Atsikratykite skolų, kurios jau ilgą laiką yra negrąžinamos ir pinigus gaukite greitai

Skolų pirkimas – tai procesas, kuris padeda atsikratyti įmonei su skolomis su susijusiais klausimais. Tokiu būdu, skola gali tapti apyvartinėmis lėšomis. Prieš nuperkant jūsų skolininkų skolas, įvertinama jų finansinė padėtis ir mokumas. Na, o vėliau jau yra susitariamas atlygis ir  nuperkama skola. Taip pat, prisiimama visa rizika, dėl skolininko. Parduodami skolas – jūs išvengsite varginančio ir nemalonaus teisminio ir ikiteisminio proceso.

Skolų pirkimas – tai būdas, kuriuo naudotis yra verta. Nes pinigus atgausite greitai ir jums nereikės papildomų lėšų, siekiant atgauti skolą. Dabartinėje ekonomikoje, daugelis kreditorių, kurie teikia verslininkams komunalines paslaugas, telekomunikacijų paslaugas, kreditus – parduoda skolas, kurių nepavyko atgauti. Taip jie atsikrato papildomų problemų ir sutaupo savo laiką. Asmuo ar bendrovė, kuri perka skolą, gauna visą informaciją apie skolininko bylą, kurioje pateikiamos visos sumos ir kitokia informacija.

Kuomet skolininkas nesumoka skolos, nesumokėta suma užima didelę įmonės kapitalo ir resursų dalį. Tam, kad stebėti visas skolininko sumas, išleidžiamos papildomos išlaidos. Taip pat didėja skolų amžius. Todėl skolų pirkimas yra puiki idėja, norint nutraukti ryšius su skolininkais ir atgauti pinigus.

Skolos pirkėjas, kuris automatiškai perima skolos nuosavybės teises, gali pasinaudoti tam tikromis strategijomis, kad atgautų pinigus. Sukuriamos naujos grąžinimo sąlygos arba skolų išieškojimo metodas, kuriuo remiasi skolos pirkėjas. Panašios skolos yra sujungiamos į vieną paketą, o skolos pirkėjas išsirenka, kurias skolas nori pirkti ir perimti nuosavybės teises.

Taigi, jeigu manote, kad ilgas ir nemalonus skolų išieškojimo procesas jums trukdytų ir gaišintų jūsų laiką, parduokite savo skolininko skolas kitam kreditoriui ir atsiribokite nuo skolininko. Atgaukite pinigus greitai ir taupykite savo brangų laiką. Gausite tokią sumą, kuri yra nurodyta sutartyje su skolos pirkėju. Taip perleisite teisę kitam kreditoriui perimti skolos išieškojimo procedūrą.

Viskas, ko jums reikia, norint  parduoti skolą: galiojantys skolą įrodantys dokumentai. Pavyzdžiui, skolos raštelis, teismo nutarimas ar net ranka rašytas susitarimas ir panašiai. Lietuvos Respublikos įstatymai pilnai leidžia parduoti savo skolininko skolą, jo net neinformavus.  Todėl norėdami palengvinti savo darbą – rinkitės skolų pardavimą.

Posted

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *