidengia baltomis dėmėmis ir pradeda irti.

Prarastas blizgesys ir dėmės

Jei vestuviniai žiedai prarado blizgesį, nuplaukite juos muiluotu vandeniu, naudodami itin minkštą šepetėlį. Tuomet paskalaukite žiedus šiltu vandeniu ir nusausinkite minkšto audinio šluoste. Jei norite, kad žiedas labiau blizgėtų, kurį laiką palaikykite jį pasaldintame vandenyje ir nusausinkite minkštu audiniu. Jei žiedai yra veikiami nuolatinės drėgmės, dėl kurios atsirado patamsėjimų, gaminius nutrinkite zomšos gabaliuku. Jei žiedas yra paauksuotas, purvo dėmes šalinkite etilo spirtu – užpilkite jo ant vatos ir kruopščiai nuvalykite žiedą.

Nenešiojamų žiedų laikymas

Kiekvieną kartą nusiėmę papuošalą, nuvalykite jį minkštu audiniu, tačiau nenaudokite medvilnės. Net jei žiedas atrodo švarus, nepamirškite, kad ant jo yra likę pirštų pėdsakai, t. y. neįžiūrimos drėgmės ar riebalų dėmės. Jei žiedus ilgesniam laikui paliksite atviroje erdvėje, jie praras blizgesį. Rekomenduojama aukso dirbinius laikyti polietileniniuose maišeliuose, geriausia – atskirai vieną nuo kito, kadangi besitrindami žiedai pakeis pirminę savo išvaizdą. Jei minėtojo maišelio neturite, žiedus suvyniokite į minkštą audinį.

Vestuviniai žiedai su brangakmeniais

Žiedai, papuošti dailiais brangakmeniais, nemėgsta drėgmės ir staigių temperatūros pokyčių, todėl jų negalima laikyti drėgnose patalpose, pvz., palikti vonios kambaryje. Paprastai po akutėmis kaupiasi didžioji dalis nešvarumų, kurie šalinami smulkiu mediniu pagaliuku, apvyniotu vata. Vatą sudrėkinkite odekolonu ir atsargiai valykite ne tik akutę, bet ir jos įtvarą. Jokiu būdu nenaudokite aštrių ir smailių daiktų. Jei dirbate su cheminėmis priemonės, žiedą nusimaukite – taip apsaugosite gaminį nuo sunkiai pašalinamų dėmių ir rimtesnių pažeidimų.

Vestuviniai žiedai: pasirinkimas, lydėsiantis visą gyvenimą

vestuviniai žiedai

vestuviniai žiedaiKiekviena mergina retkarčiais leidžia sau pasvajoti (nesvarbu,  jog realybėje tokiu įvykiu net „nekvepia“) apie tą jaudinančią akimirką, kai  ji droviai ištaria „taip“ ir mylimasis jos pirštą švelniai papuošia dailiu žiedu. O vyresnės moterys, nostalgiškai žiūrėdamos į šį sentimentalų papuošalą, mintimis vėl ir vėl sugrįžta į gražiausią dieną savo gyvenime…Tai byloja, jog žiedai nėra tik būtinas formalumas – ši smulkmena tampa širdžiai brangiu prisiminimu bei dailia įvaizdžio detale. Deja, skubotai priimtas sprendimas „imam šitą, bus gerai“, neretai lemia liūdną tendenciją, jog vestuviniai papuošalai iškart bus numesti į dėžutę ir ištraukiami tik išskirtinėmis formomis, kai aplinkybės reikalauja pademonstruoti savo šeimyninį statusą. Apsisaugoti nuo šitos rizikos išties paprasta – tereikia rinktis atidžiai ir skirti tam pakankamai laiko. Negana to, taip gali būti „sumedžioti“ vestuviniai žiedai, kaina „nesikandžiojantys“.

Šiandien vestuvių planavimo „rezervui“ skiriami metai ar net daugiau. Vestuviniai žiedai jokiu būdu neturėtų būti įrašomi būtinų atlikti darbų sąrašo gale, greta, tarkime, kitų vestuvinių aksesuarų paieškos. Būtina sąlyga, jog rinktis žiedus  turėtų abu būsimi sutuoktiniai, tai – ne sužadėtuvės, kai visas žavesys būtent ir slypi netikėtume. Vyrai taip pat neturėtų visos atsakomybės palikti neva gerą skonį turinčiai savo gyvenimo draugei, toks atvejis beveik garantuoja, jog vestuviniai žiedai pastarojų nebus mūvimi. Kiekvienas iš poros turi pareikšti savo pageidavimus ir visai nesvarbu, jog iš pažiūros pastarieji kardinaliai skiriasi: vyras pirmenybę gali teikti visiškam paprastam platesniam žiedui, o moterį vilioja prabangiais deimantukais inkrustuota grožybė. Nėra ir griežtos taisyklės, jog vestuviniai papuošalai privalo būti vienspalviai. Užtenka vienos, kad ir nepastebimos detalės, suteikiančios bendrą ryšį – šiandien vis populiarėja žiedų graviravimas.

Vestuviniai žiedai auksiniai, sidabriniai, platinos, volframo ar net titano – kitas diskusijų klausimas. Nors auksas – nuo seno yra „vestuvinis“ metalas, tačiau jaunavedžiai turi visišką pasirinkimo laisvę. Jei visgi norite likti ištikimi tradicijoms, tačiau geltonas ar raudonas auksas neimponuoja, galbūt vestuviniai žiedai balto aukso spalvos bus priimtinesni. Reikia paminėti, jog auksas nėra pats patvariausias metalas – nusitrina, susibraižo, deformuojasi forma (kuo mažiau priemaišų, tai yra kuo didesnė praba, tuo auksas yra minkštesnis ir neatsparesnis). Žiedai, pagaminti iš kitų minėtų metalų (platina, volframas, titanas), šiuo atžvilgiu yra praktiškesni.

Asmenis,  nesiejančius vestuvių su perdėta pompastika bei ketinančius tilpti į griežtai apibrėžtą biudžetą, domina pigūs vestuviniai žiedai. Ir nieko čia gėdingo – ne kainoje slypi esmė. Negana to, gerai paieškojus galima rasti paprastus ir subtilius arba originalius žiedus už patrauklią kainą. Paieškos langelyje įveskite „vestuviniai žiedai pigiau“ ar „ vestuviniai žiedai akcija“. Taip ne tik rasite patrauklius kainų pasiūlymus, bet ir galėsite išbandyti patogią laiką taupančią  paieškos ir apsipirkimo galimybę – vestuviniai žiedai internetu. Tai – alternatyva įprastoms juvelyrikos parduotuvėms ar žiedų gamybai pas juvelyrą.

Jus domina „vestuviniai žiedai 2015“? Sveikiname su artėjančia švente! Svarbiausia, jog vestuviniai žiedai „liptų“ dabar ir būtų patogūs mūvėti kasdien. Nesivaikykite vyraujančių madų, rinkitės sau asmeniškai priimtiną variantą.

Vestuvių fotografai „pigiai“ – pagrindinės klaidos

vestuviu fotografai

vestuviu fotografaiFotografuoti vestuves – nepaprasta užduotis. Čia reikia ir fantazijos, ir greitos reakcijos ir įžūlumo lįsti kitiems svečiams už akių, kad būtų įamžintas įspūdingas kadras su jaunaisiais. Vestuvių fotografai turi būti profesionalai, tačiau kartais viskas pakrypsta visai kita linkme.

Taupios vestuvės yra tokios, kai taupoma limuzinui, salei, maistui, tortui, papuošimams, bet ne fotografui. „Pigiai ir gerai“ šioje srityje nebūna. Tuo įsitikino ne vienas vestuvių organizatorius, o taip pat ir jaunieji, po vestuvių peržiūrinėjantys nuotraukas.

Klaida Nr. 1: vestuvių fotografai – draugai

Mąstymas, kad bet kuris, turintis didesnę kamerą su objektyvu ir lankęs fotografavimo kursus gali fotografuoti vestuves yra taip giliai įsišaknijęs, kad pakiša koją net patiems racionaliausiems organizatoriams. Kam ieškoti profesionalaus fotografo, jei draugas ar bendradarbis gali pafotografuoti? Jis juk kursus lankė, be to pora vestuvių jau yra fotografavęs. Turi gerą fotiką… Geras fotikas negarantuoja, kad po vestuvių turėsite bent 50 nuotraukų, kurios tiks atsispausdinimui. Draugai yra patys blogiausi fotografai, nes jie draugai, atsakomybės už šio svarbaus gyvenimo įvykio atsiminimus jie neprisiima…

Klaida Nr. 2: vestuvių fotografo pagalbininkas

Kartais atrodo, kad vargšai tie vestuvių fotografai – laksto visur sušilę, net pavalgyti nespėja, nei taurelės į jaunųjų sveikatą pakelti negali… Žodžiu, vergiškas darbas, už kurį labai nedaug mokama. Reikia jiems surasti pagalbininką. Geriausiai kokį draugą ar giminaitį, irgi turintį geresnį fotoaparatą ir šiek tiek mokantį fotografuoti. Tada profesionalui turi būti lengviau… Nė velnio! Kai vienas šalia kito stovi du fotografai, svečiai ir dalyviai nebežino, į kurį žiūrėti. Taip ir išeina nuotraukos, kur jaunasis žiūri į vieną objektyvą, o jaunoji – į kitą. Puiki nuotrauka skyryboms, nes įsimylėjėliai jau vestuvių dieną žiūri ne vienas į kitą, o į skirtingas puses.

Klaida Nr. 3: vestuvių fotografas – operatorius

Tai indaplovėje gali būti naudojamos priemonės „10 in 1“, bet ne vestuvėse. Čia ir „du viename“ yra pavojingas derinys. Teko matyti, kad vienas asmuo ant kaklo turi pasikabinęs ir kamerą ir fotoaparatą, laksto aplink, ta jo technika tabaluoja į visas puses. Vieną griebia, tada kitą… Kas iš to išeina? Tam tikri momentai yra arba nufilmuoti, arba nufotografuoti. Aišku sutaupoma nemažai, tačiau ar tos nuotraukos ir vestuvių filmas bus kokybiškai padaryti – didelis klausimas.

Vestuvių fotografai yra savo srities profesionalai, o už profesionalų darbą reikia sumokėti. 2000 litų yra vidutinė kaina už kokybę ir 50 retušuotų nuotraukų.

Mergvakario idėjos

plastikines taureles

Mergvakaris – simbolinė šventė, žyminti mergautinio gyvenimo pabaigą ir šeimyninio gyvenimo pradžią. Per mergvakarį būsima jaunoji turi atlikti gausybę užduočių, įrodyti, kad ji tinkama šeimyniniam gyvenimui, nors kartais pasirenkama ir kita strategija: merginos draugę visaip bando atkalbėti nuo būsimo žingsnio – jungtuvių. Mergvakario organizatorių laukia sudėtinga užduotis – parinkti tinkamą temą, o vėliau ir suorganizuoti įsimenančią ir sėkmingą šventę. Norint, kad šventė vyktų sklandžiai, viską suplanuoti reikėtų iki menkiausių smulkmenų: parinkti vietas, kuriose bus švenčiama, suorganizuoti pramogas, transportą, nupirkti arba išsinuomoti aprangą, pasirūpinti šventės atributika ir kitomis smulkmenomis.

Šiame straipsnyje plačiau aptarsime kelis mergvakario šventimo būdus. Dažniausiai merginos per mergvakarius pasirenka medicinos seselių, policininkių, jūreivių, senosios profesijos atstovių, angelų ir velniukų temas, o kartu – ir aprangą. Tačiau šios temos – kiek pabodusios, o daugelis idėjų atkeliauvusios iš užsienio. Taigi reikėtų paieškoti netradicinių šventimo būdų ir pasvarstyti, kaip mergvakariui suteikti daugiau unikalumo.

prezervatyvas riešuteŠiandien vis dažniau organizuojami tradiciniai autentiški lietuviški mergvakariai. Jų programoje – šimtmečius skaičiuojančios tradicijos ir ritualai. Merginos klausosi liaudiškų dainų, pina vainikus, sužino vedybinio gyvenimo paslapčių, mokosi burtų. Kai kuriose programose mokoma ir raugti raugą  bei kepti duoną. O galbūt viena iš užduočių mergvakario būsimai nuotakai galėtų būti pyragėlio kepimas nuotaikingoje erotinėje formoje? Tradiciniuose mergvakariuose numatomi ir šiuolaikinių mergvakarių akcentai, tad čia taip pat neišsiverčiama be mergvakarių atributikos. Šventės dalyves galima apdovanoti netradicinėmis dovanėlėmis – graikiniais riešutais, kurių viduje puikuojasi prezervatyvas. Išbandymų ir siurprizų kupinas etnografinis mergvakaris paprastai abejingų nepalieka, ypač jei mergvakario dalyvės ir būsimoji nuotaka domisi istorija, senovės lietuvių kultūra ir joms nesvetimas ekologiškas gyvenimo būdas.

plastikines taurelesKita idėja – surengti rusiškos tematikos mergvakarį. Šiuo atveju prireiks išsinuomoti rusaičių aprangą bei specialias galvos karūnėles. Šiam mergvakariui tiks ir rusiškos mašinos, pavyzdžiui, „Moskvič“, „Volga“ ar „Žiguliai“. Tokiam mergvakariui tiks ir rusiškų patiekalų restoranas. Šventės organizatorėms reikės pasirūpinti ir kitais rusiškų švenčių atributais – marinuotais agurkėliais, lašiniais, dešromis bei tauriaisiais gėrimais, kuriuos mergvakario dalyvės galės ragauti iš specialių stikliukų. Rusišką mergvakarį galima paįvairinti ir kita programa: bus galima surengti smagią fotosesiją, žaisti įvairius žaidimus, mokytis rusiškų šokių ar dainų, o vėliau linksmybes pratęsti, pavyzdžiui, klube, grojančiame rusišką muziką. Viskas priklauso nuo Jūsų fantazijos ir norų.

havajaiEgzotikos mėgėjoms patiks havajietiškas mergvakaris. Tokį mergvakarį švęsti galėsite prie jūros ar ežero. Per havajietišką mergvakarį paprastai mokomasi šokti tradicinių havajietiškų šokių, galima organizuoti ir trumpus žygius, ant laužo gaminti maistą, surengti degustaciją, rinktis vandens pramogas, maudynes, pinti vaikinus, girliandas, gaminti papuošalus ir veikti viską, kas tik šauna į galvą. Tikru šios šventės akcentu taps plevėsuojantys lengvučiai sijonėliai. Taip pat galėsite įsigyti arba pačios pasigaminti spalvingų girliandų ir dailių gėlių į plaukus.

Rytietiškas (indiškas) mergvakaris patraukus rytų kultūros mėgėjų dėmesį, o dailūs spalvingi indiški rūbeliai tikrai nepaliks abejingų. Rytietiško mergvakario programą galėsite rinktis iš kelių variantų, arba, jei šventei turėsite daugiau nei pusdienį, išbandysite ir kitas pramogas. Rytietiškam mergvakariui tiks pilvo šokių pamoka arba vakaronė su arbatos gėrimo ceremonija. Dalyvausite tikrame rytietiškame vakarėlyje, kurio metu sužinosite daug rytietiško gyvenimo paslapčių ir susipažinsite su šia nuostabia kultūra. Rekomenduojame apsilankyti ir indiškame restorane, kur paragausite ypatingų patiekalų. Pasipuošti padės grimo rinkinys: galėsite pasidabinti taškeliais kaktoje bei nuostabiais kūno piešiniais.

keliaraištisMerginas, kurios neabejingos Italijai, sužavės itališko-mafijos mergvakario idėja: pasipuošite juodais ar odiniais rūbais, akiniais nuo saulės, pistoletais ir kita atributika. Būsimai jaunajai puikiai tiks keliaraištis su ginklu. Per šį mergvakarį būsimą jaunąją motociklu ar prabangiu automobiliu galės „pagrobti“ mafija. Mergvakario dalyvės galės apsilankyti kazino, išsikviesti striptizo šokėją, o kitos idėjos priklauso tik nuo mergvakario dalyvių norų ir galimybių. Kitaip tariant, nesvarbu, kokia mergvakario tema ir kur jis vyks – svarbu būti geros nuotaikos ir nepamiršti mergvakarių atributikos.