Gidas avalynės tendencijoms, kurios vyraus 2022 metais

Pastaruosius kelerius metus gyvenome tik naminėse šlepetėse ir sportbačiuose, be galimybės laisvai išeiti į miesta su grupe draugų, išgerti arbatos ar kažko stipriau. Visi pasiilgome vaikščiojimo gyvose gatvėse, pilnose linksmų žmonių, kurie miesto gatvėse demonstruoja savo stilių ir išsskirtines madas. Aptarsime keletą avalynės tendencijų, kurios dominiuos 2022 metuose ir kuo Jūs galite pagyvinti savo garderobą. Kadangi pripratome prie komforto, šių metų stiliu spasirems būtent juo.

1.      Spalvoti sandalai

Ši populiari sandal tendencija, 2022 metų pavasarį bus visue. Kuo ryškesni, linksmesni ir blizgantys sandalai, tuo geriau. Skirtingai nuo minimalistinio išvaizdžio, kuris dominavo prieš keletą sezonų, 2022 metų versijoje paplis spalvos, blokuotas, storas kulnas, suteikiantis 90-ųjų nostalgijos.

2.      Kvadratiniai batai

Jei norite spėti pasivyti ateinančias tendencijas ir atsinaujinti savo batų kolekciją, padarykite tai su batais, kurie turi kvadratinio priekio siluetą. Toks batų stilius yra išsskirtinis, pagyvins bet kokią aprangą. Jis yra pamėgtas įžimybių ir infuencerių, tačiau didžioji gatvės dauguma taip pat pamėgo šį stiliu.

3.      Balerinos

Baleto batelių sugrįžimas, kurį laiką pamažu auga, greitu met ujis nesumažės. Dauguma dizainerių demonstruoja klasikinio stiliaus balerinas ant savo podiumų, o tai yra ženklas, jos likusi mados minia greitu metu prisijungs prie šios bangos. Balerinos bateliai tinka prie bet kokios aprangos, dažnai nereikia investuoti didelės sumos pinigų, kad rastumėte Jums tinkamą varijantą.

4.      Platformos – visur

Kad ir kokio stiliaus batus mėgstate, juos pagražins platformos. Kuo aukštesnė platformą, tuo geriau. Ar dėvite aulinius batus, basutes ar sportinio stiliaus batelius, pasirinkite to bato modelį su platforma. 2022 metais, su ja neprašausite.

5.      Minkšti ir purūs

Sniego batai dominuos antra 2022 metų pusę. Tiek rudenį, tiek žiemą matysite vis daugiau žmonių dėvinčius sniego batus, kurie turės minkštą ir purią išvaizdą. Nekalbant apie jų stilių, tokie batai yra itin patogūs ir praktiški žiemos metu, tad pasirinkę juos, neprašausite nei stiliaus nei komfoto atžvilgiu.

Visus aptartus ir dar daugiau batų galite rasti internetinėje avalynės parduotuvėje AvalynėTau.lt. Nuo laisvalaikio batų, moteriškų mokasinų, balerinų iki aulinių batų, aukštakulnių. Pasiruoškite ir atsinaujinkite savo spintą ir garderobą 2022 metams. 

Posted

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *