Ko reikia renginiams? Šeši dalykai

renginysIš tiesų renginiams reikia kur kas daugiau nei šešių dalykų. Tačiau čia išgvildensime būtent tiek. O jeigu norite nieko nelaukę išsinuomoti videoįrangą… kur kreiptis? Ar tokios paslaugos išvis teikiamos? Žinoma! Ir https://www.videoprojektai.lt/ būtų pats tas.

Stebuklingasis šešetas

  1. Tema. Renginys be temos – lyg namas be pamatų. Vienais atvejais tai kokia nors šventė (pavyzdžiui, Kalėdos). Kitais atvejais koks labdaros koncertas. Arba verslo konferencija. Nėra taip, kad kas pasakytų „kviečiu į kažką, kur kalbėsime apie kažką, o dainuos irgi kažkas“.

Jei jau ketinate įsigyti bilietą, vadinasi, tikitės, kad nebus padrika.

  1. Vieta. Čia galima kalbėti ir apie geografiją ir konkrečius miestus, tiek apie patalpas. Jeigu numatyta, kad susirinks du šimtai žmonių, o nėra nei tiek erdvės, nei kėdžių, tai jau nelabai gerai… Žinoma, vieta turi atitikti lūkesčius ir kitomis prasmėmis. Tarkime, paveikslų parodai greičiausiai netiks kėdžių pristatyta salė su scena priešais. Reikės laisvo ploto su sienomis, ant kurių tuos paveikslus būtų galima kabinti; žmonės norės ne į kėdės sudribti, o pasivaikščioti, pasižvalgyti.
  2. Laikas. Ne paslaptis, kad įtakos turi ir laikas. Akivaizdu, kad į pirmadienio priešpiečiais vykstantį koncertą susirinks mažiau žmonių nei savaitgalį. Todėl ką nors organizuojant svarbu gerai apgalvoti, koks tai turėtų būti metų laikas, koks mėnuo, kokia savaitės diena ir kokia valanda.

Aišku, derėtų ir logika vadovautis. Liepos 6-oji juk nešvenčiama sausį…

  1. Videoįranga. Kuo toliau, tuo labiau reikalinga gera vaizdo įranga, kad būtų galima sukurti patrauklią, efektingą aplinką. Ir tiesiog tam, kad būtų galima ekrane rodyti informaciją (pavyzdžiui, konferencijos metu).
  2. Reklama. Reklama buvo svarbi anksčiau, lieka svarbi ir dabar. Ji visokia ir visur – internete, laikraščiuose… Nes net profesionaliausia konferencija nepritrauks lankytojų, jeigu apie ją niekas nežinos.
  3. Geras pasiruošimas. Turbūt sutiksite, jog geras pasiruošimas – vienas iš punktų, aktualių norint, kad žiūrovas liktų patenkintas. Tą patį galime patvirtinti kiekvienas iš mūsų: jei perkame bilietą, tikimės, jog organizatoriai, dainininkai ir kiti asmenys deramai pasiruoš, kad bus smagu žiūrėti ir klausyti.

Taigi, šie šeši aptarti aspektai – svarbūs ir suponuojantys, kad šventė bus gera. Kas tai bebūtų – koncertas ar kt., labai tikėtina, jog išpildžius šiuos punktus viskas vyks įdomiai, sklandžiai.

Posted

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *