Kaip įsigyti kokybiškas automobilio dalis už nedidelę kainą?

Naudotos automobilių dalysJeigu prižiūrite savo automobilį, tai turbūt pastebite, kad kai kurios jo dalys anksčiau ar vėliau reikalaus pakeitimo. Nuvykę į autoservisą, galite gauti automobilio diagnostiką, kurioje ir bus tiksliau surašyti automobilio trūkumai. Automobilio detales labai svarbu pakeisti laiku, kad galėtumėte džiaugtis savo mašina ilgiau ir vairuoti saugiau. Jeigu pirmą kartą ruošiatės pirkti automobilio dalis, tuomet jums reikėtų susipažinti su svarbia informacija, padėsiančia neapsigauti ir išsirinkti geriausias automobilio dalis pagal poreikius. Taigi, pateiksime keletą patarimų, kaip įsigyti kokybiškas dalis už priimtiną kainą.

  • Neskirstykite detalių pagal kilmės šalį.

Daugelis žmonių mano, kad jeigu automobilio detalė atkeliavo iš Japonijos arba Italijos, tai jau savaime kokybiškas produktas. Deja, taip nėra – šiose šalyse taip pat yra nekokybiškų detalių, kurios turėtų būti parduodamos už labai mažą kainą. Negana to, detalė iš Kinijos ne visada yra pigus ir nelabai kokybiškas variantas – dažnokai kinai nustebina pakankamai neblogomis detalėmis, kadangi šioje šalyje yra daugiausiai gamintojų.

  • Atkreipkite dėmesį į gamintojo vardą.

Akebono, GMB, NGK – šiuos pavadinimus turbūt esate girdėję, jeigu anksčiau yra tekę keisti elektros sistemos dalis, sankabą ar filtrus. Tačiau, pavadinimai kartais gali ir suklaidinti, kadangi rinkoje yra nemažai pigių detalių, kurios yra pavadintos labai panašiai kaip jau gerą vardą užsitarnavusių gamintojų produktai. Taigi, jeigu nesate iki galo įsitikinę, ar perkate originalą ar kopiją, verčiau pasitarkite su autoserviso specialistais, kurie iš karto atskirs, ar tai tikrai originalas ar tiesiog apgaulė.

  • Nuspręskite kokie yra jūsų poreikiai.

Šis žingsnis svarbus todėl, kad jeigu neplanuojate su automobiliu važinėtis ilgai, tai tuomet naudotos automobilių dalys gali būti reikalingesnės nei naujos, kadangi kainų skirtumas didelis. Negana to, dažniausiai tiek naudotos, tiek naujos automobilio dalys yra skirstomos į kelias skirtingas kategorijas – originalias, artimas originalioms bei ekonomines. Paaiškinsime skirtumą:

Originalios dalys reiškia, jog visi produktai yra parduodami kartu su sertifikatu, o šių dalių gamintojai lygiai tokiomis pačiomis dalimis aprūpina ir jūsų automobilio markės gamintojus, tad nėra jokio šanso, kad dalis galėtų netikti arba būtų nekokybiška.

Artimos originalioms dalims – tai yra pigesnis variantas, tačiau taip pat nėra jokios tikimybės, kad šios dalys netiks jūsų automobiliui. Visgi, yra vienas minusas – artimos originalioms, šios dalys netarnauja jūsų mašinai taip ilgai, kaip originalas. Tačiau, jūs galite sumokėti dvigubai mažiau, jeigu pasirinksite šį variantą. Jeigu neplanuojate važinėtis su tuo pačiu automobiliu dešimt metų, tai šis variantas gali būti vienas priimtiniausių.

Ekonominės automobilio dalys – jos skirtos gerokai trumpesniam naudojimo laikui, todėl iš visų trijų kategorijų yra pačios pigiausios. Visgi, gera žinia yra ta, jog ekonominės dalys turi sertifikatus, todėl jūs būsite garantuoti, kad kažkokį konkretų laiką detalė jums pasitarnaus.

Naudotos automobilių dalys yra dažniausiai naudojamos senesniuose nei 15 metų automobiliuose, o jeigu turite gana naują automobilį, tuomet verčiau rinkitės iš originalių arba artimų originalui detalių, kadangi nemanome, jog norėsite kasmet keisti detales, kad ir kaip pigiai jos kainuotų.

Comments

Įrašo “Kaip įsigyti kokybiškas automobilio dalis už nedidelę kainą?” komentarų : 1

  1. autodalys vilniuje avataras

    O gal žinote kur įsigyti naujų automobilių dalių pigiai?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *