Dantų balinimo juostelės

Dantų balinimo sprendimų yra ne vienas. Kad ir kokį pasirinktumėte, visada būtina pasitarti su savo odontologu. Rimtai. Net jei ir neketinate naudotis jo klinikos siūlomomis profesionaliomis dantų balinimo procedūromis. Kam to reikia? Priežasčių yra kelios. Viena jų – jūsų dantų ligos. Dantų balinimo juostelės veikia tik sveikus dantis. Jei sergate dantų ir dantenų ligomis, efekto nebus tokio, kokio tikėjotės, o taip pat gali tekti skubiai vykti pas odontologą dėl kilusių šalutinių poveikių. Pasikonsultuokite bent telefonu, nes balinimo procedūra gali turėti rimtų pasekmių.

Dantų balinimo juostelės (apie jas daug informacijos rasite TopSmile.lt puslapyje) savo sudėtyje turi tą patį peroksidą, kuriuo balinami dantys odontologijos klinikoje profesionaliai. Taip pat sudėtyje yra ir natūralių klijų, kurie nekenkia skrandžiui, jei netyčia juos nurysite. Aišku, yra ir permatoma polimerinė plėvelė, kuri laiko klijus ir peroksidą ant dantų. Veikimo principas gana paprastas – pakuotėje yra dvi juostelės viršutiniams ir apatiniams dantims. Nuplėšiate apsauginį sluoksnį ir prieš veidrodį klijuojate plėvelę ant savo priekinės dantų pusės. Priklausomai nuo rūšies, plėvelė laikosi tam tikrą laiką. Skaitykite medicininės priemonės lapelį, kad žinotumėte tikslų jo panaudojimo būdą. Kurį laiką palaikius juosteles ant dantų, jos yra nuplėšiamos ir išmetamos. Klijuose esantis peroksidas pasiskirsto tolygiai ant danties paviršiaus ir įsiskverbia į emalį. Taip dantys tampa baltesni ir gražesni.

Dantų balinimo juosteles galima įsigyti internetu, nes taip perkant jų kaina yra mažesnė, tad galima sutaupyti.

Jei turite dirbtinius dantis ar karūnėles, geriau juostelių nenaudokite. Peroksidas vienaip veikia gyvą dantį, o kitaip – keramikinį ar iš kitos medžiagos pagamintą implantą. Taip balindami dantis rizikuojate, kad netikrasis dantis bus kitos spalvos, nei visi likusieji ir bus aiškiai matomas. Tokiu būdu šypsenos vaizdą galite ir susigadinti.

Klijų su peroksidu patenka ir ant dantenų. Tai neišvengiama, todėl esant jautrioms dantenoms ar sergant dantenų ligomis gali jaustis šioks toks dirginimas. Bet koks dirginimas jau yra nepatogumas, tad reikėtų tai įvertinti pasikonsultavimus su savo odontologu. Nebijokite konsultuotis, nes tai yra svarbu. Odontologas – ne tėvas ar sutuoktinis. Uždrausti jis nieko negali, tačiau perspėjimas apie nepageidaujamas pasekmes bus kur kas vertingesnis, nei balinimas, o vėliau ir profesionalus dantų gydymas kartu sudėjus.

Posted

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *