Kokie batai madingi 2015 žiemą?

bataiNors Lietuvoje žiema šiemet atpūškavo neskubėdama, daugelis moterų jau ryžtasi atnaujinti sezoninį garderobą ir sprendžia, kokios tendencijos vyraus šiemet. Šią žiemą įvairūs mados namai pateikia naujas avalynės tendencijas, kurios moterims siunčia pagrindinę žinutę – žiema, tai laikas, kai norisi patogumo ir šilumos. Todėl daugelio dizainerių šiemet pristatomi batai moterims iš tiesų laikosi patogumo ir stiliaus dermės.

Kur dingo kulnas?

Štai koks klausimas gali iškilti moterims, apsilankiusioms šiemet naujausia žiemos kolekcija jau pasipuošusių batų parduotuvių. Iš tiesų kaip ir visame pasaulyje, taip ir Lietuvoje šią žiemą aukštakulnių naujausiose mados tendencijose nematyti. Prieš keletą medų populiarūs aukšti batai su kulnu po truputį keliauja iš mados namų, tačiau čia atsiranda vietos platformai. Ir iš tiesų itin madingi šią žiemą bus batais u platforma. Tai gali būti elegantiški klasikinio stiliaus ilgaauliai batai su platforma, taip pat šiek tiek formalesni žemi batai su platforma ar net šiuolaikiški sportinio stiliaus batelius primenantys pašiltinti batai su platforma. Prie visų jų platforma derės. Dizaineriai teigia, jog tokius batus privalu išryškinti, juos nešioti atidengtus, o kai kurie mados namai netgi siūlo išryškinti platformą, todėl ji gali būti skirtingos spalvos ar išskirta ryškiomis juostelėmis, papuošta žaižaruojančiomis detalėmis. Visa tai tiks ir bus itin madinga šią žiemą.

Kailio ir odos dermė

Jei jau domėjotės šių metų tendencijomsi, žinote, kad rudens ir žiemos sezonu patartina naudoti bent vieną kitą odinę detalę. Mados namai, siūlydami 2015 metų žiemos avalynę pabrėžia, jog odinė aprangos detalė ir gali būti Jūsų batai. Šiemet kaip niekad populiarūs bus odiniai batai. Tiek auliniai, primenantys vyriškus batus, tiek ilgi batai su blizgiomis detalėmis. Oda šiemet bus ne tik kokybės, bet ir gero stiliaus pajautimo simbolis.

Žinoma, iš mados tendencijų niekaip neišvejamas ir kailis. Šiemet jis taip pat lieka populiarumo viršūnėje. Geriausiai – tikras kailis. JO gali būti nedaug, tačiau tegu jis bus kokybiškas. Ir nereikia manyti, jog oda su kailiu nedera. Puikiai sužibėsite vakarėlyje ar tiesiog draugų kompanijoje, jei pasirinksite odinius žieminius batus su kailio detalėmis. Tai – šių metų tendencijos.

Žieminės spalvos

Dizaineriai šiemet neslepia, jog kaip ir visuomet, taip ir šią žiemą bus madingi juodi žieminiai batai. Tačiau po truputį į arena engia ir kitos žemės spalvos. Tad nenustebkite, jie šiemet parduotuvėse pamatysite ne tik juodų, tačiau ir rausvų, rudų, smėlio spalvos, pilkų ar net baltų žieminių batų.

Posted

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *