Nemokama Google reklama – geras SEO

Google reklamaTurbūt visi interneto verslu užsiimantys verslininkai žino, jog geriausia reklama internete yra Google reklama. Žinoma, Lietuvoje daugelis verslininkų nudžiugo sužinoję, kad šiandien Google leidžia reklamuotis ne tik paieškose, bet ir elektroniniuose paštuose ir net Youtube kanale. Visgi, itin daug dėmesio verslo reklamai skiriantys verslininkai žino, kad geriausia, kuomet reklamos pirkti nereikia.

Kitaip sakant, esama būdų, kaip Google priversti Jus pareklamuoti nemokamai. Tam Jums reikalingos SEO paslaugos, kurios gali užtikrinti Jums vietą aukštose paieškų rezultatų pozicijose neišsiperkant raktažodžių ir skelbimų.

Kas tai per daiktas?

SEO paslaugos – tai Jūsų interneto svetainės optimizavimas, pritaikant ją prie paieškų sistemų keliamų reikalavimų. Paslaptis tokia, kad paieškų sistemos, generuodamos rezultatus, vadovaujasi tam tikromis taisyklėmis, pagal kurias atsirenka, kurias svetaines aprodyti pirmiau, kurias vėliau. Dažniausiai tai yra keli pagrindiniai kriterijai:

  • Kokybiškas turinys
  • Nuolat atnaujinamas turinys
  • Daug naudingos informacijos
  • Dažnas lankomumas iš kitų svetainių
  • Lankytojai ir nuorodos socialiniuose tinkluose

Kad galėtumėte atitikti visus šiuos kriterijus Jums reikalinga pasirūpinti savo svetainės optimizavimu. Tam pirmiausia Jums reikia žinoti, kokie raktiniai žodžiai yra labiausiai susiję su Jūsų turima veikla ir kurie iš jų yra dažniausiai ieškomi vartotojų. Tuomet pagal tai galite optimizuoti savo svetainę ir pasinaudoti Google reklama nemokamai.

Google Jūsų svetainės turinį supranta būtent per raktažodžius, todėl savo svetainės tekstus, nuorodas, įrašų ir nuotraukų pavadinimus turite pritaikyti taip, kad juose būtų vartojami Jūsų raktiniai žodžiai. Tai taip pat privalu padaryti ir su META įrašais, kuriuos rašote į turinio valdymo sistemą, nes būtent per juos Google robotukai taip pat gali Jus rasti.

Susitvarkius svetainę Jums reikia, kad internetas apie Jus žinotų. Kitaip sakant, turite surinkti kuo daugiau nuorodų iš kitų svetainių į savo svetainę. Tam Jums reikalinga kuo daugiau veikti internete. Nuolat kalbėkite forumuose, dalinkitės savo naujienomis socialiniuose tinkluose, talpinkite naujienų pranešimus bei tekstus straipsnių kataloguose su nuorodomis į savo svetaine. Taip pat pasinaudokite partnerių ir tiekėjų svetainėmis, apsikeiskite nuorodomis ir taip pritrauksite dar daugiau lankytojų.

Visi šie žingsniai gali tapti Jūsų nemokama Google reklama, nes viską tinkamai atlikus ir nuolat prižiūrint svetainę, Google robotukai ims Jus mėgti, dažniau rodys paieškų rezultatų viršuje, o tai leis Jums atrasti naujų klientų ir padidinti pardavimus.

Posted

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *