„Makita“ įrankiai internetu: ar verta pasitikėti?

MakitaKai perkame garsaus gamintojo įrankius ir mokame už juos nemažą kainą, norime gauti kokybę ir būti tikri, kad tai originalūs įrankiai, padėsiantys darbus atlikti nepriekaištingai. Daugelį metų rinkos lyderiu esantis  elektrinių įrankių gamintojas „Makita“ vis dar neužleidžia savo pozicijų pardavimuose. O modernėjant visuomenei ir keičiantis klientų poreikiams, įrankių šiandien galima patogiai ir greitai įsigyti ir internete. Tačiau kai kurie ilgamečiai profesionalūs darbuotojai vis dar baiminasi, ar taip pirkti brangius įrankius nerizikinga?

Kokiais pardavėjais verta pasitikėti?

Iš tiesų, esant didelei pasiūlai internete, galima tikėtis, jog čia parduodamos prekės ne visuomet yra originalios. Garsių gamintojų įrankiai internetu – taip pat gali būti ne išimtis. Tačiau apsisaugoti nuo apgavikų ir sukčių nėra taip jau sudėtinga. Pirmiausia, rinkdamiesi įrankius internete, būtinai patikrinkite pardavėją siūlantį prekes. Dažniausiai pardavėjai, turintys teisę prekiauti „Makita“ įrankiais internetu tai parašo savo svetainėje, kur ir pristato savo veiklą. Būtinai pažiūrėkite, kad šis pardavėjas būtų oficialus „Makita“ įrankių platintojas, galintis garantuoti, jog įrankiai atitinka gamintojo kokybę. Toks pardavėjas greičiausiai yra patikimas ir jam svarbūs klientai. Todėl dažniausiai tokių pardavėjų svetainėje rasite originalius įrankių aprašymus, įrankių palyginimus. Be to, jei kyla klausimų, visuomet galite pasiskambinti konsultantui arba jam užduoti klausimą tiesiogiai. Dažniausiai žymių įrankių gamintojų svetainėje visuomet budi specialistas, galintis patartis ir atsakyti į iškilusius klausimus.

Kada verta suabejoti?

Visgi, ne visi internete įsikūrę pardavėjai yra patikimi ir geri. Kai kuriems iš jų tiesiog rūpi išvilioti kuo daugiau pinigų iš Jūsų. Žinoma, nors dabar Lietuvoje pirkėjus internetu jau saugo Vartotojų teisių tarnyba, visgi, dar esama labai daug keblių situacijų, kai apgautų internete pirkėjų interesų apginti nepavyksta. Todėl ieškodami brangių įrankių internete, būkite budrūs ir susimąstykite, ar keliantis įtarimą pardavėjas, gali būti tikras. Štai pirmieji pastebėjimai, kurie turėtų prisiversti suabejoti pardavėjo tikrumu.

  • Stebėtinai žemos kainos. Tai pagrindinis kriterijus, į kurį reikia atkreipti dėmesį, renkantis tokius įrankius, kaip „Makita“. Jei pastebite, kad vienoje svetainėje kainos tiesiog stebina, tai gali būti ženklas, jog įrankiai netikri.
  • Nėra pardavėjo duomenų. Visuomet, pirkdami internete, pasidomėkite pardavėjo veikla. Savo veiklos pobūdį pardavėjas nurodo kontaktuose. Jei ten tuščia ar tiesiog kaba užklausos forma, taip pat verta susimąstyti.

Posted

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *