Kiek kainuoja kiliminės dangos valymas?

Kilimo valymas yra vienas iš tų darbų, dėl kurių dažniausiai kreipiamasi į valymo įmones. Savarankiškas kiliminės dangos valymas niekuomet neduos tokių rezultatų, kuriuos pasiekia profesionalai, naudodami specialias priemones ir valymo inventorių. Na, o ketinantiems pirmą kartą užsisakyti šias paslaugas žinoma aktualus jų kainos klausimas. Aptarkime nuo ko priklauso kiliminės dangos valymo kaina.

Kilimo dydis

Vienas pagrindinių rodiklių, įtakojančių šių paslaugų kainą yra kiliminės dangos dydis. Savaime suprantama, kad didelės kiliminės dangos valymas kainuos brangiau nei perpus mažesnių matmenų kilimo valymas.

Kilimo užterštumas

Atliekant kiliminės dangos valymą įmonių specialistai visuomet atsižvelgia į kilimo būklę. Standartinis kiliminės dangos valymas, kai siekiama tik pašalinti ant jos susikaupusias dulkes, plaukus ir kitus nešvarumus kainuos mažiau nei kilimo su sunkiai išvalomomis maisto ar pelėsio dėmėmis valymas.

Kilimo audinys

Kilimai gali būti įvairiausio audinio – nuo nailono, vilnos ar viskozės iki rankų darbo išskirtinio audinio su šilku. Kiekviena iš šių audinio rūšių reikalauja atitinkamo valymo. Įmonių specialistai puikiai išmano savo darbą ir kiekvienu atveju taiko tokius metodus, kurie nekenkia audiniui. Nors kiliminės dangos audinys nėra esminis valymo kainą lemiantis rodiklis, tačiau jei kiliminei dangai reikalingas ypatingas valymo metodas, kaina gali būti šiek tiek didesnė.

Papildomos paslaugos

Profesionalus kiliminės dangos valymas gali būti užsakomas su tokiomis papildomomis paslaugomis kaip dangos impregnavimas ir pan. Tokios paslaugos papildomai kainuoja, tačiau norint atnaujinti kilimą jos duoda geriausią rezultatą. Taip pat šiek tiek kainą įtakoja tai, ar darbai atliekami kliento namuose ar kiliminė danga išvežama ir parvežama jau išvalyta.

Nedidelio standartinio audinio kilimo valymas gali kainuoti vos nuo 15 eur. Be to, norėdamos pritraukti klientus patrauklia kainų sistema, valymo įmonės dažnai taiko nuolaidas pastoviems klientams ar stambios apimties užsakymams. Tad vadovautis nuostata, kad kiliminės dangos valymas yra labai brangus, tikrai neverta. Nors kartą išbandžius šią paslaugą ir įsitikinus jos nauda, dažniausiai ji tampa pastoviu įpročiu užtikrinti namų jaukumą, higieną ir švarą.

Posted

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *