Kopėčių nuoma pavasarį

Ateina pavasaris ir nori nenori tenka planuoti darbus aplink namus. Kai kurie iš darbų – pasilipus gana aukštai. Tam reikalingos geros ir pakankamai aukštos trijų dalių kopėčios. Ne visi jas turi, nes joms laikyti reikia tikrai nemažai vietos. Kokie darbai su kopėčiomis numatomi pavasarį? Kopėčių nuoma padės sutaupyti neįsigyjant brangių kopėčių, todėl darbus būtų gerai suplanuoti vienai dienai.

Lietvamzdžių valymas

Per žiemą ant stogo prisikaupia įvairių nešvarumų. Jei stogas nebe naujas, kai kuriose vietose gali atsirasti samanų. Tirpstantis sniegas ir ledas nugramdo samanas nuo stogo dangos ir šios su pirmu lietumi nukeliauja į lietvamzdžius. Ten gali pradėti kauptis įvairūs nešvarumai. Apie tai sužinosite tik prasidėjus stiprioms vasaros liūtims, kai vanduo pradės virsti per lietvamzdžio kraštus. Geriausia išsinuomoti kopėčias pavasarį ir išvalyti lietvamzdžių latakus. Tam reikia tik nedidelio šepetėlio, atsuktuvo ar kietesnio metalo strypo, kad pagramdytumėte latako vidų ir jame susikaupusius nešvarumus.

Sienų plovimas

Kai kurios sodybos yra apdailintos ne klinkeriu, o plastikinėmis lentelėmis. Po žiemos jos dažnai būna nešvarios, ant namo sienos matosi daug dėmių. Kopėčių čia nepakaks, teks ieškoti ir aukšto slėgio plovimo aparato. „Kerčerį“ taip pat galima išsinuomoti, jei tokio neturite. Tam reikalui prireiks sulankstomų kopėčių, kad ant jų būtų galima užsikelti plovimo aparatą su visa vandens žarna.

Atminkite, kad darbai turi būti daromi šiltą dieną. Esant minusinei temperatūrai, vanduo gali greitai užšalti, o tai kenkia ne tik pačiam plovimo procesui, bet ir pačiam plovimo įrenginiui.

Kalėdinių dekoracijų nuėmimas ar remontas

Namo pastogėje dažnai sumontuotos Kalėdinės girliandos per žiemą gali sugesti. Ledas, drėgmė, stiprus vėjas tikrai nepadeda LED lemputėms, todėl kai kurios girliandos gali imti ir sugesti. Jų remontas paprastai nėra sudėtingas, reikia tik sujungti laidus. Tam nereikalingas profesionalus elektrikas, viską galima pasidaryti ir patiems. Tik į pastogę užlipti yra sudėtinga, todėl pravers ilgos ir stabilios kopėčios.

Papildomas apšvietimas

Pavasaris – idealus laikas įsirengti papildomą apšvietimą. Kelis eurus kainuoja lauko žibintai, pasikraunantys nuo saulės šviesos. Tokius kelis galima pritvirtinti ant sienos vienoje linijoje. Kai eisite palei namą tamsoje, šviesos užsidegs automatiškai. Kai kurie šviestuvai turi valdymo pultelius, tad galima nustatyti apšvietimo rėžimus stovint ant žemės – lipti į palubes tikrai nereikia. Čia vėl pravers kopėčios.

Kopėčių nuoma kainuoja labai nedaug, tik reikės jas parsivežti iš nuomos įmonės. Tai galima padaryti ant automobilio stogo – pravira bagažine važiuoti labai nesaugu.

Posted

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *