Geriausia pramoga vasarą – baidarių nuoma

baidaresDabar pats laikas pasinaudoti tikrai įdomia ir naudinga baidarių nuomos paslauga. Jūs galite rasti pačius geriausius maršrutus Žemaitijoje – nieko keisto, kad būtent šiame regione dabar baidarių nuoma tokia populiari.

Kokiose Žemaitijos upėse yra dažniausiai plaukiojama? Pati populiariausia upė Žemaitijoje yra Jūra – ji išsiskiria savo nuostabia ir įvairia gamta, dideliais vingiais ir giliu slėniu. Taip pat yra nemažai didelių nuolydžių, gausu akmenų, šlaitų su atodangomis.

Taigi, kiekvienas gamtos mylėtojas tikrai mėgs naudotis baidarių nuoma vasaros sezono metu, tačiau Jūra išsiskiria dar ir tuo, kad ja galima plaukti net ir ne vasarą, o žiemą – vaizdas taip pat yra įspūdingas ir nuotykiai gali būti labai linksmi. Taigi, jeigu jums tikrai patinka baidarės, dabar jūs turėsite galimybę naudotis baidarių nuomos paslaugomis bet kuriuo norimu metų laiku.

Kad kelionės įspūdžiai būtų patys geriausi, specialistai, kurie jau daugiau nei dešimt metų užsiima baidarių nuoma Lietuvoje ir Žemaitijoje, jums gali parinkti tinkamiausius maršrutus, kurie geriausiai atitiktų jūsų poreikius. Pavyzdžiui, jeigu turite visą laisvą savaitę ir norite su savo draugais arba šeima paplaukioti ilgiau nei tiesiog dieną ar dvi, nuomotojai gali jums sudaryti penkių dienų maršrutą su skirtingais vingiais ir daugiau akmenukų – tai itin patinka aštrių pojūčių mėgėjams. Tačiau, jeigu jums patinka plaukioti ramiai ir tikrai nenorite apsiversti, tuomet nuomotojai jums gali sudaryti ramios upės maršrutą – taip tikrai žinosite, kad pavyks puikiai atsipalaiduoti ir susidraugauti su gamta vis iš naujo.

Jeigu norite įsitikinti, kad baidarių nuoma yra viena iš geriausių pramogų vasaros metu ir ne tik, tuomet jums reiktų užsukti į oficialų baidarių nuomos Žemaitijoje tinklapį, kuriame galėsite pasiskaityti istorijas, parašytas kitų žmonių, kurie jau išbandė šią puikią pramogą. Taip pat, ten pamatysite ir gražių nuotraukų, kurios jums primins apie tikrąjį gamtos grožį.

Be abejo, baidarių nuomotojai jus taip pat aprūpins ir gyvenamąja vieta, tad turėsite puikią sodybą arba stovyklavietę, kurioje galėsite apsistoti su šeima.

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *