Atskleistos visos rankinių paslaptys

rankines internetuDidžiojoje Britanijoje buvo atliktas tyrimas, kurio rezultatai, ko gero, nelabai skirtųsi jei apklausa būtų atlikta ir Lietuvoje. Tyrimas apie rankines, jų vertę, nešiojimo įpročius ir kitas mažytes paslaptis, kurias ir tu norėtum žinoti. Tad kokios jos?

Visos žinome, jog mūsų rankinėse puse gyvenimo, daiktai kurių reikia, kurių gali prireikti ir be kurių tiesiog negalime išeiti iš namų. Kuo didesnė rankinė, tuo didesnis pasitenkinimas, jog daugiau galima sutalpinti. O nusipirkus mažesnę rankinę prasideda verkšlenimas, jog „niekas netelpa“. Rankinės svoris tampa nesvarbus, svarbu, jog ten būtų visi daiktai. Todėl nenuostabu sužinoti, jog statistiškai merginos rankinės turinio vertė yra 379 Eur. O net 7 proc. merginų rankinės turinys siekia 934 Eur. Ką jos joje nešioja? Aišku įdomus klausimas ir nereikia net sakyti, jog telefonas, užrašų knygutė, tušinukas,  lūpdažis, atsarginės pėdkelnės, pakelis prezervatyvų ir kvepalai ten yra įprasti gyventojai. Neįprasčiausi  variantai apklausos duomenimis buvo šie: mirusios katės plaukų kuokštelis, vudu lėlė, gertuvė su brendžiu, gabalėlis anglies, bulvės, smiginys. Ir kaip visa taip telpa į tą rankinę? Tuo gali stebėtis ne tik apklausą atlikę vyrai, kurie tokios vertės turinio nesugebėtų sutalpinti į savo kelnių kišenes. Beje, 39 proc. merginų nėra patenkintos, jei jos vaikinas ar vyras bando pažvelgti į rankinės turinį…

Kitas labai įdomus klausimas buvo –  kiek merginos turi nešiojamų rankinių? Jei turi 8 rankines, tuomet patenki tarp statistinių bričių. Tik 3 proc. merginų turi daugiau nei šimtą rankinių, kas būtų tikra visų merginų svajonė. Ir nors kita svajonė yra per petį persimesti žinomo dizainerio rankinę, tačiau iš tiesų daugelis merginų savo spintoje turi įprastas pirktas rankines internetu ar vietiniame prekybos centre. O jei spintoje atsiranda dizainerio rankinė, tuomet ji paprastai nėra nešiojama kasdien, paliekama šventėms. Tik ketvirtadalis moterų kasdienai renkasi dizainerių rankines. O tarp populiariausiųjų Prada ir Louis Vuitton rankinės. Visgi tokių nedaug ir kol kas spintose karaliauja kokybiškų prekinių ženklų rankinės. Vidutiniškai vienai rankinei išleidžiama apie 52 Eur, tai tai net kelis kartus mažiau nei rankinės turinio vertė.

Merginos išrankios rankinėms, ieško kokybiškų gaminių, žino jų apytikslias kainas, vertę, pažįsta prekinius ženklus, todėl rankinės yra vienas iš svarbiausių dalykų nužiūrint konkurentę. Galima sakyti mergina kitą merginą vertina pagal jos rankinę. Taip sprendžiama kas turi geresnį skonį, išlavintą stiliaus pojūtį ir labiau seka mados gūsius. Taip pat kiekviena turi susiformavusį požiūrį ką simbolizuoja viena ar kita rankinė, pagal jį ir yra smerkiama arba gėrimasi.

Beje, merginos nepraleidžia pro akis ir vaikinų su rankinėmis, t.y. vaikinus nužiūri taip pat pagal rankines. Tik šį kartą vaikinai su vyriškomis rankinėmis sulaukia labai kritiško žvilgsnio. Trys ketvirtadaliai moterų nepripažįsta vyriškų rankinių, mano jog tai nėra vyriška ir solidu. Ir joms visai nesvarbu, kad vaikinams tai išties patogus ir praktiškas daiktas susidėti ir nešiotis daiktus. Psichologai ko gero pasakytų, jog čia pasireiškia pavydas – juk rnakinės iki tol buvo merginų privilegija, kaip anksčiau kelnės buvo tik vyrų aprangos dalis. Bet laikai keičiasi. O ar pasikeistų apklausos vidutiniai rezultatai, jei apklaustume jus? Atsakykite pačios sau.

Posted

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *