Į kokią rankinę telpa tavo gyvenimas?

rankinėsJuokaujama, jog moterys rankinėje sutalpina pusę savo gyvenimo ir dar netgi laisvos vietos lieka! Kiekviename pokšte yra šiek tie tiesos: peržiūrėję savo rankinės turinį, ten rasti neįtikėčiausi daiktai nustebintų dažną. Tiesa, rankinės moterims aktualios ne vien dėl talpumo. Tai – labai svarbi įvaizdžio dalis, suteikianti visam garderobui išbaigtumą ir neretai tampanti pagrindiniu akcentu. Rankinės kartu laikoma ir savotiška manija, kuriai moterys negaili nei investicijų, nei vietos savo drabužinėje. Rankinės 24 valandas per parą sukasi pastarųjų galvoje. Aišku, yra ir racionaliau mąstančių moterų: jos ieško rankinės odinės, kurią sėkmingai pritaiko  įvairioms progoms ir nešioja, kol ši nusidėvi arba tiesiog pabosta.

Nepaisant to, jog visiems prieinamos įvairios rankinės internetu, siūlomos rankinės akropolyje, kitame prekybos centre ar mažesnėse galanterijos parduotuvėse, pastarųjų paieška pareikalauja nemažai laiko. Neretai, akimis nužvelgiant kaip išeksponuotos rankinės 2016, ateina nerami mintis, jog mano svajonių pirkinio čia nėra ir naujai įsigytas rankinės laikiklis liks nepanaudotas. Tai nėra vien „rank’hoholikės, norinčios įsigyti n-tąją rankinę, sapaliojimai. Dažnai rankinės paieška per vieną vizitą parduotuvėje rezultatų neatneša, arba, praradus viltį, suviliojama siūloma rankinės akcija. Norint išvengti nesėkmingo pirkinio, reikia konkrečiai įvardinti, kokios rankinės jums reikia.

Kokiu tikslu rankinės ieškoma?

Apžiūrėdama asortimentą, turėkite galvoje, ko konkrečiai ieškote: oficialaus stiliaus rankinė į darbą, nedidelis puošnus rankinukas vakarui ar patogi, stilinga rankinė laisvalaikiui? Nuo to priklauso modelis, dydis, rankenų ilgis, netgi spalva ar medžiaga, iš kurios pastaroji pagaminta. Laisvalaikiui, kai kartu pasiimami tik reikalingiausi daiktai, siūlomos patogios, prie įvairaus aprangos stiliaus derančios rankinės per petį. Darbui rekomenduojama didesnė (juk neretai reikia sutalpinti ne tik šūsnį popierių, bet ir priešpiečių dėžutę ar termosą) iš kokybiškos medžiagos pagaminta, formą išlaikanti rankinė.

Norite kaip visada ar kažko naujo?

Tradiciškai populiariausios – rankinės, pagamintos iš odos. Jos dvelkia prabanga ir elegancija, yra ilgaamžės. Tačiau skonis greitai keičiasi: permainas gali sąlygoti dvelktelėjęs šiltas pavasario vėjelis ar naujos mados tendencijos. Šiuo metu „ant bangos” esanti naujovė – rankinės iš virvių, kurios rekomenduojamos prie kasdienės ar paplūdimio aprangos, bet, nebijant išsikirti, gali būti derinamos ir prie klasikinių rūbų.

Posted

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *