Maudymosi kostiumėlis mažo biusto savininkėms

maudymosi kostiumėliai Kai ant nosies vasara ir atostogos, kai įšilęs oras skatina nusimesti drabužius ir pasilepinus saulės voniomis nerti į gaivinantį jūros vandenį, nuotaiką gali sugadinti tik vienas dalykas – maudymosi kostiumėlis. Atrodytų tokia smulkmena, bet visos atostogos ir pakili nuotaika gali nuplaukti pasroviui. Kad taip nenutiktų, tereikia išsirinkti puikiai tinkantį maudymosi kostiumėlį. Bet čia ir prasideda keblumai, ypač jeigu gamta neapdovanojo jūsų putliu biustu. Taigi, kokį maudymosi kostiumėlį pasirinkti nedidelės krūtinės savininkėms?

Žinoma, įvairios gelinės, poroloninės, želinės, silikoninės pagalvėlės ir įdėkliukai galėtų jūsų krūtinę padidinti kad ir dviem dydžiais, bet jeigu to nesinori? Arba abejojate tokių priedų patikimumu taškantis bangose, nardant ar aktyviai leidžiant laiką paplūdimyje. Tuomet lieka pasirinkti maudymosi kostiumėlį, kuris pakoreguotų bendrą vaizdą pagal jūsų pageidavimus.

Visų pirma galite pasirinkti maudymosi kostiumėlį su tvirtu formuotu kaušeliu. Toks modelis suteiks krūtinei formą ir pridės šiek tiek dydžio. Ypač jeigu kaušelis turės nedidelę pagalvėlę.

Kitas itin patogus variantas – „sunkus“ maudymosi kostiumėlio viršus. Puoštas kutukais, kaspinais, raukiniais, sluoksniuoto audinio klostėmis ir kitais įmanomais dekoro elementais. Visa tai pridės dydžio ir tiesiog nukreips dėmesį į efektingus papuošimus.

Šiuo metu ypač madingas ir itin populiarus pranzūziško stiliaus maudymosi kostiumėliai su papildomomis juostelėmis. Mažesnis nei įprasta kaušelis puikiai priglunda, o aplink kaušelį siūtos juostelės sukuria dydžio įspūdį.

Dar vienas itin populiarus pasirinkimas – bikinis. Kalbame apie tikrąjį bikinį surišamą siaurutėmis juostelėmis, su trikampio formos liemenėle, kurios kaušeliai, tvirtinti ant siauros juostelės yra reguliuojami pagal jūsų poreikius. Šis maudymosi kostiumėlis itin patogu ir dėl dailaus įdegio galimybės.

Na ir turbūt paprasčiausias variantas, maudymosi kostiumėlis su „push up“ efektu. Tokio tipo kostiumėlių rasite pačių įvairiausių formų bei modelių, taigi išsirinkti geriausiai tinkantį neturėtų būti sunku. Tik gerai įvertinkite, kokio dydžio ir formos pagalvėlė jus reikalinga. Ar nedidelis pakietinimas iš kaušelio apačios, ar tiesiog pastorintas visas kaušelis. O galbūt norite didelės pagalvėlės su maksimaliu iškėlimu? Rinkitės tai su kuo geriausiai jaučiatės.

Taigi, variantų yra iš ties nemažai. Tereikia pasirinkti sau priimtiniausią variantą ir išsirinkus idealiausiai tinkantį maudymosi kostiumėlį, mėgautis vasaros malonumais.

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *