Ką papuošalų pasaulis siūlo šiandien?

Šiandien papuošalus nešioja ne tik moterys. Juos mielai dėvi ir vyrai, ir vaikai. Netgi kūdikiams per krikštynas viena populiariausių dovanų – mielas ir visai mažytis kaklo papuošalas, auskariukai ar daili apyrankė. Juolab, kad šiandien pasiūla išties stulbinanti. Bei kurie juvelyrikos namai, vieni jų Fashion gold, siūlo labai platų asortimentą: grandinėles, auskarus, pakabukus, apyrankes, sąsagas, sužadėtuvių ir vestuvinius žiedus, papuošalus su įvairiais brangakmeniais ir kt. Jums telieka įvertinti savo norus ir galimybes.

Bene seniausi juvelyrikos pasaulyje, tačiau aktualumo neprarandantys ir šiandien, yra kaklo papuošalai. Šie aksesuarai, kaip ir dėvimi drabužiai, gali puikiai panaikinti tikrus ar tik menamus išvaizdos trūkumus ir pabrėžti privalumus. Taigi, galima drąsiai teigti, jog kaklo papuošalus reikėtų derinti prie savo išvaizdos. Ilgo kaklo savininkėms drąsiai galima rinktis  trumpučius, prigludusius karolius ar grandinėles. Tuo tarpu, trumpo kaklo savininkei reiktų daugiau atkreipti dėmesį į ilgesnius, kabančius kaklo papuošalus. Verta žinoti, jog  visuomet elegantiškai ir skoningai atrodo minimalistinės aukso ir sidabro grandinėlės. Jeigu manote, jog kiekvieną kartą dėvėti tą pačią grandinėlę yra nuobodu, pagyvinkite ją kas kart vis kitokiu pakabuku.

Juvelyrai pasakoja, jog dažnai jiems tenka išgirsti klausimą – kokios formos ir stiliaus pakabukus rinktis, kad jie išliktų aktualūs ir madingi ilgam laikui?  Tikriausiai, pats tiksliausias atsakymas būtų – atsisukite į savo individualumą. Kiekvienas mūsų turime skirtingus pomėgius, norime išreikšti skirtingus jausmus kažkokiam žmogui ir, galų gale, turime labai skirtingą stiliaus pojūtį. Jeigu,  vis tik, primygtinai norite konkretaus patarimo – rinkitės širdies formos pakabuką. Jis tikrai bus amžinai madingas. Rodos, jau gana seniai atsiradusi tendencija pirkti pakabuką – raidę, turėtų prarasti savo aktualumą. Taip nėra. Tikriausiai todėl, jog žmogui gavusiam dovanų pakabuką, reiškiantį jo vardo pirmą raidę, visuomet bus malonu ir be galo miela.

Dar vienas savo populiarumo neprarandantis papuošalas – apyrankės. Žinoma, vienoks rankos papuošalas tik brandžiai moteriai, kitoks – jaunam vyrui ir jau visai skirtingas paaugliško amžiaus merginai. Vis dar dažniausių rankos papuošalų, pasirenkamų tiek prie šventinės, tiek prie kasdieninės aprangos – auksinės apyrankės. Laisvalaikio aprangą ar stilingą sportinį kostiumą puikiai papildys plonytė aukso ar sidabro apyrankė. Štai vakarinė apranga mielai priims apyrankes inkrustuotas tauriaisiais akmenimis. Šiuolaikinė mūsų rinka siūlo tokį platų papuošalų asortimentą, jog juos nesunkiai galima išsirinkti bet kokiai progai.

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *