Ką apatinis trikotažas pasako apie jūsų asmenybę?

apatiniaiItalijos seksologai atliko tyrimus, kurių metu paaiškėjo, kad apie moters seksualines fantazijas ir asmenybės bruožus galima spręsti iš jos apatinio trikotažo, o tiksliau jo spalvos. Kiek tame yra tiesos, leidžiame nuspręsti jums.

Juoda spalva. Juodas apatinis trikotažas byloja apie valdingą asmenybę, kuri mėgsta viską paimti į savo rankas ir išlaikyti iniciatyvą. Kita vertus, partneris su tokia moterimi gali jaustis atsipalaidavęs ir laisvas, kadangi jos nevengia eksperimentuoti. Rutina tokiai moteriai yra tiesiog nepriimtina.

Raudona spalva nuo seno siejama su aistra ir energija. Raudonos spalvos apatinį trikotažą mėgstanti moteris veržli ir ambicinga, jai nėra neįmanomos misijos, ir ji niekada nepriima žodžio „ne“. Kas liečia miegamąjį, ji mėgsta dominuoti, todėl savo energija žavi vyrus, bet tuo pačiu juos ir gąsdina.

Balta spalva – klasika, vyrauja nuomonė, kad balta spalva asocijuojasi su tyrumu ir nekaltumu, tačiau seksologai nustatė, kad balta spalva vyrams neiššaukia jokios ypatingos reakcijos, jie tarsi jos nemato, todėl jei norite sukelti savo mylimajam aistrą, baltas seksualus apatinis trikotažas norimos reakcijos gali ir neišprovokuoti. Kita vertus, balta spalva byloja, kad moteris savimi pasitikinti, puikiai žinanti, ko nori ir kaip gauti ir tam tikrai nereikia įspūdingo, nėriniais dekoruoto apatinio trikotažo.

Kūno arba gelsva spalva simbolizuoja praktiškumą ir racionalų mąstymą. Kūno spalvos apatinį trikotažą mėgstanti moteris iš partnerio tikisi nuoširdumo ir abipusio atsidavimo, tačiau neforsuoja įvykių ir laukia, kada jos mylimasis bus pats pasiruošęs jai atsiverti.

Mėlynos spalvos apatinis trikotažas priklauso meniškos sielos merginoms bei moterims. Šios dailiosios lyties atstovės paslaptingos, tačiau ir gyvenime, ir už miegamojo durų yra gana pasyvios, linkusios plaukti pasroviui. Dažnais atvejais savo poreikius ir malonumą nustumia į antrą planą ir nori, kad pirmiausia būtų gerai aplinkiniams bei jos mylimajam.

Žalios arba smaragdinės spalvos seksualus apatinis trikotažas byloja, kad jį dėvinti moteris nėra linkusi pasinerti į jausmų verpetus. Ir miegamajame, ir gyvenime jos yra egoistės, joms svarbiausia jų pačių laimė, todėl šioms moterims puikiai tinka posakis: „tikslas pateisina priemones“.

Visgi, tai tik spalvos, ar norime tikėti jų reikšmėmis, priklauso tik nuo mūsų pačių. Visgi, reikia pripažinti, kad tinkamai pasirinktas apatinis trikotažas gali atgaivinti jau rutina tapusius santykius.

Comments

Įrašo “Ką apatinis trikotažas pasako apie jūsų asmenybę?” komentarų : 1

  1. apatinis trikotazas vilniuje avataras

    Nemaniau, kad moteriško apatinio spalva gali atskleisti ir charakterio ypatumus. Aš labai mėgstu tiek juodus, tiek raudonus apatinius, tai tikriausiai mano asmenybės tipas maišytas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *