Advokatų kontora Kaune apie pavardės keitimą: ką turime žinoti?

advokatų kontora kaune

advokatų kontora kaunePavardės keitimas – itin sudėtingas procesas, keliantis daug teisinių klausimų. Advokatų kontora Kaune teigia, kad kiekvienas žmogus turi teisę pakeisti savo pavardę, jei senoji dėl vienos ar kitos priežasties jam nepatinka ar trukdo.

Kiekvienas mūsų turime teisę į savo vardą, pavardę ir pseudonimą. Be mūsų leidimo šiais duomenimis negali naudotis jokie kiti asmenys. Jei vardas, pavardė ar pseudonimas neteisėtu būdu yra pasisavinimas ar asmeniui trukdoma juo nauduotis, šis elgesys traktuojamas kaip nusikaltimas, todėl kaltininkas gali būti paduodamas į teismą, reikalaujant, kad būtų atlyginta bet kokia jo sukelta žala.

Dažniausias pavardės keitimo procesas vykdomas santuokos atveju. Įprastai ištekėjusi mergina keičia mergautinę pavardę į vyrui priklausančią pavardę. Tiesa, minėtasis sprendimas nėra privalomas. Advokatų kontora Kaune teigia, kad abu sutuoktiniai gali pasilikti savo pavardę, gali pasirinkti kito sutuoktinio pavardę arba dvigubą pavardę, kuomet išlaikoma sava ir prijungiama sutuoktinio pavardė.

Pavardė gali būti keičiama ir kitais atvejais, pvz., jei žmogus mano, kad dabartinė jo pavardė yra nepatogi vartoti arba žemina asmens orumą, jei asmuo nori turėti tėvų, senelių ar prosenelių pavardę (galima rinktis ir patėvių ar globėjų pavardę), jei nori susigrąžinti anksčiau turėtą pavardę (pvz., nutraukus santuoką), sugramatinti pavardę ir t. t. Pavardė keičiama ir tuo atveju, jei jos forma neatitinka asmens lyties arba asmuo nori turėti pavardę, kuri nurodytų (arba nenurodytų) asmens šeimininės padėties statusą.

Advokatų kontora Kaune teigia, kad itin daug klausimų kelia nepilnamečių vaikų pavardės keitimas. Minėtoji procedūra gali būti vykdoma, jei pavardes keičia abu vaiko tėvai arba vienas jų. Tiesa, jei pavardę keičia tik vienas iš tėvų, būtina pateikti raštišką kito tėvo sutikimą, patvirtinantį, kad jis sutinka dėl vaiko pavardės keitimo procedūros. Jei vaikas yra sulaukęs 10 metų ar daugiau, būtina pateikti ir raštišką vaiko sutikimą. Rašytinis vaiko (vyresnio nei 10 metų) ir pavardės nekeičiančio tėvo sutikimas reikalingas ir tuo atveju, jei vienas jo tėvų sudaro kitą santuoką, todėl keičia pavardę ir nori, kad pavardė būtų pakeista nepilnamečiam vaikui. Minėtoji procedūra taikoma ir tuo atveju, jei skyrybų metu vienas iš buvusių sutuoktinių nori susigrąžinti senąją savo pavardę.

Prašymas keisti pavardę turi būti pateikiamas gyvenamosios vietos civilinės metrikacijos įstaigai. Jei žmogus neturi gyvenamosios vietos Lietuvoje, tuomet prašymas pateikiamas Vilniaus miesto civilinės metrikacijos įstaigai arba paskutinės gyvenamosios vietos civilinės metrikacijos įstaigai. Pavardės keitimo prašymo nagrinėjimo procedūra užtrunka 1–2 mėnesius.

Realistiškai atrodančios sekso lėlės

realistiškos sekso lėlės

JAV kompanija Sinthetics prekiauja sekso lėlėmis. Kas gi čia tokio įdomaus? Juk sekso lėlių galima įsigyti kiekvienoje erotikos prekių parduotuvėje ir Lietuvoje? Pasirodo, ne visai… Sinthetics prekiauja štai tokiomis sekso lėlėmis.

realistiškos sekso lėlės

Jos atrodo labai realistiškai. Taip pat jos pagamintos iš specialios medžiagos, kuri primena tikro žmogaus odą, sveria apie 40-50 kilogramų. Sunku atskirti nuo tikro žmogaus, tiesa?

Lytinių organų zonoje jos turi atitinkamas ertmes. Įdomu tai, kad vyriška lėlė turi tik nedidelę skylutę, kurioje tvirtinamas vibratorius.

Tokių realistiškų sekso lėlių kaina – apie 5900 JAV dolerių. Brangoka… Bet ko dėl malonumo nepadarysi…

Kaip paįvairinti intymų laiką

vibratorius

vibratoriusŠiais laikais vis daugiau moterų būna labai patenkintos, jog joms gali būti nesunkiai prieinamas kokybiškas vibratorius, leidžiantis paįvairinti savo intymų laiką labai skirtingais pojūčiais bei pasisemti atpalaiduojančių emocijų, be kurių kai kuriais atvejais taptų tiesiog neįmanoma linksmai leisti savo gyvenimo dienas. Svarbiausia, pabandyti išsiaiškinti, ar konkretus vibratorius, kurį artimiausiu metu būtų planuojama sau įsigyti, iš tiesų pasižymi būtent tokiomis savybėmis, kurios ir turėtų būti įvardyjamos kaip pačios geriausios būsimoms savininkėms. Juo labiau, kad vibratoriu rusys, šiuolaikinių kūrėjų teikiamos į rinką, gali būti labai originalios, taigi ir dailiosios lyties atstovėms, norinčioms vieną iš jų sau pasirinkti, neretai gali prireikti kiek daugiau ar mažiau laiko. Tačiau jeigu vibratoriai yra peržvelgiami atidžiai, atsižvelgiant į savo asmeninius poreikius, vėliau galima tikrai nesibaiminti, jog pirkinys daugeliu atvejų tikrai turėtų kuo puikiausiai tinkantis užsakovei. Tarkime, vienoms moterims pats tinkamiausias, be jokių abejonių, pasirodo būtent dailus klasikinis vibratorius, pasižymintis iš tiesų puikiomis savybėmis, jau daugelį metų tobulinamomis jų kūrėjų. Tuo tarpu kitoms damoms ypatingų, aštrių prieskonių jų gyvenime suteikia vibratorius kiškutis, verčiantis nušypsoti ne tik dėl jam priskiriamo pavadinimo, bet ir jo iš tiesų nepakartojamos, išskirtinės formos.

Taigi, tuomet, kai paaiškėja, jog yra pageidaujamas pirmasis gyvenime ar dar vienas naujas vibratorius moterims, visada yra labai naudinga pabandyti pasidomėti rinkoje teikiamomis jų rūšimis. O tai padarius, galima džiaugtis ne tik formomis, kuriomis pasižymi konkretūs vibratoriai, bet ir jų aukšto lygio kokybe. Juo labiau, kad niekas negalėtų paneigti, jog vibratoriu remontas jau netrukus, vos tik vieną ar kitą iš jų sau įsigijus, tikrai yra nepageidaujamas jokios savininkės, kadangi šis procesas kai kuriais atvejais gali pareikalauti iš tiesų nemažai laiko, o galbūt ir investicijų. Todėl paprastai tikrai nesunku atspėti, jog vibratoriaus gamyba tiesiog privalo būti vertinama atsakingai, nes tik tuomet galima beveik net neabejoti, jog konkretaus varianto užsakovė tikrai turėtų būti laiminga dėl savo pasirinkimo. Ir jos įsigytas gražus bei elegantiškas, pavyzdžiui, mini vibratorius, turėtų suteikti tikrai nemažai džiaugsmo dėl nuostabiai atliekamų, jam priskiriamų funkcijų. Visgi, kai kurias damas kiek daugiau ar mažiau, prieš nusprendžiant įsigyti sau atitinkamo pobūdžio pirkinį, gąsdina dėl kai kurių asmenų pokalbių plintantys gandai, kad tam tikra vibratoriaus žala iš tiesų egzistuoja. O neturėdamos patirties atitinkamoje srityje jos paprasčiausiai net neįsivaizduoja, ar tokias kalbas joms reikėtų vertinti iš tiesų rimtai ar paprasčiausiai nekreipti dėmesio, kadangi jos neturi jokio, netgi menkiausio realaus pagrindo. Paprasčiausiai joms nereikėtų pamiršti pabandyti išsiaiškinti, ar konkretus, einamuoju metu krintantis į akis vibratorius moterims atitinka nustatytus kokybės kriterijus bei ar jis pasižymi visiems žmonėms reikšminga galimybe patogiai atsiimti į savo rankas bei vėliau maloniai naudoti. Tuomet tikrai neturėtų tekti susidurti su niekieno nepageidaujamu nusivylimu dėl savo užsakymo.

Žinoma, beveik bet kokioms moterims pirmą kartą jų gyvenime įsigyjamas vibratorius gali sukelti tam tikrų, kiek mažiau ar daugiau reikšmingų klausimų. Tačiau pakankamai dažnai šioms savininkėms jų pirkinio savybės tampa visiškai aiškios būtent dėl to, kad šiais laikais internetinėje erdvėje paprastai nėra labai sudėtinga susirasti joms itin reikalingos, konkrečios informacijos. O pastarąja pasinaudojant, nepriklausomai nuo to, ar būtų įsigyjamas penio formos vibratorius, ar kitokio tipo gaminys, jų pačios įvairiausios ypatybės daugeliui moterų nesukelia jokių nesusipratimų – tiesiog yra verta reikiamu metu pabandyti pasisemti tinkančių žinių iš virtualios erdvės. Ir tuomet pasirinktas vibratorius jų savininkes dar iš tiesų ilgai turėtų be galo džiuginti.

Kaip prižiūrimi vestuviniai žiedai?

vestuviniai žiedai

vestuviniai žiedaiVestuviniai žiedai – vieni iš nedaugelio papuošalų, kuriuos nešiojame visą gyvenimą. Natūralu, kad kasdienė veikla keičia prekinę dirbinių išvaizdą. Jei norite, kad minėtieji žiedai išsaugotų unikalų blizgesį ir trauktų aplinkinių žvilgsnius, privalote jais tinkamai rūpintis. Tiesa, skubame pasidžiaugti – aukso dirbiniai nereikalauja atsakingos priežiūros, tereikia laikytis kelių laiko patikrintų taisyklių.

Profilaktika

Jei norite išsaugoti žiedo estetines savybes, pirmasis jūsų darbas – tinkamos profilaktikos priemonės. Nors vestuviniai žiedai mūvimi kiekvieną dieną ir nešiojami atliekant bet kokią veiklą, vis dėlto rekomenduojama juos nusimauti naudojant buitines chemijos priemones, pvz., plaunant indus ar skalbiant drabužius, dažant plaukus ar naudojant kitus dažiklius. Be to, aukso žiedus reikėtų palikti namuose sportuojant, kadangi prakaitas auksą tamsina, ir plaukiojant baseine. Aukso dirbinius reikėtų nusimauti ir tepant rankas kremu, kadangi kosmetika kenkia ne tik gaminio estetikai, bet ir pačiam audiniui, t. y. žiedas pasidengia baltomis dėmėmis ir pradeda irti.

Prarastas blizgesys ir dėmės

Jei vestuviniai žiedai prarado blizgesį, nuplaukite juos muiluotu vandeniu, naudodami itin minkštą šepetėlį. Tuomet paskalaukite žiedus šiltu vandeniu ir nusausinkite minkšto audinio šluoste. Jei norite, kad žiedas labiau blizgėtų, kurį laiką palaikykite jį pasaldintame vandenyje ir nusausinkite minkštu audiniu. Jei žiedai yra veikiami nuolatinės drėgmės, dėl kurios atsirado patamsėjimų, gaminius nutrinkite zomšos gabaliuku. Jei žiedas yra paauksuotas, purvo dėmes šalinkite etilo spirtu – užpilkite jo ant vatos ir kruopščiai nuvalykite žiedą.

Nenešiojamų žiedų laikymas

Kiekvieną kartą nusiėmę papuošalą, nuvalykite jį minkštu audiniu, tačiau nenaudokite medvilnės. Net jei žiedas atrodo švarus, nepamirškite, kad ant jo yra likę pirštų pėdsakai, t. y. neįžiūrimos drėgmės ar riebalų dėmės. Jei žiedus ilgesniam laikui paliksite atviroje erdvėje, jie praras blizgesį. Rekomenduojama aukso dirbinius laikyti polietileniniuose maišeliuose, geriausia – atskirai vieną nuo kito, kadangi besitrindami žiedai pakeis pirminę savo išvaizdą. Jei minėtojo maišelio neturite, žiedus suvyniokite į minkštą audinį.

Vestuviniai žiedai su brangakmeniais

Žiedai, papuošti dailiais brangakmeniais, nemėgsta drėgmės ir staigių temperatūros pokyčių, todėl jų negalima laikyti drėgnose patalpose, pvz., palikti vonios kambaryje. Paprastai po akutėmis kaupiasi didžioji dalis nešvarumų, kurie šalinami smulkiu mediniu pagaliuku, apvyniotu vata. Vatą sudrėkinkite odekolonu ir atsargiai valykite ne tik akutę, bet ir jos įtvarą. Jokiu būdu nenaudokite aštrių ir smailių daiktų. Jei dirbate su cheminėmis priemonės, žiedą nusimaukite – taip apsaugosite gaminį nuo sunkiai pašalinamų dėmių ir rimtesnių pažeidimų.

Lubrikantai: ir „sausros“ kaip nebūta!

lubrikantai

lubrikantaiSeksas daugeliui asmenų yra vienas didžiausių gyvenimo malonumų. Deja, toli gražu ne kiekvienas iš mūsų tai pajunta „savo kailiu“, o tiksliau – kur kas intymesnėmis savo kūno vietomis. Reikiamas drėgmės kiekis – būtina sąlyga kokybiškam lytiniam aktui bei malonių pojūčių garantas. Ne kiekvieną kartą tai pavyksta natūraliai. Protingi žmonės yra pasiruošę tokioms situacijoms: lubrikantai internetu – puiki išeitis.

„Sausros“ nereikia gėdintis

Emocinis lytinis susijaudinimas neretai nesiderina su fiziniu: atrodo, junti nenumaldomą norą suartėti su seksualiai traukiančiu asmeniu, tačiau paaiškėja, jog drėgmės trūkumas sutrukdo sklandžiai proceso eigai… Tokia „sausros“ problema itin dažnai pasitaiko dailiosios lyties atstovių tarpe – aišku, apie tai pastarosios bijo kalbėti: kai kam tai siejasi su savęs pačios „antikokybe“, kitos nenori įžeisti partnerio vyriškumo („kaip jis jausis sužinojęs, jog negali manęs susijaudinti?“). Iš tiesų reikėtų atsiriboti nuo asmeniškumų bei bandyti ieškoti objektyvių sutrikimo priežasčių. Negalėjimą pakankamai susijaudinti ir sudrėkti gali lemti:

  • tam tikros ligos bei medikamentų vartojimas;
  • stresas;
  • fizinis nuovargis;
  • vartojami kontraceptikai;
  • alkoholio bei nikotino vartojimas;
  • dietų laikymąsis ir panašiai.

Dalis moterų, pajutusios drėgmės trūkumą, nesugeba partneriui pasakyti „Ne“ ir lytinis aktas pradedamas pastarajai fiziškai nepasiruošus, o tai gali sukelti skausmą, nutrynimus, netgi infekcijas bei ilgai trunkantį diskomforto jausmą.

Moterys turi įsisąmoninti, jog tokioje situacijoje negalima pulti savęs kaltiinti ar, dar blogiau, bandyti vaidinti, jog viskas gerai. Tai – dažnai sutinkama problema, turinti gana efektyvų ir visiems prieinamą sprendimo būdą.

Apie lubrikantus

Taip, atspėjote – šiuo atveju lubrikantai yra bene geriausia išeitis. Nedidelis pastarojo lašelio privers pamiršti, jog kažkas buvo negerai bei suteiks galimybę mėgautis seksu. Kalbėjome, jog daugelis drovisi kalbėti apie problemas natūraliai sudrėkti, tad, logiška, ir pasiryžti nusipirkti tokią priemonę gali būti nelengva. Išeitis – lubrikantai internetu. Tai – ne tik anonimiška, bet ir suteikia galimybę sutaupyti (lubrikantų kainos neretai būna gerokai mažesnės ne įprastuose prekybos centruose) bei pasirinkti iš plataus asortimento (siūlomi lubrikantai gali būti įvairios sudėties bei skirtingos paskirties).

Vestuviniai žiedai: pasirinkimas, lydėsiantis visą gyvenimą

vestuviniai žiedai

vestuviniai žiedaiKiekviena mergina retkarčiais leidžia sau pasvajoti (nesvarbu,  jog realybėje tokiu įvykiu net „nekvepia“) apie tą jaudinančią akimirką, kai  ji droviai ištaria „taip“ ir mylimasis jos pirštą švelniai papuošia dailiu žiedu. O vyresnės moterys, nostalgiškai žiūrėdamos į šį sentimentalų papuošalą, mintimis vėl ir vėl sugrįžta į gražiausią dieną savo gyvenime…Tai byloja, jog žiedai nėra tik būtinas formalumas – ši smulkmena tampa širdžiai brangiu prisiminimu bei dailia įvaizdžio detale. Deja, skubotai priimtas sprendimas „imam šitą, bus gerai“, neretai lemia liūdną tendenciją, jog vestuviniai papuošalai iškart bus numesti į dėžutę ir ištraukiami tik išskirtinėmis formomis, kai aplinkybės reikalauja pademonstruoti savo šeimyninį statusą. Apsisaugoti nuo šitos rizikos išties paprasta – tereikia rinktis atidžiai ir skirti tam pakankamai laiko. Negana to, taip gali būti „sumedžioti“ vestuviniai žiedai, kaina „nesikandžiojantys“.

Šiandien vestuvių planavimo „rezervui“ skiriami metai ar net daugiau. Vestuviniai žiedai jokiu būdu neturėtų būti įrašomi būtinų atlikti darbų sąrašo gale, greta, tarkime, kitų vestuvinių aksesuarų paieškos. Būtina sąlyga, jog rinktis žiedus  turėtų abu būsimi sutuoktiniai, tai – ne sužadėtuvės, kai visas žavesys būtent ir slypi netikėtume. Vyrai taip pat neturėtų visos atsakomybės palikti neva gerą skonį turinčiai savo gyvenimo draugei, toks atvejis beveik garantuoja, jog vestuviniai žiedai pastarojų nebus mūvimi. Kiekvienas iš poros turi pareikšti savo pageidavimus ir visai nesvarbu, jog iš pažiūros pastarieji kardinaliai skiriasi: vyras pirmenybę gali teikti visiškam paprastam platesniam žiedui, o moterį vilioja prabangiais deimantukais inkrustuota grožybė. Nėra ir griežtos taisyklės, jog vestuviniai papuošalai privalo būti vienspalviai. Užtenka vienos, kad ir nepastebimos detalės, suteikiančios bendrą ryšį – šiandien vis populiarėja žiedų graviravimas.

Vestuviniai žiedai auksiniai, sidabriniai, platinos, volframo ar net titano – kitas diskusijų klausimas. Nors auksas – nuo seno yra „vestuvinis“ metalas, tačiau jaunavedžiai turi visišką pasirinkimo laisvę. Jei visgi norite likti ištikimi tradicijoms, tačiau geltonas ar raudonas auksas neimponuoja, galbūt vestuviniai žiedai balto aukso spalvos bus priimtinesni. Reikia paminėti, jog auksas nėra pats patvariausias metalas – nusitrina, susibraižo, deformuojasi forma (kuo mažiau priemaišų, tai yra kuo didesnė praba, tuo auksas yra minkštesnis ir neatsparesnis). Žiedai, pagaminti iš kitų minėtų metalų (platina, volframas, titanas), šiuo atžvilgiu yra praktiškesni.

Asmenis,  nesiejančius vestuvių su perdėta pompastika bei ketinančius tilpti į griežtai apibrėžtą biudžetą, domina pigūs vestuviniai žiedai. Ir nieko čia gėdingo – ne kainoje slypi esmė. Negana to, gerai paieškojus galima rasti paprastus ir subtilius arba originalius žiedus už patrauklią kainą. Paieškos langelyje įveskite „vestuviniai žiedai pigiau“ ar „ vestuviniai žiedai akcija“. Taip ne tik rasite patrauklius kainų pasiūlymus, bet ir galėsite išbandyti patogią laiką taupančią  paieškos ir apsipirkimo galimybę – vestuviniai žiedai internetu. Tai – alternatyva įprastoms juvelyrikos parduotuvėms ar žiedų gamybai pas juvelyrą.

Jus domina „vestuviniai žiedai 2015“? Sveikiname su artėjančia švente! Svarbiausia, jog vestuviniai žiedai „liptų“ dabar ir būtų patogūs mūvėti kasdien. Nesivaikykite vyraujančių madų, rinkitės sau asmeniškai priimtiną variantą.

Ką apatinis trikotažas pasako apie jūsų asmenybę?

apatiniaiItalijos seksologai atliko tyrimus, kurių metu paaiškėjo, kad apie moters seksualines fantazijas ir asmenybės bruožus galima spręsti iš jos apatinio trikotažo, o tiksliau jo spalvos. Kiek tame yra tiesos, leidžiame nuspręsti jums.

Juoda spalva. Juodas apatinis trikotažas byloja apie valdingą asmenybę, kuri mėgsta viską paimti į savo rankas ir išlaikyti iniciatyvą. Kita vertus, partneris su tokia moterimi gali jaustis atsipalaidavęs ir laisvas, kadangi jos nevengia eksperimentuoti. Rutina tokiai moteriai yra tiesiog nepriimtina.

Raudona spalva nuo seno siejama su aistra ir energija. Raudonos spalvos apatinį trikotažą mėgstanti moteris veržli ir ambicinga, jai nėra neįmanomos misijos, ir ji niekada nepriima žodžio „ne“. Kas liečia miegamąjį, ji mėgsta dominuoti, todėl savo energija žavi vyrus, bet tuo pačiu juos ir gąsdina.

Balta spalva – klasika, vyrauja nuomonė, kad balta spalva asocijuojasi su tyrumu ir nekaltumu, tačiau seksologai nustatė, kad balta spalva vyrams neiššaukia jokios ypatingos reakcijos, jie tarsi jos nemato, todėl jei norite sukelti savo mylimajam aistrą, baltas seksualus apatinis trikotažas norimos reakcijos gali ir neišprovokuoti. Kita vertus, balta spalva byloja, kad moteris savimi pasitikinti, puikiai žinanti, ko nori ir kaip gauti ir tam tikrai nereikia įspūdingo, nėriniais dekoruoto apatinio trikotažo.

Kūno arba gelsva spalva simbolizuoja praktiškumą ir racionalų mąstymą. Kūno spalvos apatinį trikotažą mėgstanti moteris iš partnerio tikisi nuoširdumo ir abipusio atsidavimo, tačiau neforsuoja įvykių ir laukia, kada jos mylimasis bus pats pasiruošęs jai atsiverti.

Mėlynos spalvos apatinis trikotažas priklauso meniškos sielos merginoms bei moterims. Šios dailiosios lyties atstovės paslaptingos, tačiau ir gyvenime, ir už miegamojo durų yra gana pasyvios, linkusios plaukti pasroviui. Dažnais atvejais savo poreikius ir malonumą nustumia į antrą planą ir nori, kad pirmiausia būtų gerai aplinkiniams bei jos mylimajam.

Žalios arba smaragdinės spalvos seksualus apatinis trikotažas byloja, kad jį dėvinti moteris nėra linkusi pasinerti į jausmų verpetus. Ir miegamajame, ir gyvenime jos yra egoistės, joms svarbiausia jų pačių laimė, todėl šioms moterims puikiai tinka posakis: „tikslas pateisina priemones“.

Visgi, tai tik spalvos, ar norime tikėti jų reikšmėmis, priklauso tik nuo mūsų pačių. Visgi, reikia pripažinti, kad tinkamai pasirinktas apatinis trikotažas gali atgaivinti jau rutina tapusius santykius.

Vibratoriai – visų laikų populiariausios sekso prekės

Skaičiuojama, kad sekso reikmenų parduotuvėse iki pat šių dienų daugiausia nuperkama vibratorių. Ir apskritai anksčiau dauguma erotinių prekių (apie 80-90 proc.) buvo skirta moterims patenkinti, ir tik maža dalis jų buvo skirtos vyrams. Šiandien tendencijos po truputį kinta, nes, kaip tenka pastebėti pasidairius po erotinių prekių asortimentą, įvairių sekso prekių įsigyti gali ir vyrai, pradedant įvairiais papildais, skirtais sustiprinti erekciją, baigiant dirbtinėmis vaginomis. O ką galima pasakyti apie vibratorius? Kaip pasirinkti sau tinkamą sekso žaisliuką? Visa tai ir bandysime trumpai aptarti šiame straipsnyje.

Svarbiausia – kokybiškos medžiagos

Vibratorius pirmiausia turėtų būti pagamintas iš kokybiškų medžiagų. Paprastai šios sekso prekės yra gaminamos iš silikono, specialios gumos, specialaus stiklo ir kt. Silikoniniai vibratoriai nesukelia alerginių reakcijų, silikonas yra saugi ir klinikiniais tyrimais patvirtinta medžiaga, todėl jį naudoti yra visiškai saugu. Tiesa, reikės atkreipti dėmesį, kad su silikoniniais vibratoriais netinka silikono pagrindu pagaminti lubrikantai, nes jie gali ardyti pastarųjų paviršių. Jei rinksitės iš tam tikros rūšies stiklo pagamintą vibratorių, galite tikėtis intensyvesnių pojūčių, nes tokio tipo vibratorių galima palaikyti šiltame arba šaltame vandenyje ir atšaldyti arba pašildyti. Kiekviena medžiaga turi savų savybių, savų ypatumų, tad domėkitės ir tikrai atrasite tai, kas jums tiks ir patiks.

Aukštesnė kaina – geresnė kokybė

Vibratorių kainos yra labai įvairios – šias sekso prekes galima įsigyti ir už kelias dešimtis litų, ir už kelis šimtus. Ką gi – vienintelis patarimas būtų nepirkti paties pigiausio vibratoriaus, nes jis gali būti prastesnės kokybės, pagamintas iš nepatikrintų medžiagų, pasižymėti prastoka technine charakteristika ir taip toliau. Jei vibratorių perkate pirmą kartą, nepatariame rinktis ir paties brangiausio siūlomo – galbūt toks sekso žaisliukas jūsų apskritai nesužavės ir imsite dairytis ko nors kito? Pradžiai geriausia pirkti vibratorių, vidutiniškai kainuojantį 150-300 Lt. Jis bus pakankamai funkcionalus ir patenkins jūsų poreikius.

Techninė charakteristika

Svarbios ir vibratoriaus savybės. Pavyzdžiui, ar jis veiks tyliai, ar burgs ir blaškys jūsų dėmesį. Tai ypač aktualu, jei žmogus gyvena ne vienas, o su šeima arba nuomojasi butą su bendramoksliais ar kolegomis. Jei meilės žaidimais mėgstate užsiimti duše, tiesiog privalote paieškoti tokios sekso prekės, kuri būtų atspari vandeniui, tai yra ją galima būtų maudyti. Drėgmei kažkiek atsparūs yra visi vibratoriai, tačiau ne visus juos galima kišti po vandens srove, taigi atkreipkite dėmesį ir į tai. Taip pat vibratorių rinkitės pagal tai, kokių sričių dirginimas patinka: vibratorių būna su ausytėmis, lenktų, drauge dirginančių ir analinę angą, natūralios pailgos formos ir taip toliau. Taigi atidžiai išstudijuokite visą asortimentą ir įsigykite tokį vibratorių, kuris atrodo patikimas ir patogus naudoti.

Kodėl urologo kabinetas kelia baimę?

prostataDaugelis vyrų visame pasaulyje yra tvirtai įsitikinę savo sveikatos būkle, tačiau net ir menki šlapimo sistemos organų sutrikimai gali užklupti greitai ir visai netikėtai. Ligos simptomai šioje organizmo dalyje taip pat nėra vieni maloniausių, galbūt todėl urologo kabinetas nėra vieta, kurią mėgsta lankyti stipriosios lyties atstovai.

Viena dažniausių šlapimo sistemos sutrikimo priežasčių, kuria susirūpinti turėtų kiekvienas vyras, yra prostatos ligos. Kai vyrai pradeda žengti 40 – 50 savo gyvenimo metus, jiems pradeda didėti prostata. Tai liauka, kurią turi kiekvienas vyras, tačiau jos sutrikimais skundžiasi bene kas trečias vyresnio amžiaus asmuo. Liaukos padidėjimas yra natūralus procesas, tačiau jis vyresnio amžiaus asmenis gali įtakoti įvairiai. Vieniems tai nesuteikia nepatogumų, kitiems – reikia pagalbos ir atitinkamo gydymo. Prostatos išvešėjimas arba hiperplazija yra liga, kurią sukelia būtent toks prostatos padidėjimas. Proceso eigoje spaudžiama šlaplė įtakoja visos šlapimo organų sistemos sutrikimus. Tai nemaloni ir neretai skausminga patirtis, kurią atpažinti derėtų jau iš anksto.

Prostatos išvešėjimo požymiai yra labai įvairūs, tačiau visi jie prasideda nuo menkiausio nepatogumo ir dažnai baigiasi ūminiais šlapinimosi sutrikimais. Liga yra progresuojanti, todėl laikui bėgant jos požymiai taip pat tampa aštresni bei daug skausmingesni. Urologo kabinetas įspėja, jog rizikuoti nėra dėl ko. Viskas gali prasidėti padažnėjusiu šlapinimusi ar kitais nevalingais jo sutrikimais, todėl pastebėjus šiuos simptomus derėtų apsilankyti pas urologą nedelsiant. Juk niekada negali žinoti, kada ligos simptomai sustiprės ir situacija iš „pakenčiamos“ taps „nepakenčiama“.

Susirūpinti derėtų ne tik prostatos hiperplazija, bet ir kitomis ligomis, kurios taip pat aktualios vyrams. Dažniausiai susirūpinti rekomenduojama vyresnio amžiaus žmonėms, tačiau teigti, jog jauniems vaikinams negresia prostatos liga nederėtų. Padažnėjusį bei skausmingą šlapinimąsi gali įtakoti uždegimas, kuriuo serga ir jauni vyrai. Kodėl jauni? Nes prostatos uždegimą gali sukelti įvairūs būdai, iš kurių dažniausi yra lytinių santykių metu plintančios bakterijos ar tiesiog peršalimas.

Kad ir kaip bebūtų, urologo kabinetas ragina kiekvieną asmenį susirūpinti savo sveikata. Nesvarbu, ar tai mažas sutrikimas, ar tik menami simptomai – susirūpinti ir, žinoma, pasikonsultuoti su urologu derėtų nedelsiant.

Apatinis trikotažas ir seksualūs naktinukai – puiki dovana moteriai

Vyrauja nuomonė, kad nuogas kūnas yra seksualu. Taip, jis atrodo viliojančiai ir patraukliai, ypač jei kūnas yra priešingos lyties atstovo. Ypatingai mylimojo. Tačiau kad ir kaip bebūtų akį traukiantis nuogas kūnas, kuris bus subtiliai pridengtas, atrodo šimtą kartų patraukliau. Vyrams nėra tokios galybės apatinio trikotažo, kokią galime surasti moterų skyriuje. Apatinių drabužių srityje taip pat vyrauja mados, tam tikros tendencijos. Moterys visada džiaugiasi įsigijusios naują apatinių komplektą. Tačiau kodėl Jūs negalėtumėte Jos palepinti ir artėjančios šventės proga įteikti apatinio trikotažo komplektą? Pastarąjį gali būti kiek sudėtingiau išrinkti, tačiau naktinukai bus žymiai lengviau tiek išrinkti, tiek su jais įtikti.

naktinukaiKokios spalvos ir modelio rinktis naktinukus? Imkite tuos, kurie Jums labiausiai patinka. Moterims svarbu miegant ne tik patogumas, bet ir žinojimas, kad ji dėvi Jums patinkančius naktinukus. Asortimentas tikrai platus, todėl galite rinktis ir puoštus nėriniais, ir šilkinius, ir juodos, ir raudonos spalvos. Patariame pirkti internetu, nes čia vienoje vietoje galėsite matyti visus pasiūlymus ir visą naktinukų pasirinkimą. Itin seksualūs naktinukai gali kainuoti net mažiau nei 100 Lt. Už šiuo metu madingus, subtilius ir išskirtinio dizaino naktinukus gali tektis sumokėti ir beveik 200 Lt. Tačiau, tikime, kad Jūsų moteris verta tikrai daug daugiau. Tad galite dar pridėti papildomai seksualių apatinių komplektą.

Seksualūs naktinukai moteriai suteikia pasitikėjimo savimi. Jų dėka jos labiau vertina save, todėl rykšta energija ir nejučia pasitelkia visą viliojimo meną, kad Jus sužavėtų. Gundančiai atrodantys naktinukai yra ne tik patrauklūs akiai, bet ir patogūs miegoti. Jie nevaržys judesių, todėl Jūsų moteris ryte atsikels daug žvalesnė. Sakoma, kad dėvėdama patrauklius naktinukus moteris gali ne tik jaustis komfortiškai, bet ir atrodyti jaunesnė. Tai tikriausiai ir paremta pasitikėjimu savimi. Jos veidą greitai nutvieks šypsena, jei niekaip nesurasdamas tinkamos dovanos įteiksite naujus naktinukus ar apatinio trikotažo komplektą.

Nereikia pamiršti, kad Jūsų išrinkti naktinukai gali pagerinti seksualinį gyvenimą. Moterims dėvint gundančius apatinius ar naktinukus jos jaučiasi žymiai temperamentingesnės ir karštesnės. Nustebinkite savo Moterį!