Lubrikantai: ir „sausros“ kaip nebūta!

lubrikantaiSeksas daugeliui asmenų yra vienas didžiausių gyvenimo malonumų. Deja, toli gražu ne kiekvienas iš mūsų tai pajunta „savo kailiu“, o tiksliau – kur kas intymesnėmis savo kūno vietomis. Reikiamas drėgmės kiekis – būtina sąlyga kokybiškam lytiniam aktui bei malonių pojūčių garantas. Ne kiekvieną kartą tai pavyksta natūraliai. Protingi žmonės yra pasiruošę tokioms situacijoms: lubrikantai internetu – puiki išeitis.

„Sausros“ nereikia gėdintis

Emocinis lytinis susijaudinimas neretai nesiderina su fiziniu: atrodo, junti nenumaldomą norą suartėti su seksualiai traukiančiu asmeniu, tačiau paaiškėja, jog drėgmės trūkumas sutrukdo sklandžiai proceso eigai… Tokia „sausros“ problema itin dažnai pasitaiko dailiosios lyties atstovių tarpe – aišku, apie tai pastarosios bijo kalbėti: kai kam tai siejasi su savęs pačios „antikokybe“, kitos nenori įžeisti partnerio vyriškumo („kaip jis jausis sužinojęs, jog negali manęs susijaudinti?“). Iš tiesų reikėtų atsiriboti nuo asmeniškumų bei bandyti ieškoti objektyvių sutrikimo priežasčių. Negalėjimą pakankamai susijaudinti ir sudrėkti gali lemti:

  • tam tikros ligos bei medikamentų vartojimas;
  • stresas;
  • fizinis nuovargis;
  • vartojami kontraceptikai;
  • alkoholio bei nikotino vartojimas;
  • dietų laikymąsis ir panašiai.

Dalis moterų, pajutusios drėgmės trūkumą, nesugeba partneriui pasakyti „Ne“ ir lytinis aktas pradedamas pastarajai fiziškai nepasiruošus, o tai gali sukelti skausmą, nutrynimus, netgi infekcijas bei ilgai trunkantį diskomforto jausmą.

Moterys turi įsisąmoninti, jog tokioje situacijoje negalima pulti savęs kaltiinti ar, dar blogiau, bandyti vaidinti, jog viskas gerai. Tai – dažnai sutinkama problema, turinti gana efektyvų ir visiems prieinamą sprendimo būdą.

Apie lubrikantus

Taip, atspėjote – šiuo atveju lubrikantai yra bene geriausia išeitis. Nedidelis pastarojo lašelio privers pamiršti, jog kažkas buvo negerai bei suteiks galimybę mėgautis seksu. Kalbėjome, jog daugelis drovisi kalbėti apie problemas natūraliai sudrėkti, tad, logiška, ir pasiryžti nusipirkti tokią priemonę gali būti nelengva. Išeitis – lubrikantai internetu. Tai – ne tik anonimiška, bet ir suteikia galimybę sutaupyti (lubrikantų kainos neretai būna gerokai mažesnės ne įprastuose prekybos centruose) bei pasirinkti iš plataus asortimento (siūlomi lubrikantai gali būti įvairios sudėties bei skirtingos paskirties).

Posted

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *