Kokia pati geriausia antivirusinė programa?

antivirusinėsAntivirusinė programa yra ne tik reikalinga, bet ir būtina kiekvienam kompiuteriui,  tiek nešiojamam, tiek personaliniam. Tikriausiai nenuostabu, kad dauguma už antivirusines programas mokėti nenori, tad pateikiame keletą antivirusinių programų, kurias galima įsidiegti nemokamai.

Viena iš tokių yra – AVAST! Free Antivirus. Ši antivirusinė programa yra viena iš populiariausių ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje. Ši programa turi begalę nustatymų ir funkcijų, kurias kiekvienas kompiuterio naudotojas gali pasirinkti individualiai, tai reiškia, kad antivirusinė programa dirba prisitaikiusi prie kiekvieno vartotojo asmeninių poreikių. Šios programos apsaugos lygis yra išties aukštas ir neretai prilygsta kitoms mokamoms antivirusinėms programoms.

Comodo Antivirus – nėra labai populiari, kadangi antivirusinių porinamų rinkoje ji yra naujokė, tačiau ši programa siūlo pažangius sprendimus, kurie garantuoja gerą kompiuterinių sistemų apsaugą, todėl su šia antivirusine programa galima būti ramiam ir užtikrintam, nes ji susidoroja su įvairiausio tipo virusais.

Avira Free Antivirus programa, kuri yra nuolat tobulinama ir yra viena iš tų, kuri aptinka didžiausią procentą visų į kompiuterius besiveržiančių kenkėjų. Ši programa turi ir spartųjį patikrinimą, kuomet norima sužinoti ar kompiuteris yra pilnai švarus, o galbūt jau metas būtų išvalyti.

Reikėtų paminėti, kad nemokamos programos nėra vienintelės antivirusinės. Yra daugybė šios paslaugos tiekėjų, kur antivirusinės programos yra mokamos, o tai dažnai dar labiau kelia vartotojo pasitikėjimą, kadangi kas liečia kompiuterinę įrangą, žmonės dažniau pasitiki tomis programomis, kurios yra apmokamos. Galiausiai, tik nuo pačio kompiuterio naudotojo priklauso, kokią antivirusinę programą jis pasirinks, tačiau būtinai reikėtų atsižvelgti į tai ar iš patikimo šaltinio ji yra parsiunčiama.

 

 

Internetinių puslapių kūrimas gali padidinti jūsų klientų skaičių

internetinių puslapių kūrimasEsate paslaugų teikėjas, kuris siekia išplėsti klientų ratą? Reklamavimasis elektroninėje erdvėje gali padėti jums ženkliai padidinti užsakymų skaičių. Tam jums reikės tik patikimai atrodančios interneto svetainės. Kadangi internetinių puslapių kūrimas dabar kiekvienam atsieina skirtingą sumą, jums nereikėtų manyti, kad teks leisti tūkstančius eurų. Kiekviena interneto svetainė sukuriama už skirtingą kainą. Specialistai pabrėžia, kad didžiausias sumas išleidžia būtent tie, kurie kreipiasi su ne tokiais jau ir standartiniais poreikiais. Standartiniai poreikiai yra paprasti – svetainėje turi būti turinio valdymo sistema, kuri leistų jums bet kuriuo metu keisti informaciją apie savo teikiamas paslaugas. Na ir žinoma – paslaugų svetainė turi atrodyti solidi.

Renkantis specialistus, jums reikėtų pasidomėti jų paslaugų sąrašu. Matote, pasitaiko tokių atvejų, kuomet dėl vieno darbo reikia kreiptis į vienus, o dėl kito – į kitus specialistus. Tai labiausiai liečia svetainių programavimą bei turinio valdymo sistemų diegimą ir dizaino kūrimą. Dizainus kuria vieni, o tinklapius veikimui paruošia kiti specialistai. Dėl to patariama dairytis į tuos specialistus, kurie galėtų atlikti visus darbus. Šitaip lengviau sužinosite bendrą tinklapio sukūrimo kainą ir nereikės gaišti daug laiko. Pabrėžtina, kad unikalus dizainas dažniausia pareikalauja daugiau lėšų. Jeigu tinklapis kuriamas naudojant atvirtojo kodo turinio valdymo sistemas, tuomet galima rinktis šabloninius dizainus arba unikalius.

Šabloniniai dizainai kainuoja vos kelias dešimtys eurų, o štai prireikus unikalaus dizaino, tam galbūt reikės atseikėti netgi keturženklę sumą. Viską detaliau įvardinti jums galės paslaugų teikėjai, kurie imsis svetainės kūrimo darbų. Interneto svetainių kūrimas gali būti atliekamas keliais būdais ir visi iš jų dažniausiai pasižymi skirtingais įkainiais.

Pigesnės interneto svetainės yra tos, kurios kuriamos pasitelkiant atvirojo kodo turinio valdymo sistemas. Tačiau jeigu kalba eina apie tinklapio kūrimą nuo visiško nulio, tuomet visi darbai truks ilgiau ir kaina gali išaugti netgi keletą kartų. Norintiems pigiausio varianto, patariama rinktis būtent tas svetaines, kurios kuriamos ant atvirojo kodo turinio valdymo sistemų. Jų naudojimas yra saugus ir patogus, tuo labiau – tokią svetainę sukurti galima greičiau.

Internetas ir TV: kainos ir kokybės santykis

Internetas ir televizijaAr galite įsivaizduoti kasdienybę be interneto bei televizijos? Jeigu kai kurie gyvenimą be TV dar gali matyti, tai be interneto viskas tampa kur kas labiau komplikuota ir sudėtinga. Internetas mums suteikia galimybę taupyti labai daug brangaus savo laiko, tad nieko keisto, kad daugelis žmonių vos tik į galą eina interneto sutartis pradeda galvoti apie tiekėjus, kurių paslaugomis planuoja pasinaudoti. Internetas ir televizija – gyvenimo dalis, tad jeigu norite, jog ta gyvenimo dalis būtų kokybiška – reikia ir pačių geriausių tiekėjų.

Kaip atrasti geriausią paslaugos tiekėją?

Kadangi šiuo metu paslaugas siūlo labai daug įvairiausių specialistų, natūralu, kad atrasti pačius geriausius yra labai sunku. Kuo daugiau variantų palyginsite – tuo didesnė tikimybė, kad pavyks atrasti geriausius. Nurodome kelis kriterijus, kurie turėtų bent kiek palengvinti paieškas. Apskritai, kuo daugiau galimybių – tuo didesnė konkurencija ir tuo pačiu šansai, kad atrasite geriausią variantą iš visų.

  1. Naudinga susipažinti su kitų žmonių atsiliepimais apie paslaugas. Gal pažįstami Jums gali ką nors rekomenduoti?
  2. Taip pat įvertinkite kainoraščius ir nusistatykite pinigų sumą, kurą galite skirti paslaugai.
  3. Įvertinkite sutarties sąlygas, kurios gali net pakoreguoti Jūsų sprendimą.
  4. Žinoma, interneto greitis yra vienas svarbiausių kriterijų.

Pasitarus su profesionalais nesunkiai atrasite tokį paslaugų komplektą, kuris Jums labiausiai tinka. Daugeliui žmonių atrodo, kad jie yra užtektinai kompetentingi, kad galėtų net ir patarti interneto meistrams, kaip įvesti, koks internetas jiems labiausiai tinka… Visgi, dažniausiai klientai informaciją susirenka internete, paklauso kaimynų patarimų. Kiekvienas atvejis yra labai individualus ir kiekvienu atveju profesionalas gali patarti bei padėti pasirinkti labiausiai kliento lūkesčius atitinkantį variantą.

Ar pigus visada yra blogas?

Internetas ir televizija tiek savo kokybe, tiek kaina gali labai skirtis ir skiriasi. Taip pat skiriasi ir kiekvieno žmogaus galimybės, kokio dydžio investiciją jis nori skirti tokio tipo paslaugoms. Pigumas toli gražu nebereiškia, kad paslaugos bus nekokybiškos. Ypač šiuo metu, kai konkurencija verslininkus skatina siūlyti kuo kokybiškesnes paslaugas už labiausiai klientų kišenei tinkamą kainą. Svarbiausia – ieškoti. Juolab, rekomenduojame palaukti akcijų bei nuolaidų, kurios suteikia galimybę tas pačias kokybiškas paslaugas gauti kur kas mažesnėmis kainomis. Klientai lieka patenkinti. Kadangi internetas dažniausiai užsakomas bent jau metams laiko – tegul ši investicija būna apgalvota.

Padarykite savo gyvenimą kur kas komfortabilesniu ir kur kas greičiau atlikite įprastus darbus. Internetas labai prie to prisideda, tad leiskite sau gyventi patogiau.

Paskolų refinansavimas internetu dabar gali trukti net keletą dienų

Paskolų refinansavimas internetuNorite kredito su mažiausiomis palūkanomis? O gal tiesiog bandote sumažinti skolas? Paskolų refinansavimas internetu dabar siūlomas itin palankiomis sąlygomis. Vartotojams siūlomos be galo mažos palūkanos, o geriausia tai, kad refinansavimo atveju ženkliai sumažinamos mėnesio įmokos. Jos padėtų itin sunkiai besiverčiantiems asmenims, kurie nebegali laiku mokėti įmokų. Tiesa, jeigu jums reikia refinansavimo paskolos, tai dar nereiškia, kad ją gauti bus paprasta kiekvienam. Lengviausiai tokias paskolas gauna tie, kurie neturi registruotų vėluotinų skolų. Tai reiškia, kad jeigu jūsų įmokos mokamos pavėluotai, ir jeigu jau yra daug neigiamų įrašų kredito istorijoje, tai tuomet refinansavimo kreditą gauti bus beveik neįmanoma.

Paskolų refinansavimas internetu skirtas tiems, kurie nori greitai ir paprastai sumažinti visus įsipareigojimus.

Finansų ekspertai pataria nesirinkti tokių paskolų, kurios būtų per daug mažos visų įsiskolinimų padengimui. Pavyzdžiui, jeigu jums būtina sumažinti dviejų įsipareigojimų mėnesio įmokas, tai tuomet refinansavimo paskolos suma turi būti ne mažesnė, nei likę jūsų įsipareigojimai. Matote, su refinansavimo kreditais reikėtų padengti ne įmokas, o būtent visas skolas, nes tik tokiu būdu sumažėtų įsiskolinimų suma. Pabrėžtina, kad refinansavimo atveju tikrai nebus paprasta gauti paskolą tiems, kurie negauna pajamų – tai bus tiesiog neįmanoma.

Refinansavimui skirti kreditai dažniausiai išduodami tiems, kurių finansinė padėti nėra bloga. Tai reiškia, kad gaunantys pajamas lengviau gali pasinaudoti refinansavimo paslaugomis. Tie, kurie yra bedarbiai ir begauna jokių pajamų, neturėtų svajoti nei apie paprastus vartojimo kreditus, nei apie refinansavimo paskolas.

Paskolų refinansavimas internetu kartais trunka ir kelias dienas.

Priklausomai nuo to, kur ketinate imti refinansavimo kreditą, visa procedūra gali trukti netgi keletą dienų. Taip gali nutikti dėl to, jeigu jūsų duomenys bus neaiškūs – kreditoriams turėsite juos patikslinti. Taip pat viskas gali užtrukti, jeigu refinansavimui skirto kredito ieškosite sutelktinio finansavimo platformose. Ten skolinimo procedūra yra kiek kitokia – ten visą kredito sumą suneša privatūs skolintojai t.y. paprasti žmonės. Kuo geresnis jūsų kreditingumas, tuo lengviau galėtumėte pasinaudoti refinansavimo galimybe, o taip pat lengviau galėtumėte skolintis ir vartojimo poreikių tenkinimui.

Paskolos internetu džiugina spartumu

Euroecredit.lt paskolos internetu

Euroecredit.lt paskolos internetuKreditų reklamos paprastai būna dinamiškos. Rinkodaros specialistai ir reklamų kūrėjai pasistengia. Nesunku suprasti, kad pastangos atsiperka. Skolinančios bendrovės dėmesį sutelkusios ir į virtualią erdvę. Euroecredit.lt paskolos internetu patvirtina šį teiginį.

Finansinės problemos? Kreditai kone pritūpę prie starto linijos ir tik laukia, kol kas nors juos pakvies – tuomet pinigai dums kiek įkabindami ir taip suteiks finansinį pastiprinimą. Toks vaizdingas situacijos apibūdinimas atspindi realybę. Juk skolinančios bendrovės nevengia vartoti tokių žodžių kaip „greitai“, „tuoj pat“, „per n minučių“ ir pan. Tarsi lenktynės ir laukiama ženklo startuoti.

Tačiau skubumas – dar ne viskas. Kai kada kaip tik geriau pasiimti skaičiuotuvą, apgalvoti, kokios sumos reikia. O ir palūkanos nėra kaip nereikšmingas priedas. Jos turi daug įtakos kredito grąžinimo patogumui. Kad viskas vyktų sklandžiai, svarbu atsižvelgti į pateikiamą informaciją. Pavyzdžiui, Euroecredit.lt paskolos internetu nesiūlomos kaip nors primygtinai, nesistengiama jų įbrukti. Interesantai gali susipažinti su bendra tvarka, su sąlygomis. Taip situacija įgauna aiškumo, skolinimasis tampa konstruktyvesnis.

Paskolos internetu džiugina spartumu, bet ne vien šis kriterijus lemia vartotojų pasirinkimą. Būtent minėtoji informacija klientams suteikia galimybę „nepirkti katės maiše“. T. y. kiekvienas punktas pateikiamas be kokių nors slapukavimų. Kad ir kokia suma reikalinga, ši ypatybė yra labai akcentuotina ir skatinanti paslaugą vertinti aukštu balu.

Euroecredit.lt paskolos internetu atitinka gerąsias šiuolaikines tendencijas. Pirmiausia dėl virtualios plėtros. Turint kompiuterį apsižvalgoma po svetainę, randami atsakymai į klausimus. Kiekviena svetainės funkcija sukurta taip, kad vartotojams būtų patogu. Išryškėja dar viena pozityvi šiuolaikinė tendencija – struktūruota, minimalizmo bruožų turinti pateiktis, kur suderinama esmė, bet adresatas pernelyg neapkraunamas ir nepasijunta kaip klaidžiame labirinte. Šiuolaikiniai telefonai turi porą ar trejetą mygtukų, bet dėl to naudojimasis jais netampa sudėtingas. Panašiai galima kalbėti ir apie paskolas, ypač apie internetinį jų „veidą“.

Norisi palinkėti geros finansinės situacijos, bet net ir ištuštėjus kišenei nereikia nusiminti. Jeigu pritrūko pinigų ar tiesiog domitės galimybe pasiskolinti, Euroecredit.lt paskolos internetu informatyviai aprašomos adresu Euroecredit.lt.

 

Žaislai internetu: 2 argumentai UŽ

Žaislai internetu

Žaislai internetu vis labiau ir labiau domina tėvus. Taip, tėvus, nes juk būtent jie perka žaislus savo vaikams. Kodėl verta tai daryti internetu? Kuo toks pirkimo būdas naudingas?

Yra bent du argumentai, kodėl internete dėlionės, mašinėlės ar lėlės vertos dėmesio.

Lankstumas

Bene taikliausiai elektroninę prekybą apibūdintume žodžiu „lankstumas“. Žmonių, užsiimančių tokia prekyba, įdėtos pastangos nelieka nepastebėtos. Žaislai internetu pasiūlomi tik tada, kai pasirūpinama visu portalo apipavidalinimu. Dirba programuotojai, dizaineriai, prekėms aprašymus kuria rašytojai. O ir pačios prekės neatsiranda spragtelėjus pirštais. Gamintojų, tiekėjų paieška – dar pora uždavinių, kuriais turi pasirūpinti norintys turėti elektroninę parduotuvę.

Ir visi tie uždaviniai, tiksliau, jų įgyvendinimas, lemia gerus rezultatus. Žaislų įsigijimas tampa lankstus. Juk užsukęs į internetinę parduotuvę gali dairytis, kokios prekės siūlomos, bet niekas neverčia priimti skubotų sprendimų ir iškart atverti piniginę. Galima dėti į krepšelį vieną daiktą, kitą, o vėliau dar peržiūrėti, galbūt kuriam nors produktui pavyko rasti geresnę alternatyvą.

Pirkimas internetu sulaukia pagyrų ir už įdiegtas pažangias mokėjimo sistemas. Įforminta ir prekių grąžinimo tvarka.

Dar vienas aptarimo vertas dalykas – darbo laiko neegzistavimas. Elektroninės parduotuvės neuždaromos pasibaigus įprastoms darbo valandoms, tad žaislai internetu apžiūrimi ir įsigyjami tada, kai turima daugiau laiko; nereikia verstis per galvą norint suspėti į parduotuvę.

Paprastumas

Žaislai internetu teigiamai vertinami ir dėl paprastumo. Galbūt kadaise internetas asocijavosi su tuo, kas sudėtinga. Tačiau naudojimo mastai kuo toliau, tuo didesni. Dauguma žmonių kaip tik pasakytų, jog pirkti internetu – nei kiek nekomplikuotas sprendimas.  Norint padovanoti savo vaikui vienokį ar kitokį žaislą nereikia perprasti kokių nors sudėtingų online pirkimo sistemų. Tiesiog pasidomite, kokie atsiliepimai, kokia parduotuvės reputacija, ir, jei viskas atrodo gerai, ieškote norimų žaislų.

Kartais atrodo, kad fizinės parduotuvės laimi, nes jose prekes galima apžiūrėti. O internete – tik daiktų nuotraukos. Tačiau ir šis klausimas išspręstas – informatyvūs aprašai suteikia galimybę pasijusti tarsi žaislas visai čia pat, nors jis galbūt už šimto kilometrų esančiame sandėlyje.

Kadangi žaislai internetu vis labiau populiarėja, pardavėjams pateikiama vis daugiau atsiliepimų. Į juos atsižvelgus vystoma dar geresnė elektroninės prekybos sistema.

Taigi, bent du tvirti argumentai leidžia suprasti, kodėl žaislai internetu apibūdinami kaip puikus sprendimas. Lankstumas ir paprastumas – galimybė rinktis žaislus nekomplikuotai. O jei dar paminėtume priimtinas kainas…

 

SEO paslaugos: mitai ir realybė

MB SEOreklama

MB SEOreklamaTyrimai rodo, kad daugiau nei 95 proc. interneto vartotojų informacijos apie prekes ar paslaugas ieško per Google paieškos sistemą. Tai reiškia, kad įmonės, kuri nori padidinti savo populiarumą ir pardavimų rodiklius, tikslas – būti matomai interneto vartotojų, o tai reiškia, kad Google paieškos rezultatuose reikia atsidurti 1-2 paieškos rezultatų puslapiuose, nes internautai yra linkę peržvelgti tik pirmąsias 20 pozicijų. Taigi, norint užimti gana aukštas pozicijas Google paieškos sistemoje, sudėtinga išsiversti be SEO paslaugų.

SEO paslaugos daliai verslininkų ar eiliniam gatvės praeiviui atrodo šiek tiek mistiškai ir sunkiai suprantamos, todėl nieko nuostabus, kad apie jas sklando nemažai mitų. Štai keletas pačių populiariausių:

  1. SEO paslaugos garantuoja greitus rezultatus.

Netiesa. Internetinės rinkodaros ir marketingo specialistai MB SEOreklama, teigia, kad nėra tokio dalyko kaip greiti rezultatai. Žinoma, kiekvienas verslininkas nori, kad jo įmonės internetinė svetainė jau po kelių dienų puikuotųsi Google paieškos sistemos rezultatų viršuje, tačiau reikia atminti, kad SEO – tai pakankamai ilgas ir nuoseklus darbas, kurio pirmieji vaisiai pasirodo po kelių savaičių ar mėnesių.

  1. SEO paslaugos labai brangios.

Netiesa. išties viskas priklauso nuo požiūrio. Jei SEO paslaugas lygintumėme su reklama per radiją ar televizorių, tai SEO kaina atrodo juokingai maža. Tuo tarpu, jei SEO paslaugas palygintumėme su skelbimu laikraštyje, pastarosios kainuoja išties daugiau, tačiau reikia atminti, kad kokybė niekada nebūna labai pigi.

  1. SEO straipsniams nekeliami aukšti kokybės reikalavimai.

Vos tik atsirado SEO, niekas tiksliai nežinojo, kaip turi atrodyti geri SEO straipsniai, todėl juos rašė visi, kas moka rašyti. Juk tai lengvas būdas užsidirbti kelis papildomus eurus! Visgi, laikai keičiasi ir šiuo metu Google paieškos sistema vertina straipsnių kokybę, jų unikalumą bei aktualumą. Praėjo tie laikai, kai padrikos mintys ar straipsniai apie nieką buvo vertinami. Tad, MB SEOreklama rekomenduoja SEO straipsnių rašymą patikėti profesionaliems rašytojams.

  1. SEO blogiau už Google reklamą.

SEO ir Google reklamos galimybės šiek tiek skiriasi, todėl teigti, kad kažkas yra geriau ar blogiau išties negalima. Viskas priklauso nuo to, kaip greitai įmonė nori gauti apčiuopiamus reklamos rezultatus. SEO procesas ilgesnis, tačiau ir rezultatai ilgalaikiai, tuo tarpu, Google reklama gali padėti greitai „užkurti“ puslapį ir pritraukti daugiau lankytojų, tačiau, nustojus pirkti Google reklamą, interneto svetainės populiarumas krenta.

Galiausiai vertėtų atminti, kad SEO paslaugos yra vienintelė ilgiausiai funkcionuojanti reklamos forma.

 

 

 

Reikia trintuvo, tik ar perkant internetu sutaupysite?

trintuvai internetu

trintuvai internetuPo euro įvedimo, vis dažniau galima girdėti žmones kalbant: „viskas pabrango“, „litais tai kainavo dvigubai mažiau“, „kainos keitėsi santykiu 1:1“, tačiau, ar tikrai valiutų pasikeitimo situacija yra tokia grėsminga, kaip kad skamba? Dabar jau ne vieno specialaus tyrimo metu buvo apskaičiuota, jog Lietuvoje įvedus eurą, kainos tapo iš tiesų šiek tiek didesnės. Visgi, negalima teigti, jog kardinaliai pakito visi produktai ir daiktai be išimties. Štai pavyzdžiui, labai daug prekių, perkamų internetu, yra pigesnės negu parduotuvėje, o pavertus tą kainą į litus, skirtumo beveik niekada neina rasti. O kaip yra su buitine virtuvės įranga? Tarkime vadinamaisiais blenderiais? Ar trintuvai internetu šiandien yra pigesni, brangesni, ar tokie patys kaip ir anksčiau? Be to, kokios yra pirkimo internetu sutaupymo paslaptys? Keletas faktų.

Šiandien itin išpopuliarėjęs virtuvės įrenginys – trintuvas – dabar puikuojasi ko ne kiekvienuose namuose. Be jo savo kasdienybės dabar jau nelabai įsivaizduoja tiek tikri virtuvės šefai, tiek pradedantieji kulinarai – mėgėjai. Prieš keletą metų trintuvai buvo gana brangus pirkinys, tačiau jiems vis labiau populiarėjant, natūraliai krito ir jų kaina. Šiandien juos galima įsigyti už gana įvairią kainą, bet lyginant su senesnėmis kainomis, dabar šie virtuvės įrenginiai kainuoja vidutiniškai mažiau. Patį paprasčiausią trintuvą dabar žmogus gali įsigyti maždaug nuo 20 iki 30 eurų. Tačiau labai dažnai pardavėjų ar gamintojų paskelbiamos blenderių akcijos bei įvairios nuolaidos sudaro galimybę dar daugiau sutaupyti.

Visgi pagrindinis klausimas išlieka: ar trintuvus internetu pirkti apsimoka labiau nei parduotuvėje ar salone? Deja, vienareikšmio atsakymo į šį klausimą – nėra. Tai labai priklauso nuo pardavėjo. Aišku, rasti tokių elektroninių parduotuvių kur trintuvai internetu kainuos pigiau nei stacionarioje parduotuvėje tikrai įmanoma. Labai dažnai puikių pasiūlymų pateikia „zaliavirtuve.lt“. Čia kokybiška produkcija parduodama už protingą kainą. Taigi, pagrindinis ir bene vienintelis patarimas, norintiems įsigyti blenderį, yra nepatingėti pasidairyti ar pasidomėti internete ar pas pažįstamus.

Kokie kompiuteriai karaliauja Lietuvos rinkoje?

lenovo kompiuteriai

lenovo kompiuteriaiIšrinkti pačius geriausius kompiuterius nėra lengva, ypač kai jų rinkoje dabar tiek daug. Visgi, kelių žinomiausių IT kompanijų atstovai nusprendė suvesti statistiką ir pasižiūrėti, kurie kompiuteriai yra populiaresni Lietuvoje, o mes pamėginsime atsakyti ir į kitą klausimą – kodėl?

Tarp populiariausių – Lenovo gaminiai

Vienas įdomus dalykas – specialistai paskaičiavo, kad Lenovo serijos IdeaPad gaminiai dabar yra populiariausi net dvejose kategorijose – tiek ekonominėje klasėje, tiek verslo klasėje. Taip atsitiko dėka tokių modelių kaip IdeaPad Z 50, kuris yra vienas iš lyderių ekonominėje klasėje bei IdeaPad Yoga 3 Pro, kuris ima aukščiausias pozicijas verslo klasėje. Ko gero, vartotojams patinka abiejų šių gaminių įkandama kaina ir gana patvarus bei elegantiškas dizainas.

Galima teigti, kad Lenovo firma pasinaudojo momentu, kuomet HP kompanija persigrupavo ir pradėjo viską nuo pradžių, o Acer kompanija daugiau dėmesio pradėjo skirti planšetiniams kompiuteriams – tokiu būdu, Lenovo tvirtai įsitvirtino nešiojamųjų kompiuterių pasaulyje.

Koks populiariausias žaidimų kompiuteris?

Žaidimų kompiuteriai išsiskiria tuo, jog jie niekuomet nebūna pigūs. Nieko keisto, kad šioje srityje karaliauja naujasis MSI Dominator – jau kuris laikas MSI stebina savo galimybėmis visus žaisti mėgstančius vartotojus. Tačiau, gana nedaug atsilieka ir Dell Alienware, kurių kompiuterių pardavimai tarp žaidimų entuziastų tik truputį kuklesni.

Kas vyksta planšetinių kompiuterių pasaulyje?

Peržiūrėjus ekonominės klasės nešiojamus kompiuterius, verslo klasę bei žaidimų mėgėjų pagalbininkus, belieka išsiaiškinti vieną, ir turbūt labiausiai pastaruoju metu intriguojančią kategoriją – planšetinius kompiuterius.

Tiesa tokia, kad šioje kategorijoje gana ilgą laiką karaliavo ne kas kitas, o „Samsung“. Galaxy Tab serija sulaukė labai didelės sėkmės, tad nenuostabu kad ir daugelis kitų rinkos senbuvių ima pavyzdį iš Galaxy Tab serijos šedevrų. Visgi, pastaruoju metu į rinką atkeliavęs Lenovo IdeaTab Yoga Tablet atrodo kaip rimtas konkurentas Samsung gaminiui. Visų pirma dėl to, kad taip pat gali pasiūlyti neblogus parametrus už priimtiną kainą, todėl jau yra perkamesnis nei Apple. Visgi, tai nėra toks žinomas vardas Lietuvoje kaip Samsung, todėl daugelis vartotojų šiuos gaminius išmaino į Prestigio, kurie yra lygiai taip pat negirdėti, tačiau siūlo pigiausius Android planšetinius kompiuterius.

Kodėl tarp perkamiausių nėra Apple produkcijos?

Tenka konstatuoti, kad Apple Mac ir iPad gaminiai niekada nebuvo populiarūs vartotojų masėje. Galbūt jie yra labai populiarūs JAV ar Vakarų Europoje, tačiau Lietuvoje dauguma vartotojų verčiau rinksis kompiuterį už gerokai mažesnę kainą, kuris palaikyti Windows operacinę sistemą. Tas pats galioja ne tik nešiojamiems, bet ir planšetiniams kompiuteriams, išskyrus tai, kad vietoj Windows čia karaliauja Android sistema.

Dažniausiai Apple produkciją Lietuvoje renkasi konkrečios profesijos žmonės – pavyzdžiui, muzikantai, kuriantys muziką su Pro Tools programų rinkinių arba dizaineriai.

Kokios ateities perspektyvos?

Panašu, kad ateinančiais metais turėtų dar labiau padidėti planšetinių kompiuterių pardavimai, tačiau taip pat atsiras daugiau hibridinių kompiuterių modelių, kurie perims geriausias nešiojamų ir planšetinių gaminių savybes. Populiariausi gamintojai išliks tie patys, tačiau gali atsirasti daugiau mažų žuvelių dideliame nešiojamų ir planšetinių kompiuterių vandenyne.

 

Apie paskolų ir skubiųjų kreditų pagrindinius skirtumus

kreditai internetuMūsų šalyje kuris laikas labai populiarūs buvo greitieji kreditai, tačiau po 2013-ųjų liepos pakitus kai kuriems įstatymams, kreditai nebebuvo dalinami į kairę ir į dešinę. Analogiškai ir šiek tiek atslūgo žmonių susidomėjimas kreditais. Žinoma, poreikis skolintis be užstato išliko didžiulis, taigi rinką užpildo paskolų su mažesnėmis palūkanomis teikėjai.

Skolintis iš banko prireikia kai atsiranda nenumatytų išlaidų. Kai kurie žmonės ryžtasi imti paskolą ir tuomet, kai gauna puikų, „nesimėtantį“ pasiūlymą įsigyti vieną ar kitą daiktą, automobilį ar net nekilnojamojo turto. Kartais paskolas teikiančių bendrovių duris tenka praverti ir tada, kai nerimą kelia įkyrios mintys, ar atostogaujat, keliaujant užteks lėšų. Taigi daugelis bankų ir kredito bendrovių suteikia galimybių pasiskolintuosius pinigus naudoti jau netrukus, o grąžinti patogiu laiku, priklausomai nuo pasirinkto termino – pusės, vienerių metų ar panašiai.

Ar greitieji kreditai pranašesni už kitas paskolas teikiančias bendroves ir bankus?

Skubieji kreditai buvo išties palankūs tiems žmonėms, kurie nenori niekur eiti iš namų ir pildyti dokumentų, pagrįsti savo gaunamas pajamas. Tai patogesnis ir greitesnis, tačiau kažin, ar efektyvesnis būdas pasiskolinti. Pasiskolintieji pinigai besiskolinančiojo asmens sąskaitą pasiekia vos per 10-15 min, taigi tiems, kuriems lėšų reikia čia ir dabar, būdas skolintis išties patrauklus.

Šiandien išliko tik geriausios ir gerą vardą rinkoje pelniusios greitųjų kreditų įstaigos. Jos ir toliau nori išlikti konkurencingos rinkoje, tad savo klientams pasiūlo vis inovatyvesnių paslaugų, patobulinimų. Pavyzdžiui, skolinama be užstato ir net tada, kai asmeninė sąskaita yra visiškai tuščia. Kitas teigiamas reiškinys – pirmasis paimtas kreditas nieko nekainuoja, nes žmogus grąžina tokią pinigų sumą, kokią ir pasiskolino. Tačiau čia slypi kitas niuansas – pirma paskola suteikiama ne ilgesniam nei 30 dienų laikotarpiui, o tas mėnuo prabėga taip greitai ir žmonės nesuvokia, kad, negrąžinus pinigų po 30 dienų, ima augti palūkanos. Įprastos paskolos šiuo atžvilgiu – ne tokios klaidinančios, o ir jų palūkanos būna gerokai mažesnės.

Daugeliui aktualu, kiek pinigų jie galės pasiskolinti imdami kreditą. Vieno atsakymo nėra, tačiau aišku, kad pirmą kartą gauti didesnį nei 1000-2000 litų kreditą nėra realu. Kai pirmasis kreditas grąžinamas sklandžiai, antrą kartą skolinama suma padvigubėja, kartais skolinama ir daugiau. Tačiau galioja universali taisyklė – suteikiamo kredito „lubos“ kiekvienam klientui nustatomos individualiai. Paskolos ir greitieji kreditai skiriasi tuo, kad, imant paskolą, jos grąžinimo terminai ištęsiami net iki kelių ar keliolikos metų, o štai kreditų grąžinimo terminai skaičiuojami dienomis, mėnesiais. Taigi paskola yra skirta ilgam naudojimuisi pinigais, o greitas kreditas – tuo atveju, kai pinigų prireikė labai skubiai, tačiau tuos pačius pinigus besiskolinantis asmuo taip pat skubiai sugebės ir grąžinti.