Bongai: pranašumai lyginant su kitomis priemonėmis

Turbūt kiekvienas išsirenkame tokią rūkymo priemonę, kuri yra patogiausia. Galime matyti ir rasti daug informacijos apie įvairias rūkymo priemones, tačiau neretai pasigendame informacijos apie bongus. Tai taip pat yra vienas iš rūkymo variantų. Kai kuriems gali pasirodyti, kad jis mažai naudojamas, yra nepatogus ir jį renkasi tik tam tikros grupės. Tačiau pasigilinus galime įžvelgti nemažai pliusų, lyginant su kitomis priemonėmis, kurias apžvelgsime šiame straipsnyje.

Patogumas

Ši rūkymo priemonė palyginus su kitomis yra tikrai patogi. Ji sudaryta iš vienos dalies, tad nereikia baimintis, kad kažkuri dalis bus pamesta ir tai nutrauks rūkymą. Bongai gali būti lengvai suimami viena ranka, tad jį, jei nėra kur jo pasidėti, galima rūkyti tiesiog laikant rankose.

Priežiūra

Jų priežiūra yra visai nesudėtinga. Kadangi jis susideda iš vienos dalies, nėra įvairių šlangelių, taurelių, kandilkių ir panašių dalykų, tad visas jo valymas nėra komplikuotas. Jeigu neturite specialių valymo priemonių, jums tiesiog pakaks paprasto tekančio vandens, kuriuo nesunkiai praplausite visą aparatą.

Transportavimas

Kadangi bongai dažniausiai būna nedideli, bent jau lyginant su kaljanais, tad jų transportavimas yra nesudėtingas. Jeigu neturite specialaus krepšio, tuomet jį nesunkiai galite įsidėti į kuprinę ar kitą panašią nešyklę. Aišku, būtų gerai, jeigu tam neskirtoje tašėje jis būtų įdėtas saugiai. Dėl visa ko, galėtumėte jį suvynioti į medžiagos gabalą, kad apsaugotumėte nuo netikėtų smūgių.

Tvirtumas

Bongai yra pagaminti iš gan tvirtos medžiagos (galima rinktis kelis variantus), tad juos gan sudėtinga pažeisti. Tad jei esate neatsargus ir labai dažnai kažką nuverčiate ar sudaužote, tokia rūkymo priemonė, kaip tik jums. Su ja galėsite elgtis žymiai drąsiau ir ne taip baimintis, jei netyčia jis nuvirstu.

Kaina

Palyginti su kitomis rūkymo priemonėmis, bongai yra gan pigūs, tad praktiškai juos gali įsigyti visi. Net ir pačios geriausios kokybės bongai vargu ar kainuos tiek, kiek kainuoja prastesnės kokybės kaljanas. Tad jei norite turėti kokybišką rūkymo priemonę, bet jūsų biudžetas yra ribotas, šis variantas kaip tik jums.

Išskirtinis dizainas

Rūkymas gali būti stilingas ir tam puikiai pasitarnaus bongai. Kadangi platus pasirinkimas leidžia rinktis iš daug variantų, tai ir kiekvienas pirkėjas gali rinktis jam patrauklų bongą. Tad juos galite rinktis ir pagal grožį ir derindami prie namų aplinkos atsižvelgiant į spalvas, raštus ir kitas detales.

Posted

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *