Misija „mobilūs telefonai pigiau“ – įmanoma!

telefonai

Jei reikėtų rasti analogiją, taikliai atspindinčią mobiliųjų telefonų svarbą mūsų gyvenime, būtų iš tiesų nelengva. Verslininkai, vos pakrutantys senoliai ar dar darželį tebelankantys mažyliai: telefonas jų gyvenime atrodo savaime suprantamas atributas. Visiems būtinas, tačiau panaudojimo galimybės neretai skirtingos. Jei vieni tiesiog naudoja komunikacijai skambučiais bei SMS žinutėmis, tai kiti maksimaliai išnaudoja visas prieinamas funkcijas (internetas, mobiliosios programėlės, fotoaparatas bei vaizdo kamera ir kita) bei domisi visomis technologijų naujovėmis ir galimybėmis. Atskira tema kalbant ir apie prestižą. Yra visuomenės grupė, kuriai telefonas – tokia pat svarbi įvaizdžio detalė kaip, pavyzdžiui, laikrodis. Natūralu, jog tokiu atveju išmanieji keičiami ne tada, kai nusidėvi, tačiau rinkoje pasirodžius naujam konkretaus gamintojo modeliui. Kitiems asmenims visai nesvarbu, kas yra jų rankose: svarbu, jog veiktų ir kainuotų kuo pigiau. Šiame straipsnyje plačiau pakalbėsime dar apie vieną išmaniųjų įrenginių vartotojų tipą: jie vertina kokybę, tačiau šiuos domina ir mobilūs telefonai pigiau. Tai – tikrai suderinami dalykai!

Nuo ko pradėti pigių „telefonų“ medžioklę? Tikriausiai visiems iki šiol buvo įprasta užsukti į internetinius skelbių portalus ir pasidomėti, ką iš pageidaujamų modelių už mažesnę kainą gali pasiūlyti tautiečiai. Deja, neseniai pradėta vykdyti reforma, kurios tikslas – neteisėtu būdu įgytų telefonų blokavimas, minėtą įprotį, tikėtina, gerokai pakoreguos. Sumažės ne tik pasiūla, bet ir paklausa.

Tačiau tai tikrai nėra vienintelis būdas sutaupyti perkant telefoną. Telekomunikacijų bendrovės, konkuruodamos tarpusavyje, klientus vilioja tikrai gerais kainų pasiūlymais. Tiesa, dažniausiai daugiau laimi lojalūs klientai, ilgą laiką ištikimi tam ryšio operatoriui. Patrauklių kainų pasiūlymų turi ir įvairūs pardavėjai, kurie, priešingai nei mobiliojo ryšio bendrovės, nepririša jokiomis sutartimis. Išmaniųjų telefonų pardavėjų iš tiesų gausybė, tad geriausio varianto paieška gali užtrukti. Tik ne tada, jei moki naudotis Kainos.lt internetine svetaine! Vos pora spragtelėjimų pelės klavišu ir visų pardavėjų pasiūlymai kaip ant delno! Vis tiek neradote tinkamo varianto? Jūsų paslaugoms ir tarptautiniai internetinės prekybos vandens, tačiau iš pradžių derėtų pasidomėti apie galimus muitus perkant iš trečiųjų pasaulio valstybių. Pabaigai, elementari, tačiau galbūt pamiršta tiesa: tereikia šiek tiek kantrybės ir pageidaujamas telefonas, pasirodžius naujesnei versijai, ženkliai atpigs. Aišku, realus pavojus, jog būtent apie pastarąjį ir pradėsite svajoti…

Šliaužtinukų pasirinkimas internete stulbina

sliauztinukaiNors kūdikio auginimas visais laikais buvo atsakingas darbas (ir sudėtingi uždaviniai amžiams bėgant išlieka), kai kas visgi pasikeitę. Reikalingi šliaužtinukai? Ieškote kitokių reikmenų savo mažyliui? Nebūtina vykti į kitą miesto galą, mat pasirinkimas neprastas tiesiog internete.

Šliaužtinukų pasirinkimas internete – stulbinantis. Labai patogu, kad prekės suskirstytos į tam tikras kategorijas. Nurodomi drabužėlių dydžiai ir apytikslis mažylių amžius. Taip tėvai gali nupirkti prekes tikslingai.

Tikslingas pirkinys – puikus apibūdinimas. Perkant internete galima susikaupti, pasidomėti, palyginti. Parduotuvėje kartais aplanko noras prisipirkti visko – ir ko reikia, ir ko nereikia. Namie ramiai gurkšnojant arbatą procesas kitoks – pasižvalgote, apmąstote, užsisakote.

Galbūt kiek kliūva žodis „užsisakyti“? Manote, kad prekės keliaus ilgai? Tokie dalykai apgalvoti, pristatymas šiais laikais netrunka mėnesių mėnesius. O ir jums itin patogu. Pavyzdžiui, jei pliauptų lietus ir pūstų žvarbūs vėjai, reikėtų vykti į parduotuvę. Balos, šaltis… Internete nėra blogų orų, tad čia šliaužtinukus įsigyjate komfortiškai.

Aktualu pasakyti, kad šliaužtinukai internetinėse parduotuvėse dažnai siūlomi pigiau. Aišku, niekas neparduos perpus pigiau, bet vienas kitas procentas liks kišenėje. O jei aptiksite nuolaidą, tai tikėtina ir dar patrauklesnė kaina. Malonu, kai galima apsipirkti ir nebankrutuoti.

Tai dar ne viskas. El. parduotuvės, kurios specializuojasi vaikiškų prekių srityje, paprastai geba pakonsultuoti. Jei ima rodytis, kad sunku išsirinkti, pirkėjai pateiktais kontaktais susisiekia ir pasiteirauja. Ar visose parduotuvėse konsultuojama? Ar visur konsultacija patikima? Neatsakysime, nes visas parduotuves vargiai išanalizuosi.

Ar galimybė apsipirkti internete yra gera? Taip. Ar pavyksta įsigyti svarbių prekių per kelias minutes? Lyg ir taip, tik yra vienas „bet“. Kai asortimentas platus, kažin ar pakaks poros minučių. Tuo labiau, kad dairomasi prekių vaikams. Savo atžaloms neperkate bet ko, nečiumpate pirmų po ranka pasitaikiusių prekių. Kaip patvirtina specialistai, didžiausias reikšminis vienetas – kokybė. Jei pirkėjas nei kiek neišrankus, sunku tikėtis tą kokybę „pagauti“.

Kalbant apskritai, šliaužtinukų ir kitų mažiesiems skirtų drabužių (bei kitų prekių) paieška internete patinka daugeliui. Ir kaipgi nepatiks, kai randi kokybę, patrauklias kainas ir asortimentą, kuris tiesiog stulbina.

 

 

Papuošalai internetu : kokių galima rasti?

Papuošalai internetu pigiauTikriausiai esate susidūrę su situacija, kuomet naršydami elektroninėse parduotuvėse ir pamatę sau patinkančius papuošalus dvejojate ar juos įsigyti, kadangi jums labai svarbu paliesti prekę ir įsitikinti, kad tikrai perkate kokybišką papuošalą, tačiau galiausiai uždarote naršyklės langą taip ir neįsigiję numylėtinių auskarų, apyrankės, o galbūt kaklo papuošalo.

Vis dėl to, papuošalų įsigijimas internetu tampa vis populiaresniu apsipirkimo būdu, kadangi tai sutaupo laiko, nereikia važinėti per parduotuves ir taip sugaišti nemažai brangaus laiko. Pasirenkant tinkamą parduotuvę, lengvai ir nesudėtingai galima išsirinkti patinkantį papuošalą, o tai padaryti gali padėti kokybiškos nuotraukos, elektroninės parduotuvės konsultantai, detalus ir aiškus prekių aprašymas, o taip pat galimybė filtruoti papuošalus pagal norimą dizainą, kainą, medžiagą. Įvairios internetinės parduotuvės siūlo didelę įvairovę papuošalų, jose galima rasti tokiu aksesuarų kaip, pavyzdžiui, auskarai – šie papuošalai vieni iš populiariausių aksesuarų įsigyjant internetu. Jų galima rasti įvairiausių, pradedant paprastais, pagamintais iš paprastų metalų, akmenėlių, ar plastmasinių iki tauriųjų metalų, tokių kaip sidabras, auksas, platina ar auskarai su brangakmeniais, tokiais kaip deimantai, rubinai, safyrai. Žinoma perkant pastaruosius reikėtų atkreipti dėmesį į tai ar papuošalai turi autentiškumo sertifikatus, taip būsite užtikrinti, kad perkate tikrai kokybišką prekę. Žinoma perkant auskarus su brangakmeniais turėtumėte būti užtikrinti, kad gamintojas suteiks neribotą garantiją papuošalui, o tą sužinoti visada galima kreipiantis į papuošalų elektroninės parduotuvės konsultantą, tačiau dažniausiai visa svarbiausia informacija būna parašyta prie prekės, atsidarius jos nuorodą. Viena iš populiarių papuošalų kategorijų yra – papuošalai poroms. Tokie papuošalai, pavyzdžiui, apyrankės dažniausiai būna pagamintos vienodo stiliaus, tik skiriasi dydžiais – moterims mažesnio skersmens,o vyrams didesnio. Tokio tipo apyrankės apskritai lengviau rasti internete nei ieškoti paprastose parduotuvėse, kadangi beveik visos aksesuarų parduotuvės gali pasiūlyti porų apyrankių.

Renkantis reikėtų atkreipti dėmesį į tai, kokios medžiagos jums reikia. Jeigu ieškote apyrankių su sidabro detalėmis, tuomet reikėtų įdėmiai skaityti aprašymą, kuriame turi būti tiksliai nurodyti ar papuošale yra tauriųjų metalų ar ne. Dar vienas puikus aksesuaras poroms yra pakabučiai ant kaklo. Tokie pakabučiai dažniausiai būna pagaminti taip, kad atrodytų, jog perskelti pusiau, viena dalis priklauso merginai, kita vaikinui. Papuošalai internetu pigiau ir tokių parduotuvių yra išties daug, tačiau kiekvienas turėtų rinktis tokią, kurioje rastų daugiausiai žmogaus poreikius ir stilių atitinkančių papuošalų.

Kaip padaryti mylimą moterį laimingą? Kvepalai moterims ją tikrai nustebins

kvepalai moterims

Moterys – mielos ir gražios būtybės, be kurių vyrai negali gyventi. Su moterimis būna blogai, o be jų dar blogiau. Amžinas klausimas sukasi vyrų galvose – kaip padaryti mylimas moteris laimingomis? Kaip padaryti savo gyvenime svarbias moteris išsišiepusiomis iki ausų? Kaip gimtadienio proga nustebinti savo svarbiausią gyvenimo moterį – mamą? Turime jums išeitį – kvepalai moterims yra tai, ko jums reikia. Kiekviena moteris džiaugiasi dovanų gavusi specialiai jai išrinktus ir padovanotus kvepalus.

Moterys mėgsta kvepėti, jos mėgsta rūpintis savimi, būti gražios. Nustebinti vyrus nusivedusius jas į pasimatymą. Jos nori, kad kiti vyrai pavydėtų jums, jog jūs turite tokią gražią moterį šalia savęs. Turėdamos savo mylimus kvepalus jos gali tą padaryti. Moterys skaniai kvepėdamos sau jaučiasi labiau pasitikinčios savimi, labiau užtikrintos ir mylimos bei mylinčios. Tačiau išrinkti moteriai patinkančius kvepalus gali būti sudėtinga, ypač kai kvepalų yra devynios galybės. Tad paprasčiausias variantas – paklausti, kokius kvepalus mėgsta jūsų gyvenimo moteris. Jeigu nenorite to daryti, išsiaiškinkite kokius kvepalus ji dabar naudoja, pabandykite juos pauostyti, išsiaiškinkite ar ji jais džiaugiasi ir pabandykite parduotuvėje išrinkti panašaus kvapo kvepalus.

Norint nustebinti moterį taip pat galite padovanoti elektroninės kvepalų parduotuvės dovanų kuponą, tokiu būdu jos tikrai nenuvilsite ir šiuos kvepalai moterims bus išsirinkti pačios damos. Žvelkite iš kitos pusės – jums nereikės atlikti varginančio kvepalų rinkimo proceso ir galbūt išvengsite nepasitenkinimo, kuris gali būti, jeigu išrinksite kvepalus, kurie nepatiks jūsų moteriai.

Prieš perkant dovanų kuponą palyginkite elektroninių parduotuvių kainas. Kai kurios parduotuvės gali būti ženkliai brangesnės už kitas, tad pasistenkite atrasti elektroninę parduotuvę, kurios kokybės ir kainos santykis yra tikrai geras. Žinoma, įsitikinkite, kad parduotuvė, kurioje perkate kvepalus yra patikima, neapgaudinėja savo klientų, išsiunčia siuntas, o svarbiausia – ar nepardavinėja kvepalų analogų ar kopijų. Juk moterys mėgsta originalius kvepalus, o ne kopijas. Taigi, linkime sėkmės nusprendžiant būdą, kuriuo nustebinsite mylimą moterį – ar tai būtų tiesioginis kvepalų dovanojimas, ar dovanų kupono padovanojimas.

Termo rūbai internetu – ką siūlo pardavėjai?

termo rūbai

termo rūbaiSparčiai populiarėjantys termo rūbai – puikus sprendimas sportui ir laisvalaikiui. Tokie drabužiai neleidžia kūnui prakaituoti, į aplinką pašalindami perteklinę drėgmę. Be to, termo drabužiai nevaržo judesių ir užtikrina maksimalų komfortą. Šie rūbai dėvimi tiek vasarą, tiek žiemą ir atitinka tiek profesionalių sportininkų, tiek mėgėjų poreikius.

Kuo ypatingi termo drabužiai?

Kokybiška termo apranga gaminama iš specialios struktūros audinio, kuris maloniai priglunda prie kūno ir leidžia jam kvėpuoti. Termo rūbai efektyviai šalina drėgmę ir nevaržo judesių, leisdami sportininkui jaustis patogiai ir laisvai. Tokie drabužiai rekomenduojami profesionaliems sportininkams ir aktyvų laisvalaikį mėgstantiems pirkėjams, kurie ieško kokybiškos ir patikimos aprangos ilgiems pasivaikščiojimams lauke, važinėjimui dviračiu ar bėgiojimui. Termo apranga – puikus sprendimas ir šaltuoju metų laiku, kadangi padeda išvengti peršalimo problemų, išlaiko optimalią kūno temperatūrą ir šalina perteklinę drėgmę.

Kodėl verta pirkti internetu?

Plati termo drabužių pasiūla stebina savo pasirinkimo galimybėmis. Siekiant įgyvendinti išrankiausių klientų poreikius, siūloma rinktis iš plačios dizaino ir spalvų pasiūlos. Internetinės prekybos vietos suteikia praktiškai neribotas galimybes rinktis, be to, pirkėjai gali greitai ir lengvai tarpusavyje palyginti kelias prekes, vykdyti paiešką, naudojantis patogiais paieškos valdikliais, t. y. rinktis drabužius pagal jų spalvą, dydį ar sporto šaką. Be to, praktika rodo, kad internetu parduodami termo rūbai kainuoja kiek pigiau, lyginant jų kainas su įprastomis prekybos vietomis, o pirkėjai gali rinktis iš kur kas didesnės prekių pasiūlos. Dar vienas privalumas – patogus drabužių pristatymas ir patogi atsiskaitymo sistema, padedanti taupyti laiką ir išvengti ilgų kelionių į prekybos centrus. Žinoma, negalima pamiršti ir kitos medalio pusės – naudodamiesi įprastų parduotuvių paslaugomis, galite kur kas objektyviau įvertinti drabužių kokybę ir stilių. Be to, pageidaujamus drabužius gaunate iš karto.

Termo drabužiai vasarai ir žiemai

Ieškodami kokybiškų termo drabužių, nepamirškite pagalvoti, kokiu oru ketinate juos vilkėti. Vieni drabužiai rekomenduojami vasarai, kiti pritaikomi žiemos pramogoms. Vasarai puikiai tiks lengvi, trumparankoviai marškinėliai ir patogūs šortai, žiemai – kelių sluoksnių drabužiai, t. y. apatiniai rūbai, maloniai priglundantys ir šalinantys perteklinę drėgmę, vidurinio sluoksnio drabužiai, padedantys palaikyti šilumą, ir viršutiniai rūbai, pašalinantys perteklinę drėgmę ir apsaugantys nuo išorinių veiksnių, pvz., sniego ar lietaus. Nesvarbu, kokiam sezonui drabužius renkatės, visais atvejais jie turi būti lengvi, patogūs ir nevaržantys judesių.

Kaip įsigyti kokybiškas automobilio dalis už nedidelę kainą?

Naudotos automobilių dalys

Naudotos automobilių dalysJeigu prižiūrite savo automobilį, tai turbūt pastebite, kad kai kurios jo dalys anksčiau ar vėliau reikalaus pakeitimo. Nuvykę į autoservisą, galite gauti automobilio diagnostiką, kurioje ir bus tiksliau surašyti automobilio trūkumai. Automobilio detales labai svarbu pakeisti laiku, kad galėtumėte džiaugtis savo mašina ilgiau ir vairuoti saugiau. Jeigu pirmą kartą ruošiatės pirkti automobilio dalis, tuomet jums reikėtų susipažinti su svarbia informacija, padėsiančia neapsigauti ir išsirinkti geriausias automobilio dalis pagal poreikius. Taigi, pateiksime keletą patarimų, kaip įsigyti kokybiškas dalis už priimtiną kainą.

  • Neskirstykite detalių pagal kilmės šalį.

Daugelis žmonių mano, kad jeigu automobilio detalė atkeliavo iš Japonijos arba Italijos, tai jau savaime kokybiškas produktas. Deja, taip nėra – šiose šalyse taip pat yra nekokybiškų detalių, kurios turėtų būti parduodamos už labai mažą kainą. Negana to, detalė iš Kinijos ne visada yra pigus ir nelabai kokybiškas variantas – dažnokai kinai nustebina pakankamai neblogomis detalėmis, kadangi šioje šalyje yra daugiausiai gamintojų.

  • Atkreipkite dėmesį į gamintojo vardą.

Akebono, GMB, NGK – šiuos pavadinimus turbūt esate girdėję, jeigu anksčiau yra tekę keisti elektros sistemos dalis, sankabą ar filtrus. Tačiau, pavadinimai kartais gali ir suklaidinti, kadangi rinkoje yra nemažai pigių detalių, kurios yra pavadintos labai panašiai kaip jau gerą vardą užsitarnavusių gamintojų produktai. Taigi, jeigu nesate iki galo įsitikinę, ar perkate originalą ar kopiją, verčiau pasitarkite su autoserviso specialistais, kurie iš karto atskirs, ar tai tikrai originalas ar tiesiog apgaulė.

  • Nuspręskite kokie yra jūsų poreikiai.

Šis žingsnis svarbus todėl, kad jeigu neplanuojate su automobiliu važinėtis ilgai, tai tuomet naudotos automobilių dalys gali būti reikalingesnės nei naujos, kadangi kainų skirtumas didelis. Negana to, dažniausiai tiek naudotos, tiek naujos automobilio dalys yra skirstomos į kelias skirtingas kategorijas – originalias, artimas originalioms bei ekonomines. Paaiškinsime skirtumą:

Originalios dalys reiškia, jog visi produktai yra parduodami kartu su sertifikatu, o šių dalių gamintojai lygiai tokiomis pačiomis dalimis aprūpina ir jūsų automobilio markės gamintojus, tad nėra jokio šanso, kad dalis galėtų netikti arba būtų nekokybiška.

Artimos originalioms dalims – tai yra pigesnis variantas, tačiau taip pat nėra jokios tikimybės, kad šios dalys netiks jūsų automobiliui. Visgi, yra vienas minusas – artimos originalioms, šios dalys netarnauja jūsų mašinai taip ilgai, kaip originalas. Tačiau, jūs galite sumokėti dvigubai mažiau, jeigu pasirinksite šį variantą. Jeigu neplanuojate važinėtis su tuo pačiu automobiliu dešimt metų, tai šis variantas gali būti vienas priimtiniausių.

Ekonominės automobilio dalys – jos skirtos gerokai trumpesniam naudojimo laikui, todėl iš visų trijų kategorijų yra pačios pigiausios. Visgi, gera žinia yra ta, jog ekonominės dalys turi sertifikatus, todėl jūs būsite garantuoti, kad kažkokį konkretų laiką detalė jums pasitarnaus.

Naudotos automobilių dalys yra dažniausiai naudojamos senesniuose nei 15 metų automobiliuose, o jeigu turite gana naują automobilį, tuomet verčiau rinkitės iš originalių arba artimų originalui detalių, kadangi nemanome, jog norėsite kasmet keisti detales, kad ir kaip pigiai jos kainuotų.

Kokie kompiuteriai karaliauja Lietuvos rinkoje?

lenovo kompiuteriai

lenovo kompiuteriaiIšrinkti pačius geriausius kompiuterius nėra lengva, ypač kai jų rinkoje dabar tiek daug. Visgi, kelių žinomiausių IT kompanijų atstovai nusprendė suvesti statistiką ir pasižiūrėti, kurie kompiuteriai yra populiaresni Lietuvoje, o mes pamėginsime atsakyti ir į kitą klausimą – kodėl?

Tarp populiariausių – Lenovo gaminiai

Vienas įdomus dalykas – specialistai paskaičiavo, kad Lenovo serijos IdeaPad gaminiai dabar yra populiariausi net dvejose kategorijose – tiek ekonominėje klasėje, tiek verslo klasėje. Taip atsitiko dėka tokių modelių kaip IdeaPad Z 50, kuris yra vienas iš lyderių ekonominėje klasėje bei IdeaPad Yoga 3 Pro, kuris ima aukščiausias pozicijas verslo klasėje. Ko gero, vartotojams patinka abiejų šių gaminių įkandama kaina ir gana patvarus bei elegantiškas dizainas.

Galima teigti, kad Lenovo firma pasinaudojo momentu, kuomet HP kompanija persigrupavo ir pradėjo viską nuo pradžių, o Acer kompanija daugiau dėmesio pradėjo skirti planšetiniams kompiuteriams – tokiu būdu, Lenovo tvirtai įsitvirtino nešiojamųjų kompiuterių pasaulyje.

Koks populiariausias žaidimų kompiuteris?

Žaidimų kompiuteriai išsiskiria tuo, jog jie niekuomet nebūna pigūs. Nieko keisto, kad šioje srityje karaliauja naujasis MSI Dominator – jau kuris laikas MSI stebina savo galimybėmis visus žaisti mėgstančius vartotojus. Tačiau, gana nedaug atsilieka ir Dell Alienware, kurių kompiuterių pardavimai tarp žaidimų entuziastų tik truputį kuklesni.

Kas vyksta planšetinių kompiuterių pasaulyje?

Peržiūrėjus ekonominės klasės nešiojamus kompiuterius, verslo klasę bei žaidimų mėgėjų pagalbininkus, belieka išsiaiškinti vieną, ir turbūt labiausiai pastaruoju metu intriguojančią kategoriją – planšetinius kompiuterius.

Tiesa tokia, kad šioje kategorijoje gana ilgą laiką karaliavo ne kas kitas, o „Samsung“. Galaxy Tab serija sulaukė labai didelės sėkmės, tad nenuostabu kad ir daugelis kitų rinkos senbuvių ima pavyzdį iš Galaxy Tab serijos šedevrų. Visgi, pastaruoju metu į rinką atkeliavęs Lenovo IdeaTab Yoga Tablet atrodo kaip rimtas konkurentas Samsung gaminiui. Visų pirma dėl to, kad taip pat gali pasiūlyti neblogus parametrus už priimtiną kainą, todėl jau yra perkamesnis nei Apple. Visgi, tai nėra toks žinomas vardas Lietuvoje kaip Samsung, todėl daugelis vartotojų šiuos gaminius išmaino į Prestigio, kurie yra lygiai taip pat negirdėti, tačiau siūlo pigiausius Android planšetinius kompiuterius.

Kodėl tarp perkamiausių nėra Apple produkcijos?

Tenka konstatuoti, kad Apple Mac ir iPad gaminiai niekada nebuvo populiarūs vartotojų masėje. Galbūt jie yra labai populiarūs JAV ar Vakarų Europoje, tačiau Lietuvoje dauguma vartotojų verčiau rinksis kompiuterį už gerokai mažesnę kainą, kuris palaikyti Windows operacinę sistemą. Tas pats galioja ne tik nešiojamiems, bet ir planšetiniams kompiuteriams, išskyrus tai, kad vietoj Windows čia karaliauja Android sistema.

Dažniausiai Apple produkciją Lietuvoje renkasi konkrečios profesijos žmonės – pavyzdžiui, muzikantai, kuriantys muziką su Pro Tools programų rinkinių arba dizaineriai.

Kokios ateities perspektyvos?

Panašu, kad ateinančiais metais turėtų dar labiau padidėti planšetinių kompiuterių pardavimai, tačiau taip pat atsiras daugiau hibridinių kompiuterių modelių, kurie perims geriausias nešiojamų ir planšetinių gaminių savybes. Populiariausi gamintojai išliks tie patys, tačiau gali atsirasti daugiau mažų žuvelių dideliame nešiojamų ir planšetinių kompiuterių vandenyne.

Nemokama Google reklama – geras SEO

Google reklama

Google reklamaTurbūt visi interneto verslu užsiimantys verslininkai žino, jog geriausia reklama internete yra Google reklama. Žinoma, Lietuvoje daugelis verslininkų nudžiugo sužinoję, kad šiandien Google leidžia reklamuotis ne tik paieškose, bet ir elektroniniuose paštuose ir net Youtube kanale. Visgi, itin daug dėmesio verslo reklamai skiriantys verslininkai žino, kad geriausia, kuomet reklamos pirkti nereikia.

Kitaip sakant, esama būdų, kaip Google priversti Jus pareklamuoti nemokamai. Tam Jums reikalingos SEO paslaugos, kurios gali užtikrinti Jums vietą aukštose paieškų rezultatų pozicijose neišsiperkant raktažodžių ir skelbimų.

Kas tai per daiktas?

SEO paslaugos – tai Jūsų interneto svetainės optimizavimas, pritaikant ją prie paieškų sistemų keliamų reikalavimų. Paslaptis tokia, kad paieškų sistemos, generuodamos rezultatus, vadovaujasi tam tikromis taisyklėmis, pagal kurias atsirenka, kurias svetaines aprodyti pirmiau, kurias vėliau. Dažniausiai tai yra keli pagrindiniai kriterijai:

  • Kokybiškas turinys
  • Nuolat atnaujinamas turinys
  • Daug naudingos informacijos
  • Dažnas lankomumas iš kitų svetainių
  • Lankytojai ir nuorodos socialiniuose tinkluose

Kad galėtumėte atitikti visus šiuos kriterijus Jums reikalinga pasirūpinti savo svetainės optimizavimu. Tam pirmiausia Jums reikia žinoti, kokie raktiniai žodžiai yra labiausiai susiję su Jūsų turima veikla ir kurie iš jų yra dažniausiai ieškomi vartotojų. Tuomet pagal tai galite optimizuoti savo svetainę ir pasinaudoti Google reklama nemokamai.

Google Jūsų svetainės turinį supranta būtent per raktažodžius, todėl savo svetainės tekstus, nuorodas, įrašų ir nuotraukų pavadinimus turite pritaikyti taip, kad juose būtų vartojami Jūsų raktiniai žodžiai. Tai taip pat privalu padaryti ir su META įrašais, kuriuos rašote į turinio valdymo sistemą, nes būtent per juos Google robotukai taip pat gali Jus rasti.

Susitvarkius svetainę Jums reikia, kad internetas apie Jus žinotų. Kitaip sakant, turite surinkti kuo daugiau nuorodų iš kitų svetainių į savo svetainę. Tam Jums reikalinga kuo daugiau veikti internete. Nuolat kalbėkite forumuose, dalinkitės savo naujienomis socialiniuose tinkluose, talpinkite naujienų pranešimus bei tekstus straipsnių kataloguose su nuorodomis į savo svetaine. Taip pat pasinaudokite partnerių ir tiekėjų svetainėmis, apsikeiskite nuorodomis ir taip pritrauksite dar daugiau lankytojų.

Visi šie žingsniai gali tapti Jūsų nemokama Google reklama, nes viską tinkamai atlikus ir nuolat prižiūrint svetainę, Google robotukai ims Jus mėgti, dažniau rodys paieškų rezultatų viršuje, o tai leis Jums atrasti naujų klientų ir padidinti pardavimus.

Ką apatinis trikotažas pasako apie jūsų asmenybę?

apatiniaiItalijos seksologai atliko tyrimus, kurių metu paaiškėjo, kad apie moters seksualines fantazijas ir asmenybės bruožus galima spręsti iš jos apatinio trikotažo, o tiksliau jo spalvos. Kiek tame yra tiesos, leidžiame nuspręsti jums.

Juoda spalva. Juodas apatinis trikotažas byloja apie valdingą asmenybę, kuri mėgsta viską paimti į savo rankas ir išlaikyti iniciatyvą. Kita vertus, partneris su tokia moterimi gali jaustis atsipalaidavęs ir laisvas, kadangi jos nevengia eksperimentuoti. Rutina tokiai moteriai yra tiesiog nepriimtina.

Raudona spalva nuo seno siejama su aistra ir energija. Raudonos spalvos apatinį trikotažą mėgstanti moteris veržli ir ambicinga, jai nėra neįmanomos misijos, ir ji niekada nepriima žodžio „ne“. Kas liečia miegamąjį, ji mėgsta dominuoti, todėl savo energija žavi vyrus, bet tuo pačiu juos ir gąsdina.

Balta spalva – klasika, vyrauja nuomonė, kad balta spalva asocijuojasi su tyrumu ir nekaltumu, tačiau seksologai nustatė, kad balta spalva vyrams neiššaukia jokios ypatingos reakcijos, jie tarsi jos nemato, todėl jei norite sukelti savo mylimajam aistrą, baltas seksualus apatinis trikotažas norimos reakcijos gali ir neišprovokuoti. Kita vertus, balta spalva byloja, kad moteris savimi pasitikinti, puikiai žinanti, ko nori ir kaip gauti ir tam tikrai nereikia įspūdingo, nėriniais dekoruoto apatinio trikotažo.

Kūno arba gelsva spalva simbolizuoja praktiškumą ir racionalų mąstymą. Kūno spalvos apatinį trikotažą mėgstanti moteris iš partnerio tikisi nuoširdumo ir abipusio atsidavimo, tačiau neforsuoja įvykių ir laukia, kada jos mylimasis bus pats pasiruošęs jai atsiverti.

Mėlynos spalvos apatinis trikotažas priklauso meniškos sielos merginoms bei moterims. Šios dailiosios lyties atstovės paslaptingos, tačiau ir gyvenime, ir už miegamojo durų yra gana pasyvios, linkusios plaukti pasroviui. Dažnais atvejais savo poreikius ir malonumą nustumia į antrą planą ir nori, kad pirmiausia būtų gerai aplinkiniams bei jos mylimajam.

Žalios arba smaragdinės spalvos seksualus apatinis trikotažas byloja, kad jį dėvinti moteris nėra linkusi pasinerti į jausmų verpetus. Ir miegamajame, ir gyvenime jos yra egoistės, joms svarbiausia jų pačių laimė, todėl šioms moterims puikiai tinka posakis: „tikslas pateisina priemones“.

Visgi, tai tik spalvos, ar norime tikėti jų reikšmėmis, priklauso tik nuo mūsų pačių. Visgi, reikia pripažinti, kad tinkamai pasirinktas apatinis trikotažas gali atgaivinti jau rutina tapusius santykius.

Apie paskolų ir skubiųjų kreditų pagrindinius skirtumus

kreditai internetuMūsų šalyje kuris laikas labai populiarūs buvo greitieji kreditai, tačiau po 2013-ųjų liepos pakitus kai kuriems įstatymams, kreditai nebebuvo dalinami į kairę ir į dešinę. Analogiškai ir šiek tiek atslūgo žmonių susidomėjimas kreditais. Žinoma, poreikis skolintis be užstato išliko didžiulis, taigi rinką užpildo paskolų su mažesnėmis palūkanomis teikėjai.

Skolintis iš banko prireikia kai atsiranda nenumatytų išlaidų. Kai kurie žmonės ryžtasi imti paskolą ir tuomet, kai gauna puikų, „nesimėtantį“ pasiūlymą įsigyti vieną ar kitą daiktą, automobilį ar net nekilnojamojo turto. Kartais paskolas teikiančių bendrovių duris tenka praverti ir tada, kai nerimą kelia įkyrios mintys, ar atostogaujat, keliaujant užteks lėšų. Taigi daugelis bankų ir kredito bendrovių suteikia galimybių pasiskolintuosius pinigus naudoti jau netrukus, o grąžinti patogiu laiku, priklausomai nuo pasirinkto termino – pusės, vienerių metų ar panašiai.

Ar greitieji kreditai pranašesni už kitas paskolas teikiančias bendroves ir bankus?

Skubieji kreditai buvo išties palankūs tiems žmonėms, kurie nenori niekur eiti iš namų ir pildyti dokumentų, pagrįsti savo gaunamas pajamas. Tai patogesnis ir greitesnis, tačiau kažin, ar efektyvesnis būdas pasiskolinti. Pasiskolintieji pinigai besiskolinančiojo asmens sąskaitą pasiekia vos per 10-15 min, taigi tiems, kuriems lėšų reikia čia ir dabar, būdas skolintis išties patrauklus.

Šiandien išliko tik geriausios ir gerą vardą rinkoje pelniusios greitųjų kreditų įstaigos. Jos ir toliau nori išlikti konkurencingos rinkoje, tad savo klientams pasiūlo vis inovatyvesnių paslaugų, patobulinimų. Pavyzdžiui, skolinama be užstato ir net tada, kai asmeninė sąskaita yra visiškai tuščia. Kitas teigiamas reiškinys – pirmasis paimtas kreditas nieko nekainuoja, nes žmogus grąžina tokią pinigų sumą, kokią ir pasiskolino. Tačiau čia slypi kitas niuansas – pirma paskola suteikiama ne ilgesniam nei 30 dienų laikotarpiui, o tas mėnuo prabėga taip greitai ir žmonės nesuvokia, kad, negrąžinus pinigų po 30 dienų, ima augti palūkanos. Įprastos paskolos šiuo atžvilgiu – ne tokios klaidinančios, o ir jų palūkanos būna gerokai mažesnės.

Daugeliui aktualu, kiek pinigų jie galės pasiskolinti imdami kreditą. Vieno atsakymo nėra, tačiau aišku, kad pirmą kartą gauti didesnį nei 1000-2000 litų kreditą nėra realu. Kai pirmasis kreditas grąžinamas sklandžiai, antrą kartą skolinama suma padvigubėja, kartais skolinama ir daugiau. Tačiau galioja universali taisyklė – suteikiamo kredito „lubos“ kiekvienam klientui nustatomos individualiai. Paskolos ir greitieji kreditai skiriasi tuo, kad, imant paskolą, jos grąžinimo terminai ištęsiami net iki kelių ar keliolikos metų, o štai kreditų grąžinimo terminai skaičiuojami dienomis, mėnesiais. Taigi paskola yra skirta ilgam naudojimuisi pinigais, o greitas kreditas – tuo atveju, kai pinigų prireikė labai skubiai, tačiau tuos pačius pinigus besiskolinantis asmuo taip pat skubiai sugebės ir grąžinti.