Draudimas nuo nelaimingų atsitikimų vaikams

Lietuvos draudimas vaikamsAtėjo ruduo, vaikai ir vėl pradėjo eiti į mokyklą, o tai reiškia ne tik naujų žinių kaupimo laikotarpį, bet ir tėvų nerimo bei nuogąstavimo laiką, kuomet reikia vienus vaikus išleisti į mokyklą. O ką vaikas veikia per pietų pertrauką nėra žinoma, net jų tėveliams, tad kad nerimas būtų mažesnis geriau pasirūpinti draudimu nuo nelaimingu atsitikimų. Jeigu vaikas netyčia atsitrenks į atidaromas duris, arba bėgdamas koridoriuje užklius ir pergrius, o atėjus žiemos sezonui paslys slidinėdamas ant ledo. Juk ir lupa gali būti perskelta, lūžti ranka ar koja, o jei dar koks galvos sutrenkimas? Tad jeigu ir pas jus galvoje tokios mintys, tuomet skubėkite — Lietuvos draudimas vaikams  būtinas. Dažniausiai tėveliai savo vaikus draudžia nuo nelaimingu atsitikimų, kai žala atlyginama vaikui susižeidus, patyrus smurtą, traumą, tapus neįgaliam ar mirties atveju. Koks žalos atlyginimas bus išmokėtas priklauso tik nuo pasirinktos sutarties sumos bei pačios draudimo bendrovės.  Tačiau visuomenėje sklando daugybe mitų, dėl kurių kai kurie tėvai prisibijo, jog draudimas vaikui nueis šuniui ant uodegos bei pralobs tik draudimo kompanijos, tad skubame tuos mitus plačiau aptarti ir paneigti nusistačiusius stereotipus.

Jei galvojate, jog draudimo kompanija atlygins žalą tik tuomet, jei jūsų vaikas mirs ar patirs traumą, tai klystate. Vaiko, kaip ir kiekvieno suaugusio žmogaus kūnas yra apdraustas nuo bet kokių kūno sužalojimų. Į tai įeina ir vidaus bei išorės organų traumos, odos pažeidimai, kaulų lūžiai ir jų išnirimai. Kitus bendrovės atlygina žalą vaikui staiga susirgus stablige, ištikus šokui ar susižalojus nupurčius elektros srovei. Tačiau prieš draudžiantis būtinai pasitarkite su draudimo agentų apie draudimo sąlygas ir žalos atlyginimo atvejus, nes nuo to priklauso ne tik jūsų vaiko saugumas, bet ir pinigai.

Tęsiant temą apie pinigus, tai nemaža dalis apskritai galvoja, jog draudimas yra prabanga, tačiau tai visiškas mitas. Lietuvos draudimas vaikams yra svarbus, todėl tėvai į kaina turėtų žiūrėti atsainiai. Tačiau ir pati draudimo suma dažniausiai priklauso nuo to, kokiomis sąlygomis draudžiamas yra vaikas. Dabar minimali draudimo įmoka nesiekia nei 10 eurų, o vaikas apdraudžiamas išties didelėmis sumomis.

Taigi, Lietuvos draudimas vaikams yra ne tik svarbus, bet ir būtinas. Ir nesvarbu ar vaikas vos pradėjo eiti į mokyklą, ar yra dar paauglys, nes visos vaikų amžiaus grupės yra linkusios į traumas, o ypač jeigu užsiima aktyviu sportu. Todėl meskite visus stereotipus iš galvos ir pasidomėkite geriausiais pasiūlymais.

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *