Kaip danties implantas keičia gyvenimą į gerąją pusę

dentastra.ltŠiuolaikinė medicina daro stebuklus. Odontologija – ne išimtis. Kad danties implantas – vienas iš tų stebuklų, įvertino daugybė pacientų.

Danties implantas keičia gyvenimą į gerąją pusę. Žmogus, kuris negalėjo pilnavertiškai valgyti ar vengė bendrauti, po implantavimo vėl džiaugiasi ir išsivaduoja ir kompleksų rutinos. Tiesa, procedūros nėra itin pigios. Tačiau šiuo požiūriu egzistuoja ne vienas rimtas kontrargumentas.

  1. Implantavimo procedūra – investicija į sveikatą bei grožį. Ir jei atrodo, kad dantys reikalingi tik tada, kai valgoma, klystate. Kaip jau užsiminta, šie burnos ertmės organai siejasi ir su psichologine puse. Kai trūksta dantų, žmogus gali užsisklęsti ir tapti didžiausiu namisėda. Todėl dantų implantavimo kaina tikrai pagrindžiama.
  2. Tie, kurių burnoje yra vienas ar daugiau implantų, pateikia savo atsiliepimus. Pacientai itin džiaugiasi atgavę galimybę normaliai valgyti ir nevaržomai bendrauti. Žmonės, kuriems trūksta dantų, baiminasi dėl gresiančių žandikaulio pakitimų ir kitų bėdų, tad danties implantas tampa skydu prieš bet kokias potencialias problemas. Tai dar kartą įrodo, jog pacientai sumoka pinigus už visapusiškai naudingas priemones.
  3. Jei palygintume implantus su tradiciniais protezais, pastarieji pralaimėtų nemenku rezultatu. Kiekvienas privalumas – tai ne šiaip sau atsitiktinai sugalvotas. Implantų gamintojai atlieka sudėtingus uždavinius, siekdami pateikti kokybiškus ir patogius gaminius. Pelnas – viena iš veiklos vystymo sąlygų, tad vėlgi nesunku suprasti, jog implantavimo kainos pagrįstos.
  4. Implantuojant nereikia šlifuoti šalia esančių sveikų dantų. Daugeliui pacientų tai didelis privalumas. Jis taip pat prisideda prie kainos pagrįstumo įrodymo.

Jei klaustumėte, kas apskritai yra tas danties implantas, dentastra.lt atsakytų, jog tai sraigtas, atliekantis šaknies funkciją. Kai tas sraigtas prigyja, dedami protezai. Tačiau nereikia šio būdo maišyti su įprastu protezavimu, kadangi protezavimas ant implantų susijęs su didesniais privalumais. Na, o implantavimo etapų paprastai išskiriama trys. Tai pats implantavimas, galvučių uždėjimas ir vainikėlio gamyba.  Šios procedūros reikalauja laiko, be to, svarbu, kad implantai tinkamai prigytų, todėl vieno vizito jokiu būdu nepakanka.

Jums tikriausiai įdomu, kaip toks iš pažiūros nedidelis daiktas kaip implantas gali pakeisti žmogaus gyvenimą. Pavyzdžių toli ieškoti nereikia. Po traumos ar dėl kitų priežasčių danties netekęs asmuo gali toliau mėgautis visais malonumais, jei iškritusio danties vieta buvo kur nors šone, kur niekas nepastebi. Tačiau visai kita situacija, jei trūksta priekinio danties. O jeigu jų nėra kelių, nepriklausomai nuo konkrečios burnos ertmės vietos, tada tikrai reikia susirūpinti, kad vėliau nepasireikštų tokios problemos kaip žandikaulio deformacija.

Jeigu situacija tokia, kad prasižiojus matoma kiaurymė, žmogus gali pasinerti į kompleksus. Valgymas su draugais kavinėje ar bendravimas su aplinkiniais – ne toks kaip anksčiau, nes vis stengiamasi slėpti burną. O štai pasitelkus implantus situacija pakeičiama į gerąją pusę. Implantuoti dantys atrodo itin natūraliai, niekas jų neatskirtų nuo tikrų. Be to, pacientui atsiveria galimybės pilnavertiškai mėgautis skaniais patiekalais ir šypsotis bei juoktis negalvojant, kad kas nors galėtų susiformuoti neigiamą įspūdį.

Nors iš pirmo žvilgsnio danties implantas atrodo sudėtingesnis nei tradicinis protezas, tačiau žiūrint iš ilgalaikės perspektyvos svarstyklės pasikreipia. Kasdienis gyvenimas su implantais yra patogus, nereikalaujantis specifinės priežiūros. Kaip žinia, protezų atveju taip galima pasakyti ne visada.

Kad danties implantas – efektyvi investicija į sveikatą, pasakytų kone kiekvienas pacientas, kuriam tokia procedūra atlikta. Gyvenimas atgavus dantis pagerėja visapusiškai. Jei mėgstate keliauti ir įvertinti kitų šalių patiekalus, savo hobį galėsite realizuoti be vargo. Jei dar neturite antrosios pusės ir iki šiol vengėte pasimatymų, tai dabar žavi šypsena suteiks visus šansus.

Nesvarbu, kiek jums metų, kokia jūsų lytis ir kur dirbate. Nesvarbu, kelių kambarių jūsų namas ar kokia jūsų plaukų spalva. Nesvarbu ir tai, koks jūsų šuns vardas ir kokį automobilį vairuojate. Kiekvienu atveju konsultacija su geru odontologu taps pirmu žingsniu švytinčios šypsenos link.

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *