Ką apie Jūsų būdą pasako rankinė?

rankinės internetu Kartais nė nesusimąstome, kiek daug apie mus gali pasakyti mūsų išvaizda ar tam tikros, atrodytų, smulkmenos, pavyzdžiui, makiažas, manikiūras ar paprasčiausia rankinė. Rankinukas netgi gali aplinkiniams parodyti moters stipriąsias ar silpnąsias puses, esminius charakterio bruožus, daugelį kitų dalykų. Sakote, kad rankinė apie moterį negali nieko pasakyti? Skaitykite toliau ir įsitikinkite, kad net ir toks elementarus aksesuaras parodo jos savininkės tam tikrus bruožus.

Moterys yra tokios skrupulingos ir apie viską pagalvojančios. Rankinės internetu joms atveria neribotas stiliaus ir puošnumo galimybes. Pavyzdžiui, kai jos perka rankinę, tai būtinai pamąsto, ar ji tiks prie naujųjų neseniai įsigytų batelių, ar tiks pagal metų laiką, kuris dabar yra, ar ji gražiai atrodys prie kasdienės, darbo aprangos, ar rankine bus galima pasipuošti ir, pavyzdžiui, einant su draugais į kavinę. Be abejo, pasidairoma ir žurnaluose ar internete, ar tokios rankinės šiuo metu madingos ir kt. Taip pat moterys apgalvos, ar rankinėje tilps viskas, ko gali prireikti kasdien, pradedant kosmetika ir kvepalais, baigiant užkandžiais, kuriuos merginos ir moterys nešasi į darbą ar paskaitas. Taip pat rankinukas neperkamas bet kur: nebloga išeitis – rankinukai internetu. Tad trumpam sustokite ir panagrinėkite, kaip atrodo jūsų rankinė, o toliau jau skaitykite šį straipsnį.

Griežtos formos, panaši į nedidelį lagaminėlį rankinė

Jei jūsų rankinė – tvirtų, griežtų formų, kampuota, kiek panaši į kelioninį lagaminą, tikriausiai nemėgstate veikti ne pagal planą: pas jus viskas sudėliota savo stalčiukuose, viskas kruopščiai ir tiksliai suplanuota. Spontaniškumas – ne jums. Dažniausiai priimdama sprendimus vadovaujatės ne emocijomis, bet šaltu protu. Žmones daugiausia vertinate pagal jų profesinius gebėjimus arba karjeros pasiekimus. Besirenkančios tokias rankines moterys siekia karjeros aukštumų. Tokių rankinių savininkės – apsigimusios perfekcionistės.

Kuprinė arba sportinio stiliaus rankinė

Jei jūsų dažniausia pasirenkami sportinio stiliaus rankinukai internetu, tai tikriausiai esate optimistiška ir fantazuoti linkusi asmenybė. Esate laisva, nemėgstanti, kad kas nors vadovautų ir primestų savo gyvenimo būdą asmenybė. Taip pat dažnai pasielgiate spontaniškai: pirmiau kažką padarote, o tik vėliau pagalvojate. Kiekviena diena jums yra kupina nuotykių ir vilčių. Kuprinė – keliautojo atributas, tad asmuo, kuris ją renkasi kasdienai, yra neabejotinai mėgstantis keliones. Taip pat jums nebeik nieko nereiškia pinigai, daug svarbiau – žmonės ir bendravimas su jais, pasidalijimas įspūdžiais. Atvirkščiai nei kampuotų ir griežtų rankinių savininkės, jūs elgiatės spontaniškai ir neapgalvotai, šaltas protas – silpnoji jūsų stichija.

Minkšta vytelių rašto imitacijos arba didelė rankinė

Jei puošiatės minėtojo stiliaus rankinėmis, tikriausiai sukatės apie šeimą, namus ir prižiūrite vaikus. Didelėmis rankinėmis puošiasi puikios šeimininkės, kurioms patinka tvarkyti namus bei gaminti valgį. Šeima dovanoja ne ką kita kaip saugumo jausmą ir ramybę, kurios taip reikia. Paprastai moterų, besirenkančių tokio tipo rankines, nedomina mados pasaulis ir jo keliai bei klystkeliai. Šios moterys nelinkusios rankinei išleisti šimtų ar juo labiau tūkstančių: juk pinigus galima išleisti ir kur kas prasmingiau. Moterys, kurių pasirenkamos tokio tipo rankinės internetu, yra lengvai įkalbamos ir joms sunku pasakyti „ne“.

Maža ir elegantiška rankinė

Gyvenimas mažytes rankines besirenkančiai asmenybei – lyg muilo opera su gausybe emocijų nuo juoko iki ašarų kasdien. Šios asmenybės paiso aplinkinių nuomonės, taip pat dažnai pasirenka „ne tuos“ drabužius ir aksesuarus, tad iškrenta iš stilingumo konteksto. Meilės srityje šios damos pernelyg reiklios, tad dažnai lieka nieko nepešusios.

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *