Anticeliulitinis masažas – geriausia dovana moteriai

Artėjant mamos, draugės ar kolegės gimtadieniui imame nerimauti, ką šiemet padovanoti, kaip ją nustebinti. Kiekvienas iš mūsų per gyvenimą yra gavę tiek daug skirtingų, įdomių ir netikėtų dovanų, kad jau, regis, nebėra įmanoma ką nors nauja sugalvoti. Sakoma, kad moteriai lengviausiai išrinkti dovaną, nes galima įteikti siurprizą skirtą jai asmeniškai, tinka dovanoti buities rakandus, keliones ir kitas atgaivas kūnui ir sielai. Būtent pastarosios labiausiai ir džiugina moterų širdis. Taip malonu stebėti, kaip ji, lyg maža mergaitė, krykštauja iš laimės gavusi veido valymo procedūrą, abonementą į sporto klubą, kelialapį į sanatoriją ar viso kūno masažą. Masažų tipų yra pačių įvairiausiais, tačiau vienas aktualiausių ir labiausiai reikiamų moterims yra anticeliulitinis masažas.

Daugeliui gali būti dar negirdėtas toks masažo tipas, tačiau pasaulyje jis žinomas kaip vienas iš veiksmingiausių  būdų, kaip kovoti su nepageidaujamu celiulitu, kuris metams bėgant vis labiau ir labiau kankina moteris. O jeigu mylimai mamytei ar geriausiai draugei dovana bus ne tik anticeliulitinis masažas, bet ir abonementas į sporto klubą – tai bus dviguba nauda ir kasdien vis ryškiau matomus rezultatus galėsite aptarti gerdamos savaitgalinius puodelius kavos.

Reikia pripažinti, kad daugelis iš mūsų tingime sportuoti, tad ieškome būdų, kaip nepriaugti nereikalingų kilogramų, bet taip pat turėti puikią figūrą. Žinoma, labai svarbu, ką, kiek ir kada valgome, tačiau dar be maitinimosi taip pat svarbus sportas. Tačiau šią veiklą galime pakeisti masažu, kuris ne ką mažiau veiksmingas nei sportas. Naujasis „roll shaper“ masažas yra laikomas jėgų atgavimo bei organizmo sustiprinimo “varikliu”. Jo metu naudojamos pačios pažangiausios technologijos, todėl galima pasiekti maksimalių rezultatų. Tokį masažą siūlo „Kūno studija” Kaune.

Argi Jūsų pažįstama moteris, kuri artimiausiu metu švęs gimtadienį nenorėtų išbandyti naująjį  anticeliulitinį masažą? Atsakymas ir taip aiškus, todėl ilgai nelaukę įsigykite dovanų kuponą, su kuriuo ji galės pajusti, kas yra tikrasis, pasaulyje taip plačiai žinomas, anticeliulitinis masažas. Tegul kiekviena moteris pamiršta tas “apelsinų žievelės” imitacijas ant šlaunų ar pilvo srities. Moteris nusipelnė būti ne tik graži, bet ir sveika!

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *