Naujos padangos  dviračiams: kaip pasirinkti?

dviraciu padangosNatūralumo ir ekologiškumo mada privertė mus pasvarstyti apie galimybę į darbą vis dažniau vykti dviračiu, o ne mylimu automobiliu. Tačiau dviratis, kaip ir kitos transporto priemonės reikalauja priežiūros … ir naujos padangos. Kokius kriterijus turėtų atitikti pastarosios?

Plentinis dviratis

Plentinis dviratis skirtas važiuoti ir varžytis plente, todėl jį papuošti turėtų  siauros – 18 – 23 mm. ir lengvos naujos padangos. Plentinio dviračio padangos būna be protektoriaus. Plentiniame dviratyje nėra amortizatorių, o padangos turi būti itin tvirtai pripūstos.

Miesto dviratis

Miesto dviratis skirtas trumpiems atstumams. Tai stabilus ir tvirtas dviratis, kurio naujos padangos turėtų būti plačios arba vidutinės  – 37 – 44 mm. Naujos padangos siauliuose ir naujos padangos klaipedoje, važinėjant dviračių takais, gali tarnauti nevienerius metus.

Turistinis dviratis

Turistinis dviratis skirtas ilgiems nuotoliams, turistinėms kelionėms, kuriose reikia vežtis daug bagažo. Ant tvirtos konstrukcijos rato dedamos plačios naujos padangos 37 – 44 mm. Šio tipo dviračių savininkai prieš vykstant į kelionę turėtų pasidomėti tokiais pirkiniais kaip naujos padangos urmu ir į bagažinę įsimesti bent kelis įrankius.

Kalnų dviratis

Populiariausios naujos padangos panevezyje ir naujos padangos kaune skirtos kalnų dviračiams. Tai dviračiai sukurti važiuoti bekelia. Todėl padangas, kad ir kokios jos kokybiškos būtų, greičiausiai, teks keisti kasmet. Naujos padangos – plačios 44 – 60 mm. Naujos padangos akcija dažnai siūlo itin konkurencingas šių padangų kainas.

Pramoginis dviratis

Naujos padangos skelbia naują dviračių madą – pramogų dviratis. Tai toks dviratis, kuriuo važiuojami ilgi pasivažinėjimai mieste. Jais važiuojama lėtai ir patogiai. Naujos padangos vilnius  pramoginiams dviračiams – sulaukia didelio susidomėjimo. Naujos padangos naudojamos labai plačios iki 70 mm.

Hibridas

Universalus dviratis, kuris buvo sukurtas tiek užmiesčio keliukams, tiek miesto asfaltuotoms gatvėms. Nebrangus, tačiau patogus dviratis. Naujos padangos – vidutinės ar plačios – 32 – 40 mm.

Fitnesas

Šis dviračių modelis skirtas greitai nuvažiuoti trumpus atstumus. Svarbiausia, kad padangos būtų siauros (taip išvystomas didesnis greitis). Juo lengva įveikti atstumus iki dešimties kilometrų.

Posted

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *