Pigios kelionės – daug pliusų ir menkas minusas

Plati pasiūla internete

Pigios kelionės užkariavusios rinką. Lengva suprasti, kodėl taip yra.

Pigių kelionių pasiūla labai plati internete. Pakanka kelių minučių, kad susipažintumėte su įvairove. Kažin ar kas nors sakytų, jog internete nieko neįmanoma rasti. Dar ir kaip įmanoma. Rodos, pasiūlymai vienas už kitą geresni. Pliusų sąrašas nekuklus.

Internautus pasitinka pigios kelionės į Turkiją ar Egiptą; vilioja ne tik kainos, bet ir prašmatnūs viešbučiai. Nevyniojant žodžių į vatą – jie nuostabūs. Neaišku, ar rezultatas pranoko lūkesčius, ar tokio puikaus rezultato ir siekta, bet akivaizdu, kad pasiekimai neprasti. Išvystyta infrastruktūra, dailus dizainas, komforto atributai – visa tai svarbu ir visa tai siūloma.

Tarp pliusų – pats pateikimas. Informatyvu, nurodyti aktualūs dalykai. Taip norintiems keliauti atsiveria daugiau galimybių, galima sklandžiau dėliotis planus. Galbūt intriga kartais ir vilioja, bet planuojant atostogas tikimasi turėti aiškius punktus, kur, kas, kaip.

Vardijant privalumus neprošal užsiminti ir apie kainas. Tiesą sakant, žodis „pigios“ jau atskleidė, kad keliauti galima neišlaidaujant. Na, nuomonių tikriausiai būtų visokių, bet tie, kurie jau pabuvojo Turkijoje, Egipte ar kitame krašte, sutinka, jog didelės išlaidos nėra privaloma dalis. Tad pasisemti įspūdžių nėra tas pat kaip išlaidauti.

Pigios kelionės patinka visiems ar bent jau daugeliui. Priežasčių netrūksta. Dar nepaminėjome sparčiai teikiamų paslaugų. Naudojantis internetu viskas ne tik paprasta, bet ir greitai. Išsirinkti ir užsisakyti kelionę – patogu, nereikia skirti šimtų valandų.

Jei su kelionėmis susijusios paslaugos būtų teikiamos neapdairiai, tada nekalbėtume apie pliusus. Negana to, itin svarbu yra bendravimas. Viskas prasideda nuo reklamos, bet reklama tinkamai nesuveiktų, jei įmonėje niekas maloniai nebendrautų, jei neatsakytų į klausimus, jei klientai pasijustų kaip užsukę ne ten…

Tai erzina

Deja, keliaujant neišvengiama ir vieno trūkumo. Šalių tiek daug, norų irgi, bet kaip visur spėti? Tokia pasirinkimų gausa, tad visko aprėpti kone neįmanoma. Traukia ir Turkija, ir Egiptas, ir galybė kitų kraštų, bet norint pabuvoti ir ten, ir ten, ir dar keliuose tuzinuose vietų tektų skirti labai daug laiko.

Kita vertus, šis paminėtas trūkumas įvardijamas kiek ironiškai. Tai jau veikiausiai supratote. Juk gausus pasirinkimas iš tiesų yra puikus dalykas. Todėl žodžių „tai erzina“ nepriimkite labai rimtai.

Vietoj apibendrinimo: pigios kelionės yra vertos dėmesio, jei jas siūlo patikimi kelionių organizatoriai. Tai tikrai neerzina!

Savaitgalio kelionė – atgaiva sielai ir kūnui

Savaitgalio kelionės

Savaitgalio kelionėsKelionė į svetimą ir nepažintą šalį dažnam žmogui tampa atgaiva ne tik kūnui, bet ir sielai. Svetimoje šalyje kiekvienas gali praleisti laiką taip kaip nori, gali pailsėti prie baseino, pasirinkę pažintinę kelionę, pamatyti įdomiausias šalies vietas. Kiekvienos kelionės metu keliautojai turi galimybę susipažinti ne tik su šalies gamta, bet ir su kultūra, vietinių žmonių gyvenimu, tradicijomis, net ir tam tikrais papročiais, tradiciniais valgiais ar šventėmis.

Dažniausiai tokios kelionės yra planuojamos bent keletą mėnesių iki išvykimo. Planuojant kelionę į užsienį labai svarbu iš anksto pasirūpinti ne tik pigiais lėktuvo bilietais, bet ir viešbučio rezervacija, lankytinų vietų sąrašu, geriausia susiplanuoti viską nuo A iki Z. Kelionės ilgam laikui, maždaug kelioms savaitėms, tikrai yra populiarios tiek jaunų, tiek ir pagyvenusių žmonių tarpe, tačiau kaip yra su savaitgalio kelionėmis?

Savaitgalio kelionės

Kiekvienas žmogus savo savaitgalio neplanuoja, kai kurie tik pamąsto ką nuveiks tam tikrą laisvą savaitės dieną, tikrai ne visi susimąsto, kad per savaitgalį turi galimybę aplankyti ir netolimas, tačiau įdomias užsienio šalis. Dažnas bijo savaitgalio kelionių ir galvoja, kad jos kainuoja daug, o keliauti pigiai neįmanoma. Anaiptol, savaitgalio kelionę poilsiautojas gali susiplanuoti pats ir net kreiptis į kelionių organizatorius, kurie pasirūpina keliautojais ir pasiūlo jiems trumpas, bet itin įsimintinas keliones. Dažniausiai šios kelionės nekainuoja daugiau nei tiesiog laikas, praleistas gimtuosiuose namuose.

Savaitgalio kelionės metu kiekvienas žmogus turi galimybę bent šiek tiek susipažinti su miestu, kuriame apsistojo. Tokias kelionės geriausia susiplanuoti, kadangi yra mažai laiko, būtina nuspręsti ką keliautojai nori pamatyti, kokius miestelius ar kaimelius aplankyti, į kokį barą ar restoraną užeiti. Taipogi nei vienas nesuklystų pasirinkęs visiškai neplanuotą savaitgalio kelionę. Tuos, kuriuos žavi adrenalinas, kuriems patinka nieko neplanuoti, kurie mėgsta nuvykti į šalį ir pamatyti kasdienį žmonių gyvenimą, tikrai gali tai padaryti savaitgalio kelionės į pasirinktą šalies miestą metu.

Savaitgalio kelionės metu žmonės šiek tiek pabėga nuo savo kasdienybės, pailsi ir sukaupia naujų jėgų ateinančios savaitės darbams. Tai pats geriausias, nors ir trumpas, poilsis tiek kūnui, tiek ir sielai.

 

Europos žiemos kurortai ir slidinėjimo kelionės planavimas

slidinėjimo kurortai

Slidinėjimo magija iš tiesų egzistuoja. Daugelis keliautojų tvirtina, kad vieną kartą išsiruošę slidinėti, šią pramogą prisiminsite vėl ir vėl, nepriklausomai nuo to, kiek metų praeis. Slidinėjimo kurortų pasiūla stebina savo pasirinkimo galimybėmis. Kurortai skiriasi ne tik savo trasomis, bet ir kainomis. Jei ieškote optimaliausio varianto, siūlome pagalvoti apie Čekiją ar Lenkiją. Brangesnės kelionės siejamos su Italija, Šveicarija, Prancūzija. Tiesa, visuomet yra išimčių, todėl kelionę pradėkite planuoti iš anksto.

Išvykos planavimas ir pigiausi slidinėjimo kurortai

Jei ieškote kelionės savaitgaliui ar kelioms dienoms, siūlome rinktis Čekiją, kadangi toliau esantys kurortai, pvz., Italijoje ar Austrijoje, pareikalaus daugiau laiko ir ilgesnės kelionės. Apskritai, siekiant iš kelionės gauti daugiausiai naudos, pasisemti įspūdžių ir pailsėti, rekomenduojame atostogoms skirti bent vieną savaitę. Jei keliausite automobiliu, įvertinkite kelionėje praleistą laiką. Ypač tuomet, jei renkatės tolimesnius kraštus, pvz., Prancūziją. Šiuo atveju neskubėkite įveikti viso maršruto. Nakvokite pakelyje esančiuose viešbučiuose – taip sutaupysite daugiau jėgų ir būsite geresnės nuotaikos. Be to, slidinėdami nesijausite pavargę ir mieguisti.

Kad galėtumėte racionaliai planuoti finansus, siūlome iš anksto pasidomėti konkretaus kurorto slidinėjimo kainomis. Neretai slidinėjimo bilieto kaina priklauso nuo to, ar ketinate slidinėti vieną dieną, ar daugiau. Kuo ilgiau slidinėsite, tuo mažiau mokėsite. Viena pigiausių slidinėjimo šalių yra Čekija. Tai praktiškas pasirinkimas lietuviams, kadangi automobiliu Čekiją galima pasiekti per 12 valandų. Tiesa, pigiausi kurortai paprastai siejami su gana sudėvėta įranga ir žmonių minia. Jei norite išvengti spūsties, siūlome vykti darbo dienomis ir vengti šventinio laikotarpio.

Keliautojų pamėgti slidinėjimo kurortai

Jei galvojate apie prabangesnę slidinėjimo kelionę, siūlome išbandyti Pietų Prancūzijoje esančius Alpių kalnus. Vienas įspūdingiausių slidinėjimo kurortų – Alpe d’Huez. Čia yra ilgiausia pasaulyje – 16 km – trasa. Tiesa, ji nerekomenduojama slidinėjimo pradinukams.

Itin didelio turistų dėmesio sulaukia kalvotoji Italija, kurioje veikia daugiau nei 300 slidinėjimo centrų. Didžioji jų dalis įsikūrusi šalies šiaurėje, Dolomitinėse Alpėse. Tai pakankamai pigios, tačiau gražios ir vaizdingos slidinėjimo trasos, atitinkančios tiek pradinukų, tiek patyrusių slidininkų poreikius.

Jei planuojate įsimintiną kelionę, apsilankykite Šveicarijoje. Čia įkurtas pirmasis Europos žiemos kurortas – Sankt Morico. Jei nebijote išlaidų ir norite pasilepinti, keliaukite į Gštatą – tai vienas vaizdingiausių ir prabangiausių slidinėjimo kurortų pasaulyje.

 

Vykstantieji į Kopenhagą ieško patrauklių pasiūlymų

į Kopenhagą

į KopenhagąTrokštate nuvykti į Kopenhagą? Jei taip, tikriausiai jau domėjotės jos lankytinais objektais. Jų tikrai nemažai. Pradedant muziejais ir tęsiant bažnyčiomis bei zoologijos sodu. Kai jau nusprendžiama, koks bus kelionės maršrutas, reikia ieškoti bilietų.

Vykstantieji į Kopenhagą ieško patrauklių pasiūlymų. Liaudyje sakoma: „Kas ieško, tas randa.“ Ar tai teisybė? Taip. Keleiviams aktualu ne tik kaina, bet ir vykimo laikas bei patogumas. Kartais dėl pigesnio bilieto paaukojama dalis patogumo. O kai kada kaip tik atvirkščiai – norint komfortiškesnės kelionės sutinkama atseikėti didesnę sumą. Kiek žmonių, tiek nuomonių. Pasaulyje taip pat vyrauja mintis, kad dėl skonio nesiginčijama. Ir tai galioja kalbant ne tik apie rūbų pasirinkimą ar interjero kūrimą. Tos pačios tendencijos tinka ir įvairių paslaugų pasirinkimo srityje.

Tie, kurie ieško, kaip keliauti pigiau, rinkdamiesi bilietus atsižvelgs į skaičius. Tie, kurie ieško komforto, ims domėtis, kokios sąlygos siūlomos. Tačiau labiausiai tikėtina, kad tiek vieni, tiek kiti atsižvelgs ir į kainos, ir į komforto veiksnius. Kitaip tariant, nemažai žmonių ieško visapusiškumo.

Kai jau išsiaiškinami kainos bei įvairių sąlygų niuansai, domimasi viešbučiais. Čia vėlgi atrandama įvairių pasirinkimų. Jei Kopenhagon vykstama dirbti, ko gero, gyvenimo sąlygomis jau pasirūpinta. Tačiau važiuojant paatostogauti reikės pasirūpinti, kur apsistoti. Prabangus viešbutis? Paprastas kambarys su elementariais patogumais? Aukso viduriukas? Kiekvienas renkasi pagal poreikius ir pagal kišenę.

Vykstant į Kopenhagą žinomos tam tikros lankytinos vietos. Bet ir čia yra galimybių improvizacijai. Jei domitės istorija, neabejotinai trauks Danijoje esančios pilys. Jei trokštate įsigyti įdomesnių rūbų, galbūt apsiribosite pačia Kopenhaga ir jos parduotuvėmis. Visgi daugelis norės užsukti į zoologijos sodą, pasižvalgyti po bažnyčias. Turistus pavyktų suskirstyti į dvi kategorijas. Vieni siekia pamatyti kuo daugiau, nenustygsta vietoje. O štai kiti, pavargę nuo darbų, tikisi visapusiškai atsigauti ilgai vartydamiesi patogioje viešbučio lovoje ir pamaloninti skrandį restoranų patiekalais.

Danijoje esanti Kopenhaga vilioja įvairiapusiškai. Kad ne tik viešnagė, bet ir pati kelionė į Kopenhagą – išsvajotąjį miestą – būtų nepriekaištinga, besiruošiantieji keliauti ieško patrauklių pasiūlymų. Tokių, kurie sužavėtų visomis prasmėmis. Juk norisi, kad nuvažiavimas nekainuotų pernelyg daug, bet būtų saugus ir neprimintų dardėjimo arklio vežimu. Tai užtikrina profesionalūs vežėjai, besirūpinantys teikiamų paslaugų kokybe.

 

 

Kas gali išsinuomoti automobilį?

automobilių nuoma

automobilių nuomaJeigu neturite nuosavos transporto priemonės, tačiau Jums reikia kur nors nuvykti – tokiu atveju rekomenduojame pasinaudoti automobilių nuomos galimybe. Automobilių nuoma teikiama beveik visiems, kuriems tik reikia tokio tipo pobūdžio paslaugų. Žinoma, yra tam tikri kriterijai, kurie apipinama paslaugą. Reikia į juos atsižvelgti ir įvertinti galimybes.

Jūsų amžius koreguoja galimybę

Automobilių nuoma suteikiama tik pilnametystės sulaukusiems asmenims. Tačiau tuo pačiu ne visada 18 metų užtikrina, kad gausite tai, ko norite. Kai kurios kompanijos sutinka nuomotis tik tiems, kurie yra vyresni nei 21 metų amžiaus, kadangi tuomet jie tikrai labiau subrendę. Nepamirškime, kad dažnai įmonės turi ir galinę amžiaus ribą. Tai reiškia, kad jeigu esate vyresnis nei 65 metų amžiaus – mažėja tikimybė, kad galėsite pasinaudoti nuomos suteikiamomis galimybėmis. Žinoma, viskas priklauso nuo kiekvienos kompanijos, taigi siūlome kuo detaliau persiskaityti sąlygas, kad suvoktumėte, ar galimybės egzistuoja.

O kiek metų vairuojate transporto priemonę

Tuo pačiu labai svarbu yra ne tik biologinis amžius, tačiau tuo pačiu ir faktas, kiek laiko turite teises. Žinoma, reikia nebebūti jaunu vairuotoju, taigi be dviejų metų stažo išsinuomoti auto yra kaip ir neįmanoma. Tiesa, kol vienoms įmonėms užtenka vos dviejų metų, tuo tarp kitoms reikia net 4 ar 5 metų vairavimo stažo, kad sutiktų nuomoti auto. Kai kuriais atvejais vairavimo stažo trukmė varijuoja priklausomai nuo to, kokį auto planuojate išsinuomoti.

Ieškokite ir atrasite

Automobilių nuoma varijuoja skirtingose įmonėse. Kol vieni nuomoja kiek senesnio modelio, paprastesnes transporto priemones, kiti tuo tarpu susikoncentruoja ties pačiais brangiausiais modeliais. Egzistuojant plačiai pasiūlai kiekvienas žmogus gali atrasti jam labiausiai tinkamą variantą ir pasinaudoti galimybe.

Kuo glaudžiau bendrausite su asmeniu, kuris nuomoja, tuo labiau poreikius tenkinantį variantą atrasti pavyks. Svarbiausia, kad egzistuoja plačios galimybės gebančios patenkinti net ir išrankiausius poreikius. Automobilių nuoma kiekvienam, kuris nori gyventi komfortabiliai.

Paruoškite automobilį žiemai – pataria vairavimo mokykla Vilniuje

Vairavimo mokykla Vilniuje

Vairavimo mokykla VilniujeArtėjant žiemai ir orams vis labiau vėstant, turime pasirūpinti ne tik šiltesniais drabužiais, bet ir pagalvoti apie vairuojamą automobilį. Vairavimo mokykla Vilniuje primena, kad transporto priemonės šaltuoju metų laiku reikalauja kur kas didesnio mūsų dėmesio.

Aušinimo skystis ir jo pasirinkimas

Vienas svarbiausių darbų, padedantis išvengti itin liūdnų pasekmių – aušinimo skysčio patikra. Atsižvelkite ne tik į aušinimo skysčio kiekį, bet ir į temperatūrą, kurios veikiamas skystis užšąla. Nepamirškite, kad radiatoriuje užšalęs vanduo pranašauja problemas su cilindrų bloku – šis suskils ir pareikalaus gana didelių išlaidų remonto darbams. Kad išvengtumėte nemalonumų ir nepatirtumėte finansinių nuostolių, į sistemą įpilkite šalčiui atsparaus aušinimo skysčio.

Ieškodami patikimo aušinimo skysčio esame priversti spręsti dilemą – ar pirkti brangią priemonę ar apsiriboti pigesniu jos analogu? Galiausiai, kokios spalvos gaminį pasirinkti? Vairavimo mokykla Vilniuje teigia, kad renkantis aušinimo skystį, labai svarbu įvertinti ne tik jo kainą, bet ir gamintoją. Atsisakykite nežinomų gamintojų produkcijos ir nepamirškite, kad aukštos kokybės aušinimo skystis turi ne tik aušinti variklį, bet ir išsiskirti geru šilumos sugėrimo rodikliu, turėti gerų tepamųjų savybių, neputoti ir t. t. Dažnas klausimas – kokia aušinimo skysčio gyvavimo trukmė? Nors daugelis gamintojų teigia, kad aukštos kokybės produktą galima naudoti ir penkerius metus, ekspertai ragina šio termino nelaukti ir skystį pakeisti anksčiau. Be to, jei važinėjate labai daug, aušinimo skystį gali tekti keisti ir kiekvienais metais.

Žiemai skirtas langų ploviklis

Vairavimo mokykla Vilniuje teigia, kad daugelis vairuotojų pamiršta, jog oro temperatūrai nukritus žemiau nulio, vasarinį langų plovimo skystį būtina pakeisti žiemos sąlygoms pritaikyta priemone. Jei vanduo užšąlą, jis gali pakenkti skysčio purkštukams, sugadinti siurbliuką ir užkimšti žarneles. Kad išvengtumėte minėtųjų rūpesčių, prieš prasidedant šalčiams turite išpurkšti visą vasarinį langų ploviklį ir užpildyti bakelį žieminių langų valymo skysčiu.

Rinkdamiesi langų ploviklį, skirkite dėmesį jo kokybei. Specialistai rekomenduoja negailėti investicijų ir pagalvoti apie brangesnį gaminį, kadangi pigūs plovikliai ne tik nemaloniai kvepia ir prastai valo, bet ir sukelia kitų sunkumų, pvz., išgaravus alkoholiui, skystis prišąla prie lango, yra aštrus, neretai padengia stiklą riebaline plėvele. Minėtieji niuansai apsunkina matomumą ir vairavimo sąlygas.

Dar keli patarimai

Kad sutaupytumėte daugiau laiko, artėjant žiemai įsigykite kokybiškų priemonių, skirtų apledėjusių stiklų valymui. Be to, nepamirškite, kad itin dažnai užšąla automobilio durelės ir spynelės, todėl po kurio laiko durelių gumos gali suplyšti. Kad išvengtumėte minėtųjų rūpesčių, patepkite duris specialiu silikono tepalu.

Mikroautobusų nuoma: kas žinotina, nusprendus šia paslauga pasinaudoti?

mikroautobusų nuoma

mikroautobusų nuomaKą darote, jei jums staiga prireikia tam tikro daikto, tačiau esate garantuotas, jog šis poreikis – tik vienkartinis? Jei kas nors iš pažįstamų rato pastarąjį turi, tikriausiai apsvarstote skolinimosi galimybę. Tačiau ką daryti, jei giminės bei draugai purto galvą sakydami, jog negali padėti? Nuoma – dar viena išeitis. Mūsų šalyje (savaime suprantama, sekame užsienio pavyzdį) nemenko populiarumo sulaukia transporto nuoma, o konkrečiai – mikroautobusų nuoma. Mikroautobusas – praktiška transporto priemonė, galinti talpinti didesnį kiekį žmonių (konkretus skaičius priklauso nuo modelio) bei bagažą. Žmonės šia galimybe naudojasi skirtingų tikslų vedini. Vieniems reikia talpios transporto priemonės, kurioje tilptų visa vestuvių svita, kiti šį variantą pasirenka draugų kompanijos kelionės į užsienį metu.

Mikroautobusų nuoma yra siūloma daugelyje auto nuomos punktų, įsikūrusių didesniuose šalies miestuose. Jei jūsų gyvenamojoje teritorijoje tokių įstaigų nėra, tačiau mikroautobusų nuoma jums aktuali – nenusiminkite, kadangi nemažai bendrovių siūlo išsirinktą transporto priemonę pristatyti (ir pasiimti) į klientui patogią vietą. Tik būkite atidūs užsisakydami šią paslaugą: vieni tai siūlo nemokamai, kiti – prašo papildomo mokesčio. Kai kuriais atvejais šis kriterijus gali tapti pagrindiniu, norint apsispręsti, kurį paslaugos tiekėją pasirinkti. Kiti komponentai, įeinantys į auto nuomos kainą, yra ganėtinai panašūs:

  • pasirinktas mikroautobusas (metai, keleivių skaičius, modelis ir panašiai).
  • nuomos parų skaičius (kuo ilgesniam likotarpiui nuomojamasi, tuo mažesnė vienos paros kaina).
  • papildomos paslaugos. Viena populiariausių paslaugų – mikroautobusų nuoma su vairuotoju. Šia galimybe pravartu pasinaudoti šventės metu ar organizuojant užsieniečių ekskursijas po Lietuvą. Vairuotojai dažniausiai kalba keliomis užsienio kalbomis bei yra pasirengę netgi tapti gidais. Aišku, jei jūs vykstate į užsienį, šia paslauga naudotis tikrai neapsimoka. Mikroautobusą gali vairuoti asmuo, turintis B kategorijos vairuotojo pažymėjimą, tad keliaujančiųjų tarpe atsiras tikrai ne vienas tam tinkamas žmogus.

Būtina žinoti, jog degalų kaina į transporto nuomos kainą nėra įskaičiuota. Dažnai nuomos taisyklėse yra nustatyta maksimali kilometražo riba, kurią viršijus, tenka sumokėti papildomai. Turėkite galvoje  tai, jog išsinuomojant mikroautobusą, gali tekti palikti ir nustatyto dydžio užstatą – kaip garantą, jog transporto priemonė bus grąžinta tokios būklės, kokia buvo pasiimta.

 

 

Mikroautobusų nuoma ir taikomos sąlygos

mikroautobusų nuoma

mikroautobusų nuomaMūsų dienomis mikroautobusų nuoma tapo populiaria paslauga. Mikroautobusas – tai patogi transporto priemonė, nes yra nedidelė, bet manevringa, joje galima sutalpinti bagažo tiek, kiek reikia. Paprastai mikroautobusu gali keliauti 8 keleiviai ir vairuotojas. O tai labai patogu, kai reikia pervežti didesnę kompaniją kokios nors šventės, ekskursijos, seminaro ar pan. metu. Keliauti galima tiek Lietuvoje, tiek ir už jos ribų. Nuomojami mikroautobusai būna techniškai tvarkingi, tad kelionės metu jums nekils papildomų ir nereikalingų problemų. Mikroautobusų nuomos įmonės visą reikiamą informaciją apie nuomos sąlygas, automobilių charakteristikas ir netgi jų nuotraukas pateikia savo tinklalapiuose.

Mikroautobusų nuoma užsiimančios įmonės mikroautobusus siūlo išsinuomoti įvairioms pažintinėms ar poilsinėms kelionėms, kurios gali būti rengiamos tiek Lietuvoje, tiek ir po Europą, pavyzdžiui, vykstant slidinėti. Mikroautobusus savo renginiams nuomotis gali įmonės, kai reikia iš oro uosto, traukinių ar autobusų stoties pasiimti grupę žmonių arba nuvežti į ten ir pan. Mikroautobusus ypač patogu nuomotis švenčiant mergvakarius ar bernvakarius, gimtadienius, vestuves ar krikštynas. Jie puikiai tinka organizuojant moksleivių ekskursijas.

Šią transporto priemonę galima nuomotis be vairuotojo. Tokiu atveju jums reikia turėti galiojantį B kategorijos vairuotojo pažymėjimą ir jį pateikti nuomos įmonei. Tačiau ypač patogi paslauga – mikroautobuso nuoma su vairuotoju. Tuomet niekam nereikės sukti galvos, kas turės vairuoti transporto priemonę, o mikroautobuso vairas bus patikimose patyrusio profesionalo rankose. Be to, nuomos įmonių mikroautobusai būna tinkamai apdrausti, tai yra turi KASKO ir transporto priemonių valdytojų civilinės atsakomybės privalomąjį draudimą. Nuomos įmonės dažnai pasirūpina netgi ir nuomojamų mikroautobusų technine pagalba kelyje.

Prieš išsinuomojant mikroautobusą, dažniausiai nuomos įmonei reikia sumokėti tam tikrą rezervacijos mokestį, o už nuomą galima atsiskaityti grynaisiais, pasiimant mikroautobusą, arba išankstiniu banko pervedimu. Pasinaudojus nuomotu mikroautobusu, įmonei jis turi būti sugrąžintas tvarkingas ir švarus bei su visais dokumentais ir pilnu degalų baku. Paprastai, jeigu degalų bakas neužpildytas, tenka sumokėti nustatytą sumą.

Atminkite, kad nuomotojas yra visiškai atsakingas už mikroautobuso nuomos metu padarytus kelių eismo taisyklių ar kitus pažeidimus, netgi ir po to, kai mikroautobusą sugrąžina įmonei. O kelionės metu pastebėję kokius nors nuomoto automobilio gedimus, privalote tuojau pat apie tai informuoti nuomos įmonę.

 

Geriausia pramoga vasarą – baidarių nuoma

baidarės

baidaresDabar pats laikas pasinaudoti tikrai įdomia ir naudinga baidarių nuomos paslauga. Jūs galite rasti pačius geriausius maršrutus Žemaitijoje – nieko keisto, kad būtent šiame regione dabar baidarių nuoma tokia populiari.

Kokiose Žemaitijos upėse yra dažniausiai plaukiojama? Pati populiariausia upė Žemaitijoje yra Jūra – ji išsiskiria savo nuostabia ir įvairia gamta, dideliais vingiais ir giliu slėniu. Taip pat yra nemažai didelių nuolydžių, gausu akmenų, šlaitų su atodangomis.

Taigi, kiekvienas gamtos mylėtojas tikrai mėgs naudotis baidarių nuoma vasaros sezono metu, tačiau Jūra išsiskiria dar ir tuo, kad ja galima plaukti net ir ne vasarą, o žiemą – vaizdas taip pat yra įspūdingas ir nuotykiai gali būti labai linksmi. Taigi, jeigu jums tikrai patinka baidarės, dabar jūs turėsite galimybę naudotis baidarių nuomos paslaugomis bet kuriuo norimu metų laiku.

Kad kelionės įspūdžiai būtų patys geriausi, specialistai, kurie jau daugiau nei dešimt metų užsiima baidarių nuoma Lietuvoje ir Žemaitijoje, jums gali parinkti tinkamiausius maršrutus, kurie geriausiai atitiktų jūsų poreikius. Pavyzdžiui, jeigu turite visą laisvą savaitę ir norite su savo draugais arba šeima paplaukioti ilgiau nei tiesiog dieną ar dvi, nuomotojai gali jums sudaryti penkių dienų maršrutą su skirtingais vingiais ir daugiau akmenukų – tai itin patinka aštrių pojūčių mėgėjams. Tačiau, jeigu jums patinka plaukioti ramiai ir tikrai nenorite apsiversti, tuomet nuomotojai jums gali sudaryti ramios upės maršrutą – taip tikrai žinosite, kad pavyks puikiai atsipalaiduoti ir susidraugauti su gamta vis iš naujo.

Jeigu norite įsitikinti, kad baidarių nuoma yra viena iš geriausių pramogų vasaros metu ir ne tik, tuomet jums reiktų užsukti į oficialų baidarių nuomos Žemaitijoje tinklapį, kuriame galėsite pasiskaityti istorijas, parašytas kitų žmonių, kurie jau išbandė šią puikią pramogą. Taip pat, ten pamatysite ir gražių nuotraukų, kurios jums primins apie tikrąjį gamtos grožį.

Be abejo, baidarių nuomotojai jus taip pat aprūpins ir gyvenamąja vieta, tad turėsite puikią sodybą arba stovyklavietę, kurioje galėsite apsistoti su šeima.

Kodėl gyvybės draudimas?

gyvybės draudimasApdrausti galima beveik bet ką, tad kodėl drausti gyvybę? Kokią naudą tai suteiks apdraustajam? Kokie šio draudimo privalumai ir trūkumai? Tai klausimai, kuriuos užduoda daugelius, tačiau atsakymus į juos žino tik keletas. Gyvybės draudimas tik iš pirmo žvilgsnio atrodo nereikalingas, tačiau jis suteikia unikalią taupymo ir finansinės paramos išeitį tada, kai jos labiausiai reikia.

Niekada negali žinoti, kada tavo gyvybei iškils grėsmė. Tai gali būti autoavarija, nelaimingas atsitikimas ar ūmios ligos rezultatas. Nuspėti tokius dalykus praktiškai yra neįmanoma, tačiau apsidrausti nuo šių nemalonumų galima. Tai ne pensijų fondai, todėl nelaimės atveju nereikės laukti pinigų, juos tiesiog išmokės draudimas įgaliotam asmeniui. Nesvarbu, ar sutarties termino metu buvo įneštos visos įmokos ar tik dalis jų, visą sutartyje nurodytą sumą draudimo įmonės privalo sumokėti nukentėjusiems asmenims ar jų artimiesiems.

Kad ir kokia situacija tai bebūtų, neverta į viską žiūrėti pesimistiškai. Gyvybės draudimas padeda išvengti nenumatytų situacijų, tačiau tai nėra mirties nuosprendis. Tai galima pavadinti puikia apsaugos alternatyva, kuri po mirties suteiktų paramą artimiesiems. Kitais atvejais, kai sutarties terminas baigiasi, įmonės tiesiog išmoka apdraustajam asmeniui visą sukauptą pinigų sumą. Būtent todėl galima teigti, kad tokia draudimo rūšis yra efektyvi taupymo išeitis, leidžianti kiekvieną mėnesį saugiai atsidėti tam tikrą pinigų sumą, o vėliau visa tai gauti nepatiriant jokių didelių išlaidų.

Gyvybės draudimu galima apdrausti tiek vaikus, tiek suaugusius asmenis iki tokio amžiaus, kurį nurodo kiekviena įmonė individualiai. Dažniausiai ši riba būna apibrėžta nuo 70 iki 80 metų. Tuo tarpu pensijų fondai yra prieinami tik pilnamečiams ir jie suteikia tik palankią taupymo išeitį, todėl negali pasiūlyti lanksčios pagalbos netekties ar kitų nelaimingų atsitikimų atveju. Tai išeitis, skirta asmenims, kurie rūpinasi savo ateities kokybe, bei tiems, kurie nori užtikrinti didesnes pajamas senatvėje.

Kodėl gyvybės draudimas yra toks svarbus? Visų pirma, jis padeda apsaugoti artimųjų finansinę padėti bei suteikia puikią taupymo alternatyvą tokiais atvejais, kai abejojama savo ateitimi. Malonu, kai finansiniams nestabilumams bei netikėtumams galima užkirsti kelią.