Apartamentai Palangoje – Vila „Litorina“

Poilsiauti Palangoje reikia rimtai ir solidžiai. Aišku, visada yra galimybė nuomotis namelį kopose, kur šalta, drėgna ir nejauku esant prastesniam ar vėjuotam orui. Ten pagrindiniai dalykai – vanduo, tualetas, virtuvė – yra  už keliasdešimties metrų atskirose patalpose, tad nukulniuoti iki jų yra tikras malonumas.

Visai ne malonumas? Per atostogas norite komforto? Tada rinkitės tvarkingus apartamentus Palangos centre!

Vila LitorinaApartamentų nuoma Palangoje vasaros sezonu nėra labai brangi – 140-180 litų priklausomai nuo to, kiek dienų apsistojate. Ar tai brangu? Skaičiuokime, kaip suaugę žmonės. Apartamentuose gyventi gali 4 asmenys, tad dalinkime kainą iš 4. Jei už parą sumokate 180 lt, reiškia vienam asmeniui nakvynė ir gyvenimas kainuoja 180/4=45 litus. Šaukiate, kad brangu, plėšikavimas vidury baltos dienos? 😉 Dabar pabandykite įvertinti, ką gaunate apartamentuose ir namelyje.

Apartamentai Vila „Litorina“ Palangoje yra įsikūrusi Plytų gatvėje šalia Basanavičiaus gatvės. Tai pats Palangos centras. Didelis pliusas norintiems turiningai leisti laisvalaikį. Iki jūros – 10 minučių pėsčiomis, ir ne bet kokio užkampio, o pagrindinio Palangos tilto.

Apartamentuose yra 2 kambariai su visais patogumais – tualetu, dušu, virtuve, šaldytuvu, televizoriumi ir t.t. Prisiminkite namelius, kur iki tualeto reikia eiti keliasdešimt metrų, visada su savimi neštis raktą ir tualetinį popierių, ten nuolatos pilna žmonių, kurie kartais elgiasi gana netvarkingai ir nepadoriai. Taip pat ir lauko virtuvėje jus nuolat lydi pavydūs žvilgsniai, žiūrintys, ką čia dabar gaminate. Plaunant indus dažniausiai tai tenka daryti tik šaltu vandeniu, tad neveikia nei pusė buteliuko populiaraus indų ploviklio… Vienas vargas, kurio apartamentuose tiesiog nėra, nes juose jaučiatės kaip kažkieno bute.

Nameliuose miške prie jūros lovos senos, girgždančios ir siauros. Apartamentuose – nauji baldai, plati dvigulė lova miegamajame ir išskleidžiama sofa-lova poilsio kambaryje. Idealus poilsis. Be to Vila „Litorina“ apartamentuose keičiama patalynė ir rankšluosčiai. Dar vienas didelis patogumas, ypač, kai vykstama ilgesniam laikui.

Normalus pietų stalas – nepalyginamas su tuo staliuku lauke prie namelio, pro kurį kaip tyčia pietų ar vakarienės metu nori praeiti visi kaimynai…

Taigi, klausimas ar apartamentų nuoma Palangoje yra iš tikrųjų brangi, ar tie 45 litai žmogui verti tos kokybės, kokia siūloma, atsakytas. „Litorina“ apartamentų nuoma – prieinamas poilsis visoms šeimoms ir poilsiautojų grupėms. Rezervuokite iš anksto ir liksite sužavėti patalpų švara ir tvarka.

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *