Kaip išsirinki vestuvių fotografą?

vestuvių fotografas KauneVestuves daugelis žmonių apibūdina kaip vieną gražiausių bei svarbiausių gyvenimo įvykių, tačiau, jei norite, kad pastarosios būtų tobulos, bus galima išvardinti ilgą sąrašą dalykų, kurių reikia tobuloms vestuvėms. Tačiau šį kartą nekalbėsime apie juos visus,  akcentuosime tik vieną. Tai – fotografo paslaugos. Ir nors neretai  šios šventės metu fotografo pareigos yra patikimos geram  draugui ar šeimos nariui, reikia akcentuoti, kad profesionalų darbas visada yra geresnis sprendimas, juo labiau, kad šios srities specialistų vis daugėja. Tad kaip išsirinkti? Turime keletą patarimų.

Neapsiribokite miestu, kuriame gyvenate

Daugelis žmonių, besiruošiančių vienai svarbiausių gyvenimo švenčių ir nusprendę pasirinkti profesionalaus fotografo paslaugas,  naudoja vieną elgesio modelį: pageidauja, kad fotografas būtų iš to paties miesto, kuriame ir gyvenama, pavyzdžiui, jei gyvenama Kaune, tokiu atveju ir yra ieškomas vestuvių fotografas Kaune. Ir nors iš pirmo žvilgsnio toks pasirinkimas turi daug privalumų, reikia akcentuoti ir tai, jog toks elgesys neretai yra klaidingas –  orientuojamasi į vietovę, pamirštant kokybę. Vis dėlto, daugelis vestuves besiruošiančių švęsti žmonių, nori, kad šią šventę įamžinsiančios nuotraukos būtų kokybiškos, tačiau patys pamiršta, kad šis faktorius priklauso nuo jų pačių. Taigi, kaip reikėtų elgtis? Verta pabrėžti, kad jei norite kokybiškų nuotraukų, tai ir turite orientuotis į kokybę, kitais žodžiais tariant, neapsiribokite tik ta vietove, kurioje gyvenate, ar kurioje bus rengiamos vestuvės, pavyzdžiui, jei  vyks vestuvės Klaipėdoje, atminkite, kad kokybiškas paslaugas gali suteikti fotografas ir iš kito miesto, pavyzdžiui, vestuvių fotografas Kaune.

Kuo anksčiau, tuo geriau

Ir nors neretai galima išgirsti posakį, kad norint būti pirmam, nereikėtų skubėti, vargu, ar juo reikėtų vadovautis tuo atveju, kai kalbame apie paslaugas, skirtas vestuvėms. Ne išimtis yra ir fotografo paslaugos – atminkite, kad ko anksčiau pradėsite specialisto paiešką,  tuo didesnė tikimybė,  kad fotografas, kurio darbai jums ypač patiko, jūsų pasirinktą datą neturės kitų užsakymų ir galės įmažinti būtent jūsų šventės akimirkas.

Nepasikliaukite kitų žmonių rekomendacijomis

Jei pirmu patarimu sugriovėme mitą, kad  renkantis fotografo paslaugas nereikėtų apsiriboti vien tik ta vietove, kurioje gyvenate ar kurioje vyks šventė, tai reikia pabrėžti, kad egzistuoja ir dar vienas mitas, kurį taip pat reikėtų sugriauti.  Kai žmonėms prireikia tam tikros prekės ar paslaugos, neretai yra nusprendžiama pasikliauti kitų žmonių rekomendacijomis, tačiau reikia akcentuoti, kad tai – ne visada teisingas poelgis. Ne išimtis yra ir atvejis, kuomet reikalingos fotografo paslaugos – nereikėtų aklai pasikliauti rekomendacijomis, nes tai, kas tiko vienam žmogui, nebūtinai patiks ir tiks kitam. Pasielgsite kur kas išmintingiau tuo atveju, jei vietoje rekomendacijų paisymo nuspręsite peržiūrėti fotografų darbus.

Na, o pabaigai belieka tik pridurti, jog tuo atveju, kai jau išsirinkote fotografą, reikėtų suplanuoti ir vieną kitą susitikimą, kurio metu galėtumėte aptarti tam tikrus aspektus: ne tik galutinę kainą  bei nuotraukų pateikimo datą, bet ir fotosesijos vietą, laiką,  dalyvių skaičių, temą  bei ją atitinkančių rekvizitų parinkimą.

 

 

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *