Didžiausios vyrų baimės, susijusios su santykiais ir sveikata

Plaukų slinkimas vyramsMes gyvenime dažniausiai esame valdomi baimių ir troškimų. Pasaulyje gyvename ne vieni, kasdien patiriame socialines situacijas su įvairiais žmonėmis – artimaisiais, draugais, šeima, darbo kolegomis, verslo partneriais, simpatijomis ir priešais. Kiekvienu šių atvejų siekiame parodyti savo geriausią variantą, įkūnijantį tik geriausias mūsų savybes, tačiau po šiomis socialinio gyvenimo kaukėmis neretai slypi užspaustos didelės baimės.

Vyrai – stiprioji lytis, tačiau ir jiems leidžiama ir net gi skatinama nesidrovėti savo bėdų. Ne retai stereotipas, kad vyrai negali turėti emocinių problemų, paradoksaliai veda juos į psichologinę įtampą, sukeliančią įvairias ligas. Pastebima, kad didžiausios vyrų baimės yra susijusios su santykiais ir sveikatos sutrikimais.

  1. Sveikatos sutrikimai. Kartais suima juokas, tačiau kiekvienas vyras, vos kiek peršalęs ir pajutęs, jog jau „bėga nosis“ ar patirdamas blogesnes pagirias, bemat pradeda savęs gailėti ir dejuoti bei skųstis. Juokas juokais, tačiau juk nesijuoksi iš tokių ligų kaip prostatos ar sėklidžių vėžys baimės?
  2. Nesėkmės baimė. Vyrai yra konkuruojančios asmenybės, todėl jokiu būdu nemėgsta pasirodyti prastesni už kitus. Lygiai taip pat vyrai bijo suklysti, o jei ir suklysta, retai kada pripažįsta savo klaidą, nors viduje patiria audrą nemalonių jausmų.
  3. Vienatvės baimė. Turbūt ne paslaptis, kad vyrai vienatvėje patiria tikrą košmarą. Žinoma, yra tokių užkietėjusių „vilkų“, kurie vienatvėje tik atsigauna ir pasisemia jėgų, tačiau dauguma, o ypač santykiuose esantys vyrai, negali pakelti minties apie išsiskyrimą, atimsiantį savotišką saugumo ir pasitenkinimo jausmą.
  4. Nuplikimas. Plaukų slinkimas vyrams – viena didžiausių gyvenimo baimių. Nors manoma, jog tai – tik genetikos dalykas, iš tiesų plaukų slinkimas vyrams dažniausiai yra sukeliamas ar išprovokuojamas netinkamos mitybos, nesubalansuoto poilsio režimo, streso.
  5. Baimė būti apgautiems. Egzistuoja nepavydžių vyrų, tačiau dauguma sutiks, kad dažniausiai vyras prisibijo, kai jo mylima moteris flirtuoja su kitais vyrais ar eina susitikti su senais vaikystės draugais.

Moteris, įsisavinusi šias vyrų baimes, gebės toleruoti tam tikrą savo mylimojo elgesį, kuris kartais galėtų įskaudinti ir ją pačią. Tačiau būtina suprasti, jog vyrai irgi turi lengvai pažeidžiamus taškus, kurių niekam, o ypač jo mylimajai nevalia atidengti. Tik tarpusavio supratimas gali garantuoti sėkmingus ir subalansuotus santykius.

Posted

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *