Keliones autostopu keičia kelionės lėktuvu

kelionesŠiais laikais kelionės lėktuvu tampa vienu pigiausių būdų keliauti. Taip keliauja ir studentai, ir senjorai. Juolab, kad kainos tikrai nesikandžioja ir yra priimtinos kiekvieno lietuvio kišenei. Lietuvos oro uostai kasmet skelbia vis naujas kelionių kryptis, tokiu būdu tik dar labiau mums atverdami duris į platųjį pasaulį.

Prieš penkerius ar šiek tiek daugiau metų lietuviai, kaip ir kitų tautų piliečiai mėgo keliauti nemokamai autostopu. Dažniausiai nemokamai, nes būna ir vairuotojų, kurie paprašo tam tikro atlygio už kelionę. Apskritai keliauti autostopu ne pats saugiausias būdas. Niekada negali žinoti, kokie pavojai gali tykoti kelyje. Gerai, jeigu Jūsų draugams pavyko vos su minimaliomis keliones išlaidomis autostopu per vasaros atostogas apkeliauti Europą: pamatyti Eifelio bokštą Paryžiuje, išsimaudyti Viduržemio jūroje ir atsigerti itališkos kavos Romos centre. Tačiau neretai pasitaiko atvejų, kai kelionės pasibaigia ne tik gerais prisiminimais ir kalnais nuotraukų albumų, keliaujant tokiu būdu gali bet kuriame kelionės etape tykoti pavojai.

Pasitaiko atvejų, kai keliautojai būna apgauti, apiplėšti, jau nekalbant apie blogesnius nutikimus. Tad kam rizikuoti prarasti savo asmeninius daiktus, pasą bei gerą nuotaiką jeigu dabar galima nuskristi į bet kurią Europos šalį už šimtą ar net mažiau litų. Pasinaudoję taip dažnai aviakompanijų skelbiamomis akcijomis, galite įsigyti tikrai pigių skrydžių ir nukeliauti į bet kurią pasaulio vietą už dienos dienos darbo atlygį.

Dabar nieko nėra paprasčiau nei keliauti lėktuvu. Bilietai įsigyjami internetu, galite laisvai pasirinkti tiek išvykimo, tiek grįžimo šalį ir miestą. Štai kodėl girdime vis daugiu draugų pasakojimų apie aplankytas naujas šalis, atostogas Kanaruose ar įspūdingus Viduržemio jūros paplūdimius. Kelionės “įtraukia”. Kuo dažniau keliauji, tuo labiau norisi daugiau pamatyti ir taip viena kelionė nejučia keičia kitą. Keliauti tikrai yra smagu. Juolab, kad statistiškai keliauti lėktuvais yra saugiausia. Pamirškite autostopus ar varginančias kelionės autobusais. Įsigykite aviabilietus vos per kelias minutes ir planuokite kelionę jau tą patį vakarą.

Įgyvendinkite savo svajonę pamatyti Graikijos Akropolį ar Egipto piramides. Kelionės lėktuvais yra greitos ir paprastos. Vos per kelias valandas, kol trunka skrydis, galite atsidurti už kelių tūkstančių kilometrų nuo savo namų ir mėgautis naujos kultūros, naujos šalies ir naujos kalbos atradimais. Išmokite ir pamėkite keliauti!

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *