Gimtadienis vaikams – „Paslaptinga žmogžudystė“

Viena įdomiausių gimtadienio švenčių, apie kurias teko girdėti yra „Paslaptinga žmogžudystė“. Nežinantiems, kas yra gimtadienis „Paslaptinga žmogžudystė“: tai gimtadienis, kuriame kas nors „nužudomas“, o likę svečiai turi išsiaiškinti, kas „žudikas“.

gimtadienis vaikams

Tokia šventė labai patiks 10-12 metų vaikams. Ją galima surengti praktiškai bet kur: namie, gamtoje, kavinėje. Pietų ar vakarienės metu, „nužudomas“ vienas iš svečių. Iš anksto susitarkite, kas bus „auka“. Galbūt ja pabūti norės vienas iš vaikų, tačiau geriausia, jei „auka“ bus kažkas iš suaugusiųjų: visi vaikai galės dalyvauti tyrime. Žinoma, galima improvizuoti ir „auka“ gali tapti lėlė arba pliušinis žaislas. Kad veiksmas vystytųsi dramatiškiau, „nusikaltimo vietą“ apjuoskite juosta su užrašu „nusikaltimo vieta“. Jei gimtadienyje dalyvauja daug vaikų, suskirstykite juos į komandas. Jei vaikų nedaug, jie gali varžytis tarpusavyje. Kiekviena komanda (arba vaikas) pagal užuominas turės išsiaiškinti, kas buvo „žudikas“. Vaikų susidomėjimą žaidimu pakurstys prizas, skirtas komandai (ar vaikui), kuri pirma išsiaiškins „žmogžudystę“. Tačiau mažomis smulkmenėlėmis (pavyzdžiui, savadarbiu detektyvo ženkleliu) apdovanokite ir kitas komandas.

Gimtadienis vaikams „Paslaptinga žmogžudystė“ bus dar įspūdingesnė, jei šventėje pasirodys policininkai ir supažindins vaikus su policijos darbo subtilybėmis. Įmonė „Renginių kalvė“, rengianti programas įvairioms progoms (bernvakariai, mergvakariai, įmonės šventės , gimtadieniai ir kt.), siūlo „Policijos akademijos“ programą. Programos metu profesionalūs vedantieji, pasipuošę policininkų uniformomis, pamoko vaikus, kaip atpažinti ir sulaikyti nusikaltėlį, kaip naudotis ginklu, kaip apsiginti ir pan. Jei gyvenate Vilniuje ar Kaune, galite užsakyti „Policijos akademijos“ programą gimtadienio paįvairinimui.

Kiekvienam „Paslaptingos žmogžudystės“ dalyviui priskiriamas motyvas ir atitinkama asmenybė. Kad būtų įdomiau, galite vaikams paruošti kostiumus, atitinkančius jiems priskirtą asmenybę. Kiekvienas žaidėjas – įtariamasis. Visi gauna po pirminę užuominą, kuri nuveda prie kitos, kol galiausiai išsiaiškinama, kas „žudikas“, kokie buvo jo motyvai ir kaip jis tai padarė.

Tai bus nepamirštamas gimtadienis vaikams, todėl būtinai pasirūpinkite filmavimo kamera. Nufilmuokite detektyvinio tyrimo eigą, policininkų vizitą ir „žudiko“ suėmimą. Vaikams bus įdomu pasižiūrėti detektyvinį filmą, kuriame patys dalyvavo. Įrašykite filmą į kompaktinius diskus. Video įrašas bus puiki dovanėlė atsiminimui apie gimtadienį ir vaikai ilgai kalbės apie nepaprastą šventę.

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *