Maisto papildai sportuojantiems ir ne tik

maisto papildai sportuojantiemsNeseniai buvo paskelbta internete, jog 75 proc. žmonių per dieną išgeria bent po vieną tabletę. Nuo tokios statistikos galima šiek tiek pašiurpti, tačiau pagalvojus logiškai, galima prieiti normalų atsakymą. Vis dažniau žmonės renkasi vartoti ne vaistus, o gerti maisto papildus, kad papildytų savo mitybą ir praturtintų organizmą įvairiomis reikalingomis medžiagomis. Maisto papildai yra tarsi pagalba organizmui, papildomas jo pastiprinimas, iš papildų organizmas gauna medžiagas, kurių galbūt negali gauti natūraliai. Jie jokiu būdų nėra nei vaistai nei visiškas maisto pakaitalas. Maisto papildai sportui nėra maži stebuklingi žirneliai ir nuo vienos piliulės Jūsų kūnas taip staiga nepasikeis. Kaip ir yra su papildais dietai. Jie jokiu būdu negali atstoti maisto ir nepadeda numesti svorio per vieną dieną. Prieš imant vartoti šias populiariausias papildų rūšis, reikia būti gerai su jais susipažinus.

Papildai lieknėjimui

Maisto papildai svoriui mesti ir palaikyti gerą figūrą ypač populiarūs merginų tarpe. Farmacininkai teigia, kad atšilus orams būtent šiuos papildus merginos ima pirkti sparčiau. Dažniausiai tai yra tokie maisto papildai, kurie slopina apetitą, kiti suaktyvina medžiagų apykaitą, treti sumažina riebalų pasisavinimą į organizmą. Dažniausiai tokių papildų sudėtyje yra chromo arba chitosino medžiagų. Chromas reguliuoja cukraus kiekį kraujyje ir  aktyvina insuliną, o chitosinas padeda lengviau deginti kūno riebalų perteklių ir stabdo riebalų patekimą į organizmą. Gydytojai pataria, jei pasirinkote lieknėjimui skirtus maisto papildus, būtina žinoti, jog geriant papildus turite reguliariai maitintis. Prieš renkantis šiuos preparatus, geriausia pasikonsultuoti su savo gydytoju, kuris patars, ką gerti saugu ir naudinga būtent Jums ir Jūsų organizmui.

Papildai sportuojantiems

Sportui skirti maisto papildai yra turbūt patys populiariausi ir perkamiausi. Dažniausiai tai tokios medžiagos, kurios padeda sutvirtinti organizmą, priauginti jam papildomo svorio, išryškinti raumenis. Maisto papildai sportui yra pati plačiausia papildų rūšis. Norintys gali rinktis ir papildus prieš sportą, ir treniruočių metu, ir po aktyvaus fizinio krūvio, ir kūno atstatymui ir pan. Visi šie preparatai pagal poreikį reguliuoja žmogaus kūno veiklą, taip įtakodami jo formas ir sudėjimą. Geriant tokius papildus reikia žinoti, jog jie nėra papildomos treniruotės. Jei gersite tabletes, bet nesportuosite, Jūsų organizmas ne sustiprės, o dar labiau išseks, nes neturės galimybės iškrauti kūne susikaupusios energijos. Geriant šio tipo papildus taip pat privalu reguliariai maitintis ir vengti alkoholinių gėrimų.

Posted

Comments

Įrašo “Maisto papildai sportuojantiems ir ne tik” komentarų : 1

  1. maisto papildai avataras

    Labai geras straipsnis, dekui

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *