Laidotuvių planavimo kontrolinis sąrašas

Laidojimo paslaugos prisideda prie sklandžios ceremonijos ir leidžia kiekvienam šeimos nariui sutelkti dėmesį paskutines akimirkas sau mylimu žmogumi. Tačiau laidotuvių planavimas gali būti nelengva uždavinys. Tokiu sunkiu metu, nesinori bandyti atsiminti daugybės papildomų dalykų.

Laidojimo paslaugos prisiims dalį naštos, o peržiūrint keletą organizacinių punktų, ceremonija praeis sklandžiau. Nesvarbu, ar planuojate artimųjų laidotuves, ar iš anksto norite palikti savo pageidavimus, turėtumėte atsižvelgti į toliau esančius aspektus.

Laidojimo paslaugos atliks dalį užduočių už Jus, tačiau turėtumėte apsvarstyti laidotuvių biudžetą. Mirties atveju, išlaidas gali padengti artimieji. Laidotuvės kainuoja, o tai gali būti nemaža finansinė našta Jūsų artimiesiems. Iš anksto apsvarstytas biudžetas leis turėti aukštos kokybės laidojimo paslaugas.

Laidojimo paslaugos teikia tiek įprastinį laidojimą, tiek kremavimą. Svaru iš anksto nuspręsti, kuri paslauga yra pageidautina. Šiuo metu nemažai žmonių renkasi kremavimą, o ne laidojimą. Apsvarsčius šį aspektą, galėsite pasirinkti laidojimo, ar jei pageidaujate, pelenų išbarstymo vietą.

Kiekviena paslauga turi skirtingas kainas, todėl laidojimo paslaugos pateiks variantus, pagal kuriuos galėsite pasirinkti ceremonijai tinkamus aspektus. Apsvarsčius biudžetą, galėsite jį padidinti, ar sumažinti.

Laidojimo paslaugos suteikia šarvojimo sales, tačiau Jūs turėtumėte apsvarstyt gėles bei vainikus. Priklausomai nuo pasirinktos patalpos dydžio, galbūt nenorėsite apkrauti salės.

Taip pat turėtumėte apsvarstyti transportą. Jei renkatės laidojimą karste, jam reikės transporto. Kitos papildomos transporto priemonės užtikrins, kad svarbūs laidotuvių ceremonijas nariai bus laiku ir drauge.

Laidojimo paslaugos atliekamos konkrečiomis dienomis. Turėtumėte apsvarstyti ir pasitikslinti datą bei kvietimus tolimesniems ceremonijos nariams, jei to pageidaujate. Artimiems draugams ir šeimos nariams pakaks telefono skambučio.

Laidotuvių paslaugos leidžia rinktis ir asmeninius raudotojus ar kitą melodiją. Muzika, nuotraukos, žvakės ir kitos atsisveikinimo atmosferą kuriančios detalės taip pat turėtų būti apsvarstytos.

Laidotuvių paslaugos apima nemažai punktų, Galite pasitarti su laidojimo paslaugas teikiančiais asmenimis, kad visa ceremonija būtų asmeniška ir sklandi.

Aišku, laidotuvių paslaugos užtikrins netekties dieną, kuo mažiau papildomo streso. Laidojimo paslaugos leis karu su visai draugais ir šeimos nariais pagerbti mirusį ir su juo atsisveikinti.

Posted

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *